Jump to content

Němci v 8.8

• This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

UglyMonkey #41 Posted 25 August 2013 - 07:14 AM

Lieutenant

• Player
  • 33446 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
E50 , E50M - deprese děla dopředu je stále -6° , -8° je směrem do boku (začíná to po natočení cca 20° nastranu z přímého směru) - více se o tom píše v anj části fóra + tam jsou i obr toho nového mantletu (pro ty co nemají test server) :
http://forum.worldof...t-150mm-armour/

CerVus #42 Posted 25 August 2013 - 09:33 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 22943 battles
  • 1,543

View Postgadds, on 24 August 2013 - 06:02 AM, said:

Moc jsi ho na testu nezkoušel nebo jsi ho moc nehrál předtím? Jinak si to co píšeš nedovedu vysvětlit..
Protože právě tento konkrétní stroj nebyl rebalancován, nýbrž vykastrován..
Tímto díky WG za zbytečný šrot místo zábavného heavy-medka a především za automatickou rekvalifikaci 485% čistě medkové posádky na HT, o kterou jsem se tedy neprosil ani omylem!!!

Jo máš pravdu, odjel jsem s ním na testu jen 3 bitvy. Vše na městských mapách, což taky asi ovlivnilo jízdní vlastnosti. Navíc proti mnohem vyšším tankům. Ono se prostě nedá pořádně otestovat tanky na nižších tierech když každý zkouší jen ty nejvyšší a lítají tam jen goldy.

gadds #43 Posted 25 August 2013 - 10:01 AM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

View PostCerVus, on 25 August 2013 - 09:33 AM, said:

Jo máš pravdu, odjel jsem s ním na testu jen 3 bitvy. Vše na městských mapách, což taky asi ovlivnilo jízdní vlastnosti. Navíc proti mnohem vyšším tankům. Ono se prostě nedá pořádně otestovat tanky na nižších tierech když každý zkouší jen ty nejvyšší a lítají tam jen goldy.
Jee, v klidu.:-)
Já to psal v amoku ze zničení mého mazlíka a hlavně ve vzteku z toho, jak nám bezostyšně WG lže do očí ohledně údajného buffu německých strojů..

Kurres #44 Posted 25 August 2013 - 11:17 AM

Corporal

• Beta Tester
  • 23189 battles
  • 100

View PostJejKey, on 25 August 2013 - 12:53 AM, said:

Nevim, mně se s ním v aktuálním stavu hraje naprosto skvěle.
Mě taky, pokud chytnu dobrej tým, jenže na to se spoléhat nejde a ani se to nestává často. Scouti by měli být přidrzlý a agresivní - s tímhle tankem takový být nemůžeš, protože není pancíř a seš veliký. Pokud máš v týmu hlupáky a že jich bývá dost tak prostě trpíš a nedokážeš nic a pokud ano tak to ještě nemusí znamenat výhru. Často se mi stává, že s tímto tankem mám nejvíc nastřílenou DMG v týmu nebo nejvíc expů a stejně prohra...

IonorRea #45 Posted 25 August 2013 - 11:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 14988 battles
  • 57
VK3601H = stále dobrý, ale už rozhodne nie tak univerzálny, s prehratého boja už nejde utiecť a decap je taktiež ťažší, pomalá spiatočka na úrovni KT a akcelerácia o niečo lepšia než u Tigra P, na 20 sa dostaneš hneď, ale 30 prekračuješ len veľmi obtiažne. Konish už nieje univerzálna voľba, hodí sa už len na veľké vzdialenosti vďaka vysokej rýchlosti projektilu oproti relatívne pomalým projektilom v 75mmL70, ktorá je na tomto tanku dobrá len na stredné vzdialenosti vďaka menšiemu kruhu za jazdy a tým pádom skoršiemu zameraniu po zastavení. Zrejme snaha o variabilitu keďže každý s troch najviac používaných kanónov má teraz zmysel používať aj na tope.
Tiger sa teraz hýbe ako Porsheho verzia kde maximálku uvidíš len s kopca s nelogicky podstatne vyšším RoF a o trochu vyššími HP (viac než ťažší, dlhší a lepšie pancierovany Tiger P :trollface: ), na blízko môžeš ustrieľať BP, ktorý mal doteraz najvyšší RoF (logicky keďže používa najnižší kaliber spomedzi tier 7 heavin čiže nabíjanie je rýchle a musí byť rychlé pretože vďaka nízkej penetrácii a RNG často nepenetruješ ani weakspoty). Zmenou k lepšiemu resp. vyváženejšiemu voči ostatným by som to teda nenazval.
Tiger II s horším motorom a lepšou depresiou kanónu a maximálkou = skôr buff než nerf keďže je tank samý weakspot vrátane veže, možnosť redukovať profil za prekážkami sa hodí. Lepšie točenie nebolo vôbec treba ale poteší, možnosť nabrať potrebnú rýchlosť z kopca na ramovanie.
E50 = jednoznačne buff, pokiaľ nepriateľ nemá čas domerať na spodný pancier alebo malú vežu, vo väčšine prípadov dobre nauhlovaná E50 odrazí ľubovolný kaliber vrátane TD.
E75 slabší motor, ale podstatne lepšie točenie trupu = prajem príjemnú zábavu pri pokuse utočiť tento tank s AMX, bude to mať podobne ako pri pokuse utočiť BP zo stejným reálnym točením trupu krátke trvanie...

Edited by IonorRea, 25 August 2013 - 11:43 AM.

Derp_Trollington #46 Posted 25 August 2013 - 04:29 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View PostKurres, on 25 August 2013 - 11:17 AM, said:

Mě taky, pokud chytnu dobrej tým, jenže na to se spoléhat nejde a ani se to nestává často. Scouti by měli být přidrzlý a agresivní - s tímhle tankem takový být nemůžeš, protože není pancíř a seš veliký. Pokud máš v týmu hlupáky a že jich bývá dost tak prostě trpíš a nedokážeš nic a pokud ano tak to ještě nemusí znamenat výhru. Často se mi stává, že s tímto tankem mám nejvíc nastřílenou DMG v týmu nebo nejvíc expů a stejně prohra...
Aha, to je ten rozdíl. Já to nehraju jak LT, ale jako MT - a něco upižlat s takovým DPM není extra problém.
Počítám, že cena zlata do könische je i přes snížení dmg stejná, co?

Kurres #47 Posted 25 August 2013 - 04:34 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 23189 battles
  • 100

View PostJejKey, on 25 August 2013 - 04:29 PM, said:

Aha, to je ten rozdíl. Já to nehraju jak LT, ale jako MT - a něco upižlat s takovým DPM není extra problém.
To máš sice pravdu, ale může to platit pouze pro bitky do 8 tieru. Mezi desítkama je to prostě slabota sama o sobě. Jako MT se to dobře hraje proti KT, T32, sedmičkám, osmičkám a proti některým devítkám. Ale mezi desítkama je ten tank na nic, když nemůže ani pořádně scoutovat. :/
Jak je to se zlatkama nevím, používám je jen v krajní nouzi.

Edited by Kurres, 25 August 2013 - 04:34 PM.

minduton #48 Posted 25 August 2013 - 07:34 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639

View PostJejKey, on 25 August 2013 - 04:29 PM, said:

Za 8 zlatých. Stejně tak stojí i gold do té 8.8cm, co má VK36.01H.
Na VK36.01H doporučuji po patchi přejít na 8.8cm dělo. Dřív se dával Konisch na vše automaticky jako (t)op dělo, nyní na pováženou.

gadds #49 Posted 26 August 2013 - 05:36 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
Myslím, že Gottwy to shrnul moc pěkně:
http://m.youtube.com...h?v=aGjwRFBd4ik

Yusifcz #50 Posted 26 August 2013 - 11:23 PM

Sergeant

• Player
  • 5997 battles
  • 235
Inu ,doufám že alspoň na Hetzerovy nebude žádnej skrytej nerf

Ostranski #51 Posted 22 September 2013 - 07:39 PM

Sergeant

• Player
  • 10717 battles
  • 249
  • [-JOK-] -JOK-
Němci jsou po 8.8 celkově lepší.Kašlete na čísla a zhrajte si s nima radši. :D Tiger je silnější a rychlejší.Panther rychlejší.Jagpanther rychlejší + větší dohled.Nevim na co si kdo stěžuje.

E75 jsem nehrál...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users