Jump to content

Waffenträger auf E 100

• This topic is locked This topic is locked
2057 replies to this topic

Jasnie_Wielmozny_Hrabia #1301 Posted 30 April 2014 - 07:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24475 battles
  • 592

View Postmichal02811, on 30 April 2014 - 07:28 PM, said:

Nie placz burkoslaw tylko sobie go zrob jak masz taki b.. d...

ta pewnie może zróbmy tryb 15 wt vs 15 wt , wtedy niech się mistrzowie naparzają do woli.     Nerf niedługo wyczuwam , tak jak w przypadku focha , a później nową linie td i nowy kosmodron do bicia szamalu na grindującym plebsie i tak w koło macieju

taleztvs #1302 Posted 30 April 2014 - 09:32 PM

Private

• Player
  • 15513 battles
  • 17
  • [SBZW] SBZW

No, w końcu ta gara jest do zarabiani przez twórcvów więc niech sobie tworzą jakeis zdupyczołgi do woli.

Edited by taleztvs, 30 April 2014 - 09:34 PM.

comander44 #1303 Posted 01 May 2014 - 02:52 PM

Corporal

• Player
  • 27549 battles
  • 185

Nie czytałem waszych komentarzy ale chce powiedzieć dlaczego w grze gdzie nazwa mówi że to świat czołgów są artylerię niszczyciele czołgów (które przeważnie kampią i gra robi się beznadziejna) i DZIAŁA PRZECIW LOTNICZE jak ten WT aut E 100 czemu zrobiliście go jako niszczyciel przez to działo gra robi się nudna wszyscy kampią bo jak zawsze WT kampi to jest przesada magazynek + 500 hp za każdym strzałem zrozumiem dodanie dział jako pomoc ale niszczyciele to wam nie wyszło ponieważ 

1. Zawsze kampią

2.Zabierają za dużo hp 

3.Ciężko je wykryć

4.Przedłużają grę ( a mi zależy na czasie)

5.Nie wiem jak z wami ale ze mną NIGDY nie współpracują 

mają mało hp dla tego nie wyjadą zazwyczaj kiedy bije się 1vs1 i nie chce pomocy to dobijają mi przeciwnika 

podobają mi się niszczyciele typu T28 prot albo AT wolne mało zabierają lecz dobrze opancerzone takie powinny być wszystkie a nie jak nasz beznadziejny Niemiec który kampi 

mam nadzieje że usuniecie ten niszczyciele czołgów

rzorek89 #1304 Posted 02 May 2014 - 01:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 45716 battles
  • 702
  • [_COM] _COM

No i wpadła M'ka w sumie całkiem szybko, myślałem ze dużo czasu zajmie jej wbicie. Widać, że wtf nie musi stać tylko w krzakach - można poszaleć ale trzeba wiedzieć na ile można i kiedy.

http://wotreplays.co...r_ger_auf_e_100

podian #1305 Posted 02 May 2014 - 04:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23679 battles
  • 433

View Postcomander44, on 01 May 2014 - 03:52 PM, said:

Nie czytałem waszych komentarzy ale chce powiedzieć dlaczego w grze gdzie nazwa mówi że to świat czołgów są artylerię niszczyciele czołgów (które przeważnie kampią i gra robi się beznadziejna) i DZIAŁA PRZECIW LOTNICZE jak ten WT aut E 100 czemu zrobiliście go jako niszczyciel przez to działo gra robi się nudna wszyscy kampią bo jak zawsze WT kampi to jest przesada magazynek + 500 hp za każdym strzałem zrozumiem dodanie dział jako pomoc ale niszczyciele to wam nie wyszło ponieważ 

1. Zawsze kampią

2.Zabierają za dużo hp 

3.Ciężko je wykryć

4.Przedłużają grę ( a mi zależy na czasie)

5.Nie wiem jak z wami ale ze mną NIGDY nie współpracują 

mają mało hp dla tego nie wyjadą zazwyczaj kiedy bije się 1vs1 i nie chce pomocy to dobijają mi przeciwnika 

podobają mi się niszczyciele typu T28 prot albo AT wolne mało zabierają lecz dobrze opancerzone takie powinny być wszystkie a nie jak nasz beznadziejny Niemiec który kampi 

mam nadzieje że usuniecie ten niszczyciele czołgów

Wśród różnych, mniej lub bardziej racjonalnych wypowiedzi w tym temacie, twoja zdecydowanie otrzymuje nagrodę Złotego Kartofla 

yahoo_275 #1306 Posted 03 May 2014 - 12:26 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 38069 battles
  • 61

Nerf musi być bo teraz nie ma czołgu który by z tym czymś wygral 1vs1.Ewentualnie e100 albo maus lub inny twardy czołg jeśli ma 100 % hp i odbije jedną pestke. To jest chory czołg i jeśli nie dostanie nerfa do przynajmniej 4 strzałow na 128mm i 3 na 155mm do tego 4 s pomiędzy strzałami na 128mm i 5 na 155mm to ja nie widzę sensu w granie i inwestowanie w to kasy. Każdy idiota robi WT i kampi a robi dmg połowę większy niż na każdym innym czołgu jaki ma w garażu. Tego dziadostwa nie da się przeżyć jak już zacznie strzelać, po 1 pestce można tylko się modlić, żeby nie był to waffen nooben e100 a po 3 już wiemy że, już bilet do garażu mamy w ręce.

Od kiedy gram nie wprowadzono tak niesamowicie przegiętego czołgu. Kiedyś po wprowadzeniu francuzów był płacz i słusznie ale teraz jak sie ma franuz z 4 pestkami po 400 do WTF co ma 6 x 560 i czas pomiędzy pestkami krótszy ?

Treyzrazer #1307 Posted 03 May 2014 - 11:03 AM

Sergeant

• Player
  • 13498 battles
  • 203

View Postyahoo_275, on 03 May 2014 - 01:26 AM, said:

Nerf musi być bo teraz nie ma czołgu który by z tym czymś wygral 1vs1.Ewentualnie e100 albo maus lub inny twardy czołg jeśli ma 100 % hp i odbije jedną pestke. To jest chory czołg i jeśli nie dostanie nerfa do przynajmniej 4 strzałow na 128mm i 3 na 155mm do tego 4 s pomiędzy strzałami na 128mm i 5 na 155mm to ja nie widzę sensu w granie i inwestowanie w to kasy. Każdy idiota robi WT i kampi a robi dmg połowę większy niż na każdym innym czołgu jaki ma w garażu. Tego dziadostwa nie da się przeżyć jak już zacznie strzelać, po 1 pestce można tylko się modlić, żeby nie był to waffen nooben e100 a po 3 już wiemy że, już bilet do garażu mamy w ręce.

Od kiedy gram nie wprowadzono tak niesamowicie przegiętego czołgu. Kiedyś po wprowadzeniu francuzów był płacz i słusznie ale teraz jak sie ma franuz z 4 pestkami po 400 do WTF co ma 6 x 560 i czas pomiędzy pestkami krótszy ?

Aaaaaaaaaaa! Mamusiu, Waffentrager E100 mnie bije! Aaaaaaaaaaa!

;)

mefikkDaK1ng #1308 Posted 03 May 2014 - 11:19 AM

Corporal

• Player
  • 33593 battles
  • 180

Czytam tylko ostatnia stronę i wypowiadają się pewnie same osoby które w ogólę tym ni grały a raz zginęły i płaczą...

WT auf E100 gdyby dostał kolejnego nefra można by go równie dobrze sprzedać. Jedyna zaletą tego czołgu jest tylko lufka i nic poza tym. Ma  straszne camo, z pancerza wieży można sobie robić origami, jest wielkości stodoły i ładuje 56sec, Na otwartych mapach nawet campienie z tyłu nic ci nie da bo zaraz ktos cie wyspotuje i pierwsze co to zostajesz Ty a jeszcze lepiej jak ci Jadzka albo jakiś ob268 jebnie z HE za max dmg bo inaczej nie może wejść. W magazynkach jest zasada że nigdy ci cały pakiet nie wejdzie także wystarczy raz nie przebić czołgu i potem jesteś rozstrzelany bo przez te 56sec to i E100 przeładuje spokojnie 3 razy. DMG na minute  T57 ma lepszy a nikt na niego nie płacze.

McFl #1309 Posted 03 May 2014 - 11:44 AM

Major

• Player
  • 303 battles
  • 2,538

View PostCradelPL, on 03 May 2014 - 11:19 AM, said:

Czytam tylko ostatnia stronę i wypowiadają się pewnie same osoby które w ogólę tym ni grały a raz zginęły i płaczą...

WT auf E100 gdyby dostał kolejnego nefra można by go równie dobrze sprzedać. Jedyna zaletą tego czołgu jest tylko lufka i nic poza tym. Ma  straszne camo, z pancerza wieży można sobie robić origami, jest wielkości stodoły i ładuje 56sec, Na otwartych mapach nawet campienie z tyłu nic ci nie da bo zaraz ktos cie wyspotuje i pierwsze co to zostajesz Ty a jeszcze lepiej jak ci Jadzka albo jakiś ob268 jebnie z HE za max dmg bo inaczej nie może wejść. W magazynkach jest zasada że nigdy ci cały pakiet nie wejdzie także wystarczy raz nie przebić czołgu i potem jesteś rozstrzelany bo przez te 56sec to i E100 przeładuje spokojnie 3 razy. DMG na minute  T57 ma lepszy a nikt na niego nie płacze.

Dwa punkty twojej wypowiedzi, które są bredniami:

1. HE może nie przebić wieży Waffla - działo albo ekstremalny kąt uderzenia.

2. Nie ma żadnej zasady magazynka. Jeżeli ty tak masz, to wcale nie oznacza, że inni mają tak samo.

Nienazwany #1310 Posted 04 May 2014 - 12:12 AM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 24446 battles
  • 85
  • [DPA_W] DPA_W

Biedni kierowcy WT E-100... ten czołg posiada działo które potrafi zniszczyć jednym magazynkiem każdy czołg, większość, nawet jak odbije 1-2 pociski co jest prawie niemożliwe dzięki hiper penetracji, NAJLEPSZEJ penetracji pociskami APCR, NAJLEPSZEMU czasowi celowania i NAJLEPSZEJ celności w całej grze. Chyba za często powtarzam to samo słowo. Zapomniałem jeszcze dodać, że to działo jest osadzone na wieżyczce i wypluwa pociski w odstępie ledwo ponad 1 sekundy. Tylko dlatego, że ten czołg w ogóle ma jakiś słaby punkt nie oznacza, że jest zbalansowany. Pociski HE ze względu na brak normalizacji i dziwną mechanikę są niemiarodajne, pociskami kalibru mniejszego niż 150 nie opłaca się strzelać, jest to po prostu loteria. Nawiązując do kamuflażu - zakładasz siatkę maskującą (która daje większy bonus niszczycielom), chowasz się za podwójnym krzakiem i jesteś niewidzialny (można tak schować każdy czołg, nawet Maus czy E-100) do tego stopnia, że możesz ostrzelać i zniszczyć każdy czołg zanim zostaniesz wykryty, a dzięki celności możesz efektywnie strzelać przez pół mapy.

Osobiście wolę zostać trafionym przez FV215b (183) niż napatoczyć się pod WT E-100, a to już coś. Nić dziwnego, że jeśli czołg ten zostanie wyspotowany, wszystkie lufy w przeciwnej drużynie obracają się w jego stronę.

Hansolo01KH #1311 Posted 04 May 2014 - 12:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 50064 battles
  • 73
  • [VAM0S] VAM0S

A ja tam lubię WT E100, dzieki niemu na Is-7 ustawionym odpowiednio dostaję stalową scianę / o ile nie ma arty / . Czołg jest niebezpieczny, ale gwiazda śmierci to nie jest. Najważniejsze nie dać się złapac w polu a do tego bokiem. W grze  jeżeli zwiadowcy w małych czołgach są ogarnięci to WT straszny nie jest. Sam gram WT i uważam że w mieście ten czołg jest bardziej niebezpieczny. Ten czołg jest OP według mnie w dwóch sytuacjach .

1. mapy " polne"  - główna bitwa daleko od bazy

2. mapy " miejskie " - mamy wsparcie/ innego czolgu /  podczas przeładowania.

Gdy wsparcie nie istnieje na X  ten czołg jest rzeczywiscie w stanie zdjąć każdą 10  / dobre losowanie DMG  + 100 % celności / , ale później wizyta w garażu. Trzeba myśleć  grajac przeciwko WT, jeśli przed chwilą odparowal jakiś  " kolega z randomka " to WT ładuje i przez 56 sec jest  całkowicie bezbronny. Ostatnio dopadłem takiego grając T34-2 / dmg 250 co 7 sec  / i pojechał do garażu.

Bzdurą jest że  siatka i camo na załodze dają mu dobry kamuflaż.  Moja załoga kończy 4 perki  / 89 % /  i wywalilem camo bo nic nie dawało. Zastapilem je  chyba snajperem u celowniczego i jak się pluje pestkami to pokazuje co sie uszkodziło przeciwnikowi.

Grając HT /Is-7 / bardziej nienawidzę skitranego Focha 155 niż WT, do Focha trzeba celowac do WT po prostu wystarczy strzelić powyżej podwozia.

Edited by Hansolo01KH, 04 May 2014 - 12:40 PM.

JanczuPL #1312 Posted 05 May 2014 - 06:52 AM

Brigadier

• Player
  • 24842 battles
  • 4,378

View PostNienazwany, on 04 May 2014 - 01:12 AM, said:

Biedni kierowcy WT E-100... ten czołg posiada działo które potrafi zniszczyć jednym magazynkiem każdy czołg, większość, nawet jak odbije 1-2 pociski co jest prawie niemożliwe dzięki hiper penetracji, NAJLEPSZEJ penetracji pociskami APCR, NAJLEPSZEMU czasowi celowania i NAJLEPSZEJ celności w całej grze. Chyba za często powtarzam to samo słowo. Zapomniałem jeszcze dodać, że to działo jest osadzone na wieżyczce i wypluwa pociski w odstępie ledwo ponad 1 sekundy. Tylko dlatego, że ten czołg w ogóle ma jakiś słaby punkt nie oznacza, że jest zbalansowany. Pociski HE ze względu na brak normalizacji i dziwną mechanikę są niemiarodajne, pociskami kalibru mniejszego niż 150 nie opłaca się strzelać, jest to po prostu loteria. Nawiązując do kamuflażu - zakładasz siatkę maskującą (która daje większy bonus niszczycielom), chowasz się za podwójnym krzakiem i jesteś niewidzialny (można tak schować każdy czołg, nawet Maus czy E-100) do tego stopnia, że możesz ostrzelać i zniszczyć każdy czołg zanim zostaniesz wykryty, a dzięki celności możesz efektywnie strzelać przez pół mapy.

Osobiście wolę zostać trafionym przez FV215b (183) niż napatoczyć się pod WT E-100, a to już coś. Nić dziwnego, że jeśli czołg ten zostanie wyspotowany, wszystkie lufy w przeciwnej drużynie obracają się w jego stronę.

I co Ci to da że się schowasz za 2 krzakami które nie występują w miejscach gdzie rozgrywają się największe mordownie? Będziesz stał na capie i czekał aż ktoś przyjedzie, albo nie przyjedzie? Zagraj i zobaczysz jak łatwo można zostać wyspotowanym i jak szybko można zejść. Nie mówie że ten pojazd jest zbalansowany, bo nie jest, ale jego działo to jedyna zaleta. Działo pada W KAŻDEJ BITWIE, dlatego trzeb perka zbrojmistrz, bez tego ani rusz. 2k hp starcza na dosłownie 5 sek po wyspotowaniu, później was nie ma.

Źle mi się gra tym td, bo jest strasznie zależny od drużyny, nim nie możesz zagrać agresywnie bo zawsze skończy się to garażem, musisz stać za tymi 2-3 krzakami i czekać łaskawie aż coś nadjedzie, problem w tym że może nie nadjechać, wtedy kończymy z 500 dmg, albo z 1k bo team padł i zostaliśmy wyspotowani i nie zdążyliśmy oddać nawet 6 strzałów.

Block Quote

Grając HT /Is-7 / bardziej nienawidzę skitranego Focha 155 niż WT, do Focha trzeba celowac do WT po prostu wystarczy strzelić powyżej podwozia.

Nikt już nie gra fochem, to po pierwsze, jest teraz tak samo rzadki jak 263. A jak już spotkasz focha, to wal pod jarzmo, nie w tą mała dolną płytkę, tylko w dużą, górną płytę która jest pod jarzmem. Im niżej tym lepiej. a zobaczysz że foszek nie posiada już pancerza takiego jak kiedyś. Skitrany foch? Jaka szansa że wpakuje Ci 3 pestki? Myśle że 10% nie przekracza. Działo focha to wyrzutnia kartofli, która coś robi jedynie w odległości 10-100m, na większe odległości to tylko loteria.

Edited by JanczuPL, 05 May 2014 - 06:56 AM.

Mike_Candys #1313 Posted 05 May 2014 - 08:06 AM

Corporal

• Player
  • 22062 battles
  • 105
kochani wam tez sie zdarza ze jak macie dmg 3-4k bo tylko mi sie ugrywa z noob team ,to macie ciagle kase sporo na minusie???czy na tym wt da sie wychodzic w bitwie na plusie???

JanczuPL #1314 Posted 05 May 2014 - 08:11 AM

Brigadier

• Player
  • 24842 battles
  • 4,378

Da się, ale nie często, przy porażce nie ma szans, chyba że uda Ci się wbić 6 kulek w czasie szybszym niż Cie wyzerują, co jest lada wyzwaniem, choć nie jestem pewny czy te marne 3,5k dmg starczy na pokrycie kosztów.

@down

A teraz przypomnij sobie ile Wtf op e100 wali z golda. Skąd oni mają tyle kasy?:trollface: Jakbym srał goldem na tym czymś to w 3 dni straciłbym z 5kk.

Edited by JanczuPL, 05 May 2014 - 09:04 AM.

Mike_Candys #1315 Posted 05 May 2014 - 08:26 AM

Corporal

• Player
  • 22062 battles
  • 105

odkąd go mam to prawie każda bitwa wychodzi na minusie nawet jak walne te 3-4k dmg  nie raz zdarzy sie ze mam 20 tys na plusie i to wnerwiające jest w tym czołgu ze ciągle minusy sa niedługo kasa mi sie skończy droga ta przyjemność z gry nim.

Chyba powrócę do gry artą tam to za każdym razem były plusy a na nim to porażka ciągle debil team i te minusy

Edited by Mike_Candys, 05 May 2014 - 08:50 AM.

MindChanger #1316 Posted 05 May 2014 - 09:14 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29378 battles
  • 1,412
przy tylu % wygranych nie dziwię się, że ciągle minusy, a "debil teamy" tworzone są przez graczy Twojego pokroju niestety :)

JanczuPL #1317 Posted 05 May 2014 - 09:18 AM

Brigadier

• Player
  • 24842 battles
  • 4,378
Może myślał że jak wbije na OP shita będzie wymiatał i team nie będzie mu już potrzebny? Coraz więcej widze red baronów na WTF op E100.

Alpa_Chino #1318 Posted 05 May 2014 - 09:35 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 29658 battles
  • 3,169

Uwaga będzie gównoburza. Dawać minusy.

Od czasu wprowadzenia aktualizacji 9.0, daję raporta każdemu WT E100 jaki spotkam w bitwie.

Ponieważ teraz praktycznie w każdej bitwie z X tierem jest przynajmniej jedna WT'ka lub więcej, więc te 10 raportów rozpływa się momentalnie.

Dlaczego to robię?

To taki mój mały, symboliczny protest przeciwko czemuś co w tej grze nie powinno się zwyczajnie znaleźć.

Ja wiem, że duży, widać z drugiego końca mapy, papierowa wieża, padają załoganci, bla bla.

Ale wg mnie żaden czołg nie powinien mieć w tej grze możliwości wysłania drugiego do garażu w 5 sekund (czy ile tam trwa opróżnienie jednego magazynka).

Arta artą, wysadzanie składów amunicji swoją drogą. Tu mamy laserową celność z drugiego końca mapy i częstotliwość strzałów na którą się praktycznie nie da zareagować.

No przecież żal w sercu chwyta jak widzisz skątowaną Mysze, która schodzi na jeden magazyn tego terminatora.

No i jeszcze ten wygląd jak dziecko frankensteina.

Zapraszam do przyłączania się do wspólnej akcji ;)

Edited by Alpa_Chino, 05 May 2014 - 09:37 AM.

Mike_Candys #1319 Posted 05 May 2014 - 09:44 AM

Corporal

• Player
  • 22062 battles
  • 105

View PostJanczuPL, on 05 May 2014 - 10:18 AM, said:

Może myślał że jak wbije na OP shita będzie wymiatał i team nie będzie mu już potrzebny? Coraz więcej widze red baronów na WTF op E100.

mnie team jest potrzebny tylko ze kazdy mysli o sobie by dmg zrobic w stylu na kamikadze

JanczuPL #1320 Posted 05 May 2014 - 09:45 AM

Brigadier

• Player
  • 24842 battles
  • 4,378

Block Quote

Uwaga będzie gównoburza. Dawać minusy.

Od czasu wprowadzenia aktualizacji 9.0, daję raporta każdemu WT E100 jaki spotkam w bitwie.

Ponieważ teraz praktycznie w każdej bitwie z X tierem jest przynajmniej jedna WT'ka lub więcej, więc te 10 raportów rozpływa się momentalnie.

Dlaczego to robię?

To taki mój mały, symboliczny protest przeciwko czemuś co w tej grze nie powinno się zwyczajnie znaleźć.

Ja wiem, że duży, widać z drugiego końca mapy, papierowa wieża, padają załoganci, bla bla.

Ale wg mnie żaden czołg nie powinien mieć w tej grze możliwości wysłania drugiego do garażu w 5 sekund (czy ile tam trwa opróżnienie jednego magazynka).

Arta artą, wysadzanie składów amunicji swoją drogą. Tu mamy laserową celność z drugiego końca mapy i częstotliwość strzałów na którą się praktycznie nie da zareagować.

No przecież żal w sercu chwyta jak widzisz skątowaną Mysze, która schodzi na jeden magazyn tego terminatora.

No i jeszcze ten wygląd jak dziecko frankensteina.

Tu nie należy mieć pretensji do graczy którzy tym grają, lecz do WG.

Edited by JanczuPL, 05 May 2014 - 09:46 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users