Jump to content

"dodatkowe" "moduly" pliki do WoT

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

Telpher #1 Posted 16 March 2011 - 11:07 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 17509 battles
  • 162
  • [STIT] STIT
Wiem ze temat pewnie byl juz multum razy poruszany ..ale...
Jest to w jakims ..sporym stopniu kwestia techniczna wiec wrzucam to zapytanie do kolegow i kolezanek...moze ktos sie orientuje.

ok Konkretnie...
Jak czesc wie  istnieja  rozne specjalnie przygotowane pliki ,paczki.
chodzi mi o plik exe. ktory dezaktywowal pokazywanie sladow gasienic..ostatnia wersja na jaka trafilem byla do poprzedniego klienta najnowszego
nieznalazlem. jakby ktos widzial miloby bylo wrzucic link

I zestaw plikow do grafiki .tu akurat mam pytanie bo skoro zmieniano i poprawiano textury roznych wozow czy tam tez cos nie powinno sie zmienic?...ewentualnie zostac zaktualizowane  do nowszej wersji klienta.

Ps.
Jak znam zycie ktos powie zeby przeszukac wersje angielska forum alemin.dlatego ten temat poruszam tutaj zeby osoby ktore  nieznaja zbyt plynnie angielskiego mogly znalesc to i w polskim forum.

Telpher #2 Posted 18 March 2011 - 03:42 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 17509 battles
  • 162
  • [STIT] STIT
ok.  chyba znalazlem cos co moze pomoc. wiec poprostu wkleje  link i ewentualnie jak ktos bylby tak...mily i zrobił tlumaczenie  (tak na wszelki wypadek zeby potem niebylo ze ktos wkleił nie to co trzeba nie tam gdzie trzeba:) )

Minoson's Compressed Texture Pack and More

Gosc opracowal  zmodyfikowane textury prawie do wszystkiego oprocz ufo i potwora z loch ness. Oprocz tego jest link do pliku exe  no trace(bez sladow) ,i pare sugestii dla osob majacych slabe maszyny. Oczywiscie to wszystko jest na wlasne ryzyko .Ale wydaje mi sie ze mozna sprobowac jesli ktos ma problem z lagami ,fps czy memory leaks.