Jump to content

Oferta specjalna: Sputnik w kosmosie

• This topic is locked This topic is locked
299 replies to this topic

3p1c_fa1l #241 Posted 06 October 2013 - 07:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13937 battles
  • 634
  • [AA2DP] AA2DP

View Postburkoslaw, on 06 October 2013 - 07:25 PM, said:

I jak zawsze dyskusja już na 1 stronie przerodziła się w kłótnie z wyzwiskami.
Witamy w polskiej sekcji forum.
EDIT : Za co minusy?Ktoś się z tym nie zgadza?Dziwne...

Edited by 3p1c_fa1l, 07 October 2013 - 07:32 PM.

Templarus #242 Posted 06 October 2013 - 07:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29851 battles
  • 1,089
Dałem sobie spokój z tym eventem przez lagi, pytanie do Państwa, czy wam tez tak swietnie się gra jak mnie?
Odpalam jedną - dwie bitwy próbne i olewam. Po co mi te nerwy.
Poniżej przykład jak to wygląda.
Doszło do tego, że gram na autocelowaniu, wtedy mam szanse, ze trafię w cel.
Krótki filmik, niecałe 5 minut.
http://wotreplays.co...download/373650

Edited by Templarus, 06 October 2013 - 07:43 PM.

3p1c_fa1l #243 Posted 06 October 2013 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13937 battles
  • 634
  • [AA2DP] AA2DP

View PostVielo, on 05 October 2013 - 08:15 PM, said:

Wam na serio drukują te plusy czy jak?Co post dostajecie flame`y a ciągle na plusie jesteście.

Saruuman #244 Posted 06 October 2013 - 07:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20770 battles
  • 58

View Post3p1c_fa1l, on 06 October 2013 - 07:02 PM, said:

Nie zauważyłeś tego , że odpowiedziałeś tylko na jedną kwestię?Na więcej nie starczyło pseudo-argumentów?Hę?
A tak w ogóle , to jakie znaczenie ma to , jakie on ma nastawienie do minusów?Może zwróć uwagę na coś innego?Inaczej twoja dyskusja z nim ograniczy się do czepiania o jedną rzecz i w efekcie twoją przegraną.
Bo , widzisz , erystyka nie popłaca , jeśli ktoś zauważy , że ją stosujesz.

w sumie to masz racje. Jedyne co dodać muszę to to, że dla mnie nie ma znaczenia jakie on ma nastawienie do tych minusów/plusów, ale tak gorliwie zarzekał sie, że ma gdzieś te minusy itd, że niepotrzebnie sam sie sprzedał, że jego aktywność na forum w więkrzości ogranicza sie do nerwowego spoglądania na stan minusików. :D  Mimo wcześniejszych, esejowych i kłamliwych zapewnień, że ma to gdzieś.

Niejednokrotnie przyuważyłem jego sensowne, mądre i dużo wnoszące w temat wypowiedzi. Tylko po co być kłamliwym pajacem. Tylko o to mi chodzi. O sztuczność. :) Pozdrawiam.

Bombelos_PL #245 Posted 06 October 2013 - 10:45 PM

Private

• Player
  • 8975 battles
  • 48
Chciałem się odprężyć przy grze po długim dniu ale nie udało się - po 4 bitwach dałem sobie spokój widząc kolejne absurdalne strzały za 0 (strzał z IS-7 w przednią płytę scouta (MT-25 czy jak to się zwie) z kierowcą - nic, pojechał dalej jakby nigdy nic i zanim zdążyłem przeładować to nasze arty były już mordowane) lagi, ściny, lemming team'y i całą paletę różności przyprawiającą o za przeproszeniem... kur**cę. Co do celności, kolejna porażka... zawsze wylosuje mi tak, że pocisk przeleci w najmniej oczekiwanym miejscu - zazwyczaj takim, gdzie się ledwo mieści (np. malutka szczelina między wieżą a kadłubem lub milimetry nad samym kadłubem bądź wieżą) - mimo tego, że strzelam z 50-100 metrów na maksymalnym przybliżeniu. Może zwykły pech? Nie wiem.

Co do eventu, całkiem przyjemny i wielu z niego na pewno skorzysta w pełnym zakresie (żebym poczekał te kilka dni na przecenę SU-100Y... -.- ).

dareformore #246 Posted 06 October 2013 - 11:08 PM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 45947 battles
  • 1,641
  • [AA1DP] AA1DP
Sądząć po obciązeniu serwerów i pingu rzędu 999ms  oferta specjalna musiala sie cieszyc duzym zainteresowaniem....

Pytanie czy tylko u mnie był taki ping? sprawdzałem w innych grach sieciowych i było ok.... pytałem też innych graczy w trakcie gry i potwierdzali lagi...

Wiec pytanie do WG... dlaczego wykupując konto premium za prawdziwe pieniądze nie moge cieszyć się grą?
czy dalej pozostajecie w sferze myślenia "homo sovieticus" gdzie instytucja jest wsztystkim a pojedyńczy człowiek niczym?

Dlaczego, jesli  tak wielu uzytkowników (a czytam regularnie Wasze forum) skarży się na lagi - nie ma żadnej poprawy?.
Widziałem też odpowiedzi kolegów z Community, którzy usiłowali wmawiać użytkownikom, że wina leży po ich stronie.

Moje kolejne pytanie jest następujące: czy dostanę jakąś rekompensatę za zmarnowany dzień premium, który wykupiłem? Praktycznie przez cała niedzielę nie dało się grać...

Mam wielką nadzieję na odpowiedź i wielką nadzieję na to że nie będzie w stylu SerBa: "nie graj w WOT"

pozdrawiam.

alternator123 #247 Posted 07 October 2013 - 12:33 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 19756 battles
  • 201

View Postdareformore, on 06 October 2013 - 11:08 PM, said:

Sądząć po obciązeniu serwerów i pingu rzędu 999ms  oferta specjalna musiala sie cieszyc duzym zainteresowaniem....

Pytanie czy tylko u mnie był taki ping? sprawdzałem w innych grach sieciowych i było ok.... pytałem też innych graczy w trakcie gry i potwierdzali lagi...

Wiec pytanie do WG... dlaczego wykupując konto premium za prawdziwe pieniądze nie moge cieszyć się grą?
czy dalej pozostajecie w sferze myślenia "homo sovieticus" gdzie instytucja jest wsztystkim a pojedyńczy człowiek niczym?

Dlaczego, jesli  tak wielu uzytkowników (a czytam regularnie Wasze forum) skarży się na lagi - nie ma żadnej poprawy?.
Widziałem też odpowiedzi kolegów z Community, którzy usiłowali wmawiać użytkownikom, że wina leży po ich stronie.

Moje kolejne pytanie jest następujące: czy dostanę jakąś rekompensatę za zmarnowany dzień premium, który wykupiłem? Praktycznie przez cała niedzielę nie dało się grać...

Mam wielką nadzieję na odpowiedź i wielką nadzieję na to że nie będzie w stylu SerBa: "nie graj w WOT"

pozdrawiam.

wszyscy mają lagi a że zapłaciłeś za złoto to dobrze a że się czepiasz to już nie pasuje wg bo się czepiasz o coś czego według wg nie ma bo według ich słownika nie ma słów nie działa lagi niebieski ekran (kiedyś takie coś było) zalecą ci maść na ból dupy albo nie grać w tę grę

FuZzZzzz #248 Posted 07 October 2013 - 12:49 AM

Captain

• Player
  • 21674 battles
  • 2,018
Witam. Chciałbym się zapytać, czy opłaca się brać SU 100Y?

alternator123 #249 Posted 07 October 2013 - 12:59 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 19756 battles
  • 201

View PostFuZzZzzz, on 07 October 2013 - 12:49 AM, said:

nie słaby jest ale to jest moje zdanie i lepiej poczekaj na czołgi wt bo może tam się opłaci zainwestować

12312319873 #250 Posted 07 October 2013 - 06:42 AM

Captain

• Player
  • 31742 battles
  • 2,273
  • [AHAM] AHAM

jak coś można porównać do 3 tanków więc mniej więcej będziesz wiedział czego się spodziewać http://tank-compare....l/#.UlJMPV253dI

Edited by 12312319873, 07 October 2013 - 06:53 AM.

Saruuman #251 Posted 07 October 2013 - 07:15 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20770 battles
  • 58

Ja mam ten czołg i uważam, że jest świety. Jego 2 wady czyli brak dobrego pancerza i rozmiary rekompensuje działo, które jest dużo celniejsze od kv1s, większa pen i obrażenia. Jeśli jesteś cierpliwy i lubisz snajpić z 2-3 lini to napewno będziesz z niego zadowolony. Zarobki też ma przyzwoite, z premką przy win i ok 2k dmg 40-50k na czysto wyciąga. Pozatym 50% mniej złota za niego, więc warto:)

Gepard_PH #252 Posted 07 October 2013 - 07:27 AM

Publishing Producer

• WG Staff
  • 20908 battles
  • 1,835
  • [WG] WG

View Postdareformore, on 06 October 2013 - 11:08 PM, said:

pozdrawiam.
Przyczyna problemów z jakością połączenia niekoniecznie leży po stronie gracza i jego ISP, ani po stronie serwerów WoT. Na trasie pomiędzy komputerem gracza a serwerami gry znajduje się wiele punktów pośrednich, należących do firm telekomunikacyjnych, na które ani my ani gracz nie mają bezpośredniego wpływu. Czasami wzmożony ruch w Internecie lub awaria powoduje opóźnienia w jednym z takich punktów.
Brak problemów podczas korzystania z innych programów lub gier nie oznacza automatycznie, że serwery WoT są przeciążone. Po prostu trasa połączenia do nich może być inna niż trasa połączenia do innego serwera - wtedy z jedną grą są problemy, a z inną nie.
Najlepiej zgłosić się do naszego działu Supportu, który pomoże ustalić w którym miejscu na trasie połączenia znajduje się wąskie gardło wprowadzające opóźnienia lub straty pakietów. Jeśli problem jest po stronie serwerów gry to zajmiemy się jego naprawieniem. Jeśli problem jest u gracza lub jego ISP, support postara się wspólnie znaleźć jego rozwiązanie lub doradzić dalsze kroki.

Wszystkie narzekania na lagi na forum są regularnie przekazywane wyżej, ale jeśli serwery nie są przeciążone i wszystko wygląda dobrze z naszej strony, to nie mamy możliwości poprawienia jakości połączenia jeśli nie znamy jego trasy. Dlatego najlepiej pisać w tego typu sprawach do supportu.

Rain #253 Posted 07 October 2013 - 07:34 AM

Private

• Beta Tester
  • 12705 battles
  • 40
Wracając do tematu, event ok. Zero spinki, są zniżki i w końcu jakiś czołg do zarabiania mam ;)
Zakupiłem SUczkę 122 i powiem że jak nie lubiłem grać TDkami tak teraz uwielbiam :) Mobilna, szybie przeładowanie i niezły DMG -trochę pancerz kuleje ale idzie przy dobyrym kampieniu pożyć na tyle długo aby te 60k  bitwy wyciągnąć :)

Tak więc dla mnie zniżki w dechę :)

Kroolick #254 Posted 07 October 2013 - 08:46 AM

Sergeant

• Player
  • 83505 battles
  • 240
  • [01SBP] 01SBP

View Postalternator123, on 07 October 2013 - 12:33 AM, said:

wszyscy mają lagi a że zapłaciłeś za złoto to dobrze a że się czepiasz to już nie pasuje wg bo się czepiasz o coś czego według wg nie ma bo według ich słownika nie ma słów nie działa lagi niebieski ekran (kiedyś takie coś było) zalecą ci maść na ból dupy albo nie grać w tę grę
Człowieku, wiesz co to są znaki przestankowe?
Jak rany, zacznij je stosować, bo generujesz kompletnie nieczytelny bełkot!

Edited by Kroolick, 07 October 2013 - 08:47 AM.

GenghisX #255 Posted 07 October 2013 - 08:49 AM

Private

• Player
  • 28027 battles
  • 29

View Postalternator123, on 07 October 2013 - 12:59 AM, said:

nie słaby jest ale to jest moje zdanie i lepiej poczekaj na czołgi wt bo może tam się opłaci zainwestować

Gość dobrze gada.  Ode mnie wędruje duży plus. A żeby nie robić offtopa powiem, że Sucz-122-44 bez konta premium marnie zarabia po odliczeniu ceny pestek i dodatkowo 80% bitew wrzuca na wyższe tiery.

12312319873 #256 Posted 07 October 2013 - 09:07 AM

Captain

• Player
  • 31742 battles
  • 2,273
  • [AHAM] AHAM

View PostGenghisX, on 07 October 2013 - 08:49 AM, said:

Gość dobrze gada.  Ode mnie wędruje duży plus. A żeby nie robić offtopa powiem, że Sucz-122-44 bez konta premium marnie zarabia po odliczeniu ceny pestek i dodatkowo 80% bitew wrzuca na wyższe tiery.
a churhill 3 tez bez premki taki kiepski ?

ambush78 #257 Posted 07 October 2013 - 09:27 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 70119 battles
  • 1,134
  • [1WP] 1WP

View Post12312319873, on 07 October 2013 - 09:07 AM, said:

Chyba najlepszy prem tank V tieru jeśli chodzi o zarobki. Mam od dawna i gra się nim świetnie - przeszkalam nim załogi na nowe czołgi a kasa wpada przy okazji. Podobny poziom zarobków generuje jeszcze tylko T-25 (też świetny czołg, choć zupełnie inny styl gry).

Generalnie - jeżeli grasz bez konta premium i chcesz kupić niskotierowy zarabiacz (tzn. poniżej VIII tieru) to zwracaj uwagę na koszt pocisków, gdyż one zżerają dużą część twoich zysków.

GenghisX #258 Posted 07 October 2013 - 09:44 AM

Private

• Player
  • 28027 battles
  • 29

View Post12312319873, on 07 October 2013 - 09:07 AM, said:

Nie mam pojęcia jak się tym gra teraz. Ja go używałem jako pierwszego premium tanka po założenia konta z rok temu i opchnąłem z powodu wielkiego weakspota w postaci wieży. Z tych wszystkich dostępnych w promocji wynalazków,  to chyba najlepiej się grało ruską Matyldą.

vunderbaumwaffe #259 Posted 07 October 2013 - 09:51 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 33628 battles
  • 202

View PostGepard_PH, on 07 October 2013 - 07:27 AM, said:

Przyczyna problemów z jakością połączenia niekoniecznie leży po stronie gracza i jego ISP, ani po stronie serwerów WoT.

[ciach]

Wszystkie narzekania na lagi na forum są regularnie przekazywane wyżej, ale jeśli serwery nie są przeciążone i wszystko wygląda dobrze z naszej strony, to nie mamy możliwości poprawienia jakości połączenia jeśli nie znamy jego trasy. Dlatego najlepiej pisać w tego typu sprawach do supportu.

To może zbadacie koincydencję floodowanie klienckiego IP  pakietami UDP zatykającymi łącze po podświetleniu nieprzyjacielskiego czołgu (efekt 999 ms) ? Ewidentnie jakieś francowate bot-nety, bo źródłowe IP, które wycinam dla jednej sesji WoT na routerze są lokowane w przypadkowych, dynamicznych pulach dostawców sieci (z rev DNS lub bez) z różnych krajów, a takie stacje raczej nie odpytują przypadkowo mojego desktopa o rekordy DNS (port docelowy 53).

alternator123 #260 Posted 07 October 2013 - 11:00 AM

Sergeant

• Beta Tester
  • 19756 battles
  • 201

View PostGepard_PH, on 07 October 2013 - 07:27 AM, said:

Przyczyna problemów z jakością połączenia niekoniecznie leży po stronie gracza i jego ISP, ani po stronie serwerów WoT. Na trasie pomiędzy komputerem gracza a serwerami gry znajduje się wiele punktów pośrednich, należących do firm telekomunikacyjnych, na które ani my ani gracz nie mają bezpośredniego wpływu. Czasami wzmożony ruch w Internecie lub awaria powoduje opóźnienia w jednym z takich punktów.
Brak problemów podczas korzystania z innych programów lub gier nie oznacza automatycznie, że serwery WoT są przeciążone. Po prostu trasa połączenia do nich może być inna niż trasa połączenia do innego serwera - wtedy z jedną grą są problemy, a z inną nie.
Najlepiej zgłosić się do naszego działu Supportu, który pomoże ustalić w którym miejscu na trasie połączenia znajduje się wąskie gardło wprowadzające opóźnienia lub straty pakietów. Jeśli problem jest po stronie serwerów gry to zajmiemy się jego naprawieniem. Jeśli problem jest u gracza lub jego ISP, support postara się wspólnie znaleźć jego rozwiązanie lub doradzić dalsze kroki.

twoja wypowiedź przypomina mi propagandę sukcesu

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users