Jump to content

Video: RNG bez komentáře – 8. epizoda

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

Fox_25 #21 Posted 02 October 2013 - 03:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845

View PostDargnon, on 02 October 2013 - 03:25 PM, said:

Fyzika se za poslední rok dramaticky zlepšila, to co zmiňuješ ale vypadá na těch známých 0.2% střel, co dopadají mimo zaměřovací kruh.Tedy i pokud celý zaměřovací kruh bude namířen na tank, pořád je tu malinká šance, že to poletí ještě trochu vedle.
0,2 normálních procent nebo 0,2 procent které generuje RNG?

Edited by Fox_25, 02 October 2013 - 03:32 PM.

PorterRockwell #22 Posted 02 October 2013 - 03:35 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostFox_25, on 02 October 2013 - 03:31 PM, said:

0,2 normálních procent nebo 0,2 procent které generuje RNG?
RNG vygeneruje číslo a 0.2% z nich připadne na to, že střela dopadne mimo kruh. Většina střel - čísel, jde ke středu kruhu.
Samozřejmě, když to občas jde mimo, tak to naštve každého z nás stejně, ani my nejsme výjimkou   :angry:

Fox_25 #23 Posted 02 October 2013 - 07:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845
No, to je sice pěkné a snad i rozumím tomu o čem mluvíme. Ale jak se počítá těch 0,2%, z jakého vzorku střel? To že je to 0,2% je pěkné, ale proč tedy s IS šli tři střely z 5 pod nepřátelský tank, nad nepřátelský tank a další zase letěla napravo? Ty další dvě zase byly nepenetrující protože nevím kde má T20 slabiny, pak se z křoví vyřítila T30 a trošku jsme si zatančily než jsem zhebnul.
Nebo střílím s KV-13 na tank pod mostem který byl z poloviny schovaný za pilířem. Necelá čtvrtina kruhu zaměřovače byla na pilíři a zbytek na nepřátelském tanku. Pět ran šlo do pilíře na stejné místo aniž bych hnul tankem nebo zaměřovačem. Pak přišli dvě rány od artyn a já byl mrtví.
Teď mě pro změnu pobavila další hra s IS. Jedu si na Black Prince a říkám si že bych jej mohl ukousat a něco dingnout díky předchozím zkušenostem ze setkání s tímto tankem. První dvě střely do věže neprošly a to ani nebyla naúhlovaná. Další rána se odrazila od boku. Pak jsem srabácky nabyl goldy a znovu střílel do věže, neprobilo. To se opakovalo ještě 5 krát než mě uhlodal. Přitom bitvu před tím jsem bez problémů black prince penetroval s SU-100M1 a to na podstatně větší vzdálenost s AP municí.

PorterRockwell #24 Posted 05 October 2013 - 12:06 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostFox_25, on 02 October 2013 - 07:19 PM, said:

No, to je sice pěkné a snad i rozumím tomu o čem mluvíme. Ale jak se počítá těch 0,2%, z jakého vzorku střel? To že je to 0,2% je pěkné, ale proč tedy s IS šli tři střely z 5 pod nepřátelský tank, nad nepřátelský tank a další zase letěla napravo? Ty další dvě zase byly nepenetrující protože nevím kde má T20 slabiny, pak se z křoví vyřítila T30 a trošku jsme si zatančily než jsem zhebnul.
Nebo střílím s KV-13 na tank pod mostem který byl z poloviny schovaný za pilířem. Necelá čtvrtina kruhu zaměřovače byla na pilíři a zbytek na nepřátelském tanku. Pět ran šlo do pilíře na stejné místo aniž bych hnul tankem nebo zaměřovačem. Pak přišli dvě rány od artyn a já byl mrtví.
Teď mě pro změnu pobavila další hra s IS. Jedu si na Black Prince a říkám si že bych jej mohl ukousat a něco dingnout díky předchozím zkušenostem ze setkání s tímto tankem. První dvě střely do věže neprošly a to ani nebyla naúhlovaná. Další rána se odrazila od boku. Pak jsem srabácky nabyl goldy a znovu střílel do věže, neprobilo. To se opakovalo ještě 5 krát než mě uhlodal. Přitom bitvu před tím jsem bez problémů black prince penetroval s SU-100M1 a to na podstatně větší vzdálenost s AP municí.

Je to 0.2 ze všech vypálených střel, zbývajících 99.8% dopadne někde v zaměřovacím kruhu. Takto je to nastaveno přímo v systému, není to náhoda.

S tím pilířem se to může jednoduše stát, ty střely lítají v tom kruhu všemožně a můžou jít X krát na skoro to samé místo. Zkus dát odkaz na záznam bitvy, třeba z toho poznáme víc.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users