Jump to content

..

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

Kaspery #21 Posted 12 November 2014 - 08:21 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15744 battles
  • 324

View Postdoktortom5, on 12 November 2014 - 06:59 PM, said:

promin ale pokud delas modpack a napises ze neco nefunguje pritom to spousta dalsich autoru modpacku ma a funguje jim to normalne opravdu,a maji kazdy svou verzi caruselu,vypovida neco o tve schopnosti,pak nemuzes rict ze delas modpack to se na me nezlob.slepit par modu dohromady dokaze opravdu kazdy s prominutim ňouma,ale udelat pak v tech modech nejake upravy popr vlastni nastaveni ruznych configu,nebo se dopatrat co kde a jak mam udelat aby to bylo tak a tak tomu se rika delat modpack.a k tomu ze se to pise i na eng foru vim na co narazis cetl jsem to taky a je zapotrebi provest jeste dalsi nastaveni v xvm aby carusel fungoval.a k Fury garazi nevim co jsi provadel ale v 9.3 rozhodne nic neblokovala ani v 9.4,pouzivam totiz mod Lamps hangars,kde jich je asi 15 a muzes si mezi nema v garazi pekne prepinat na kterou chces a nemel jsem s tim zadne problemy v zadnem patchi

Modpack neni nic jinyho nez soubor modu tak se to tak i jmenuje.

No nouma asi nejsem protoze prakticky cele XVM mam upravy podle sveho. Tank carusel jsem mel samo upraveny taky.

Edit: Oprava. Prakticky vsechny mody co mam krome tech co se z principu neupravuji mam upravene nebo extrahovane.

Me Fury garaz blokoval, to ze Tobe ne je hezke, ale kdyz mam nejakou jednu oblibenou respektive jedinou, ktera mi vyhovuje a ta nefunguje behem akce moc toho asi nevymyslim.

Prdim na to tady cely at jde cely WoT do haje...

PS: Sam pises, ze s upravou caruselu v XVM jsou problemy, takze ano je to drbacka cele to prepsat. Tudiz jestli je nekdo nouma jsou to ty co pisou XVM, protoze to proste odflakli ne my co to musime jak blbci opravovat. Me osobne uz to timto prestalo bavit. Pokazde lovit zmrsene hodnoty v XVM, ktere z nepochopitelneho duvodu tvurci prezentuji a nenamahaji se je opravit. Navic se serou do adonu, ktere funguji a tim berou chut puvodnim autorum neco delat. Kdyby to aspon udelali poradne... Miluju jak je tu kazdy chytry jak radio, ale kdykoli jsem vznes primou otazku na konkretni upravu nemel jsem nikde jedinou reakci, protoze kazdy akorat keca, ale [edited]umi.

Edited by Kaspery, 12 November 2014 - 08:54 PM.

doktortom5 #22 Posted 12 November 2014 - 09:02 PM

Captain

• Player
  • 49113 battles
  • 2,475
  • [DLSB] DLSB

View PostKaspery, on 12 November 2014 - 08:21 PM, said:

Modpack neni nic jinyho nez soubor modu tak se to tak i jmenuje.

No nouma asi nejsem protoze prakticky cele XVM mam upravy podle sveho. Tank carusel jsem mel samo upraveny taky.

Edit: Oprava. Prakticky vsechny mody co mam krome tech co se z principu neupravuji mam upravene nebo prizpusobene.

Me Fury garaz blokoval, to ze Tobe ne je hezke, ale kdyz mam nejakou jednu oblibenou respektive jedinou, ktera mi vyhovuje a ta nefunguje behem akce moc toho asi nevymyslim.

Prdim na to tady cely at jde cely WoT do haje...

PS: Sam pises, ze s upravou caruselu v XVM jsou problemy, takze ano je to drbacka cele to prepsat. Tudiz jestli je nekdo nouma jsou to ty co pisou XVM, protoze to proste odflakli ne my co to musime jak blbci opravovat. Me osobne uz to timto prestalo bavit. Pokazde lovit zmrsene hodnoty v XVM, ktere z nepochopitelneho duvodu tvurci prezentuji a nenamahaji se je opravit. Navic se serou do adonu, ktere funguji a tim berou chut puvodnim autorum neco delat. Kdyby to aspon udelali poradne... Miluju jak je tu kazdy chytry jak radio, ale kdykoli jsem vznes primou otazku na konkretni upravu nemel jsem nikde jedinou reakci, protoze kazdy akorat keca, ale [edited]umi.

ja ale nikde nenapsal ze s upravou caruselu jsou problemy,problem maji jen ti kteri nevi jak ji zprovoznit.a autori xvm rozhodne nejsou noumove a nic neodflakli to jen ty si nedovedes poradit.a taky se do niceho necpou jak pises,proc by si nemohli pridat do sveho modu co sice existovalo v jine podobe ale nemelo takove moznosti jake jsou ted v caruselu xvm.a osobne mi to taky nikdo nerekl prisel jsem na to sam metodou pokus omyl, nezlob se ale je videt ze nejsi moc kreativni a nedokazes si poradit jinak kdyz neco nevis.pridej si do hangar.xc    "carousel": ${"carousel.xc":"carousel"}, urcite budes vedet kde kdyz si upravujes configy a mela by ti garaz fungovat

edit: jeste k te garazi fury,stacilo trosku hledat na foru a nasel by jsi navod,je konkretne primo tady v Dilne,stacilo si otevrit paths.xml a vymazat radek kde je fury a mel by jsi normalni garaz ktera by ti nic neblokovala,ale to je vse o tom najit si  odpoved na to co mi nejde

Edited by doktortom5, 12 November 2014 - 09:07 PM.

marmar #23 Posted 12 November 2014 - 09:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54539 battles
  • 304
Garáž Fury odstraníš tak že ve složce s hrou otevřeš soubor "paths" v notepadu+++ a vymažeš řádek kde je hangar fury (teď nevím jaký je to řádek, protože ho mám smazaný, ale hangáry jsou okolo řádku 53 až 58) a máš pravdu-tento soubor v nějakých případech blokuje tvůj nainstalovaný hangár.

Kaspery #24 Posted 12 November 2014 - 09:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15744 battles
  • 324

View Postmarmar, on 12 November 2014 - 08:06 PM, said:

Garáž Fury odstraníš tak že ve složce s hrou otevřeš soubor "paths" v notepadu+++ a vymažeš řádek kde je hangar fury (teď nevím jaký je to řádek, protože ho mám smazaný, ale hangáry jsou okolo řádku 53 až 58) a máš pravdu-tento soubor v nějakých případech blokuje tvůj nainstalovaný hangár.

Me uz to funguje. Diky za info.

doktortom5

To bys me rozesmal. Krome takovych taskaric jako vypnute staty v defaultu (jo to dava fakt smysl u modu ktery se k tomu hlavne vyuziva), pres vecne zmeny vyjde update a veci co byly zaple jsou vypnute atd. Nejde o kreativitu, ale o cas. Cele tohle kolem WoT a vecne honeni a ladeni addonu, ktere navic po kazdem update nepochpopitelne meni hodnoty ( napr. zapnute/vypnute win rate bitev, zmeny ikon v minimap atd. atd.) jsou proste opruz a zere to cas. Jo jsou mraky lidi, ktery maji mraky casu a je jim jedno jak ho "spali" a pak jsou lidi, ktery chteji jinym pomoct ci ulehcit zivot, ale toho casu zase tolik nemaji. Ja si vzdy delal veskere upravy a defakto cely pack pro sebe a kdyz ho chtelo vic lidi kolem me, tak jsem rek proc ne dam to vsem. Ted uz mi to za ten cas nestoji. Diky vam vsem za prispevky a ujasneni si priorit.

Uz sem neprispivejte. Koncim s tim tady.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users