Jump to content

Durchbruchswagen 2

němci těžký tank D.W. 2 rada nováček

• Please log in to reply
109 replies to this topic

ivko_13 #101 Posted 27 July 2016 - 01:53 AM

Private

• Player
  • 12513 battles
  • 13

DW.2 je tank pro masochisty.......

asi ho přeexpím volnýma a jedu dál, tohle je použitelný snad proti lightům, ale mít proti sobě KV-1 + KV-220, tak mě nepomůže nic...... kdo tu psal něco o používání hlavy? Když ty 2 heavy pohromadě ustřílíš, nebo jim zdrhneš a vymyslíš jak vyhrát, tak jsem asi idiot...........................

Edited by ivko_13, 27 July 2016 - 08:50 PM.

pepa_218 #102 Posted 29 July 2016 - 08:48 AM

Corporal

• Player
  • 24233 battles
  • 104
Tento skvělý stroj se používal na rozhánění bezbranných demonstrantů a nebo mohl být úspěšně použit proti divochům v Habeši,ale proti malorážkám a výš už bych měl osobně obavy,tak ještě slabší vzduchovky,šípy s kostní špičkou,kameny do jednoho kg.Snad to za války ani nejezdilo?Vždyt je to naprosto k [Editováno] :facepalm:

Edited by ClearEvil, 30 July 2016 - 10:39 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

vh77 #103 Posted 29 July 2016 - 10:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 40513 battles
  • 365

a teraz si predstavte ze som sa snazil na nom zahrat Ace tankera "M" - po cca 50 bitkach som to vzdal...cisty masochizmus

v tych casoch - davno minulych to nejaky lucker co to dal musel dostat samych lamerov skautov nizsich tierov do superovho teamu...

ako vidim ani po rokoch sa nic nezmenilo a WG tento tank stale "nevybalancovalo"/nebuflo :)

Gamano #104 Posted 13 August 2016 - 09:56 PM

Corporal

• Player
  • 12939 battles
  • 140
  • [STRIP] STRIP

Nejhorší tank všech dob, nic neprostřelí a jeho prostřelí i lehký tanky, kteří střílejí i přes celou mapu. To se zas s tímto tankem WG předvedl, vlastně jako s celou touto hrou, která jde do kopru !!!

Už si vybírám jinou tankovou hru, protože tato nemá budoucnost, pokud WG bude takhle pokračovat.

Armorpiercer_ #105 Posted 23 August 2016 - 07:30 AM

Captain

• Member
  • 11310 battles
  • 2,116

View Postvh77, on 29 July 2016 - 09:38 AM, said:

a teraz si predstavte ze som sa snazil na nom zahrat Ace tankera "M" - po cca 50 bitkach som to vzdal...cisty masochizmus

v tych casoch - davno minulych to nejaky lucker co to dal musel dostat samych lamerov skautov nizsich tierov do superovho teamu...

ako vidim ani po rokoch sa nic nezmenilo a WG tento tank stale "nevybalancovalo"/nebuflo :)

ja se blizim prumernemu hracu (aspon myslim casem). A tento tank pokud je na topu, je killer. Mko jsem na nem uz dal (uplne nova posadka, tusim kolem 20te hry), a to jsem urcite horsi hrac jak ty.

Samozrejme proti KV1 je to horsi, ale i KV1 se da zabit B1ckou treba (stalo se mi),

Me tento tank nejak sedi. Tesim se na veku T5...

Gamano, nejhorsi tank vsech dob je jeden. a to je M3 Lee (takovej sit ze to svet nevidel)

Edited by Armorpiercer_, 23 August 2016 - 07:40 AM.

CrackonoshDesu #106 Posted 23 August 2016 - 08:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 4951 battles
  • 636
  • [CCSTP] CCSTP

View PostArmorpiercer_, on 23 August 2016 - 07:30 AM, said:

Me tento tank nejak sedi. Tesim se na veku T5...

Máš se na co těšit, VK 30.01 (H) je prostě výborná.

Mungo_13 #107 Posted 01 September 2016 - 10:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16171 battles
  • 1,481

Tak som ho tiez rozbehol a snad sa casom prepracujem na Tigra a Pantera.

A uvidim, ako sa budem pozerat na tento kusok a VK 30.01 (H), ked ho vyexpim. Ci zostanu, alebo pojdu.

Zatial tam mam ledva 80%-u posadku, nabijak, opravarensku sadu a binokulary.

Dost trpi na zapal a municiu (dalsia WG vypecenost?) a je vcelku neohrabany.

Sklopenie dela je slusne - je to skor o minimalizovani ciela, nez nejakeho hull-down.

MM je fajn, vyhoda je aj to, ze zatial sa to v tychto hrach dost cervena. Voci skusenym hracom by to bolo daleko tazsie. Zvlast pokial narazi na vykonne TD, Matildu ci niektore TV tanky. Ale pokial na hracov, co podrzia, je to ine.

Hram ho s hufnicou, HE-ckami a priehrstim goldov (10 ks). Nosit anemicke AP povazujem za nezmysel. Tie goldy treba naozaj pouzivat, ale s rozmyslom. Potom, ked RNG nie je prilis nepriaznivy, sa aj da.

Zatial s nim mam par peknych bitiek a dokonca hned prva bola dost vydarena, ked som na Mines a stredovom CAP-e poskolil hned 2 KV-1. OK, jedna mala smolu "HEAT and fuel is known fire hazard" :bajan:), druhy urobil chybu, ze ma HE-ckoval z normalneho kanona, namiesto AP.

Proste ked sa dari a hufnica podrzi, tak to ide, ked trolli, tak je to horsie. Ale pokial to nie je promocna demo-verzia, tak to je vcelku zabavny tank a napriek povesti zatial uchadzajuci.

P.S. Mal som pristupny od zaciatku TOP motor, aj ked je kompatibilny s tankami, ktore som nikdy nejazdil. Bug, alebo nejaka mnou nepostrehnuta zmena vo vyvojovych stromoch?

P.S.1 za najvacsiu nevyhodu zatial povazujem, ze je to medziclanok, kde sa striedaju MT a HT v linii. Ale cele vetvenie nemeckeho stromu mi nie uplne sedi, takze OK.

Dnes padol Master vo Widepark-u. Po 44 bitkach, ked osadka este stale nie je 100%. 32 ran, 17 zasahov, 16 prebiti a za hrst HEAT-ov. A to to nejaku chvilu vyzeralo na stratenu bitku. Skoro celu dobu sa mi nepodarilo vyliezt z nasej zakladnej ciary, takze som robil skoro delostrelectvo. Ale fungovalo to.

Edited by Mungo_13, 10 September 2016 - 08:51 PM.

Leucadia #108 Posted 25 September 2016 - 03:13 PM

Private

• Player
  • 2284 battles
  • 16
Ani neviem či to nebola nejaká tretia či štvrtá hra sa mi podaril Master na tejto škatuli. Za 11 hier doteraz mám 36% WR, a to som prosím pekne mal veľa vyskúmaného cez PZ III. Ale, dá sa s tým, to delo je síce slabé, ale nie je to úroveň B1, kde vás aspoň drží pancier (ako tak), takže by som povedal, že sú na zhruba rovnakej úrovni, kde ale príde na um goldová munícia, ktorá je u DWčka markantne lepšia. Celkovo je delo veľmi priemerné a nie je to niečo čo by tank dokázalo pozdvihnúť na slušnú úroveň. Pohyblivosť je podpriemerná, maximálka síce celkom poteší ale dostať sa na ňu je trocha fuška a ten slabý zvyšok to veľmi nezachráni. Pancier...zatiaľ som toho teda veľa nedingol. Ale, nemám s ním nejak veľké nervy, zatiaľ sa deriem expami vpred a uvidím, kde nervy povolia.

Mungo_13 #109 Posted 26 September 2016 - 09:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16171 battles
  • 1,481

View PostLeucadia, on 25 September 2016 - 03:13 PM, said:

Ani neviem či to nebola nejaká tretia či štvrtá hra sa mi podaril Master na tejto škatuli. Za 11 hier doteraz mám 36% WR, a to som prosím pekne mal veľa vyskúmaného cez PZ III. Ale, dá sa s tým, to delo je síce slabé, ale nie je to úroveň B1, kde vás aspoň drží pancier (ako tak), takže by som povedal, že sú na zhruba rovnakej úrovni, kde ale príde na um goldová munícia, ktorá je u DWčka markantne lepšia. Celkovo je delo veľmi priemerné a nie je to niečo čo by tank dokázalo pozdvihnúť na slušnú úroveň. Pohyblivosť je podpriemerná, maximálka síce celkom poteší ale dostať sa na ňu je trocha fuška a ten slabý zvyšok to veľmi nezachráni. Pancier...zatiaľ som toho teda veľa nedingol. Ale, nemám s ním nejak veľké nervy, zatiaľ sa deriem expami vpred a uvidím, kde nervy povolia.

Len ta upozornim, ze ani medko, ani HT-cko, ktore po nom nasleduju, nie su prave pancierovane. Popravde - su to skoro rovnake papiere. A HT rocnako trpi predne zasahy do motora, zatial co MT rado chyta municiu pri zasahu bokov z kartonu potiahnuteho alobalom.

Ale oba maju slusne kanony, ked ich vyskumas.

Leucadia #110 Posted 30 September 2016 - 08:24 PM

Private

• Player
  • 2284 battles
  • 16
Ak som pozeral správne, Konisch na tiere V...ďakujem, postačí :justwait: smerujem hlavne cez medium líniu (nevylučujem aj heaviny, ale možno sa na ne vyberiem cez Pz. IV) a tam som s pancierom nikdy nerátal, takže si hlavu veľmi nelámem :).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users