Jump to content

112

• Please log in to reply
162 replies to this topic

joemikes #161 Posted 05 December 2017 - 11:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27490 battles
  • 350
Tak jsem nejak posledni dobou na vazkach, jestli jsem koupi 112 udelal dobre. 1 hra z 6 je bez IX, nicmene zustavam proti IS3, Löwe, Defender, OHO, vyjimecne si vystrelim na VII, vystrelim, ale spise netrefim ani po pulhodinovem domereni a casto dingnu i ty VII. Na HEAT spolehnuti moc neni, tudiz nabijim vicemene HEcka. To co tenhle tank netrefi je neuveritelny, krtci, nadstrely, shazovani pasu lehkym tankum je tradice. Snesla by aspon snizeni casu zamerovani, kdyz uz ta presnost je veskera zadna. Jediny na co je spoleh je pancir, jinak by ten tank nemel smysl vubec hrat. 

Jungle2017 #162 Posted 07 December 2017 - 03:33 PM

Private

• Player
  • 1589 battles
  • 2
Svatá pravda, hraju takovýho otloukánka, vázat  na sebe střelbu - věž něco čelně dingne na vhodný mapě, ale damage musí dávat spoluhráči, protože to dělo je fakt pro silný nátury. Na větší vzdálenost  se netrefí a zblízka pro většinu VIII a IX čelně nic nedá, často ani s goldem, protože není čas doměřit na weakspoty - dříve mě rozstřílí, jedině když jsem vzadu a nevidí mě, tak nějaká damage do boků. .. tak snad aspoň něco vydělá a školení posádky.

dracicek #163 Posted 15 December 2017 - 08:31 PM

Private

• Player
  • 21329 battles
  • 33
  • [HAS-E] HAS-E

Ako ja neviem ale tá HEAT munícia je nejaká iná HEAT ??? Lebo čo s týmto nepenetrujem to je sila. Mechaniku priebojnosti munície poznám :sceptic:.

Keď použijem AP čko málo čo prejde ešte tak zblízka sa dá trafiť, potom prebijem a no pen, začínam teda prvý náboj HE.

Škoda že to nezapisujem ale polovica neprejde a na to že to má obmedzené MMko tak ani to krivé delo to nevysvetľuje :(

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users