Jump to content

Nový grafický engine a podpora více jader

newgrafika engine core vícejadro podpora

• This topic is locked This topic is locked
181 replies to this topic

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #181 Posted 13 December 2013 - 07:57 AM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882

View Postromikuscz, on 12 December 2013 - 10:44 AM, said:

1. Chces li vyssi FPS sniz si rozliseni. Full HD je dle me zbytecne. Mimochodem vysoke rozliseni nahrazuje AA (antialiasing).

Ve wot jsem AA nezkousel, ale teorie zni pekne. S optimalizovanym AA muzeme nahradit vysoke rozliseni nizsim, kvalita obrazu zustane +- stejna, ovsem naroky na grafiku, tj giga pixely , pametova propustnost se snizi. Myslim, ze budete muset vypnout postprocesing pro full AA moznosti ve wot. + V ovladaci grafiky vyuzit inteligentnich technologii u AA.

http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/14177-antialiasing-vyhlazovani-teoreticky-i-prakticky?start=3

2. Vliv operacniho systemu. WOT jsem jeste netestoval, ale ve wow me lita na win XP (dx9) v narocnych scenach vse o +10fps oproti win 7 a ruznym kobinacim ala dx 11, dx9, 64bit client vs 32 bit client. Dalsi tip ......  WIN XP je WIN 7 fps killer.

3. http://event.msi.com/vga/afterburner/ - sice je primarne urcen k taktovani, ja ovsem vyuzivam jeho sledovacich vlastnosti. Hlavne zatizeni GPU. Je vyhodne kombinavat se spravcem uloh a zatizenim cpu. Clovek lehce zjisti, kde je uzke hrdlo systemu. Priklad gpu jede na 50%, cpu na 100% = predimenzovana grafika..... (vetsinou) .

4. Zivotni zkusenost = Kdyz neco funguje, nezlepsuj to. Vetsinou to bude jen horsi.   

1. 4k rozlisenie plne nahradi AA(momentalne ale nedostupne pre bezneho smrtelnika), 1080p alebo 1600p este nenahradia AA 

2.WOT mi slapalo este na starom pc lepsie pod WN7 nez XP

3.WOT nema DX 11, len 9

Derp_Trollington #182 Posted 16 December 2013 - 12:11 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View Postskvido, on 13 December 2013 - 07:57 AM, said:

2.WOT mi slapalo este na starom pc lepsie pod WN7 nez XP

Tohle potvrzuju. I kdyz u mne to asi bylo tim, ze prechodem pod W7 jsem mohl po dvou letech udelat update grafickych ovladacu. :smile: 

Edited by JejKey, 16 December 2013 - 12:11 PM.

Also tagged with newgrafika, engine, core, vícejadro, podpora

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users