Jump to content

Návrh na novou úpravu Matchmakingu

Matchmaking Návrhy Novy MM matchmaking

• Please log in to reply
310 replies to this topic

Tydyt007 #41 Posted 16 October 2013 - 08:36 AM

Corporal

• Player
  • 18923 battles
  • 148
  • [CZ-SK] CZ-SK
Jako tenhle návrh není špatnej, ale zkus si francouzský tanky..

ARL 44 a stíhač V39, když je máš ve stocku, jsi krásnej terč, o tom, že se dostaneš do bitvy s IV. a V. tiery se ti může zdát. V 8 z 10 bitev se koukneš mezi 8. tiery..Nejlepší na tom je, že se připlížíš za IS-3 střelíš a nic..on se otočí a vysmahne si tě na dvě rány..Tomu se říká systém No pay, No Fair Play..

Jehla23 #42 Posted 17 October 2013 - 07:37 PM

Corporal

• Player
  • 22060 battles
  • 151
Systém rozdělování tanků do bitev je nelogický....nespravedlivý a zbytečně kvůli němu hráči přicházejí o vítezství. Zrovna dnes, jsem jel se stugem 5tier a přidali k nám do týmu 2x 3tier. Jasně, ty tanky nemají nejhorší děla, ale oproti mě mají značnou nevýhodu co se výdrže a pohyblivosti týče = snadný cíl. Jako třešničku nám proti nám přidali KV1S...opravdu jsem fascinován tím jak je to vyloženě [Editováno]...další věc, pokud mám nový tank, mám ho v základu, tak proč mě s ním staví o 2 úrovně výše? Ty výpočty dělají děti ze zvláštních škol a ještě jsou postižení nebo nevím. Měli by s tím něco udělat, protože častěji čtu stížnosti na chatech během bitev na toto téma, navíc hráč s nizkým tierem co tam vleze kazí ostatním šance a to ty lidi také rádi okomentujou..;-)

Edited by ClearEvil, 25 October 2013 - 12:52 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. ClearEvil

planetazem #43 Posted 20 October 2013 - 08:04 AM

Corporal

• Player
  • 45052 battles
  • 114
  • [VPOHO] VPOHO
Urobte už niečo s tým MM, lebo toto sa ozaj nedá hrať. Rozdelenie 4x 8, 4x 7, 6x 6 a 1x 5 je strašné!!! 6 vs 8 :-( veď 6 ide na 2 rany dole od 8!!!!! To potom ozaj zoberie chuť pokračovať! To naozaj riadia túto hru [Editováno]!!! Sorry, ale už to nezvládam, zo začiatku som to bral ako relax, zábavu, ale prehrať 26 hier za deň to [Editováno]. Nemalo by to byť vyvážené???? Je mi jasné že žijete z premijových účtov a tankov, ale dajte žiť aj nesolventným, alebo potom nepropagujte všade ZADARMO. Už tu padlo veľa návrhov na úpravu MM, ale Vy na to z vysoka *********!!!!

Edited by ClearEvil, 25 October 2013 - 02:13 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. ClearEvil

ClearEvil #44 Posted 22 October 2013 - 12:00 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
OT přesunuto do Zpovědnice

lukasarcher #45 Posted 25 October 2013 - 08:26 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostJehla23, on 17 October 2013 - 07:37 PM, said:

Systém rozdělování tanků do bitev je nelogický....nespravedlivý a zbytečně kvůli němu hráči přicházejí o vítezství. Zrovna dnes, jsem jel se stugem 5tier a přidali k nám do týmu 2x 3tier. Jasně, ty tanky nemají nejhorší děla, ale oproti mě mají značnou nevýhodu co se výdrže a pohyblivosti týče = snadný cíl. Jako třešničku nám proti nám přidali KV1S...opravdu jsem fascinován tím jak je to vyloženě [Editováno]...další věc, pokud mám nový tank, mám ho v základu, tak proč mě s ním staví o 2 úrovně výše? Ty výpočty dělají děti ze zvláštních škol a ještě jsou postižení nebo nevím. Měli by s tím něco udělat, protože častěji čtu stížnosti na chatech během bitev na toto téma, navíc hráč s nizkým tierem co tam vleze kazí ostatním šance a to ty lidi také rádi okomentujou..;-)
Špatně složené čety, tier 3 se nemůže potkat s tierem 6. Pokud měli 2x tier 3 a k tomu 1x tier 4, tak se stává, že je to hodí do tieru 6, MM se počítá od nejvyššího tieru v četě.

lukasarcher #46 Posted 25 October 2013 - 08:31 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Postplanetazem, on 20 October 2013 - 08:04 AM, said:

Urobte už niečo s tým MM, lebo toto sa ozaj nedá hrať. Rozdelenie 4x 8, 4x 7, 6x 6 a 1x 5 je strašné!!! 6 vs 8 :-( veď 6 ide na 2 rany dole od 8!!!!! To potom ozaj zoberie chuť pokračovať! To naozaj riadia túto hru [Editováno]!!! Sorry, ale už to nezvládam, zo začiatku som to bral ako relax, zábavu, ale prehrať 26 hier za deň to [Editováno]. Nemalo by to byť vyvážené???? Je mi jasné že žijete z premijových účtov a tankov, ale dajte žiť aj nesolventným, alebo potom nepropagujte všade ZADARMO. Už tu padlo veľa návrhov na úpravu MM, ale Vy na to z vysoka *********!!!!
A co si udělal ty aby tvůj team vyhrál? Nadáváš, ale sám vystřelíš tak 2x až 3x za bitvu. Nejdříve začni u sebe, pak můžeš nadávat na ostatní.

planetazem #47 Posted 26 October 2013 - 06:19 AM

Corporal

• Player
  • 45052 battles
  • 114
  • [VPOHO] VPOHO

View Postlukasarcher, on 25 October 2013 - 08:31 AM, said:

A co si udělal ty aby tvůj team vyhrál? Nadáváš, ale sám vystřelíš tak 2x až 3x za bitvu. Nejdříve začni u sebe, pak můžeš nadávat na ostatní.
Ty si myslíš že ja len 2-3x vystrelím, no ak pozeráš na status, tak si to mysli ďalej!!!
Tie vaše statusy veľa o hráčovi nenapovedia!
80% z vás nemá páru o taktike a stratégii, ja sa to učím celý život! A v tejto hre niečo dokazovať bez premijového účtu je nereálne, ja ho nemám a nikdy mať nebudem, svoje peniaze investujem do rodiny!
Nehrám ani roty ani čaty, nemám na to čas a to že hrávam v čase, keď hraje najviac NOOBOV od 19:00 do 21:30hod. mi robí super priemer! Skoro vždy ma to hádže k najhorším podľa Vášho XVM a vo väčšine prípadov končím aj tak na 1-3 mieste, ale prehra. Takže hrať viem ale sám nič nedokážem!
Ináč tie vaše statusy som začal brať v úvahu len pred asi 2 mesiacmi a to som bol na to ešte horšie :teethhappy:  ale po 10k bitkách ho začať vylepšovať no to bude sranda.
A nevram mi že hrať s tankom ktorý nieje vôbec vyexpený proti tierom 2x vyšším je super! Veď skoro nič neprestrelíš a po dvoch ranách ideš dole!! (goldy nepoužívam, nemám dosť kreditov, keďže to hrajem zadarmo)
Takže Ti želám lepšie statusy premijovy frajer!!!

Edited by planetazem, 26 October 2013 - 06:21 AM.

mings #48 Posted 26 October 2013 - 07:11 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 34649 battles
  • 1,203

View Postplanetazem, on 26 October 2013 - 06:19 AM, said:

Ty si myslíš že ja len 2-3x vystrelím, no ak pozeráš na status, tak si to mysli ďalej!!!
80% z vás nemá páru o taktike a stratégii, ja sa to učím celý život! A v tejto hre niečo dokazovať bez premijového účtu je nereálne, ja ho nemám a nikdy mať nebudem, svoje peniaze investujem do rodiny!
Nehrám ani roty ani čaty, nemám na to čas a to že hrávam v čase, keď hraje najviac NOOBOV od 19:00 do 21:30hod. mi robí super priemer! Skoro vždy ma to hádže k najhorším podľa Vášho XVM a vo väčšine prípadov končím aj tak na 1-3 mieste, ale prehra. Takže hrať viem ale sám nič nedokážem!
Ináč tie vaše statusy som začal brať v úvahu len pred asi 2 mesiacmi a to som bol na to ešte horšie :teethhappy:  ale po 10k bitkách ho začať vylepšovať no to bude sranda.
A nevram mi že hrať s tankom ktorý nieje vôbec vyexpený proti tierom 2x vyšším je super! Veď skoro nič neprestrelíš a po dvoch ranách ideš dole!! (goldy nepoužívam, nemám dosť kreditov, keďže to hrajem zadarmo)

já koupil (celou dobu bez premka a premiových tanků, žádné mise na cash) Mause a IS-4 ještě v dobách, kdy nebylo žádný noob-friendly MM +-2 (k tomu ani žádná premiová munice, takže hurá standart (i když je pravda že HEčka byli mnohem lepší, jako fakt mnohem lepší), ale měl si T6 hvy tank a šup mezi T10, a taky to šlo

planetazem #49 Posted 27 October 2013 - 08:47 AM

Corporal

• Player
  • 45052 battles
  • 114
  • [VPOHO] VPOHO

View Postmings, on 26 October 2013 - 07:11 PM, said:

já koupil (celou dobu bez premka a premiových tanků, žádné mise na cash) Mause a IS-4 ještě v dobách, kdy nebylo žádný noob-friendly MM +-2 (k tomu ani žádná premiová munice, takže hurá standart (i když je pravda že HEčka byli mnohem lepší, jako fakt mnohem lepší), ale měl si T6 hvy tank a šup mezi T10, a taky to šlo
To klobúk dole!
Nechám sa prekvapiť ako to bude vyzerať po novom roku. Možno sa niečo zlepší a niečo zhorší.

zorbacz #50 Posted 16 December 2013 - 08:57 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5703 battles
  • 71
MM je v této hře na dvě věci. WG je banda de..lů. Skoro pořád v prohrávající týmu. Odehraju násobky a kašlu na to. A znám víc hráčů, co to takto dělají a nebo na tu hru ser.u a postí si jí max jednou za čas z nouze.

falkeee #51 Posted 16 December 2013 - 10:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 6494 battles
  • 467

View Postzorbacz, on 16 December 2013 - 08:57 AM, said:

MM je v této hře na dvě věci. WG je banda de..lů. Skoro pořád v prohrávající týmu. Odehraju násobky a kašlu na to. A znám víc hráčů, co to takto dělají a nebo na tu hru ser.u a postí si jí max jednou za čas z nouze.

A kdo tě to nutí hrát? Jestli tě něco nebaví, tak to nedělej a můžeš to navrhnout i těm dalším známým. Najdi si jinou hru, se kterou budeš spokojenej. Až mě přestane WoT bavit, tak to prostě přestanu hrát a nebudu si neustále stěžovat na fórum.

Edited by falkeee, 16 December 2013 - 10:44 AM.

jamajcan #52 Posted 31 December 2013 - 10:57 AM

Private

• Player
  • 22535 battles
  • 4
no musim ric ze ten MM je fakt posahanej,uz to hraju od bety a mam 17k bitev.Ale za posledni rok uz je to terorizmus.Na vyhru musi clovek nastrilet min 3x vic nez je jeho poskozeni v mensich teerech min 5x a to to porad neni jisty.Navic musim potvrdit co psal Mings,slo to ale bylo to o hracich.Ted uz to pari kazdy k...t.

Larry_the_cow #53 Posted 02 January 2014 - 01:52 PM

Private

• Player
  • 3408 battles
  • 21
MM by se dal vylepšit jednoduše. Nemusí jít ani o vychytávky typu matchování vozidel se stejnou úrovní děla ( byť námitka že by to příliš zatěžovalo servery je jen výmluva ze strany WG, která si udělala MM a celou hru tak jak to vyhovuje WG a ne hráčům, to je zjevné na první pohled). Bohatě by stačilo snížit rozsah tierů. Dobré pro hru, špatné pro WG (jelikož by víc záleželo na lidech a méně na technice) takže to neudělají. Naštěstí se blíží tanky ve WT takže tento monopol bude mít konečně konkurenci.....

Edited by Larry_the_cow, 02 January 2014 - 01:56 PM.

lukasarcher #54 Posted 02 January 2014 - 03:27 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Postplanetazem, on 26 October 2013 - 06:19 AM, said:

Ináč tie vaše statusy som začal brať v úvahu len pred asi 2 mesiacmi a to som bol na to ešte horšie :teethhappy: ale po 10k bitkách ho začať vylepšovať no to bude sranda.

Prémiový účet si nekupuji. Mám jen to, co si vystřílím v misích a přesto to jde. Goldy pálím vyjímečně. Hraji proti stejným hráčům jako ty a přesto sem herně jinde. V čem to asi bude? Zkus se nad sebou zamyslet.

Barronisimo #55 Posted 02 January 2014 - 06:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15515 battles
  • 63
Tady se musí zaplatit nějaký poplatek, aby člověk si mohl zahrát? Jako mít z 10 her jen 2 top tier MM, čili 20% to je sakra málo. A k tomu je tu tak 20 map ne? A včera jsem točil jen 4 pořád dokola ty stejný, opravdu zábava na úrovni. Jaká je pravděpodobnost, že půjdu se stejným tankem stejnou mapu a stejný herní mód? Tady je to jasná loterie. BRAK!

Edited by Barronisimo, 02 January 2014 - 06:51 PM.

Ar3sAli3n #56 Posted 02 January 2014 - 11:14 PM

Corporal

• Player
  • 38238 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

Padlo tady spousta zajimavich nazoru ktere se daji realizovat obtizneji, ale proc nemuzem mit jen bitvy stejneho tieru. Proto se ptam. Proc mame na tieru 7 , 39 tanku? Proc nemuzou hrat jen spolu ? Co by se stalo ? Na tieru 6 a dalsich tierech je to podobne. 

S vyjimkou LT ktere by mohl system hazet +2 POZOR jen + ne - Tento system se me zda byt nejspravedlivejsi.

Kazdy tank ma nejakou slabinu tzn. ze i se stock tankem bych si mohl kvalitne zahrat hezkou bitvu. Jak jste psali na kazdem tieru se najde OP tank ktery nejak vynika

tier  1 - T1 Cuningham,

tier  2 - PzII, T18

tier  3 - Cruiser IV

tier  4 - Matylda Pz.IVale

tier  5 - KV1, T49

tier  6 - KV 1S, M18 Hellcat 

tier  7 - T29, E-25

tier  8 - ISU 152 tady jsou tanky nejlepe vybalancovane ale ISU je prote vyjimka

tier  9 - T54, E75 

tier10 - tady si to preberte jak chcete ja mam sve favority ktere jsou pro me OP 

Pokud se chcete dostat dal musite jit pres dalsi ktere zase tak OP nejsou. Chapu asi pro novacky by nebyli medaile, ze znici o dva tiery vyssi  tank a dostanou prd, a ? Nepotrebuji medaile (ikdyz potesi)

Jak tady psal kolega 

NO PAY ! NO FAIR PLAY !   :D

Barronisimo #57 Posted 03 January 2014 - 03:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15515 battles
  • 63

View Postcedan, on 02 January 2014 - 11:14 PM, said:

Padlo tady spousta zajimavich nazoru ktere se daji realizovat obtizneji, ale proc nemuzem mit jen bitvy stejneho tieru. Proto se ptam. Proc mame na tieru 7 , 39 tanku? Proc nemuzou hrat jen spolu ? Co by se stalo ? Na tieru 6 a dalsich tierech je to podobne. 

S vyjimkou LT ktere by mohl system hazet +2 POZOR jen + ne - Tento system se me zda byt nejspravedlivejsi.

Kazdy tank ma nejakou slabinu tzn. ze i se stock tankem bych si mohl kvalitne zahrat hezkou bitvu. Jak jste psali na kazdem tieru se najde OP tank ktery nejak vynika

tier  1 - T1 Cuningham,

tier  2 - PzII, T18

tier  3 - Cruiser IV

tier  4 - Matylda Pz.IVale

tier  5 - KV1, T49

tier  6 - KV 1S, M18 Hellcat 

tier  7 - T29, E-25

tier  8 - ISU 152 tady jsou tanky nejlepe vybalancovane ale ISU je prote vyjimka

tier  9 - T54, E75 

tier10 - tady si to preberte jak chcete ja mam sve favority ktere jsou pro me OP 

Pokud se chcete dostat dal musite jit pres dalsi ktere zase tak OP nejsou. Chapu asi pro novacky by nebyli medaile, ze znici o dva tiery vyssi  tank a dostanou prd, a ? Nepotrebuji medaile (ikdyz potesi)

Jak tady psal kolega 

NO PAY ! NO FAIR PLAY !   :D

O tanky si myslím až tak nejde. Noob s E75 je k ničemu. To by musel být nesmrtelný. ISU a T54 jsou OP? Hráješ za ně? BL-10 na ISU je totální troll gun. Jeden den dáváš munice, druhý den netrefíš ani stodolu a to mám vybavení, 100% posádku a doměřené na doraz. T-54 totálně nevyvážený, stále mě překvapuje co ještě dokáže a nedokáže. Dělo opět jednou prostřelí cokoliv a podruhé neprostřelím TIGER I do boku. E-75 nehraji, ale potkat na publicu dobrýho hráče, který ví co s ním. To je malý zázrak. T18 je OP jen když proti němu jdou tanky, které ho neprostřelí. Většinou flat guny. Ale tak někde si ti noobové musí nahrát skóre.

psiskoCZ #58 Posted 03 January 2014 - 03:28 PM

Corporal

• Player
  • 30202 battles
  • 167

View PostBarronisimo, on 03 January 2014 - 03:09 PM, said:

T-54 totálně nevyvážený, stále mě překvapuje co ještě dokáže a nedokáže.

netvrdím, že T-54 je OP tank, ale je to asi nejlepší a nejzábavnější vozidlo ve hře (můj osobní názor). četa tří T-54 (s dobrými hráči) už se jako OP dle mého počítat musí :)

Barronisimo #59 Posted 03 January 2014 - 03:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15515 battles
  • 63

View PostpsiskoCZ, on 03 January 2014 - 03:28 PM, said:

netvrdím, že T-54 je OP tank, ale je to asi nejlepší a nejzábavnější vozidlo ve hře (můj osobní názor). četa tří T-54 (s dobrými hráči) už se jako OP dle mého počítat musí :)

Tak četa 3 dobrých hráčů s čímkoliv bude OP, pokud bude ještě top tier.

lukasarcher #60 Posted 03 January 2014 - 03:50 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848
Proto se ty čety hrají že jo. Obecně čety jsou OP, snad je nezakáží :tongue:

Also tagged with Matchmaking, Návrhy, Novy MM, matchmaking

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users