Jump to content

Notebook na WoT - pomoc s výběrem

Aké NB zvládnu WOT ?

• Please log in to reply
205 replies to this topic

Miri37 #201 Posted 10 May 2016 - 06:49 PM

General

• Player
  • 49610 battles
  • 8,345

View PostUKO_JESHITA, on 09 May 2016 - 05:32 AM, said:

Tak jsem hledal neco do vlaku.A zkusil jsem jen pro info nainstalovat wot.A cumim jak puk.Na nejnizsi grafiku to jede 40 az 50 fps.Zajimalo by me na cem to hraji nekteri lide kterym to nejede.http://www.pocitarna...-thinkpad-x220/

Mrknul jsem na ten odkaz a porovnal s tím, na čem jsem začínal.

NB má rozlišení 1366x768 a zvládá to jak píšeš na 40-50 fps.  Máš tam 1.7x silnější procesor pro WoT než já a 5x lepší garfiku, než na které jsem začínal a v okně 1024x768 to moc fps nedávalo. Dnes mám již podstatně lepší podmínky, ale dovedu si představit, že dost lidí hraje WoT na něčem podstatně horším, než máš v tom odkazu.        

Gremlaja #202 Posted 31 July 2016 - 11:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 84526 battles
  • 736

docela by pomohlo kdyby na přehledném místě stránek WOT uvádělo min HW požadavky a doporučené HW požadavky a tyto po aktualizacích upravovalo na aktuální stav !!!!!  ( je to jednou za měsíc upravit 2 čísla  )

Já řeším nestabilitu hry ping a podobný problémy a nakonec se od technické podpory dozvím že je na vině můj HW a že by na něm hra teoreticky ani neměla fungovat:D ale zkontrolujte si to když jediné HW požadavky na hru které hráč najde jsou napsány jako v pohádce ( obutá neobutá a přijet nepřijet ):D a navíc podle toho co jsem se dozvěděl budou tyto požadavky už hodně jinde:D ted řeším jakou konfiguraci pořídit a není se od čeho odrazit.  ( bude stačit čtyř jádro  A8, A10  dvoujádro i5 , nebo potřebuju už i7 a vydrží tyto požadavky týden ? měsíc ? rok ? ted pořídím PC podle doporučených požadavků na HW a za rok to nebude fungovat nebo jak to bude ?):)

Markus_X #203 Posted 31 July 2016 - 05:11 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 35402 battles
  • 54
  • [CECU] CECU

View PostGremlaja, on 31 July 2016 - 11:41 AM, said:

docela by pomohlo kdyby na přehledném místě stránek WOT uvádělo min HW požadavky a doporučené HW požadavky a tyto po aktualizacích upravovalo na aktuální stav !!!!!  ( je to jednou za měsíc upravit 2 čísla  )

Já řeším nestabilitu hry ping a podobný problémy a nakonec se od technické podpory dozvím že je na vině můj HW a že by na něm hra teoreticky ani neměla fungovat:D ale zkontrolujte si to když jediné HW požadavky na hru které hráč najde jsou napsány jako v pohádce ( obutá neobutá a přijet nepřijet ):D a navíc podle toho co jsem se dozvěděl budou tyto požadavky už hodně jinde:D ted řeším jakou konfiguraci pořídit a není se od čeho odrazit.  ( bude stačit čtyř jádro  A8, A10  dvoujádro i5 , nebo potřebuju už i7 a vydrží tyto požadavky týden ? měsíc ? rok ? ted pořídím PC podle doporučených požadavků na HW a za rok to nebude fungovat nebo jak to bude ?):)

http://worldoftanks....nt/docs/update/

Rekl bych, ze je pomerne jasne napsane co je doporucena sestava. Pokud se chcete od neceho odrazit pri stavbe nove sestavy tak tady je test http://goo.gl/zmolze

Gremlaja #204 Posted 31 July 2016 - 06:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 84526 battles
  • 736

Dík za info

co se týká min požadavků  Tak udávaj : Procesor (CPU): Procesor s nejméně dvěma fyzickými jádry podporou SSE2

( mám dvoujádro 1,6Gh AMD SSE2 to umí taky ale bylo mi sděleno že současné min požadavky jsou 2,2Gh procesor ) tak proč to tam jasně nenapíšou:) 

doporučená sestava: Procesor (CPU): Intel Core i5-3330   ( to jsem našel na netu nějaký 4jadro 3Gh ;) a já hledam něco za rozumnou cenu na čem hra aspň 2 roky poběží a dnes je na trhu spousta výkonejch procesorů ale i šizených někdo preferuje výkon někdo spotřebu třeba u notebooku i5 je jak 2 jádro 1,8-3,2Gh tak  je i5 4jádro 3.2Gh a víc. a já se v tom nevyznám:teethhappy:

ale o té stránce s těmi testy jsem nevěděl dík tu probádám a něco vyberu hurá Dík

Edited by Gremlaja, 31 July 2016 - 06:13 PM.

iTrolling #205 Posted 31 July 2016 - 08:21 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6459 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED

kdyz ono neni dvoujadro na 1,6 GHz jako dvoujadro na 1,6 GHz. mas brutalni rozdil mezi necim jako Intel Atom a plnotucnym Core2Duo. stejne tak mas rozdil mezi necim jako AMD Bobcat a plnotucnym AMD X2 (treba i starsim). prave existence takovych veci, ktere by idealne vubec existovat nemely (nejake nesmyslne netbooky, ktere si po strance vykonu povodi kdejaky tablet, protoze jakztakz optimalizovana platforma), vytvoreni jakychkoliv smysluplnych a beznemu uzivateli srozumitelnych minimalnich systemovych pozadavku, prakticky znemoznuje. das limit 2,2 GHz? no jo, ale ono na tomhle taktu existuji nejaka prehistoricka pentia 4, ktera jsou vykonnostne pod libovolnym intelim procesorem o generaci starsim... a to se bavime o vecech starych deset let, dneska je v tom gulas jeste vetsi...

Gremlaja #206 Posted 11 August 2016 - 03:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 84526 battles
  • 736

Tak hledání Notebooku na WOT za cenu pro mne přijatelnou jsem vzdal,  pořádnej herní notebook je přece jen moc drahej.

Nakonec jsem vzal:  1) skříň mini tover:   Cooler Master Elite 110, 2) desku miniITX : ASROCK H110M-ITX, 3) procesor dvoujádro: Intel i3-6100  3,7GH,

4) RAM 2x4GB DDR4 2133, 5) grafika : GIGABITE GT730, 6) disk SSD 120GB. Není to žádný dělo ale předpokládám že s tím nějakou chvíli budu moct hrát:D jinak se to vůbec nehřeje , možná ta grafika mohla být lepší ale cílem bylo postavit něco rozumnýho co nejlevněji:)

Přes 3 roky jsem hrál na nejnižší detaily hry s vypnutejma efektama a ted si musím zvykat na takový věci jako stín kanonu, nebo tank po zásahu vybuchne až se leknu:amazed:  jen přiblížení zaměřovače na 25x jsem vypnul funguje to ale nějak divně.:B

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users