Jump to content

WN8 - Co to jest ?

• Please log in to reply
239 replies to this topic

Krissto #101 Posted 24 February 2014 - 09:12 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 16690 battles
  • 146
  • [BEI] BEI

View PostMcFl, on 21 February 2014 - 04:48 PM, said:

Bo to logiczne :P Czołgi słabsze od pozostałych/trudniejsze do opanowania -> mała popularność -> niższy ranking WN8. Z takich sprzętów sprawdź drugą linię sowieckich TD.

Faktycznie, zupełnie o tym zapomniałem, a mam fajne dwie załogi sprzętami kórymi nie gram - IS4 i Obj261. A teraz po nerfie Obj263 wyrasta na ruskiego lidera.

Hue hue, może odkupię legendarnego AMX40, załaduję goldem po dach i oczywiście wgram skórkę zmieniającą go w żółtą, słodką kaczuszkę

(to mus w graniu tym czołgiem, szczena boli od śmiechu, w sam raz na wekendowy wysyp pomidorków).

Looknijcie :P 

WiecznyMrok #102 Posted 24 February 2014 - 12:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 31975 battles
  • 48
  • [Z-D-Z] Z-D-Z
Dla mnie nieodmiennie wszystkie WN itp sa niemiarodajne dopoki nie ma obrazen po spocie. Jakby WN roslo za asyste i spadalo za DMG na czyims spocie to wtedy mozna by je uznac za wiarygodne. Narazie to wyglada tak ze jeden gra agresywnie medami zawsze w pierwszej lini wiec przyjmuje hity od wszystkich jak i spotuje wszystkich dzieki czemu powiedzmy zrobi 900 dmg na 10 T i ma 7000 po spocie czyli wedlug WN zagral jak skonczony noob a drugi siedzi medem kolo TD albo nawet za nimi ( w czym przoduje jeden dobry Polski klan ktorego nienawidze miec po swojej stronie ) trzyma sobie piwko w dloni i snajpi do wszystkiego co sie wyswietli a pod koniec bitwy gdy wszyscy sa porzadnie oklepani rusza bohater do boju i dobija czolgi z resztkami hp za co WN nagradza go mianem super unicuma pomimo tego ze zagral jak ostatnia menda. TD sa do kampienia wiec moga kampic ale MT i HT powinny pchac sie do przodu dzieki czemu zyskiwac profity ze spota a kazde inne dzialanie powinno byc bolesnie odczuwalne w WN ale jak narazie jest zupelnie odwrotnie. 

Get_On_My_Level #103 Posted 25 February 2014 - 07:15 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 20717 battles
  • 120
  • [OGON] OGON

no i jak się czyściutko zrobiło :)

A wracająć do tematu potwierdzam - człogi niedoceniane lub mało popularne mają dużo łatwiej. Przykład:

Obj416 przy średnich obrażeniach wynoszących 2800 dmg wychodzi aż 5150 WN8 natomiast RHM przy obrażeniach 3100 dmg bez znaczenia na jakim działku wychodzi 2700 WN8.

kowan69 #104 Posted 25 February 2014 - 09:23 AM

First Sergeant

• Player
  • 12746 battles
  • 3,811
Szeryfy od XVMów nie wzięli chyba pod uwagę, że ten pojazd dysponuje cHEATami takimi jak naleśnik, a z czego farmerzy stat, skrupulatnie korzystają. Spotkałem już paru takich.  Imba camo, mobilność, cHEATy, jedziemy i farmimy staty, a potem sygnaturka i puszonko. To się robi coraz bardziej zabawne. Te kolorki to już jest chyba cel sam w sobie, ach ten owczy pęd.  

Krissto #105 Posted 25 February 2014 - 10:30 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 16690 battles
  • 146
  • [BEI] BEI

View Postkowan69, on 25 February 2014 - 09:23 AM, said:

Szeryfy od XVMów nie wzięli chyba pod uwagę, że ten pojazd dysponuje cHEATami takimi jak naleśnik, a z czego farmerzy stat, skrupulatnie korzystają. Spotkałem już paru takich.  Imba camo, mobilność, cHEATy, jedziemy i farmimy staty, a potem sygnaturka i puszonko. To się robi coraz bardziej zabawne. Te kolorki to już jest chyba cel sam w sobie, ach ten owczy pęd.  

A jak myślisz, czemu tak mało jeździ Obj.416 ? Właśnie dlatego, że jest to czołg trudny do ogarnięcia. Mi zajęło kilkadziesiąt bitew zanim odkryłem w miarę dobra taktykę na niego, mnóstwo obejrzanych replay'ów i YT'ba.

Naleśnik jest całkowicie papierowy, strzał w przód to zniszczenie silnika w połowie przypadków. Działko jest celne z dobrą peną i nie wymaga HEAT'ów, używam je tylko na najtwardszych przeciwników, bo inaczej poszedłbym dawno z torbami mając po -40k srebra na bitwę.  Nawet jak spotykam w bitwie Obj.416 to w 9/10 przypadkach robi <1000dmg, właściwie nic nie świeci i ginie jako jeden z pierwszych.

Teraz po 100 bitwach ja jak nie robię 3k+ to uważam, że zlamiłem, no chyba że wyświeciłem 2x tyle to też ok.

Sprzęty najbardziej OP są równocześnie najpopularniejsze, zobaczysz ilu "krzaczkowych morderców" przesiądzie się teraz z Focha 155 na WT.

.

A co do "owczego pędu" po staty, powiedz mi jaki jest w ogóle sens grania w WOT'a ? Wyjechać pokręcić się bez celu po mapie, popodziwiać widoczki i paść po minucie ?

Chyba miło jest mieć cel, a posiadanie statusu super unicuma uważam za cel zdecydowanie sensowny. Człowiek dba o swoją grę, podnosi umiejętności, jest bardziej przydatny dla drużyny, wyciąga samodzielnie przegrane bitwy stając sam przeciwko 3, 4-rem przeciwnikom i wygrywa zgarniając kosz medali. To daje satysfakcję, przynajmniej mi a rosnące staty tylko motywują mnie do dalszej nauki. Niestety mogę grać tylko godzinkę po 22:00, wiadomo rodzina, praca więc satysfakcja jest tym większa, że staty mam lepsze niż wielu grających non stop. Generalnie z tym "pędem" to bym nie przesadzał, co to jest WN8 wie może z 5% graczy, reszta gra jak to sie lubią określać pomidorki - 4fun :)

Edited by Krissto, 25 February 2014 - 10:52 AM.

Falathi #106 Posted 25 February 2014 - 10:35 AM

First Sergeant

• WG Staff
  • 8780 battles
  • 6,542
  • [WG] WG

Cele mogą być różne. Ktoś może mieć plan, by zostać super unicumem. Dla kogoś takim planem może być po prostu zostanie dobrym graczem. 

IMO byłoby super, gdyby wielu graczy postawiło sobie za cel być lepszym niż przeciętny. Niekoniecznie goniąc za jak najlepszymi wynikami. 
Chodzi o to, ze gracz lepszy od przeciętnego to już ktoś, kto gra w miarę sensownie i na kim można W MIARĘ polegać. 

spokojnie_to_tylko_gra #107 Posted 25 February 2014 - 11:41 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 9986 battles
  • 236

View PostKrissto, on 25 February 2014 - 10:30 AM, said:

A co do "owczego pędu" po staty, powiedz mi jaki jest w ogóle sens grania w WOT'a ? Wyjechać pokręcić się bez celu po mapie, popodziwiać widoczki i paść po minucie ?

Chyba miło jest mieć cel, a posiadanie statusu super unicuma uważam za cel zdecydowanie sensowny.

Sens grania jest w rozrywce.

Pytanie co kogo cieszy, czy satysfakcja z dobrego taktycznego zagrania czy spałowania początkujących lub średnich graczy zalewem gold ammo.

Ja uważam że statystyki są w tej grze zbędne, tworzą takich mutantów grających dla bezsensownego śrubowania statystyk i psujących grę innym. W grze robocraft nie ma żadnych statów i gra ma się z tym bardzo dobrze. Są problemy z balansem ale najważniejsza jest zabawa i konstruowanie maszyn.

Ciekawe czy ten status "unicuma" pomoże Ci w normalnym życiu, czy tam będziesz równie zadowolony jak zrobisz coś dobrego czy jak właśnie rozepchasz się łokciami, podepczesz innych?

Z ciekawości zajrzałem w Twoje ostatnie walki... T18? Hellcat? SU-152? M8A1? WTF?

Brakuje mi tylko KW-1S do kompletu i artylerii. Ups, artyleria chyba nie pompuje statów.

Teraz chyba bardziej rozumiem dlaczego Twoi koledzy z klanu ISOUL, atakowali mnie goldem, jeden KW-1S w bok E8 a drugi Fochem w bok Caernarvona:facepalm:

Jak tak ma wyglądać ten "skill" i te "unicumy" to cóż... wypada wrócić do - spokojnie to tylko gra i porzekadła "kozak w necie .... w świecie".

psisusrene #108 Posted 25 February 2014 - 12:06 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 21667 battles
  • 765

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 10:41 AM, said:

Ciekawe czy ten status "unicuma" pomoże Ci w normalnym życiu, czy tam będziesz równie zadowolony jak zrobisz coś dobrego czy jak właśnie rozepchasz się łokciami, podepczesz innych?

Ciekaw spojrzenie w świat gry

tylko ALE ALE

Jest to gra dyskusja jest o grze,dlaczego więc wplątywać życie codzienne do tego ? 

Idąc tym tokiem rozumowanie i posługując się z dupy retoryką (czy jak kto woli odwracając kota ogonem ) :

"jesteś cienias w gierce  --- jesteś cienias w życiu "

widzisz bez sens takiego rozumowania ?

Swoją drogą podoba mi się "histeryczna" retoryka :

Block Quote

czy jak właśnie rozepchasz się łokciami, podepczesz innych?

Get_On_My_Level #109 Posted 25 February 2014 - 12:06 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20717 battles
  • 120
  • [OGON] OGON

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 11:41 AM, said:

Pytanie co kogo cieszy, czy satysfakcja z dobrego taktycznego zagrania czy spałowania początkujących lub średnich graczy zalewem gold ammo.

Ja uważam że statystyki są w tej grze zbędne, tworzą takich mutantów grających dla bezsensownego śrubowania statystyk i psujących grę innym. W grze robocraft nie ma żadnych statów i gra ma się z tym bardzo dobrze. Są problemy z balansem ale najważniejsza jest zabawa i konstruowanie maszyn.

Z ciekawości zajrzałem w Twoje ostatnie walki... T18? Hellcat? SU-152? M8A1? WTF?

Brakuje mi tylko KW-1S do kompletu i artylerii. Ups, artyleria chyba nie pompuje statów.

Teraz chyba bardziej rozumiem dlaczego Twoi koledzy z klanu ISOUL, atakowali mnie goldem, jeden KW-1S w bok E8 a drugi Fochem w bok Caernarvona:facepalm:

Jak tak ma wyglądać ten "skill" i te "unicumy" to cóż... wypada wrócić do - spokojnie to tylko gra i porzekadła "kozak w necie .... w świecie".

Sam sobie przeczysz i potem masz pretensje:

Piszesz że to zalezy co kogo cieszy i tutaj powinienes postawić kropke i zamilknąć bo robi się ZNOWU OT. To nie temat do pisania o twoich gustach i twoim zbulwersowaniu że zawsze dostajesz w dupe od fioletu. Myslisz że subowanie statystyk nie jest oznakiem jakiegokolwiek skila?? no to zrób to samo jak jesteś taki mądry obojętnie na czym.

Jeśli WN8 i inne nie sa ci potrzebne to po cholere instalujesz xvm-a?? zależy ci na statach a może teraz trolujesz a sam po cichutku chciałbyś byc lepszy. Atakujesz kolejna osobę bo cie zabiła w grze... hmm jakie to smutne że człowiek który kreuje się na osobe grająca dla zabawy tak się tym przejmuje. Wyjdź włącz kolejną bitwe i nie przeżywaj. Gold ammo?? jest dla ludzi nie stac cię? znowu zazdrościsz ? a może jęczysz że cię przebijaja i giniesz?? to nie pretensja do ludzi jak już tylko WG które dało gold ammo za kredyty bo wcześniej używali to tylko nieliczni i już.

Myśl nad tym co piszesz bo patrzać po tym temacie naprawdę jęczą tylko pomarańczowe i zółte osoby najbardziej. A jak mówisz że gra ci nie odpowiada to wracaj do robienia maszyn a hasła kozak w necie... sobie daruj bo grono tych osób może być lepsze w really tak samo niż Ty.

dziękuję dobranoc.

PROSZE NIE ROBIĆ OT W TYM TEMACIE I PISAC ODNOSNIE WN8 A NIE PO CO I KTO TO ROBI BO TO NIE WASZA SPRAWA I NIE TO FORUM

spokojnie_to_tylko_gra #110 Posted 25 February 2014 - 12:23 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9986 battles
  • 236

Nie używam XVM.

Nie obchodzą mnie statystyki innych graczy tylko ich zachowanie w czasie gry.

Popełniam błąd szufladkowania ale wiele się tu nie pomylę jeśli teraz założę z góry że jak spotkam tag klanu "unicumów" to przy bezpośrednim starciu śmiało mogę założyć że poleci we mnie gold i dostosuję swoją taktykę do tego.

Nawiasem mówiąc w tych dwóch walkach panowie goldowi bitwy przegrali :)

Na gold ammo nie jojczę, trudno się tylko nie popukać w czoło jak ktoś używa gold ammo z 200-300 pen na pancerz 50 w powiązaniu z pompowaniem swojego ego.

Podobnie dostosuję swoją taktykę do klanu HAMI, po prostu zleję ich rasistowskie antypolskie docinki. (włączyłem testowo CHAT)

Z przyjemnością powitam zapowiadaną opcję ukrywania statystyk bo na usunięcie tego dziadostwa nie ma co liczyć. Zawsze się znajdą frustraci gotowi zapłacić za własną zawalistość, bodaj w wirtualnym świecie :)

joksik #111 Posted 25 February 2014 - 12:36 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 23582 battles
  • 548
  • [WHYME] WHYME
niestety xvm ma swoje plusy i minusy. ale na pewno wszyscy już wiedza ze wg cos chce zrobic z xvm i na rosyjskim forum jest zakaz podawania linków czy nawet wspominania o xvm nie wspomnę o wrzucaniu screenów z gry gdzie mamy zainstalowanego xvm ;) u nas podobnego komunikatu nie widziałem...wiec rozumiem ze jeszcze mamy swobodę rozmów na temat tego moda??

spokojnie_to_tylko_gra #112 Posted 25 February 2014 - 12:49 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9986 battles
  • 236
Niech wyrzucą te statystyki, skończy się bezsensowne pompowanie statów i prężenie muskułów (czyt. przedłużanie męskości).

Get_On_My_Level #113 Posted 25 February 2014 - 12:54 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20717 battles
  • 120
  • [OGON] OGON

View Postjoksik, on 25 February 2014 - 12:36 PM, said:

niestety xvm ma swoje plusy i minusy. ale na pewno wszyscy już wiedza ze wg cos chce zrobic z xvm i na rosyjskim forum jest zakaz podawania linków czy nawet wspominania o xvm nie wspomnę o wrzucaniu screenów z gry gdzie mamy zainstalowanego xvm ;) u nas podobnego komunikatu nie widziałem...wiec rozumiem ze jeszcze mamy swobodę rozmów na temat tego moda??

xvm nie zniknie, a najwyżej zostanie zastapiony przez takie same statysytki tylko że zrobione przez WG. Jakby nie patrzeć mamy już ocenę osobista gracza. ponadto tylko WG ma dokładne statystyki konta które nie są udostępnione nikomu.

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 12:49 PM, said:

Niech wyrzucą te statystyki, skończy się bezsensowne pompowanie statów i prężenie muskułów (czyt. przedłużanie męskości).

ach ten ból dupy osób które nie używaja xvm i teoretycznie sie nim nie przejmują :))))))

Edited by hologram, 25 February 2014 - 01:00 PM.

spokojnie_to_tylko_gra #114 Posted 25 February 2014 - 01:11 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9986 battles
  • 236

View Posthologram, on 25 February 2014 - 12:54 PM, said:

ach ten ból dupy osób które nie używaja xvm i teoretycznie sie nim nie przejmują :))))))

W grze tego nie ma. Na forum niestety tak. Czasem można się tu dowiedzieć ciekawych rzeczy od miłośników broni pancernej ale i przy okazji właśnie takich pierduł jak widać.

Rozkłada szczególnie pisanie o pomidorach i pogardliwe traktowanie innych graczy, podczas gdy ten "unicum" natłukł początkujących T18 albo innymi OPami na gold ammo.

Żałosne. Podobnie jak mierzenie innych swoją miarą.

Kolego ty na serio nie rozumiesz że można inaczej myśleć niż ty? Uważasz że jak sam masz jakieś kompleksy i żale to ktoś inny tez musi je mieć?

Ogarnij się, to tylko gra.

Get_On_My_Level #115 Posted 25 February 2014 - 01:34 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20717 battles
  • 120
  • [OGON] OGON

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 01:11 PM, said:

W grze tego nie ma. Na forum niestety tak. Czasem można się tu dowiedzieć ciekawych rzeczy od miłośników broni pancernej ale i przy okazji właśnie takich pierduł jak widać.

Rozkłada szczególnie pisanie o pomidorach i pogardliwe traktowanie innych graczy, podczas gdy ten "unicum" natłukł początkujących T18 albo innymi OPami na gold ammo.

Żałosne. Podobnie jak mierzenie innych swoją miarą.

Kolego ty na serio nie rozumiesz że można inaczej myśleć niż ty? Uważasz że jak sam masz jakieś kompleksy i żale to ktoś inny tez musi je mieć?

Ogarnij się, to tylko gra.

heh zabawny jesteś :) Nie pyskuj tylko słuchaj, nie oskarżaj tylko wyciagaj wnioski. Nie podoba się ? nikt cie nie zmusza żeby tu siedzieć. Ja się nad niczym nie spuszczam tak jak ty no chyba że mnie rozbawi taki pisanie.  Ja nie mam problemu z myśleniem ale może ty z czytaniem. Pisałem że nie tobie ani nikomu innemu oceniać po co ktoś gra. Bo jeden gra dla zabawy, inny dla statów, kolejny żeby komuś coś udowodnić, kolejny żeby sobie coś udowodnić a inny jeszcze z innego powodu. I co cię to interesuje jaki kto ma powód???  Ani w grze ani w życiu nie mam żadnych kompleksów  a wręcz odwrotnie a skoro Ciebie tak to boli to może usuń xvm, usuń gre albo wyjdź z forum.

Normalnie bardzo mi się podoba jak leci wątek i nagle wskakuje jakis hobbit, napisze że fiolety to debile, ograniczone nastolatki onanizujące się przy swoich osiągnieciach, nie potrafiący grać, camperzy, cziterzy, mafia, chamy i inne zła świata :)))) wiesz co?? pomyśl jak piszesz i po co, to może w końcu sam dojdziesz do wniosku że to nie miejsce dla Ciebie skoro chcesz sobie pograć i dobrze sie bawić a nie wylewać tu swojego jadu i nic nie wnoszące do tematu posty. Niech zaraz napisze jeszcze 100 osób które powiedzą coś na mój temat albo innych osób że fiolety to .... ( patrz wyżej ) a potem z radościa i tak te posty zostana usuniete :)

NA TEMAT POSTU a nie na temat ludzi do jasnej cholery

Edited by hologram, 25 February 2014 - 01:37 PM.

Krissto #116 Posted 25 February 2014 - 01:34 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 16690 battles
  • 146
  • [BEI] BEI

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 11:41 AM, said:

Aha, czyli jeśli ktoś świeci fioletem to automatycznie oznacza że nabił to T1-nką na goldzie ? Czy granie na tierze 6,7,8 to też "pałowanie początkujących" ?

Do tego jeśli ktoś czasem strzelając z golda i tak zarabia jednocześnie robiąc najlepsze dmg w drużynie grając czołgiem o 2 tiery słabszym to jest to coś niewłaściwego ? Tacy jak Ty z pewnością nawą takiego gracza goldnobem, nieważne ile zrobił, prawda ? W Twojej emocjonalnej wypowiedzi frustracja aż się wylewa, pewnie nie potrafisz sie wznieść ponad pewien poziom i zazdrościsz tym którzy to potrafią, Twój nick chyba nie jest zbyt trafiony...

Gram przeróżnymi czołgami, jakiś czas temu kupiłem T18, tak sobie sprawdzić czy jest taki OP jak wszyscy mówią, wrzuciłem załogę z T57, prawie 6 perków i... jednak to nie to, poziom funu równy 0, dzisiaj po 30paru bitwach się tego pozbywam. Czasem sie strzela z golda bo czekasz na twardego hevika, a tutaj wyjeżdża piździk, i co będziesz przeładowywał żeby nikt Cię nie wyzywał od nobów "zalewających goldem początkujących graczy" ?

Cóż... "przykozaczyłeś" ostrym tonem swojej wypowiedzi, zgodnie ze znanym porzekadłem... resztę sam sobie dopowiedz.

View Postspokojnie_to_tylko_gra, on 25 February 2014 - 12:23 PM, said:

Nie używam XVM.

Nie obchodzą mnie statystyki innych graczy tylko ich zachowanie w czasie gry.

Popełniam błąd szufladkowania ale wiele się tu nie pomylę jeśli teraz założę z góry że jak spotkam tag klanu "unicumów" to przy bezpośrednim starciu śmiało mogę założyć że poleci we mnie gold i dostosuję swoją taktykę do tego.

Nawiasem mówiąc w tych dwóch walkach panowie goldowi bitwy przegrali :)

Na gold ammo nie jojczę, trudno się tylko nie popukać w czoło jak ktoś używa gold ammo z 200-300 pen na pancerz 50 w powiązaniu z pompowaniem swojego ego.

Podobnie dostosuję swoją taktykę do klanu HAMI, po prostu zleję ich rasistowskie antypolskie docinki. (włączyłem testowo CHAT)

Z przyjemnością powitam zapowiadaną opcję ukrywania statystyk bo na usunięcie tego dziadostwa nie ma co liczyć. Zawsze się znajdą frustraci gotowi zapłacić za własną zawalistość, bodaj w wirtualnym świecie :)

Nie każdy kto używa golda płaci za to realną kasą, jak dobrze grasz rozsądnie używając golda wychodzisz na +. Skoro wydaje Ci sie to niemożliwe to wniosek jest prosty... l2p.

A co do unicumów pompujących staty i swoje ego, psujących rozgrywkę innym... Wiesz skąd się bierze wysokie WN ? Z dobrej gry. A super wysokie WN ? Z bardzo bardzo dobrej gry.

Tak więc ciesz się że masz fiolecik w swojej drużynie, może właśnie dlatego nie przegracie do 15-4, bo unicum po analizie składów wybierze optymalną taktykę, podświetli wrogów narażając się, zajmie kluczową pozycje i przytrzyma flankę albo wróci się i obroni bazę, co graczom 4fun głowy raczej nie przyjdzie, przecież oni grają 4fun i nie wynik jest ważny a jak to napisałeś... "gra" (specjalnie w cudzymsłowiu).

.

Koniec oftopa, nie będe karmił sfrustrowanego trola i szkoda wątku, zaraz znowu zrobi się śmietnik.

.

P.S. A jednak trochę jeszcze pooftopuję, zerknąłem na noobmetera i... wszystko jasne, od kilku tys. bitew Twoje staty nie rosną, osiagnąłeś kres swoich możliwości i to Cię wkurza, dobiłeś do 8smego tieru i staty zaczynają spadać bo nie ogarniasz gdy spotykasz graczy naprawdę doświadczonych, stąd ten hejt. Staty nie są złe, ale pewnie nabite na Shermanie z haubicą na goldzie, jeszcze przed nerfem, mam rację ?  :trollface:

Aż się chce powidzieć : "spokojnie to tylko gra" polamisz jeszcze kilka tys bitew na 8mkach, otrzaskasz sie z dyszkami to staty pójda w górę, nie łam się :)

Edited by Krissto, 25 February 2014 - 02:09 PM.

Get_On_My_Level #117 Posted 25 February 2014 - 01:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 20717 battles
  • 120
  • [OGON] OGON
spokojnie zaraz się go oczyści bo nie dociera jak widać w żadnym zaresie że to nie temat pod tytułem dlaczego nie lubie fioletu tylko o co chodzi z wn8

kowan69 #118 Posted 25 February 2014 - 02:17 PM

First Sergeant

• Player
  • 12746 battles
  • 3,811

View Posthologram, on 25 February 2014 - 12:39 PM, said:

to nie temat pod tytułem dlaczego nie lubie fioletu tylko o co chodzi z wn8

Tylko dlaczego takie tematy (a i inne zupełnie niezwiązane z cyferkami i kolorkami też potrafią zejść w tą stronę) zawsze kończą się udowadnianiem sobie wzajemnie kto jest lepszy, fajniejszy, czy też kto i dlaczego ma ładniejsze cyferki w XVMie?  Czy to nie trąca trochę piaskownicą i kłótnią 2 przedszkolaków, kto ma fajniejsze grabki? Temat statystyk od dawien dawna wywołuje jakąś sztuczną rywalizację i brnięcie w przepychanki. Dochodziło już tutaj na forum do zjawisk kuriozalnych; oceniania czyjejś inteligencji na podstawie kolorów w jakimś programie związanym z grą komputerową.  Takie nastawienie nazywam chorobą statystyk, bo już nie wiem jak inaczej.   

Fajnie, że są jakieś bajery związane z grą, można sobie pooglądać (najlepiej swoje), coś tam podumać, ale mimo wszystko wydaje mi , że Xvmy, effi i inne Wny powodują jednak więcej złego niż dobrego.

Edited by kowan69, 25 February 2014 - 02:17 PM.

spokojnie_to_tylko_gra #119 Posted 25 February 2014 - 02:21 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 9986 battles
  • 236

Shermanem gram cały czas bo jest przyjemny, golda nie używam bo jest to bez sensu. Przed nerfem był przegięty i bardzo dobrze , że WG to naprawiło.

Kres osiągnąłem bardzo dawno - jak w M3 Lee kliknąłem M4. To był cel i jest osiągnięty. Zostało tylko dobrze się bawić co i kolegom od statów gorąco polecam. Jak w rzeczywistości, przenoszenie użyteczności ponad przyjemność rodzi frustracje, które jak widać kończą się obwinianiem mnie o jakiś hejt (jakby nie było w polskim języku słowa nienawiść).

Nie, zdecydowanie nie odczuwam nienawiści, dziwię się tylko głupocie, nic więcej. Wydawało mi się że dziecinada z prężeniem muskułów wypada z zębami mlecznymi. Jak widać niekoniecznie...

A kolega od ustawek to niech już tych grzybów nie bierze, wyraźnie zaburzają percepcję rzeczywistości.

Prawda boli, nieprawdaż? Ale spokojnie, to tylko gra :)

@up, dokładnie, ułatwiają wywyższanie się i okazywanie pogardy.

Edited by spokojnie_to_tylko_gra, 25 February 2014 - 02:22 PM.

JiMi79 #120 Posted 25 February 2014 - 02:22 PM

Sergeant

• Player
  • 20713 battles
  • 342

Kolorek to niestety nie wszystko, staty w szerszym rozumieniu owszem coś mogą powiedzieć, natomiast sam kolorek można sobie nabić grając odpowiednimi pojazdami. Mój kolega, który jest jednym z tych "geniuszy", którzy sprzedali prem tanki (Lowe), bo mu nie pasował, gra teraz tylko Hellcatem. Jego staty rosną w oczach, tym bardziej, że ma dużo mniej bitew ode mnie. Co z tego, że na Hellcacie uzyskuje bardzo dobre wyniki - exp, kasa mniej bo wali głównie goldem, WN, eff - jak dalej jest jak "pijane dziecko we mgle". Jeśli dalej będzie jeździł tylko Hellcatem zrobi się w końcu niebieski, a potem pewnie fioletowy, ale jego umiejętności są dalekie od tego czego bym oczekiwał po graczu o takim kolorze. Nie czyta mapy, nie czyta sytuacji, nie ogarnia momentu w którym trzeba zareagować na rozwój sytuacji, nie spotuje dla drużyny i jeszcze parę innych "nie". Gra często ze mną w plutonie i szlag mnie trafia jak po raz kolejny muszę go prostować do pionu, ale staty rosną mu jak na koksie!

Granie dla tego żeby patrzeć jak rosną staty, jest dla mnie tak samo żałosne jak gadanie, że dobre staty nie mają znaczenia. Gra się dla przyjemności, ale przyjemność pojawia się po dobrej robocie wraz dobrymi wynikami. Ja nie lubię dostawać po dupie, ja lubię wygrywać, lubię trafiać, zadawać obrażenia, lubię spotować - robić dobrą robotę dla drużyny (mało kto to docenia to inna sprawa). Moje statystki są wypadkową tego co robię w grze i tylko pod takim kątem mnie interesują. Nie gram, żeby mi się cyferki zwiększały, gram żeby wygrać i grać dobrze, a cyferki wtedy same idą w górę.

EDIT UP UP: takie napinanie się dotyczy i tych pomarańczowych zwanych noobami i tych fioletowych madafaka.

Edited by JiMi79, 25 February 2014 - 02:24 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users