Jump to content

NATO Günleri’nin Özeti

• This topic is locked This topic is locked
4 replies to this topic

Community #1 Posted 08 October 2013 - 09:36 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,281
Bu hafta sonu Orta Avrupa’daki en büyük hava, ordu ve güvenlik etkinliklerinden birinde yer aldık. Haberimizi okuyun ve orada olmanın nasıl bir şey olduğunu, orada olmasanız da öğrenin!

Tam haber metni

MrCheek #2 Posted 08 October 2013 - 09:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14463 battles
  • 593
Şunları paylaşmanız gerekiyor anlıyoruz da biraz da siz bizi anlayın;
Şekeri gösterip vermemek bu yapılan.
İstanbul da bir müze gezdirmeye benzemiyor eşit değil anlayacağınız üzere, ama sizi de anlamamız gerek lakin bir yaptırım söz konusu değil yapılacak olan etkinlikler üzerinde ...

_Incredible_ #3 Posted 08 October 2013 - 09:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 3129 battles
  • 365
ne gerek varki burda 200mt arayla askeriye var ankaranın her tarafı askeriye avrupanın en buyuk ordusu türkiye ne gerek var nato felan  :sceptic: hele istanbulda her gun güvenlik etkinliklerı oluyor :teethhappy:

____AZRAiL____ #4 Posted 08 October 2013 - 01:04 PM

Sergeant

• Player
  • 33739 battles
  • 204
  • [E5KYA] E5KYA
İşte ben bunu anlamıyorum.
Türkiye pazarında istediğiniz geliri elde mi edemiyorsunuz?
Yoksa Türk oyuncuları umursamıyor musunuz?
Almanyada Gamescom fuarına inanılmaz özenerek katıldınız?
Bu habere göz atıyorum gene inanılmaz özenerek katılmışsınız?
Ya Türkiye'deki etkinlikler ?
İstanbuldaki etkinlikleriniz 'Ishtara' ve 'Chejop_Kejak' burada sevilen adminler olduğu için 'güzel bi gündü' diyor herkes,yani Wot'un  düzenlediği etkinlik için hiçkimse 'güzeldi harikaydı' demiyor.
Yani illa Türk oyuncular olarak bazı şeyleri yüzünüze vurmak mı gerek ?
Avrupada düzenlenen neredeyse her etkinliğe özene özene hazırlanıyorken sizler,Türkiye'deki etkinlikleri 'yaptık mı yaptık' mantığıyla yaparsanız,Türk oyuncular elbette bunun hesabını sorar sizden.
Ve ben şuna da eminim az-biraz Türk oyuncusu yok artık bu oyunda.Ve Türkiye pazarına siz neredeyse yatırım yapmazken ,bana göre gayet de güzel bi gelir elde ediyorsunuz.
Peki ya karşılığında naapıyorsunuz?
Kocaman Bir hiç.
Yabancıların neredeyse tüm etkinliklerini hatırlayıp oyun içi özel etkinlik olarak duyuruyorsunuz.
Herhangi bi Türk etkinliğini de Resmi ana sayfadan  Tüm Wot oyuncularına ' Bu Türklerin özel günüdür ,birlikte kutluyoruz bu etkinliği'  dediğiniz oldu mu ?
Böyle etkinlikleri anasayfaya koymak Türk oyunculara yapılan ve yapılmış saygısızlıktan başka birşey değildir.
Yakın zamanda Türkiye'de çok daha ciddi duyurular ile,çok daha özenilmiş hazırlanılmış,Aynı avrupadaki kadar kapsamlı bir etkinlik yapmanız Ümitsizliğiyle..

ceriLevis #5 Posted 08 October 2013 - 02:09 PM

Lieutenant

• Player
  • 2322 battles
  • 1,559
NATO'ya hayır!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users