Jump to content

Aktualizacja 8.8 zostanie wprowadzona już jutro!

• This topic is locked This topic is locked
678 replies to this topic

Xandalor #21 Posted 10 September 2013 - 04:51 PM

Private

• Player
  • 4324 battles
  • 3
VK 30.01 H zostanie zrebalansowany i przeniesiony na poziom V jako czołg ciężki.
VK 36.01 H zostanie zrebalansowany i sklasyfikowany jako czołg ciężki.

To jest coś co mnie bardzo martwi. Kiedy słyszę tekst "zostanie zrebalansowany" to mi się zaraz niedobrze robi. Teraz tymi czołgami gra się świetnie, ale jako że nie są to czołgi radzieckie trzeba zepsuć cały fun. Nie pamiętam sytuacji żeby rebalansowanie wyszło kiedykolwiek na dobre.

HatefulEvil #22 Posted 10 September 2013 - 04:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38091 battles
  • 799
  • [-OZ] -OZ
ELC AMXy na koksach! To lubię! ;d

ftomekk #23 Posted 10 September 2013 - 04:54 PM

Private

• Player
  • 11131 battles
  • 47
Mody ... echhh

NeoPOLAND #24 Posted 10 September 2013 - 04:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 53033 battles
  • 1,139
  • [ICOH] ICOH
No to gitara !!

liderc4 #25 Posted 10 September 2013 - 04:59 PM

Private

• Player
  • 19680 battles
  • 29

View Postftomekk, on 10 September 2013 - 04:54 PM, said:

Mody ... echhh

Wraz z nadejściem nowego nowej aktualizacji zmieni się język gry (przejście na AS 3).
Oprócz udogodnień jakie przyniesie ta zmiana, pojawią się też początkowo mniej przyjemne konsekwencje.
Chodzi mianowicie o mody, znaczna ich część (te, które wykorzystują statystyki i zmieniają elementy garażu) najprawdopodobniej przestaną działać wraz z wprowadzeniem aktualizacji.

Mnie tam to cieszy :). Nie przepadam za modami

Artur__Rosiak #26 Posted 10 September 2013 - 04:59 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 13701 battles
  • 1,676

*
POPULAR

Nigdy was nie zrozumiem. Czy wy chcecie jak najszybciej dojść do wersji 0.10.0, by gra była "ukończona"? Według mnie, z aktualizacji 0.8.6, 0.8.7 i 0.8.8 można by zrobić jedną, obszerniejszą. A w następnej proponuję następujące zmiany (oczywiście nie skorzystacie ale chociaż spróbuję):

1. Dodanie kilku map miejskich.

Dlaczego? Ponieważ obecnie mamy zaledwie Hitlersdorf, Ensk, Ruinberg i Linię Zygfryda (na upartego można też dodać Lakeville). A mapy miejskie i w ogóle europejskie to, jak kiedyś pokazała ankieta, najbardziej pożądane przez graczy mapy. Jednak po raz kolejny pokazaliście, że nas, graczy, bądź co bądź waszych żywicieli macie głęboko w dupie. Bo zamiast map europejskich wprowadziliście zimową i dwie azjatyckie na których gra to dla dość sporej części osób ze mną włącznie niewielka przyjemność.

2. Obniżenie ceny usług za golda.

Według mnie gold jest ok i jego cena też, ale nie cena za rzeczy które można za niego kupić. W doskonale znanej graczom grze studia Gaijin Entertainment za najwyżej sklasyfikowany 14 tier (czyli taki 7 w wocie) płacimy coś około 2.500 golda. A gold kosztuje tam tyle samo (ok.) W WoT za 7 tier płacimy średnio 6.500 golda, czyli około 100 zł. Wymiana golda na kredyty to kolejna parodia, podwyższenie do 1.500 kredytów za 1 sztukę golda byłoby ok. Free exp jest ok, konto premium też.

3. Czołgi premium dostępne tylko po odblokowaniu normalnego czołgu z tieru danego premiaka.

To zdecydowanie odsiałoby masy pomidorów i pomarańczowych bez jakiegokolwiek doświadczenia od 8 tierowych prem tanków. Oczywiście wallet warriorów nadal byłoby mnóstwo, ale chociaż trochę by się to powstrzymało.

4. Zwiększenie udźwigu podstawowych zawieszeń jeśli zamontowanie topowego działa jest przez to niemożliwe.

Chodzi mi o na przykład zawieszenia, którym do zamontowania topowego działa brakuje 10-100 kg. To jest bowiem chamskie bo sfrustrowany gracz, nie chcąc grać stockami kupi golda i wyda go na free expa. A WG tylko się cieszy, bo na tym zarobi...

5. Przeniesienie ISU 152 na 9 tier a zamiast niego danie na 8 tier nowego TD.

Po tym, jak ogłosiliście że zamienicie 122 a 100 mm w KV-1S przyszedł, według mnie czas na ISU, czyli kolejny mocno OP tank jak na swój tier. Większość czołgów z 6 tieru jest dla niego na strzał, a jedna piguła jest zabójcza i czyni wielkie szkody. Co prawda jest papierowy i ma niezbyt dobre camo gdy jedzie, no ale co z tego skoro jednym strzałem wali tyle, że prawie wychodzi na + z dmg w porównaniu ze swoim HP? Na 9 tierze nadal byłby bardzo groźny, można by mu wtedy dać niewielkiego buffa do pancerza.

6. Napisanie, ile penetracji potrzeba, by przebić pancerz.

Nie chce mi się grzebać po modach by to znaleźć, a przyudałoby się. Bo na niektóre czołgi potrzeba duuuuuuuuuuuużo więcej peny niż mają pancerza (nie mówię o weakspotach, chce tylko obok pancerza mieć napisane ile potrzeba średnio peny by spenetrować czołg nie strzelając w weakspot).

7. Zwiększenie zarobków na 8, 9 i 10 tierach o odpowiednio 15%, 30% i 45%.

Na to nigdy nie pójdziecie, bo wtedy cudowne, niesamowite, potężne i jedyne w swoim rodzaju prem tanki straciłyby na wartości. Ale niektórzy nie mają prem tanków a chcą mieć przyjemność z gry i zarabiać, by kupić nowe czołgi. Takie niewielkie podniesienie zarobków wcale nie popsułoby mechaniki gry.

8. Obniżenie cen pestek dla dział w 7 tierowych czołgach z 1000 do 500 kredytów.

Chodzi tylko o te, które właśnie tyle kosztują. Na tych tierach gracze powinni (według mnie) zarabiać jeszcze przyzwoicie, a nie po 5-7 k za przeciętną  bitwę.

9. Poprawienie kilku błędów graficznych na mapach.

Chodzi mi o niewidzialne progi, lewitujące drzewa czy magiczne domki. Chyba każdy wie, o co chodzi.

10. Zastąpienie komunikatu: W dziesiątkę! komunikatem: Strzał za 0...

Nic mnie tak nie irytuje jak ten komunikat, choć czołg nawet nie ma rysy na pancerzu. Strzał za 0 byłby chyba idealny.

11.
Posted Image

To jest rzecz, która dobija nie tylko mnie. Wasz chory balans scoutów, SPGów i tierów jest na pierwszym miejscu do naprawy. O RNG nie wspominając... Co tylko moje win ratio zaczyna rosnąć, od razu następuje seria porażek, czymkolwiek bym nie zagrał. Średnio po 15-20 bitwach zagranych danego dnia. Bo następnego nie... Następnego dnia, by zachęcić gracza MM na początku jest łaskawy ale potem... No i hordy pomidorów... Poziom jest po prostu żałosny. ILE RAZY MOŻNA PISAĆ BY GRALI ZE SOBĄ GRACZE O PODOBNYCH STATYSTYKACH???????????? Krew mnie zalewa, gdy widzę porażki 15-0, 15-2 czy nawet 15-6 na wysokich tierach, czy to u mnie, czy u przeciwnika. Gdzie przy porażce najwięcej dmg, fragów i expa mam ja lub jakiś inny gracz z mojej drużyny, staramy się jak możemy a i tak wychodzi jedno wielkie gówno (teraz oczekuję bana za "nieodpowiednie treści")... Bo co? Bo pomidory wszystko schrzanią i jest porażka. Jadą jak jakieś barany na rzeź na środek mapy i giną po minucie, lub są mocno przetrzebieni... A potem jeszcze od noobów wyzywają, bo gdybyśmy my tam pojechali, to byśmy wygrali... Mogę poczekać tą nawet minutę, ale chce grać z graczami o podobnych umiejętnościach w naszej i w przeciwnej drużynie. Znaczy się, równa ilość fioletów i pomidorów.

PS. Jeśli coś wam się nie podoba, to proszę napisać, bo sam minus nic mi nie powie. A może wam się nie podobać wszystko, może tylko połowa, może tylko jeden pomysł, obrazek lub to że tekst nie jest kolorowy, a może nawet i to że w ogóle to napisałem... Nie wiem, dlatego nie bójcie się i piszcie  :smile:

Baq87 #27 Posted 10 September 2013 - 05:04 PM

Private

• Player
  • 19623 battles
  • 11

View PostBobsterPL, on 10 September 2013 - 04:33 PM, said:

Polska trochę zacofany kraj. Do nas wszystko przychodzi z opóźnieniem. A tak na temat tego patcha będę się bał wyjeżdżać Tiger-em II i Tiger-em P i ogólnie większością Niemieckich pojazdów po zabraniu (nie którym) najlepszego silnika. Cieszą te 4 mapki (czekam na miejskie), nowa gałązka medowatych taka sobie. A i te misje w dostępne w garażu też interesujące. W sumie poprzednie były przeciętne ta jest na granicy dobra a bardzo dobra moim zdaniem
A i Ja też czekam na całą PRZETŁUMACZONĄ listę zmian w 8.8 i ciekawe czy podadzą o ile zmniejszyli ten opór dla poszczególnych pojazdów Niemieckich.
Eloo
Pełna wersja aktualizacji tylko dla Rosjan, w końcu oni się tylko liczą....Europa jest po to by złoto szło
Spoiler                     

Edited by Sevard, 10 September 2013 - 07:41 PM.
Zamykaj takie rzeczy w spoilerze. ~Sevard

malpa134 #28 Posted 10 September 2013 - 05:05 PM

Private

• Player
  • 7470 battles
  • 1
:smile:  wg zrobiło to na 11  jestem szczęśliwy

duszek26 #29 Posted 10 September 2013 - 05:11 PM

Private

• Beta Tester
  • 249 battles
  • 46

View PostKamilosV23, on 10 September 2013 - 04:51 PM, said:

Kto grał w wersji próbnej czołgiem 112?
Grałem na teście i powiem tak:
Porównując go do IS-6 to 112 ma tylko jedną ,może dwie rzeczy lepsze:
Penetracje na gold-ie 250mm
Trochę lepszy pancerz z przodu 120 mm (IS-6 100mm)
A teraz wady :
Cena (na RU 49.99$)pewnie na EU będzie ta sama cena tylko w Euro :P
Pancerz przedniej dolnej płyty łapie wszystko jak leci z armat na które ten czołg losuje.
Cena złotych pestek 5600 srebra (IS-6- 4800 srebra)
W porównaniu do IS-6  słaby pancerz na kadłubie z boku i tyłu.
Dłuższy od IS-6
Zarobki zależą od tego ile wyplujesz złota.Na IS-6 masz frajdę z grania i nawet grając złotem coś zarobisz.112 z racji droższych pocisków złotych wychodzisz na zero ,lub minimalny plus ,ale frajda z gry jest mniejsza ,bo byle "piździk"  przebija cię od przodu w dolną płytę.

Radek_Z #30 Posted 10 September 2013 - 05:12 PM

Sergeant

• Player
  • 49625 battles
  • 287

View PostVlad1431, on 10 September 2013 - 04:59 PM, said:

3. Czołgi premium dostępne tylko po odblokowaniu normalnego czołgu z tieru danego premiaka.
To zdecydowanie odsiałoby masy pomidorów i pomarańczowych bez jakiegokolwiek doświadczenia od 8 tierowych prem tanków. Oczywiście wallet warriorów nadal byłoby mnóstwo, ale chociaż trochę by się to powstrzymało.
To jedyny w miarę dobry pomysł jaki wystosowałeś, zgadzam się z tym, ale... To nigdy nie nastąpi, bo firma musi zarabiać. Tyle. Poza tym takie pipki w prem tankach 8 tieru (z maksymalnie 5 tierem poza nim) szybko się zniechęcą. Mam nadzieję.
Cała reszta to po prostu marzenia, do tego mega egoistyczne. Równie dobrze mógłbyś napisać "ZRÓBCIE WSZYSTKO TAK, ŻEBY MI SIĘ LEPIEJ GRAŁO". Banały. Wybacz, ale sam jesteś na razie niezbyt dobrym graczem, więc po pierwsze nie marudź na pomidory. Po drugie. Co to za pomysł z większą nośnością zawiesznia? Od razu najlepsze działo to by każdy chciał. Nie sądzę, żeby rozwijanie czołgów było chwytem marketingowym, bez tego byłoby nudno i rutynowo. Poza tym są sposoby, żeby coś tam sobie szybciej zamontować. No i z tym MM to pomysł dobry, ale jakże oczywisty. Do reszty pomysłów nie chce mi się odnosić. Głupotki. Nie złosć się, ale tak to brzmi. Głupio.

Edited by Radek_Z, 10 September 2013 - 05:14 PM.

Artur__Rosiak #31 Posted 10 September 2013 - 05:20 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 13701 battles
  • 1,676

View PostRadek_Z, on 10 September 2013 - 05:12 PM, said:

To jedyny w miarę dobry pomysł jaki wystosowałeś, zgadzam się z tym, ale... To nigdy nie nastąpi, bo firma musi zarabiać. Tyle. Poza tym takie pipki w prem tankach 8 tieru (z maksymalnie 5 tierem poza nim) szybko się zniechęcą. Mam nadzieję.
Cała reszta to po prostu marzenia, do tego mega egoistyczne. Równie dobrze mógłbyś napisać "ZRÓBCIE WSZYSTKO TAK, ŻEBY MI SIĘ LEPIEJ GRAŁO". Banały. Wybacz, ale sam jesteś na razie niezbyt dobrym graczem, więc po pierwsze nie marudź na pomidory. Po drugie. Co to za pomysł z większą nośnością zawiesznia? Od razu najlepsze działo to by każdy chciał. Nie sądzę, żeby rozwijanie czołgów było chwytem marketingowym, bez tego byłoby nudno i rutynowo. Poza tym są sposoby, żeby coś tam sobie szybciej zamontować. No i z tym MM to pomysł dobry, ale jakże oczywisty. Do reszty pomysłów nie chce mi się odnosić. Głupotki. Nie złosć się, ale tak to brzmi. Głupio.

Nie złoszczę się, bo to twoja opinia. Każdy może ją wyrazić, i nie mam nic przeciwko. Nie jestem zbyt dobry, ale nigdzie nie piszę że chce jakiejś eksterminacji pomidorów. Niech sobie grają. Jedyną rzecz o jaką proszę, to o sprawiedliwość MM, by każdy miał mniej więcej po 50% szansy za zwycięstwo. Wtedy to skill by się liczył, a nie zwykły fart lub pech że jest się w lepszej lub gorszej drużynie.

Tak swoją drogą to już nie w WRATH?  :blinky:

Io36 #32 Posted 10 September 2013 - 05:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43952 battles
  • 881
Ta też czytałem na rosyjskim serwie (również przez translator) ogólnie to nienieckie czołgi dostają nerfa w zasięgu widzenia 10 metrów niby nie wiele ale zawsze coś. Na E-75 nowy silnik ma podobno większe prawdopodobieństwo zapalenia. Jak również zmienią kąty dział, ale tiger 2 chyba dostanie bufa w postaci zmienionej kopuły dowódcy teraz ma 80 mm niby po patchu ma być 150 i pod większym kontem ale te informacje są nie potwierdzone i zobaczę to dopiero jutro.

Anduril1991 #33 Posted 10 September 2013 - 05:40 PM

Private

• Player
  • 33717 battles
  • 46
I zaś pół dnia zabawy z modami :sceptic:

marekwitka #34 Posted 10 September 2013 - 05:41 PM

Corporal

• Player
  • 29267 battles
  • 192
moze w koncu poprawia mm o czym byla mowa

Najdziu #35 Posted 10 September 2013 - 05:48 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16519 battles
  • 50
Najbardziej z tej aktualizacji cieszy mnie opcja "Misje". Nie mogę się doczekać jakie misje przygotowali dla nas i ile trzeba będzie się pomęczyć, żeby je wykonać  :teethhappy:

exmax #36 Posted 10 September 2013 - 05:55 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,039
cyt: Wikipedia: Zamach z 11 września 2001 – seria czterech ataków terrorystycznych, przeprowadzonych rano we wtorek 11 września 2001 roku na terytorium Stanów Zjednoczonych za pomocą uprowadzonych samolotów pasażerskich. Sprawcami byli przedstawiciele organizacji Al-Kaida, którzy po opanowaniu samolotów skierowali je na obiekty dwóch wież World Trade Center oraz budynku Pentagonu. W czwartym przypadku usiłowanie ataku nie powiodło się z uwagi na obronne zachowanie pasażerów na jego pokładzie, wskutek czego samolot rozbił się. Łącznie w zamachu zginęły 2973 osoby.

Ale sobie WG wybrało datę datę... lol   :trollface:

Glaeqen #37 Posted 10 September 2013 - 06:02 PM

Private

• Beta Tester
  • 18874 battles
  • 31
  • [AZP] AZP
Witam. Czy można zainstalować z sowieckiej strony WoTa update 0.8.7>>0.8.8 i czy będzie on po oficjalnym release jutro działał na serwerach EU?

Paindemonium #38 Posted 10 September 2013 - 06:03 PM

Captain

• Player
  • 22659 battles
  • 2,128
Czyli co? 1 Września nie uczcimy ale 11 września juz tak co nie WG? " Świętuj z nami 12 rocznice zamachu 11 wrzesnia, już teraz dostaniecie 50% zniżki na paliwo lotnicze i ładunki wybuchowe xD". Nie ma to jak się wpasować z datą :].

CMA #39 Posted 10 September 2013 - 06:07 PM

Corporal

• Player
  • 16003 battles
  • 180

View PostGabri545, on 10 September 2013 - 06:02 PM, said:

Witam. Czy można zainstalować z sowieckiej strony WoTa update 0.8.7>>0.8.8 i czy będzie on po oficjalnym release jutro działał na serwerach EU?
nie każdy serwer jest inny i aktualizacje nie pasują do siebie..

View PostPaindemonium, on 10 September 2013 - 06:03 PM, said:

Czyli co? 1 Września nie uczcimy ale 11 września juz tak co nie WG? " Świętuj z nami 12 rocznice zamachu 11 wrzesnia, już teraz dostaniecie 50% zniżki na paliwo lotnicze i ładunki wybuchowe xD". Nie ma to jak się wpasować z datą :].
ta ciekawe czy w world of warplanes postawią na środku mapy dwie wieże, a zadaniem misji będzie perfekcyjne wcelowanie w obiekt...

Edited by CMA, 10 September 2013 - 06:14 PM.

kamilxpro #40 Posted 10 September 2013 - 06:14 PM

Private

• Player
  • 19718 battles
  • 46
Powinni stworzyć nową zakładkę na forum o nazwie "Gorzkie Żale"

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users