Jump to content

Durchbruchwagen 2

Durchbruchwagen dw2

• Please log in to reply
241 replies to this topic

Kamikaze5 #21 Posted 11 September 2013 - 07:10 PM

Sergeant

• Player
  • 18503 battles
  • 273

View PostPanStraszliwegoPomoru, on 27 August 2013 - 11:35 PM, said:

............
Wtedy ujawnia się ciekawa rzecz. B1 na złocie ma te 98 mm penetracji, co tam że powinien normalnie tyle mieć żeby się grać dało. Na każdy piąty tier starcza. No prawie, AT2 przebijamy tylko od tyłu.
.................

Akurat B1 na złocie jest w stanie przebić At-2 strzałami w jarzmo, wiem bo trochę B1 grałem i często z AT-2 sie spotykałem.

Co do Dw2 to, brak pancerza (50 mm, co to jest?) marne działo (Pz III nawet na goldzie ma czasem problemy) niska prędkość......Przydał by mu się konkretny buf w postaci choćby średniej 75, ale to działo jest topowe an PZ III/IV wiec raczej nie ma na to szans......

Kedorlaomer #22 Posted 11 September 2013 - 09:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3915 battles
  • 882
Porównywanie B1 do tego badziewia, to niemal zbrodnia :smile:
B1 pięknie jeździ, może nie za szybko, ale jest bardzo zrywny i szybko się obraca. A to niemieckie cudo..... no cóż, dupa boli.

Tixon_Pendragon #23 Posted 11 September 2013 - 10:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28279 battles
  • 539
Pierwsza walka, najlepsze działo i wszystko co przechodzi z innych czołgów - PZ B2 740 (f). Wyjechała na nas trzech, ustawiłem się z boku, uśmiecham się i zaczynam ładować. Po piątym strzale bez penetracji uśmiech jest już tylko wspomnieniem i nie klnę tylko resztkami silnej woli. PZ zjeżdża mnie do zera, daję sobie spokój.
I ja kilka godzin zbierałem expa na takie coś?
Niemcy w tej grze są chyba przeznaczeni dla masochistów.

Staty_nie_graja #24 Posted 12 September 2013 - 08:38 AM

Captain

• Player
  • 40345 battles
  • 2,034
  • [_CHS_] _CHS_
Faktycznie ten czołg to porażka. Penetracja działa niedomaga. 50mm pancerza wygląda fajnie, ale dolna płyta niemal prostopadła więc wchodzi w nią wszystko i uszkadza i podpala nagminnie silnik.

grdyka #25 Posted 12 September 2013 - 10:04 AM

Captain

• Player
  • 42217 battles
  • 2,432
Jest to bez watpienia najgorszy ciezki czolg w grze. Pancerz slabiutki, predkosc i zwrotnosc malo oszalamiajace, zas oba dziala to po prostu tragedia. Ciagle slyszymy komunikat: "tym go nie przebijemy". Kompletnie niezbalansowany pojazd w stosunku do tego tieru. Biorac pod uwage pancerz nie rozumiem czemu zostal zaklasyfikowany jako czolg ciezki. Jest to raczej czolg sredni, z tym, ze znacznie wolniejszy od innych czolgow srednich. Praktycznie bezwartosciowa jednostka na polu bitwy jesli rzucona zostanie do walki z pojazdami tieru VI.

PupaSzatana #26 Posted 12 September 2013 - 12:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57 battles
  • 323
Hurrdurrwagon.

prison13 #27 Posted 14 September 2013 - 06:59 PM

Sergeant

• Player
  • 33914 battles
  • 232
11 bitwa  - as pancerny za 1144 expa. Czołg niespecjalny. Pancerz nie jest zły - trzeba go kątować tak jak w KV1 - pod kątem 45 stopni, i wtedy sporo potrafi przetrzymać,  ale działo ma to kiepskie i jest mułowaty. Więc poszedł na żyletki.

bork30 #28 Posted 15 September 2013 - 12:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71068 battles
  • 604
Kompletnie nieudany czołg. Taki aby tylko przejść i zapomnieć. Najgorsze jest w nim działo. Zupełnie nie daję sobie rady w IV i V trierach. Działo z LT a nie masz możliwości kontowania bo nie ma prędkości. Totalny badziew. Dzisiaj z nim kończę, następca to miód malina.
Najbardziej irytuj mnie strzelanie do Matildy czy Hetzera. Od razu można się odwrócić bokiem i dać zabić. Z tą penetracją są nie do przestrzelenia nawet za golda. Czołg bez sensu

Edited by bork30, 15 September 2013 - 04:20 PM.

zufal #29 Posted 15 September 2013 - 08:27 PM

Private

• Player
  • 19819 battles
  • 19
Wielkie nadzieje i ... . Czolgi od ktorych dostaje do dupie , tego nawet nie wypisuje bo to straszny obciach ;(.
Niestety jeszcze tylko 11k ...
kupic- przejsc - sprzedac -zapomniec ( na zawsze ) :(

Edited by zufal, 15 September 2013 - 10:08 PM.

flysold #30 Posted 16 September 2013 - 11:01 AM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 5527 battles
  • 1,086
  • [AZP] AZP
Niestety, także się rozczarowałem.
Tym czołgiem nie daje się poprowadzić natarcia jeśli jest się na topie. A jeśli  jest się niżej wylosowanym to można tylko wspierać swoich z 2-3 linii  - ale niestety działa są mało celne. W jednym i drugim wypadku małę szans by w tym durch-laku można było wpłynąć na losy bitwy

Niby 7 fragów na rozegranych 5 bitew, ale zero przyjemności grania, które sprawia wiele IV tierów.

Do tego ciągle uszkodzona wieża - 4 x na 5 bitew.

AGD #31 Posted 16 September 2013 - 12:16 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 102 battles
  • 1,501

View Postflysold, on 16 September 2013 - 11:01 AM, said:

Tym czołgiem nie daje się poprowadzić natarcia jeśli jest się na topie.
Da się! Po serii 16 przegranych (na DW2) MM wziął się do roboty, i udał mi się numer nieprzeciętny. Na mapie Fiord zniszczyłem 3 (!!) DW2 plus SU-76 plus Alecto, i jeszcze trzy fragi mi ukradli (takie po kilka HP) Wkurzony poprzednimi "sukcesami" pojechałem na pałę przez "miasto" strzelając do wszystkiego co widziałem, mnie losowało maksymalne "damage" (plus krytyki) a oni rykoszetowali albo trafiali za kilka(-naście?) HP bez krytyka. Nawet nie zniszczyli mi wieży ani nie zabili dowódcy albo kierowcy, co jest wręcz nienormalne w przypadku tego czołgu. Tak teraz działa RNG i MM, gdzie "losowość" chwilami nawet nie udaje że jest losowa. Ty niemniej czołg jest dla masochistów i ludzi którzy z jakichś powodów chcą sobie "zepsuć" statystyki. Albo do użycia w walce z MM (nawet "ustawione" bitwy bez problemu można nim przegrać), żeby wymusić "dobre" losowania na innym wozie.

Do tego ciągle uszkodzona wieża - 4 x na 5 bitew.
Nawet 2-3 razy w jednej bitwie, i zupełnie nie wiem czym to jest spowodowane bo mechanizm obrotu wieży "pada" od trafień w miejsca dziwne. Chyba że wieża i kadłub sa penetrowane "na wylot"? w sumie możliwe, takie T40 czy T-28 mają szanse przebić nawet 2 DW2 stojące obok siebie (że nie wspomnę o wyższych tierach).
Przyjemność z grania zerowa, kolejny czołg którym powinno się "snajpić" z trzeciej linii na goldzie bo każda inna taktyka gwarantuje szybki powrót do garażu bez sukcesów w bitwie. Ale snajpienie w patchu 8.8 gdzie celność jest "losowa" ... śmieszne, szczególnie że "na godzie" też trzeba walić po weakpoitach (Hetzer. Matilda, w zasadzie wszystko tier wyżej) a działo nie jest zbyt celne. Ot taki worek z hapekami i prawie darmowy frag dla przeciwnika, czyli typowy czołg nowej generacji według WG.
Proponuję dla DW2 ksywę "Durchschlag" (duszlak), ładnie pasuje do org. oznaczenia ... i funkcjonalności na polu bitwy.

Edited by AGD, 16 September 2013 - 12:32 PM.

bork30 #32 Posted 16 September 2013 - 12:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 71068 battles
  • 604
Skończyłem z nim wczoraj. Jedyna słuszna taktyka to stanie w 2 linii i pomoc. Czołg szybko strzela i w III i IV trierach może pomóc. Przeszedłem go szybko i bez przyjemności. Walcząc bardzo ostrożnie dociągnąłem w 43 bitwach do 68% winratio. Nic przyjemnego- to żaden czołg ciężki. Ciężko to no jedynie jeździ :). Powtarzam taki czołg do przejścia.
Vk na razie stokowy - i na razie same porażki, ale dla najlepszego działa zniosę te upokorzenia i poczekam :)

PanStraszliwegoPomoru #33 Posted 16 September 2013 - 01:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18939 battles
  • 1,345
  • [J_23] J_23

View PostAGD, on 16 September 2013 - 12:16 PM, said:

Proponuję dla DW2 ksywę "Durchschlag" (duszlak), ładnie pasuje do org. oznaczenia ... i funkcjonalności na polu bitwy.

Albo DupenBólenWagen... A potem dziwią się skąd teorie, ze niby to niemieckie czołgi są UP - ano przez takie właśnie pojazdy. Kto w ogóle zajmuje się balansowaniem pojazdów w WG i ustawianiem ich na różnych tierach? Zresztą nieważne, to obrazuje, ze po prostu nie wie co robi, bo każdy głupi patrząc na parametry pojazdu zauważy, ze do niczego on się nie nadaje, poza waleniem goldem na prawo i lewo.

Nikt w kochanym WG jeszcze nie doszedł do wniosku że niemiecka "długa" 50tka jest zwyczajnie dennym działem? Że tak naprawdę jest niewielkim ulepszeniem względem tej "krótkiej" dostępnej tier niżej? Że 67 mm penetracji na czwartym tierze to dosyć mało i każda inna nacja (poza Francuzami) ma dostępne na tym tierze zdecydowanie lepsze działa? Że to działo na Panzerze III czy Leopardzie jest do przebolenia, bo są to dość szybkie i w miarę pancerne czołgi, to słabe działo jest względnie zbalansowane? Ale zmuszanie wszystkiego co niemieckie do korzystania z niego na czwartym tierze, włącznie z wolnym i niedopancerzonym "ciężkim czołgiem" już nie jest OK?

Ufff... chyba tyle narzekania. Przeciętny randomowy pomidor wydaje się być bardziej kompetenty w tym co robi od osoby, która jest odpowiedzialna za wprowadzenie tego czołgu w tej postaci do gry.

A przed tesstem łaty 8.8 jeszcze pisałem, że obawiam się że dadzą mu te same działa co Panzerowi IV i przez to będzie on absolutnie do dupy. Jakby mu dali 75 mm L/43 byłby dobry i nawet podobny w stylu gry do VK30.01 i Tigera. Ale nie... Jestem jakimś cholernym prorokiem widać.

Ot taki worek z hapekami i prawie darmowy frag dla przeciwnika, czyli typowy czołg nowej generacji według WG.

Cóż, nowo wprowadzane czołgi ostatnio coś wyglądają tak:
a) coś ze słąbym działem, co wymaga użycia duzej ilości golda, za to jest OP na goldzie
b) coś z przewalenie mocną penetracją jak na swój tier, żeby było "czołgiem wsparcia" - oczywiście nie nadaje się do niczego więcej
c) TDki z przewalenie mocnym pancerzem, za to wielkimi weakspotami i ogólną nieruchawością, co wymusza użycie ich do "snajpienia", bo z bliska sobie nie poradzą

Za to brakuje jakichś dobrze opancerzonych czołgów przełamania, do walki w pierwszej linii. Nawet mogą być medy, tylko żeby miały dobrą celność w ruchu. Bo tak to WG niby stara się "udynamicznić rozgrywkę" i przeciwdziałać kampieniu, a wprowadza czołgi tylko do kampienia się nadające i to z przesadzoną penetracją, która zmusza drugą stronę także do kampienia. Nie dość że jest powszechnie dostępne gold ammo...

flysold #34 Posted 16 September 2013 - 01:28 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 5527 battles
  • 1,086
  • [AZP] AZP

Odpowiednia :) Tak też go wyżej nazwał, tyle, że początek z niemieckawa :) cyt.:

View Postflysold, on 16 September 2013 - 11:01 AM, said:

małę szans by w tym durch-laku można było wpłynąć na losy bitwy

AGD #35 Posted 16 September 2013 - 04:09 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 102 battles
  • 1,501

View PostPanStraszliwegoPomoru, on 16 September 2013 - 01:16 PM, said:

każdy głupi patrząc na parametry pojazdu zauważy, ze do niczego on się nie nadaje, poza waleniem goldem na prawo i lewo.
Sam sobie odpowiedziałeś. Przeanalizuj zmiany charakterystyk czołgów i dział zrobione przez WG mniej więcej od czasu wprowadzenia brytyjskiego drzewka. Ile z nich wręcz krzyczy:
"kup gold ammo! kup premium!"
... bo inaczej nic nie ugrasz?

View Postflysold, on 16 September 2013 - 01:28 PM, said:

Odpowiednia :) Tak też go wyżej nazwał, tyle, że początek z niemieckawa :)
Dokładnie dlatego zaproponowałem "durszlak", a dla snobów "Durchschlag". Miałeś dobrego pomysła, mnie się spodobało :)

Edited by AGD, 16 September 2013 - 04:13 PM.

OldBix #36 Posted 16 September 2013 - 04:43 PM

Second Lieutenant

• Clan Commander
  • 21015 battles
  • 1,028
  • [DPA_W] DPA_W
Jesteście kłamcy i podjudzacze. Jadąc swoim świeżo zakupionym S35 (uczę się grać medami) nie byłem mu w stanie nic zrobić, za to on mnie skasował. A taką miałem nadzieję czytając wasze posty.
Następnym razem wezmę FCM albo którąś 'piątkę' (nie mam 'czwórek).
.
.
.
Jakby co - zaaplikowałem do swej wypowiedzi odrobinę ironii, choć sytuacja przedstawiona jest 100% prawdziwa.

AGD #37 Posted 16 September 2013 - 04:49 PM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 102 battles
  • 1,501

View Postincarnation_Hermann_Bix, on 16 September 2013 - 04:43 PM, said:

Jadąc swoim świeżo zakupionym S35 (uczę się grać medami) nie byłem mu w stanie nic zrobić, za to on mnie skasował.
Pz.Kpfw. S35 739 (f)?

To nie byłem ja!
Nie zniszczyłem ostatnio żadnego S35, myślałem że nie widuję ich bo nikt już tym crapem nie jeżdzi :P
Spoko, też mam go w garażu ale odkąd mu zmienili MM nie używam ... a bo jakiś taki suaby on jest ;)

PanStraszliwegoPomoru #38 Posted 17 September 2013 - 05:13 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18939 battles
  • 1,345
  • [J_23] J_23

View PostAGD, on 16 September 2013 - 04:09 PM, said:

Sam sobie odpowiedziałeś. Przeanalizuj zmiany charakterystyk czołgów i dział zrobione przez WG mniej więcej od czasu wprowadzenia brytyjskiego drzewka. Ile z nich wręcz krzyczy:
"kup gold ammo! kup premium!"
... bo inaczej nic nie ugrasz?

A, żebyś wiedział, że to zrobię :smile:  Jakby co poprawiaj mnie. Lista idzie kolejnymi łatami:
- Istniejące gold ammo w 8.2, zwłaszcza trolle na złocie - wcześniej było jakąś nowinką, takim dodatkiem, na który nikt uwagi nie zwracał na tierach niższych niż 8, więc mogło mieć parametry z d*py wzięte. Zwłąszcza trolle, bo nie ma to jak 350 alfy, DPM Jagdtigera i mozliwośc wyjścia na plus ze względu na niską cenę - i to już na czwartym - piątym tierze. Sam psiocząc na gold ammo często powoływałem sie na ten przykład - że jest niezbalansowane jak cholera i w tym problem.
- Matilda - czołg sam w sobie z golda korzystać nie musi, ale dla wszystkich 3 tierów i części czwartych jest praktycznie nie do przebicia - pancerz ma taką samą grubość jak w KW, tył niewiele słabszy, weakspotów brak. Więc muszą strzelać z golda, bo inaczej polegną.
- Churchill VII i Black Prince - działa z penetracją wystarczającą tylko na swój tier, a gramy czasem nawet z dwoma tierami wyżej... Jak to dobrze że jest gold ammo.
- Bofors 40 mm na złocie staje się z fajnego niskotierowego działka ogromnym zagrożeniem dla piątych, szóstych tierów... 4 strzały po 50 obrażeń w sekundę z penetracją 100 mm, i czołg chowa się na 6 - 8 sekund przeładowania.
- WZ-131. Lekki czołg siódmego tieru mający 160 mm normalnej penetracji - bardzo dobrze jak na swój tier. Na złocie tylko 260...
- Chiński IS-2 i 300 mm złotej penetracji na siódmym tierze, normalnie tyle co w zwykłym ISie. Tak, żeby nie kusiło, jak Cię wyrzuci na dziewiątki.
- Type 58 ze swoim marnym działem, choć tu pewnie i gold nie pomaga...
- T69 i T54E1, czyli słaba zwykła penetracja na sój tier, rekompensowana wysoką złotą penetracją. Taka hybryda OP / UP czołgu, do wyboru.
- Duży rebalans pojazdów, znerfienie złotej peny trolli i dziesiątek (ale nie TDków, one maja mieć te 420 mm peny!), ale 235 mm penetracji w E-100 ciągle jest OK... Nie jest. Ale nikt nie kwapi się żeby to zmienić i nie robić z niego czołgu goldo-zależnego. A, reakcja na płacze kierowców HTków, że za łatwo ich złotem przebijają - znerfienie złotej amunicji (wspomniane, ale TDków nie), oraz ZWYKŁEJ penetracji ciężkich 9 i 10 tieru. Medy maja więcej penetracji niz ciężkie i podobne obrażenia i strzelają szybciej... WG logic .
- AT 2. Dla WG - czołg ideał. Chyba ten kto go wymyślił, dostał sporą premię. Ma przewalenie mocny pancerz na sój tier, do tego stopnia że trzeba strzelać z golda żeby dosyć pewnie przebijac jego weakspota z przodu... Ale żeby było sprawiedliwie sam nic nie przebija i musi korzystać z niesamowicie drogich, w stosunku do zadawanych obrażeń, złotych pestek, żeby coś zrobić szóstkom i siódemkom. I wszyscy są zadowoleni.
- AT 8, AT 7, AT 15, Tortoise - mają wielkie weakspoty, ale poza tym mocny pancerz i zero mobilności. Chyba że załadujesz gold, wtedy całe stają się wielkimi weakspotami... A one za złoto mobilności sobie nie kupią.
- FV 215 (183) - mozesz strzelać za 1000 co pół minuty. Albo za prawie 2000 z minimalną stratą penetracji. Wystarczy że dopłacisz "trochę" do pocisków, będziesz wychodził na minus na koncie premium (ale mniejszy) i kupisz sobie T34 czy ISa 6 żeby móc zarabiać...
- A-43 i te same działa co w T-34 tier wyżej... Ale 57 mm na złocie ma 190 mm penetracji!
- A-44 - przy takim przeładowaniu i takiej celności możesz chcieć żeby każdy strzał wchodził...
- tytułowy Durszbruszwagen, jak zresztą każdy Szkop IV tieru...

Zapowiadane:
-Waffentragery 8, 9 i 10 tier. Jakąż to penetracje może mieć działo 150 mm L/29,5? Podpowiedź - MŁ-20 z SU-152 ma długość lufy 32 kalibry...

View PostAGD, on 16 September 2013 - 04:09 PM, said:

Dokładnie dlatego zaproponowałem "durszlak", a dla snobów "Durchschlag". Miałeś dobrego pomysła, mnie się spodobało :)

Niechaj będzie i Durszlak. Do obniżania statów jest w sam raz... Niech się ludzie o tym dowiedzą i będą same DW jeździły. Czyżby to coś było gorsze nawet od Churchilla GC?
Jeżeli tak to tym razem Wania wygrał i się zrewanżował za Churchilla GC Borysa. Ale nei cieszcie się, Borys, jako "ekspert" od TDków robi Waffentragery...

PupaSzatana #39 Posted 17 September 2013 - 06:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57 battles
  • 323

View PostPanStraszliwegoPomoru, on 17 September 2013 - 05:13 PM, said:

- AT 2. Dla WG - czołg ideał. Chyba ten kto go wymyślił, dostał sporą premię. Ma przewalenie mocny pancerz na sój tier, do tego stopnia że trzeba strzelać z golda żeby dosyć pewnie przebijac jego weakspota z przodu... Ale żeby było sprawiedliwie sam nic nie przebija i musi korzystać z niesamowicie drogich, w stosunku do zadawanych obrażeń, złotych pestek, żeby coś zrobić szóstkom i siódemkom. I wszyscy są zadowoleni.
- AT 8, AT 7, AT 15, Tortoise - mają wielkie weakspoty, ale poza tym mocny pancerz i zero mobilności. Chyba że załadujesz gold, wtedy całe stają się wielkimi weakspotami... A one za złoto mobilności sobie nie kupią.
Nie pitol, dobry gracz a takie głupoty... AT2 ma oczywiste weakspoty dostępne od ~90 peny, więc golda na niego wiele nie trzeba. Co za to jest pewne - nooby wywalają w nie gold ammo(z różnym skutkiem, przecież to w niektórych miejscach ma 200mm).
Reszta AT ma zbyt duże weakspoty, żeby był nawet sens wkładać golda do walki z nimi. No dobra, jak snajpisz KV siemka z 400 metrów to jest, ale to chyba nie jest najlepsza taktyka(zresztą z tych 400 metrów to sobie możesz APCRa załadować, zrobi tyle co i AP).

View PostPanStraszliwegoPomoru, on 17 September 2013 - 05:13 PM, said:

- A-43 i te same działa co w T-34 tier wyżej... Ale 57 mm na złocie ma 190 mm penetracji!
Bardzo dobry czołg i bez złota. Tylko trzeba używać(zbuffowanej) 76 - wtedy masz w zasadzie radzieckiego E8, naprawdę ok czołg nawet bez golda.
Naprawcie ten skrypt na forum bo nie cierpię jak mi entery wycina.
Co nie zmienia faktu, że ten czołg zarówno na pierwszy jak i na ostatni rzut oka zasługuje na miano Durszlaka, Hurrdurwagona itd. bo to jest najgorszy czołg od czasów Churchilla GC, a na czwartym tierze zmaga się z B1 i AMX40 o tytuł "najsłabiej radzącego sobie na wyższych tierach".
O właśnie - mam nową nazwę "Durchfallwagen" czyli pojazd-biegunka.

Edited by PupaSzatana, 17 September 2013 - 06:09 PM.

PanStraszliwegoPomoru #40 Posted 17 September 2013 - 07:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18939 battles
  • 1,345
  • [J_23] J_23

View PostPupaSzatana, on 17 September 2013 - 06:05 PM, said:

AT2 ma oczywiste weakspoty dostępne od ~90 peny, więc golda na niego wiele nie trzeba. Co za to jest pewne - nooby wywalają w nie gold ammo(z różnym skutkiem, przecież to w niektórych miejscach ma 200mm)

Chodzi o kopułkę i jarzmo działa z przodu? Oba mają 101 mm grubości więc te 90 mm daje "jakieś" szanse na przebicie, to fakt, ale uwierz mi, że 110 mm peny nie wystarczało na komfortowe ich przebijanie (jak grałem AT 2 - co drugi trafiony pocisk wchodził mniej więcej, jak wrogi AT miał haubicę, to bez golda było po mnie, a wtedy sporo ich jeszcze jeździło). Z przyłożenia 128 mm penetracji juz ładnie przebija, ale z daleka albo lekko skątowany bok AT 2 moze sprawiać problemy.
Oczywiście jest weakspot w gąsienicach, ale trzeba być blisko żeby go wykorzystać (T-70 się tam wijałem więc 75 mm peny przebija zawsze - może i 51 mm by dało radę) no i tył ma 50 mm, ale w tym celu trzeba objechać wrogiego AT, a nie zawsze się da.

Reszta AT ma zbyt duże weakspoty, żeby był nawet sens wkładać golda do walki z nimi. No dobra, jak snajpisz KV siemka z 400 metrów to jest, ale to chyba nie jest najlepsza taktyka(zresztą z tych 400 metrów to sobie możesz APCRa załadować, zrobi tyle co i AP).

No i o to chodzi, że ze złotem przebijasz je bez celowania w weakspoty, a z racji że ani kątować się nimi zbytnio nie da (poza AT 15 i Tortoisem) ani pochyłego pancerza nie mają tracą swoje zalety ot tak.

O właśnie - mam nową nazwę "Durchfallwagen" czyli pojazd-biegunka.

Durchfail wagen - takie połączenie wszystkiego :smile:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users