Jump to content

Film ASAP: Rozmawiamy o wersji 8.9

• This topic is locked This topic is locked
153 replies to this topic

x_Ml0dy #141 Posted 09 October 2013 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 6013 battles
  • 3
Nie umiem się doczekać tych niemieckich TD ;)
Miejsce w garażu już czeka :D

SerpentSierp #142 Posted 09 October 2013 - 05:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19729 battles
  • 64
Omg, a gdzie StuG IV?  :sceptic:

aDDOS12 #143 Posted 09 October 2013 - 05:51 PM

Corporal

• Player
  • 8781 battles
  • 167
Kolejna mapa typu górskiego...super, już rzygać mi się chce od tego typu map. Dali by w końcu jakąś w typu miejskim...nie drugi Himmelsdorf.

KACPER98PL #144 Posted 09 October 2013 - 07:53 PM

Corporal

• Player
  • 7446 battles
  • 133
[WYEDYTOWANO]

Edited by Sevard, 10 October 2013 - 05:36 PM.
Treść tego posta została zmodyfikowana przez moderatora, ponieważ zawierał nieodpowiednie treści. Użytkownik został o tym fakcie poinformowany. ~Sevard

Orados #145 Posted 10 October 2013 - 12:15 PM

Sergeant

• Player
  • 22095 battles
  • 225
  • [1PDOK] 1PDOK
Wiadomo coś o dacie otwarcia serwera testowego?

phenix29091975 #146 Posted 10 October 2013 - 12:46 PM

Corporal

• Player
  • 33380 battles
  • 104
  • [BS_NT] BS_NT

View Posthejter, on 10 October 2013 - 12:15 PM, said:

Wiadomo coś o dacie otwarcia serwera testowego?
heh też czekam i odświeżam stronę główną wota i jak na razie nic:(

antos196 #147 Posted 10 October 2013 - 04:52 PM

Private

• Player
  • 10974 battles
  • 6
  • [MANSA] MANSA
czy ktoś wie, kiedy wchodzi testowa wersja 8.9?

TomBar1981 #148 Posted 10 October 2013 - 10:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 67186 battles
  • 568
  • [EL-IT] EL-IT

View Postantos196, on 10 October 2013 - 04:52 PM, said:

czy ktoś wie, kiedy wchodzi testowa wersja 8.9?

Tak, ktoś na pewno wie.

fIyingdemon #149 Posted 11 October 2013 - 10:31 PM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688
odpowiadając na prośbę Pana Mikhaila rzucam pytaniami, na które nie spodziewam się otrzymać odpowiedzi, bo WG ich nie udziela od bardzo dawna... jeśli ktoś nie rzuci pytaniem na jakiejś oficjalnej konferencji przed kamerami, to pytania z forum umierają w gąszczu spamu... więc:

1. kiedy optymalizacja na procesory wielordzeniowe?
2. kiedy zniknie spadek FPS przy zmianie widoku z ogólnego na snajperski z uwzglenieniem faktu, że to się dzieje na konkretnych mapach - sami sobie sprwdźcie drogie WG, macie od tego ludzi, którym płacicie za to... koniec podawania na tacy Waszych błędów
3. kiedy znikną z map "wilcze doły" i inne eteryczne przeszkody?
4. kiedy zostanie poprawione celowanie wzdłuż krawędzi, aby przy celowaniu w widoczną w całości sylwetkę wroga, pocisk "nie spadał" za lufą prosto w ziemię... tu mógłbym z pamięci sypać dokąłdnymi pozycjami, ale po co mam to robić, skoro drogie WG podaję Wam te pozycje od patcha 0.8.0 z aktualizacją kolejnych miejsc po każdym kolejnym patchu
5. kiedy skończą się ciche modyfikacje ogólnie, ale na przykład ta zrobiona w patchu 0.8.8 na mapie przełęcz, bo tak chyba się nazywa po polsku... jadąc z bazy południowej dało się wjechać scoutem na górkę na prawo od rozwidlenia, tam gdzie stoją ruiny... obecnie w miejscu byłego podjazdu, stromego, ale jednak podjazdu, mamy prawie pionową ścianę !!! takie pierdoły to da się zrobic kliknięciem, ale takich kwiatków już kilknięciem poprawić nie umiecie od daaaawna:
Spoiler                     

a dodam, że na nowej mapie już takie kwiatki znalazłem i też mam screen...

reszty mi się nie chce pisać, a na deser:

kiedy napis "RUDY" zostanie przeniesiony do grupy napisów fikcyjnych i nie będzie figurował w grupie ruskich napisów historycznych wespół z napisem "za stalina"... no i kiedy ktoś wyleje kubeł zimnej wody na Pana S. żeby nauczył się odnosić się do klientów WG jak przystało osobie na jego stanowisku...

nie oczekuję odpowiedzi... za to mogę się spodziewać kolejnego cichego "usprawnienia" MoneyMaker'a...

TEMZUR #150 Posted 16 October 2013 - 10:36 PM

Private

• Player
  • 7773 battles
  • 2
  • [GPRAD] GPRAD
Nie wiem czy słyszeliście o tym co mają wprowadzić w patchu 8.9 , dawno to widziałem ale czekałem aż do tego patcha , zobaczcie ten filmik :
http://www.youtube.c...h?v=zKItVDjmlk8

Wydaje mi sie że wargaming o tym nie wspominało.

Templarus #151 Posted 18 October 2013 - 12:17 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 30552 battles
  • 1,089

View Postdare_devil_81, on 11 October 2013 - 10:31 PM, said:

odpowiadając na prośbę Pana Mikhaila rzucam pytaniami, na które nie spodziewam się otrzymać odpowiedzi, bo WG ich nie udziela od bardzo dawna... jeśli ktoś nie rzuci pytaniem na jakiejś oficjalnej konferencji przed kamerami, to pytania z forum umierają w gąszczu spamu... więc:

1. kiedy optymalizacja na procesory wielordzeniowe?
2. kiedy zniknie spadek FPS przy zmianie widoku z ogólnego na snajperski z uwzglenieniem faktu, że to się dzieje na konkretnych mapach - sami sobie sprwdźcie drogie WG, macie od tego ludzi, którym płacicie za to... koniec podawania na tacy Waszych błędów
3. kiedy znikną z map "wilcze doły" i inne eteryczne przeszkody?
4. kiedy zostanie poprawione celowanie wzdłuż krawędzi, aby przy celowaniu w widoczną w całości sylwetkę wroga, pocisk "nie spadał" za lufą prosto w ziemię... tu mógłbym z pamięci sypać dokąłdnymi pozycjami, ale po co mam to robić, skoro drogie WG podaję Wam te pozycje od patcha 0.8.0 z aktualizacją kolejnych miejsc po każdym kolejnym patchu
5. kiedy skończą się ciche modyfikacje ogólnie, ale na przykład ta zrobiona w patchu 0.8.8 na mapie przełęcz, bo tak chyba się nazywa po polsku... jadąc z bazy południowej dało się wjechać scoutem na górkę na prawo od rozwidlenia, tam gdzie stoją ruiny... obecnie w miejscu byłego podjazdu, stromego, ale jednak podjazdu, mamy prawie pionową ścianę !!! takie pierdoły to da się zrobic kliknięciem, ale takich kwiatków już kilknięciem poprawić nie umiecie od daaaawna:
Spoiler                     

a dodam, że na nowej mapie już takie kwiatki znalazłem i też mam screen...

reszty mi się nie chce pisać, a na deser:

kiedy napis "RUDY" zostanie przeniesiony do grupy napisów fikcyjnych i nie będzie figurował w grupie ruskich napisów historycznych wespół z napisem "za stalina"... no i kiedy ktoś wyleje kubeł zimnej wody na Pana S. żeby nauczył się odnosić się do klientów WG jak przystało osobie na jego stanowisku...

nie oczekuję odpowiedzi... za to mogę się spodziewać kolejnego cichego "usprawnienia" MoneyMaker'a...

A ja podbiję bo jestem ciekaw odpowiedzi.
Jak bedzie trzeba to i mięchem sypnę, żeby jakiś mod się pojawił.

Templarus #152 Posted 24 October 2013 - 06:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 30552 battles
  • 1,089
uh uh.. ciesze się, że się nie zawiodłem na naszym community, bałem sie, ze będe musiał zmienić o was zdanie, na szczęście na to się nie zanosi.

kosciugosciu #153 Posted 25 October 2013 - 07:15 AM

Private

• Player
  • 8242 battles
  • 8
  • [NOMI] NOMI
Czekam na niemieckie TD i nową mapę.

lukasvip8 #154 Posted 21 November 2013 - 12:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38561 battles
  • 79
Pierwszy raz zabiorę głos na ogólnym forum. Otóż chodzi o to, że w momencie wprowadzenia nowego drzewka niemieckich TD istnienie premium DICKER MAXA jest bezsensowne, mam ten czołg i do dzisiaj nie mogę zrobić 1 perka załogi, ten czołg jest ślepy i aby coś zniszczyć musi strzelić kilka razy a wtedy po pierwszym strzale ginie od byleczego.
Już niemiecki V tier jest lepszy od Dicker Maxa, o czym przekonałem się podczas ostatniej bitwy, Miałem 100% załogę i 80% pierwszy perk lorneta, rammer, coś tam jeszcze, ustawiłem się za skałą na pustyni aż tu nagle dostałem jednego śmietelnego hita od nowego niemieckiego TD V tieru. To jest porażka.

Mam też ruskiego SU100Y i rzadko się zdarza bitwa bym nie zniszczył lub mocno nie uszkodził chociaż jednego przeciwnika. (balans..?)

W tej sytuacji istnienie Dicker Maxa jest bezsensowne bo albo gra nim jest tragicznie trudna albo ja nie wiem co z nim zrobić, Teraz już w drzewku są skuteczniejsze i lepsze TD niż Dicker Max za złoto więc po co go kupować...? Ja popełniłem ten błąd i kupiłem go w momencie jego pojawienia się w patchu już nie pamiętam którym.

Przestrzegam przed kupnem D Maxa. Ten czołg ma w miarę szybkie działo ale zadające mało obrażeń, w związku z tym załoga szkolić się będzie powoli, ponadto jest to najbardziej papierowy czołg jaki miałem, a miałem sporo, ogólnie niczym nie zachwyca, pisałem o tym do supportu ale nic mi nie odpisali w tym temacie. Jest to premium TD więc powinien być choć lekko OP (chociaż w zarobkach) w stosunku do TD z linii czołgów np. jak USA T34, ale jest wręcz znerfiony.

Pozostaje kwestia nowych map, pomimo że wprowadzili szereg nowych map to i tak jednego dnia gram tylko być możę na 2 mapach i to przez kilka godzin gry w trybie Random. Drugiego dnia na jeszcze innych dwóch i tak dalej, ponadto serwery WOT są bardzo przeciążone lub wolne albo pośrednicy spowalniają transfer danych. Często miga mi lampka zielona i czerwona co sekunde na przemian co przekłada się na grę i wyniki. Wcześniej tak nie było, nawet w patchu 8.8. Teraz to jest nagminne nawet w nocy powiedzmy w sobotę o 3 nad ranem.

I niech nikt nie twierdzi, że to jest moja wina, kontaktowałem się z supportem, wysłałem im pliki pingplotter, DXdiag i inne wiadomości, skontaktowałem się ze swoim dostawcą internetu i on sprawdził sprawę i stwierdził, że winny jest jakiś pośrednik tak samo stwierdzili eksperci z WOT, tu może być akurat prawda ale WOT jeśli bierze pieniądze za konto premium to powinni coś z tym zrobić. Nie zrobili nic.

Od gdzieś ponad roku co miesiąc kupowałem KONTO PREMIUM teraz powiedziałem DOŚĆ, nie wydam na tą grę ani złotówki więcej dopuki nie stanie się zmiana, Gdy gra nie zacznie wykorzystywać pozostałych rdzeni procesora itp. Przecież nikt nie będzie kupował kompa z mocnym jednordzeniowym procesorem, by grać w WOT, to co ja mam reanimować mojego ATHLONA 3000+? Bez przesady.

Ponadto wprowadza się nowe niemieckie TD, które zaburzają delikatny balans gry tak jakby wprowadzenie francuskich TD FOCH było zbyt małą ingerencją, Teraz każdy będzie grindował nowe niemieckie TD, bo wcale nie są takie papierowe zwłaszcza 7,8,9,10 tier, nie wspominając że te TD mają zajebiste camo.

Grałem na tescie i gdy były same X tier to ja grając WT auf E100 regularnie zabijałem minimum 3 -4przeciwników taki np. IS7 wystarczyło mu jednym strzałem zdjąć gąski i wykończyć pozostałymi w magazynku pociskami, Tak teraz będzie wyglądać gra, już teraz kilka razy miałem tego próbkę gdy odkryłem STI to nowe niemieckie TD regularnie biją mnie mocno, chociaż nie zabijają to uszkadzają moduły, załogę itp. sprawiając, że czołg jest bezużyteczny.

Kiedyś to artyleria rządziła w grze teraz będziemy mieli sytuację, że w bitwach Randomowych będzie przewaga TD potem będą rządzić mocno bijące medy i gdzieś tam będą jeździć kiepskie HT których działa są słabe (ciężko przebić wysoko tierowe TD z daleka podczas gdy te przebijają HT na wylot bez problemu) a pancerze są nie wystarczające. Gra staje się coraz bardziej kamperska, na wyższych tierach lepiej ukryć się w krzakach niż wyjeżdżać bo np. taki FOCH widzi HT z daleka i strzela do niego i zanim ten zorientuje się o co chodzi to już jest zniszczony lub wykluczony z gry.

Co z tego, że magazynek reloaduje się długo, mapy mają wiele zakamarków gdzie spokojnie można przeczekać ten czas, więc czołgi i TD z magazynkami z natury są OP, i nie ma co tutaj polemizować, słaby pancerz amerykańkich i francuskich HT z magazynkami rekompensuje zwrotność i szybkość. Natomiast FOCH i jego brat FOCH 155 od przodu są niemal niezniszczalne, nawet weakspoty  nie zawsze da się przebić.

Dziwna robi się ta gra, obserwuje tą "ewolucję" od dawna i jest coraz gorzej, lepsze drzewka i trawka obciążająca jeden rdzeń procesora nie uczynią gry lepszej i bardziej grywalnej bo o grywalność tutaj przecież chodzi. A w WOT coraz rzadziej chce mi się grać, kiedyś motywowało mnie zdobywanie czołgów X tieru, teraz sam już nie wiem co mam rozwijać bo gdy coś odkryje i kupie to nowy patch wprowadza nowy sprzęt, który miażdży moje wcześniejsze marzenie.

Nie mogę się doczekać gdy inna gra czołgowa rozwinie się do odpowiedniego poziomu bo mam już dosyć WOT choć lubię tą grę to codzienne wkurwianie się coraz to nowymi pierdołami wychodzi mi bokiem.

Najlepsza sytuacja była gdy nowy patch wychodził dopracowany po dłuuugim czasie, teraz ciągle mamy aktualizacje i nic dobrego z tego nie ma bo częste aktualizacje potwierdzają fakt, że wcześniejsza była nie dopracowana i dodaje się tzw. łatki. Tak twierdzi sporo graczy.

Nic pozostaje zaprzestać grindowania wysokich tierów i granie za darmo, za zarobione na V tierach kredyty. Za nic ni kupie KONTA PREMIUM dopuki coś się nie zmieni.

PS: Szczerze to wątpie by tak bogaty wydawca i developer gry World of Tanks nie miał pieniędzy na silnik graficzny wykorzystujący więcej rdzeni procesorów a co się z tym wiąże wykorzystywał maksymalny potencjał naszych komputerów.

PEACE

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users