Jump to content

Bojovat do hořkého konce, nebo se zničit?

• This topic is locked This topic is locked
357 replies to this topic

Lumifer #241 Posted 13 January 2014 - 03:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostPastaa, on 13 January 2014 - 02:48 PM, said:

zrovna vcera jsem s emilem prohraval tusim nejak 3-7 ale nakonec si na me utocnici vylamali zuby a s mou skromnou pomoci to tym dotlacil do vitezneho konce. Spachat sebevrazdu jsem mohl snadno, stacilo popojet o kousek a letel jsem ze srazu, ale to bych si pak nestihal nastrilet pres 3 tis dmg, ze. Ano Emil ma sve mouchy, ale i kdyz stihnes jednou dvakrat vystrelit je to kolem tis dmg, za to dostanes rozhodne vic XP nez za plavacka. Horsi jsou pro me naopak bitvy 5-0 v prvnich dvou minutach kdy se pomalu nestiham ani doplouzit na frontu a poradne si ani nevystrelim

neříkám, že to nejde, s top dělem je to o něčem jiném. A já jsem tedy raději, když si nestihnu vystřelit, protože se útoku daří, než aby to bylo 0:5 než někam dorazím... A to ani nemluvím, že za stavu 0:5 má nepřítel 3/4 mapy, protože tardi nekoukají na minimapu a většinu bitvy někde čekají, až si 1-2x vystřelí a zdechnou na místě, kam dojeli krátce po startu.

Lumifer #242 Posted 13 January 2014 - 03:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostDargnon, on 13 January 2014 - 03:00 PM, said:

Marnost je to vzdát, nejvzácnější medaile obvykle přijdou v nečekaných chvílích :) 

Jojo :medal:

A taková bitva vymaže z paměti několik nepovedených :trollface:

marnost je koukat na tardy jak se motají a neví. Píšeš "Marnost je to vzdát" já to vidím jinak, vzdával jsem se až po pocitu marnosti... Ano zvrat v bitvě si pamatuje každý, ale nakládačky naše selektivní paměť celkem rychle maže. Já ani k pocitu radosti nepotřebuji tolik, mě stačí, když když někdo kvičí "Gold noob" po té co dostane APCR z T71 (jako gold má HEAT), ale nejvíce mě potěší, když nějakému tardovi zařídíme ingameban. Takové si pamatuju :trollface:

Pjetkovic #243 Posted 13 January 2014 - 03:16 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
Celý tohle ubrečený forum je důkazem toho, že nakládačky naše selektivní paměť nemaže. Spíš naopak - maže to, co v tý hře funguje a co je na ní dobrý.

SirBarder #244 Posted 13 January 2014 - 04:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11229 battles
  • 633
  • [SVINE] SVINE

View PostLumifer, on 12 January 2014 - 07:56 PM, said:

že to kazím enemy teamu? tak to je jen v pořádku. Vtom případě po nepříteli nestřílej, myslím, že části z nich kazíš zábavu... A že patřím k vyloženě špatným hráčům, to je také pravda, v bitvě často zabíjím vlastní (četa tier1-2 + tierX) a ještě častěji obhrouble, možná až vulgárně, nadávám tardům (toptieři neužitečně zakempení v bázi a pod), kteří neví co mají dělat. A i přes to všechno je mezi námi rozdíl 7% wr, z čehož mi vyplývá, že na vítězství ti záleží méně než mě. Já pokud vím, že je šance, tak se klidně postavím na hlavu, ale bohužel jsem někde sehnal pár IQ bodů a tak dokážu celkem rychle zjistit, kdy to přejde ze stavu SNAFU na stav FUBAR.

Nevím jak ty, ale já vidím rozdíl v tom, být zabit kvůli vlastní hloupostí- čímž si kazím hru sám a ne enemák, co mě zasáhnul(enemák, co neohroženě jede dopředu)(Tím také neříkám, že pokaždé, kdy někdo bude zničen je jen jeho vina) a zabít se sám a úmyslně, když vidím, že za chvíli budou dost možná u mě(Taky jsem se parkrát neúmyslně utopil, když jsem se sklouzl víc, než jsem měl v plánu. A ano otče, i já jsem zhřešil a utopil se úmyslně, byť jen jednou a dávno).

Za špatného hráče jsem tě označil proto, protože neumíš přiznat porážku(Nebo mě to tak alespoň případá), byť za ni můžou kolegové ve tvé straně, a jdeš se utopit. Co se týče trestání noobplatoonu, tak těch se nezúčastňuji, protože vím, že někdo to udělá za mě, ale vůči takovým hráčům nemám žádné výhrady. A že někomu ujedou nervy mi taky nevadí.

Btw. proč se raději jdeš utopit spolu s vyššími náklady, než abys sis připsal pár stříbrňáků navíc za poslední DMG a tím si snížil náklady za opravu, byť je vše i tak "nenávratně v oněch místech", plus neplatil full opravu, kterou platíš při utopení?

Pastaa #245 Posted 14 January 2014 - 10:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32807 battles
  • 1,220
  • [9-TDE] 9-TDE
ja hlavně nechapu když se někdo topí s tím, že přece se nenechám zabít nepřítelem. Kouknu se do statistik a vidim, že jsem zemřel přesně 10.117x, tak proč se mám zabývat nějakou jednou smrtí. Umíráni je součást týhle hry, je asi jen minimum hráčů, kteří mají míru přežití nad 50%, takže většina lidí většinu bitev nepřežije, tak proč z toho dělat vědu. Prostě jako v každé jiné bitvě jde jen o to, udělat co největší paseku a vzít s sebou co nejvic šmejdů, než si i pro mě přijde zubatá.

predators666 #246 Posted 14 January 2014 - 02:08 PM

Corporal

• Player
  • 19755 battles
  • 137
  • [VPOHO] VPOHO
Ale môže sa Ti stať aj nehoda ako mne včera v rybárskom pristave som s Hummelom zostal posledý tak som si pri vode chcel nájsť výhodnejšiu pozíciu na brehu pri vode a slkzol som sa dole a nechtiac utopil a písali mi wather skiller. Pritom som sa nechcel utopiť.

PorterRockwell #247 Posted 14 January 2014 - 07:17 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19692 battles
  • 7,059

View PostPjetkovic, on 13 January 2014 - 02:16 PM, said:

Celý tohle ubrečený forum je důkazem toho, že nakládačky naše selektivní paměť nemaže. Spíš naopak - maže to, co v tý hře funguje a co je na ní dobrý.

Jo někdy si pamatujeme jen to horší... je důležitý si uvědomovat i to ostatní, co se povedlo, co se nepokazilo. Ono když je něco delší dobu v pohodě tak to bereme jako samozřejmost, jako když se někomu ve hře obvykle daří, pak přijde blbej den a hned v tom vidí něco strašnýho (případně rovnou nerf) a tu dobrou většinu bitev mu to vymaže z paměti.. 

View PostPastaa, on 14 January 2014 - 09:06 AM, said:

ja hlavně nechapu když se někdo topí s tím, že přece se nenechám zabít nepřítelem. Kouknu se do statistik a vidim, že jsem zemřel přesně 10.117x, tak proč se mám zabývat nějakou jednou smrtí. Umíráni je součást týhle hry, je asi jen minimum hráčů, kteří mají míru přežití nad 50%, takže většina lidí většinu bitev nepřežije, tak proč z toho dělat vědu. Prostě jako v každé jiné bitvě jde jen o to, udělat co největší paseku a vzít s sebou co nejvic šmejdů, než si i pro mě přijde zubatá.

Napsáno drsně ale dobře :) Mám moc rád, když se na mě sesypou jako na "lehkej kill" a mě se ještě podaří nějak zamanévrovat, chvilku přežít a jednoho v lepšim případě dva dorazit :) 

knightM #248 Posted 16 January 2014 - 06:29 PM

Lieutenant

• Player
  • 48398 battles
  • 1,670
  • [KAZNA] KAZNA

Tady je ukazka jak se vyplati hrat do konce i kdyz to vypada na prohranou bitvu:

http://wotreplays.com/site/508749

SlowerCZ #249 Posted 17 January 2014 - 10:37 AM

Private

• Player
  • 24133 battles
  • 22
  • [METHD] METHD
Ja to beru podle teorie her - maximalizovat svuj zisk a minimalizovat nepriteluv. Pokud jsem napr. s artynou, jsou kolem a nestiham nabit, tak se utopim, aby nepritel mel min dmg a killu. Sobe tim nijak nepomuzu, ale uskodim nepriteli coz je cil hry.

Minuette #250 Posted 17 January 2014 - 10:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34580 battles
  • 760
  • [FFP] FFP

View PostSlowerCZ, on 17 January 2014 - 10:37 AM, said:

Ja to beru podle teorie her - maximalizovat svuj zisk a minimalizovat nepriteluv. Pokud jsem napr. s artynou, jsou kolem a nestiham nabit, tak se utopim, aby nepritel mel min dmg a killu. Sobe tim nijak nepomuzu, ale uskodim nepriteli coz je cil hry.

Maximalizuješ svůj zisk tím,že se utopíš a zaplatíš za opravy mnohem víc než kdyby tě někdo sejmul? Ale no tak...

TheComedian1983 #251 Posted 17 January 2014 - 12:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM

View PostMinuette, on 17 January 2014 - 09:55 AM, said:

Maximalizuješ svůj zisk tím,že se utopíš a zaplatíš za opravy mnohem víc než kdyby tě někdo sejmul? Ale no tak...

Trošku nechápu proč se spousty lidí ohání cenou oprav. Téměř všichni jsme milionáři díky štědrosti WG. Takže souhlasim s taktikou u artyny. Pokud to situace dovolí (pokud na to je čas, tak se na to připravím) odprásku prvního fraghuntera :justwait: a pak jdu buď dát ram (a nandat ještě trochu dmd - protistřepinovku většinou na artě mám) nebo beru plavky.

Cena oprav je opravdu něco, co mě nevytrhne. Zvláště pokud připravím o lacinej frag nějakého enemáckého rudocha, který se celou bitvu někde zašíval a na konci jde hrdině vpřed.

Jinak samozřejmě platí :

Patton George Smith
Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou... :izmena:

SlowerCZ #252 Posted 17 January 2014 - 12:20 PM

Private

• Player
  • 24133 battles
  • 22
  • [METHD] METHD
Penize me netrapi, problem jsou expy. Ja utopenim nic neztratim a nedovolim nepritely mit za me zkusenosti. Samozrejme preferuju hlavne dat dmg, ale kdyz uz vim ze se mi to nepovede, tak preferuju ochudit nepritele o muj skalp.

Idahou #253 Posted 17 January 2014 - 12:33 PM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostSlowerCZ, on 17 January 2014 - 11:20 AM, said:

... nedovolim nepritely mit za me zkusenosti...

Proč? Však to je nepřítel jen pro tu danou bitvu, jinak je to obyčejný hráč, jako (málem) ty, který může být hned v další bitvě na tvé straně...

Co je tohle zase za manýry... Hlavně aby někdo neměl víc než ty, co? I pro ty slabochy co se zničí ze zbabělosti (ať už se bojí bojovat, nebo si připustit porážku) mám víc pochopení...

A mimochodem, expy na tom tratíš, repektive připravíš se zbytečně o něco málo, co by jsi mohl ještě vydělat - http://forum.worldof...dozvis-se-tady/

SlowerCZ #254 Posted 17 January 2014 - 01:05 PM

Private

• Player
  • 24133 battles
  • 22
  • [METHD] METHD
Ano, to je nepochopeni meho pohledu - vetsina lidi hraje tak, aby maximalizovali svuj zisk. Ja to beru tak, ze chci i minimalizovat zisk nepratel. Z sirsiho pohledu jsou nepratele vsichni krom par kamaradu a klanu. Tabulku znam, ale zabitim sam sebe v situaci, kdy jsem bezmocny, nevim jak tratim Xp. 

Edited by SlowerCZ, 17 January 2014 - 01:08 PM.

TSP_cz #255 Posted 17 January 2014 - 02:04 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

*
POPULAR

View PostSlowerCZ, on 17 January 2014 - 12:05 PM, said:

Ano, to je nepochopeni meho pohledu - vetsina lidi hraje tak, aby maximalizovali svuj zisk. Ja to beru tak, ze chci i minimalizovat zisk nepratel. Z sirsiho pohledu jsou nepratele vsichni krom par kamaradu a klanu. Tabulku znam, ale zabitim sam sebe v situaci, kdy jsem bezmocny, nevim jak tratim Xp. 

a) ukazuje to pouze tvuj a ostatnich charakter (pro me neskonaly hnus) -> (srabacke a podle, uz vidim tve(vase) male ocicka jak sviti, ze jsi(jste) enemy obraly o kill,dmg a pripadne nejakou medaily -> priklad i kdyz je to ve hre lidske malosti a krysactvi - i ve sportu kdyz prohravas klidne 10:0 tak ten zapas dohrajes, protoze musis a je to fer vuci souperi, divakum komukoli ....  krysy jsou hnus)

b) pokud by hral kazdy jako vy "hrdinove" co se topite jak krysy - tak se taky muze stat ze po 5 minutach se 10 hracu enemy teamu pujde utopit, protoze si mysli, ze hru prohrajou a vas vitezny team nebude mit nic nastrileno

lidi jako vy bytostne nesnasim, ukazuje to cast vaseho lidskeho charakteru a uvazovani a kez by tyhle vase prispevky byly v budoucnu pouzity personaliste ve firmach jako podklad pro to co jste zac 

s prominutim TFUJ   ;-)

edited: 13 stranek o tom jak se tady nekteri jedince snazi "ospravedlnit a vysvetlit" to ze jsou podle individua bez znamnky charakteru - smutny to pohled

Edited by TSP_cz, 17 January 2014 - 02:09 PM.

Aporue #256 Posted 17 January 2014 - 02:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18205 battles
  • 388

Už pár dní jsem chtěl do tohodle topicu napsat svůj názor.

Ale obával jsem se, že by z toho mohl být dlouhý flame.

Naštěstí už nic psát nemusím, stačí mi 100% souhlasit s názorem tsp_cz.:great:

Sovicka #257 Posted 17 January 2014 - 02:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12864 battles
  • 69

Jo, přesně jsi mě to vzal z huby.....lépe bych to ani nenapsal.....dík tsp_cz.

Upřímě....mě by prostě ani nenapadlo se jet utopit.....proč proboha? Že prohráváme? Že jsem zbyl sám? ... ubohost

Že soupeři nedám dmg a kill za můj kill....leckdy mu ho dám ze své blbosti mnohem jednodušeji, když mě zabijou v první minutě hry.......a za to se pak stydím:-)

Doporučuji jedno video od Gottwyho.....kde on sám zničí na konci ještě 5 tanků......a je sám!!!. Netvrdím, že zázraky se dějí každý den, ale proč ne? :-)

gadds #258 Posted 17 January 2014 - 03:15 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
Ta Gottwyho decap trefa pod domeckem na Chrchla, to je proste super-mega-monster-haluz-total-most-brutal-epic záležitost, co jsem ve WoT videl...:-)))

Petroniusx #259 Posted 17 January 2014 - 03:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50852 battles
  • 405
  • [BIA] BIA
Bojovat až do hořkého konce aneb nedám svou kůži zadarmo! I kdybych měl ten největší low tank v bitvě, tak budu rozdávat rány dokud mě nezničí. Takové nevyrovnané bitvy považuji vždycky za příležitost, jak získat Kolobanovku :trollface:

MarfyArt #260 Posted 17 January 2014 - 04:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14481 battles
  • 418

No já nevim... nemám japonské myšlení... Sebevražda mi připadá jako naprostej nesmysl a nikdy to nedělám... Skoro vždy se dá dát ještě nějaká dmg před cestou do garáže... Na druhou stranu, někdy mi to ale připadá skoro vtipné... Utopit se je trapas (i ekonomická hloupost), ale takovej parádní skok někde ze skály a nebo z mostu na Wesfieldu, může být docela sranda... Jednou jsem takhle viděl letět poslední LT nepřátel z toho mostu a docela mě to pobavilo... :teethhappy: Pravda, mít nastříleno 5 killů a jet si pro jistýho válečníka a ten génius se mi dříve utopí... No, to by mě taká docela dojmulo... V tu chvíli bych také nejraději zavedl seppuku report.

Řeší se tu ale sebevražda v nějaké "bezvýchodné" situaci... Je to nesmysl a srabárna, ale nejedná se o poškození týmu jako takové... Dle mého názoru je mnohem otřesnější jiná situace. Začne bitva, jediný fialový hráč zhodnotí hru v týmu s rajčaty v nevábném poměru sil a rovnou sjede do vody s hláškou na chatu NOOB TEAM - ztráta času! V tomto případě už by bylo dobré na sebevraždu koukat jiným pohledem!

Edited by MarfyArt, 17 January 2014 - 04:24 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users