Jump to content

Bojovat do hořkého konce, nebo se zničit?

• This topic is locked This topic is locked
357 replies to this topic

Windic #41 Posted 14 August 2013 - 10:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7633 battles
  • 539
  • [FRIH] FRIH
Sebevraždu jsem nikdy úmyslně nespáchal. Jedinej případ kdy nebojuju až do konce je, když nepřátele už capujou naši základnu a je to jasně prohraná hra. To se pak snažim neumřít a třeba se schovam.

GS_28_GS #42 Posted 15 August 2013 - 12:21 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 79768 battles
  • 318
  • [BABA2] BABA2
Tak sa zdá, že väčšina má rovnaký názor ako ja čo ma teší, lebo som tu už párktát čítal ako sa niekto vychvaluje, že sa utopil lebo mal zlý tím.

ALE, čo ma rovnako hnevá, keď mi nepriatelia nedajú šancu a to ani napriek jasnej prevahe.. Zažil som dosť bitiek, kde som ostál sám proti 5+ a oni to capli ( samozrejme, že som sa vždy ponáhlal decapnúť ), pričom pár s týchto bitiek bolo infarktových, koloban bol neraz na dosah ruky a párkrát ma delili od neho len sekundy, no raz som oňho prišiel kvôli elevácii dela, inokedy neznalosti mapy či skrytému kameňu v kroví za ktorý som prišiel o drahocenné sekundy na decap . Snáď sa ho raz dočkám.

Yusifcz #43 Posted 15 August 2013 - 12:47 AM

Sergeant

• Player
  • 6101 battles
  • 235
Vždy bojuj až do konce ,jediný případ kdy se snad spoluhráči nebudou zlobit je když zůstáváš jako poslední živý z týmu ,jsi dělostřelec a proti tobě je více nepřátel. V takovémto případě bych se taky utopil  :teethhappy:  Ale pokud máš tank kterej může naložit před svým zničením nějakej ten dmg s chutí se rozjeď do sebevražednýho útoku a nalož jim trochu olova byť poslední střelou :trollface:  :justwait:

replayboy #44 Posted 15 August 2013 - 12:49 AM

Sergeant

• Player
  • 23042 battles
  • 218
  • [ANV-V] ANV-V
Bitva je bitva a z ní se neutíká!!!!!!! máš tank??? máš dělo????? tak sakra pal dokud je to možný a snaž se těm enemákům tu výhru znechutit co to jen jde...

Patton: „Cílem války není padnout za svou vlast, ale donutit ty parchanty na druhý straně, aby padli za svou...“ :playing:  :izmena:

Edited by replayboy, 15 August 2013 - 12:52 AM.

undercover7 #45 Posted 15 August 2013 - 12:55 AM

Private

• Player
  • 5612 battles
  • 25

View Postframax, on 13 August 2013 - 08:01 AM, said:

Mam zopár otázok :
Hrám bitku a prehrávame ja skočím do vody (utopím sa) alebo zo skaly (zabijem sa) je to nejaké porušenie pravidiel,kedže nechcem dať nepriatelom kill tak sa radšej utopím alebo zabijem,vždy ked to spravím píšu mi že ma reportuju tak len tak pre zaujmavosť či je zato nejaký postih.
A za druhé ked sa prihlásim do bitky a napíšem Klan ...... naberá nových hráčov blablabla je to brané ako spam ? Dáva sa zato nejaký postih ?
Ďakujem.

Zabít cíleně sám sebe, proti pravidlům je. Jedná se o nefairovou hru! Jsi hold pěknej lumík, pokud to děláš  :blinky:

A pokud jde o nábor do klanu, to je v pořádku. Pokud to během bitvy napíšeš, jen jednou. I když je plno lepších způsobů jak verbovat lidi.

Mimochodem.  :teethhappy: Pokud verbuješ lidi do klanu, a potom se na konci bitvy zabiješ, tak ti tam moc lidí nepřijde. A když jo, tak to svědčí o jejich nízké inteligenci a tomu klanu, tím pádem přeji hodně štěstí a úspěchů v CW!  :trollface:

NoStreSsCZ #46 Posted 15 August 2013 - 05:21 AM

Corporal

• Player
  • 27225 battles
  • 123
Nevěřícně kroutím hlavou  :teethhappy:  kdyby WG dávalo kompenzaci za debilismus, tak bych byl v balíku  :teethhappy:

PClama #47 Posted 15 August 2013 - 09:14 AM

Private

• Player
  • 18157 battles
  • 15
  • [CZF] CZF
Tohle absolutně nechápu. Vždy mám možnost bitvu zvrátit i když už bývá šance malá. Kolikrát se mi povedlo uhrát bitvy 1vs8 nebo alespoň snížit soupeřův náskok o pár tanků, než mě konečně dostali. Vzpomínám, jak jsme si s kamošem v četě vystříleli polovinu nepřátelskýho teamu, když jsme zůstali poslední dva v artynách a bylo z toho vítězství. Takže topit se NIKDY!! Ale nedám nepříteli win zadarmo, čili pokud mě nedokáže dostat i v přesile, bojuji/zdrhám alepoň o remízu :-D

Edited by PClama, 15 August 2013 - 09:15 AM.

Pastaa #48 Posted 15 August 2013 - 09:38 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32807 battles
  • 1,220
  • [9-TDE] 9-TDE
to mi pripomina mou tusim pondelni bitvu. Bylo to uz asi 0-7, vypadalo to beznadejne. Nakonec jsme to vytahjli na 10-12, ale na himmelu jim jejich dve arty byly mensi oporou nez kdyz nase uz byly mrtve. Clovek nikdy nevi, ale myslim, ze bychom to uz dotahli do vitezneho konce. Ciham na konci ulice na ST, ktere vyjizdi po nasem E75, az vyjede zpoza roku, abych ho dorazil (taky citite to napeti :-)). A pak si rikam, sakra proc tam stoji a nic nedela? A ono to bylo jak spadly ty servery. Takova epicka bitva a takovy horky konec. Ale duvod proc to pisu je, ze i kdyz clovek uz nedoufa, muze prijit zazrak. Viz kolega z klanu ktery sam s artou celil dvema tezakum. Prvni vystrcil nos a on ho zabil. Za druhym rohem byl ten druhy. Zjevne se bal vyjet a zrejme kdyz mu jeho team psal neco ve smyslu kill him noob quickly, tak se po chvili osmelil, jenze arta mela uz zase nabito a vypnul ho taky. Kdyby se odpalil o barak, byla by to prohra...

Bozsky_Perun #49 Posted 15 August 2013 - 10:02 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39875 battles
  • 348
  • [INTAS] INTAS

View PostLobovic, on 14 August 2013 - 07:00 PM, said:

moje rada zní. kašli na pravidla a užívej si hru. v každé bitvě máš 29 protivníků, kteří se ti snaží házet klacky pod pásy, takže neber na nic a na nikoho ohledy. když se chceš utopit, tak to udělej, když chceš zastřelit tank, tak to udělej, když chceš stát na rohu baráku, tak to udělej, když chceš...........
VELKÉ věci typu hrdinství, přátelství, cti a 100 dalších ctností si nech na real life.
Lobovic cize jelente ty musis mat vzdy tak trapne komenty na vsetko?Viem chces byt vtipny ale si len silne trapny

TheComedian1983 #50 Posted 15 August 2013 - 10:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM
Mno. Pokud jsem v Hummelovi, čekam na rld a nemůžu se už nikam zašít (je to pomalé jak želva po úrazu - děkuju WG ještě jednou) tak s tím jsem se už párkrát utopil, ale pokud mam cokoliv jiného pálim do posleního náboje a pak třeba ramuju. Enemy s pěti killama co si natěšeně jede pro válečníka a ja ho dorazim pak může akorát drtit zuby.

Molotov_MS #51 Posted 15 August 2013 - 10:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27152 battles
  • 311
  • [CS_AP] CS_AP

View PostBozsky_Perun, on 15 August 2013 - 10:02 AM, said:

Lobovic cize jelente ty musis mat vzdy tak trapne komenty na vsetko?Viem chces byt vtipny ale si len silne trapny
Posted Image

Lobovic #52 Posted 15 August 2013 - 10:30 AM

Corporal

• Player
  • 682 battles
  • 152

View PostBozsky_Perun, on 15 August 2013 - 10:02 AM, said:

nálepky jsou svině :) ok, možná píšu úmyslně provokativně a tak, aby to u vás vyvolalo emoce, jednodušší lidé mají rádi bulvár a pokud bych napsal holá fakta, pochopí to málokdo.
diskuze s myšlenkou je na tomto foru škoda, takže se pouze přispůsobuji "mainstreamu". vtipný za každou cenu nechci být. naopak.
když odmyslíš omáčku a křoví, jádro informace myslím opravdu vážně. mě zase přijdou směšný vaše odsuzování toho, kdo se utopí, kdo stojí v křoví, kdo nestřílí tam, kam já chci, vaše nářeky na smůlu, MM, náhodu...
co se týká sebevražd. pokud to někdo přehání, dostane poprávu trest, ale i kdybych se topil každou druhou hru, zahraju většinu her lépe, než 90% z vás, co mě soudíte, takže si z toho dělám asi tolik jako z přistání divokých hus u pobřeží patagonie

poo_____________________ #53 Posted 15 August 2013 - 10:32 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 24380 battles
  • 782
  • [SKID] SKID

View PostLobovic, on 15 August 2013 - 10:30 AM, said:

nálepky jsou svině :) ok, možná píšu úmyslně provokativně a tak, aby to u vás vyvolalo emoce, jednodušší lidé mají rádi bulvár a pokud bych napsal holá fakta, pochopí to málokdo.
diskuze s myšlenkou je na tomto foru škoda, takže se pouze přispůsobuji "mainstreamu". vtipný za každou cenu nechci být. naopak.
když odmyslíš omáčku a křoví, jádro informace myslím opravdu vážně. mě zase přijdou směšný vaše odsuzování toho, kdo se utopí, kdo stojí v křoví, kdo nestřílí tam, kam já chci, vaše nářeky na smůlu, MM, náhodu...
co se týká sebevražd. pokud to někdo přehání, dostane poprávu trest, ale i kdybych se topil každou druhou hru, zahraju většinu her lépe, než 90% z vás, co mě soudíte, takže si z toho dělám asi tolik jako z přistání divokých hus u pobřeží patagonie

Na 13 let máš vytříbený styl psaní, nepřemýšlel jsi o kariéře spisovatele ?  :great:

TheComedian1983 #54 Posted 15 August 2013 - 10:37 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM
A těch 90% je jistejch?  :amazed:

Uthor #55 Posted 15 August 2013 - 10:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13996 battles
  • 516
Za to,že se někdo úmyslně utopí,nebo schválně skočí ze skály atd bych dával 3 denní ban.
Nejen,že tím hráč zničí veškerou zbývající naděj na výhru pro svůj tým,ale taky potupně a ostudně zhyne bez boje a navíc platí maximální opravu.
Takže jak tu psalo desítky lidí přede mnou. Mlátím se do posledního šroubku a náboje!!!:izmena:
Co se týče náborových nabídek,považuji je za spam,tak jako idiotské a nesmyslné klikání všude různě po minimapě bez jakéhokoliv  taktickostrategického uspořádání.

Edited by Uthor, 15 August 2013 - 10:42 AM.

Lobovic #56 Posted 15 August 2013 - 10:42 AM

Corporal

• Player
  • 682 battles
  • 152

View PostTheComedian1983, on 15 August 2013 - 10:37 AM, said:

A těch 90% je jistejch?  :amazed:
jj, přesně o tom jsem psal. je jedno, co chceš napsat, stačí jedna malá provokace a nabalí se na ní vos jak na pohozený lízátko.... ale ano, moje sebevědomí, až arogance mi nedovolí jít pod 90, i kdýž je to číslo značně podhodnocený  :trollface:

Edited by Lobovic, 15 August 2013 - 10:42 AM.

waltare #57 Posted 15 August 2013 - 10:47 AM

Sergeant

• Player
  • 24464 battles
  • 272
  • [O-S-G] O-S-G
Docela zbytečně položená otázka ne ? Chlap vždy bojuje až do konce., jak se chceš dostat do Valhally když nebudeš mít čest ? :-)

TheComedian1983 #58 Posted 15 August 2013 - 10:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM
BZZZZZZZZZ Já si to hned myslel, že je to nějak málo. BZZZZZ  :child:

_Zerkof12_ #59 Posted 15 August 2013 - 10:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24711 battles
  • 757
  • [G0G0] G0G0
Ono, ako aj z prispevkov vyssie dost jasne vidno, ludia nemaju radi AFKarov, zbabelcov, teamkillerov ci selfkillerov to je jasne...

Ja som minule s M5 Stuartom zostal posledny na Sand River v 6kovej hre, kde sme dostali riadne na prdel, ale snazil som sa bojovat na kopcoch, ked tu zrazu zom zostal sam, proti snad 5-6 enemakom, povacsine HT... nic som nedokazal urobit, akurat som podpalil T150ku... ale uz som neschadzal, resp sa ani nesnazil zbehnut dolu skusit decap... Proste sa mi nechcelo dolu, nevraviac o tom, ze by som ani nezisiel z kopca a skoro nemal nabojem,ale proste som nezisiel... Zachoval som sa trochu zbabelo uznavam...

Keby som ten replay poslal na support, tak snad cely nas team by dostal banchat :D... Co som si vsetko precital osebe OMG...

MPosp #60 Posted 15 August 2013 - 10:54 AM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 25629 battles
  • 90
  • [HADR] HADR
Proč bych se dobrovolně připravil o předchozích 5-15min. snažení tím, že se sám zničím, když mám vždycky i tu pidišanci něco málo z toho ještě vydolovat a hlavně - taky se skvěle pobavit! Pokud si vybavuji nějaké zajímavé momenty, byl to vždy závěrečný boj proti přesile - na střílení králíků od začátku do konce v nízkých tierech mezi nováčky si tedy moc zábavy neužiju. Pokud jste sám poslední s artynou, může vás snadno přemotivovaný scout v plné jízdě minout, a to nejenom kanónem, ale i při snaze o taran - a co se pak děje je kolikrát jak z dobré komedie :o) A zrovna včera jsem s Pattonem vyndal ještě tři téměř plná HT, než mě dorazili - to byl pane adrenalin! ;o)
Mě hra přináší to co v ní hledám právě těmito momenty ... a věřím, že je nás víc ...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users