Jump to content

Rheinmetall-Borsig Waffenträger

• Please log in to reply
769 replies to this topic

OCTAVO_8 #761 Posted 05 February 2018 - 11:21 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23702 battles
  • 371
Jak dla mnie to ubolewam jedynie nad słabym opuszczaniem lufy. Reszta jako tako może być.

SirBushman #762 Posted 08 February 2018 - 02:00 PM

Lieutenant General

• Player
  • 49544 battles
  • 6,918

Rheinmetall Borsig Waffentrager.

Był w moim garażu od momentu gdy go wygrindowałem.

Był mimo tego, że dostał nerfy.

Był mimo pojawienia się Skorpiona G.

Sprzedałem to *edit po rozegraniu nim jakiś miesiąc temu kilku bitew w których praktycznie NIC nie byłem w stanie zrobić w trakcie czterominutowych bitew.

R.I.P.

Edited by DarkAri, 14 December 2018 - 05:30 PM.
Unikaj : wulgaryzmów

fisherus #763 Posted 16 April 2018 - 01:06 PM

Corporal

• Player
  • 21760 battles
  • 106
  • [GT_1] GT_1
Jak tam odczucia teraz na tym TD-ku? Ja odkurzyłem po bardzo długim czasie. Pytam bo się uczę tym ustrojstwem grać.

A1D5 #764 Posted 23 April 2018 - 08:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32461 battles
  • 79
  • [MOAB] MOAB

View Postfisherus, on 16 April 2018 - 12:06 PM, said:

Jak tam odczucia teraz na tym TD-ku? Ja odkurzyłem po bardzo długim czasie. Pytam bo się uczę tym ustrojstwem grać.

Mnie chyba pasuje. Nie ma tragedii. Ja nie umiałem i nie lubiłem grać TD do czasu aż kupiłem STRV S1.... chociaż paradoksalnie Kołobanowa zdobyłem w JT chyba 6 lat temu?... no, nieważne.

Jeżdżę RHM ze stockowym działem, strzelam głównie złotem, wożę czekoladę.

Cofanie powolne, także czasami staję w krzakach tyłem do przodu, pancerzai tak nie ma wcale przód czy tył, brak depresji też wkurza, ale ogólnie z celnością nie jest źle.

Po 30 bitwach mam na nim wn8 1900, WR 59%, średni damage 1500. Grając na przemian STRV i tym staram się utrzymać niebieski dzienny WN8 i przyzwoity WR. Grając 1300 bitew STRV odłożyłem 45 baniek, więc można teraz ładować golda do szwabika. Top działa chyba nie będę montować.

Hrecky #765 Posted 20 August 2018 - 09:44 AM

Private

• Player
  • 7106 battles
  • 3
Długo expiłem na ten czołg i kiedy go kupiłem chyba troche sie zawiodłem.. Myslałem ze sturer emil ze stockowym działem jest beznadziejny (bo w sumie jest) ale tu nie jest duzo lepiej. Brakuje depresji działa. Pierwsza bitwa weszla ładnie bo 4k dmg i az sie morda cieszyła, ale.. po załozeniu silnika i gąsiennicy, ten czołg ma strasznie felerne losowania.. w 70% przypadków lądujemy na samym dole grając z 10.. W 20% mamy 9 i juz lepiej to wygląda, pozostałe 10% na zmiane top, albo same 8.. Będąc na top jestesmy głownym celem i giniemy szybko (przeważnie 3 arty i kazda po kolei wali w ciebie) Działo mimo dobrej celności wali kartofle niemiłosierne kiedy chce sie kogoś zdjąć albo przebić 10 nie da sie.. dolna płyta, skupianie, strzał i poszlo w ziemie z może 250m.. Co najśmieszniejsze, dwie ostatnie sytuacje, jedzie lajt, popierdziela, skupiam, pocisk leci ładnie i i i co? "nie przebito pancerza" rly? Ale druga jest lepsza.. Arta sie odbiła.. Nie pamiętam jaka to była, ale przeciez mamy 246 peny.. Szacun wg,

majo174 #766 Posted 02 December 2018 - 06:26 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 17477 battles
  • 339
Nie rozumiem jednego. Jak czołg, który ma tekturę zamiast pancerza, może być aż tak wolny? 30km/h toż to śmiech, a rozpędza się gorzej od O-I. Zanim się gdziekolwiek dojedzie to już jest po walce, albo dostanie się po dupie po drodze. Taki Skorpion przynajmniej na miejscówkę zdąży

SweetKill3r #767 Posted 06 January 2019 - 06:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36139 battles
  • 664

View PostA1D5, on 23 April 2018 - 08:30 PM, said:

Mnie chyba pasuje. Nie ma tragedii. Ja nie umiałem i nie lubiłem grać TD do czasu aż kupiłem STRV S1.... chociaż paradoksalnie Kołobanowa zdobyłem w JT chyba 6 lat temu?... no, nieważne.

Jeżdżę RHM ze stockowym działem, strzelam głównie złotem, wożę czekoladę.

Cofanie powolne, także czasami staję w krzakach tyłem do przodu, pancerzai tak nie ma wcale przód czy tył, brak depresji też wkurza, ale ogólnie z celnością nie jest źle.

Po 30 bitwach mam na nim wn8 1900, WR 59%, średni damage 1500. Grając na przemian STRV i tym staram się utrzymać niebieski dzienny WN8 i przyzwoity WR. Grając 1300 bitew STRV odłożyłem 45 baniek, więc można teraz ładować golda do szwabika. Top działa chyba nie będę montować.

ten czolg na top dziale.. to badziewie.. nie wiem jak tym grac.. reload zabija calkowicie game play i c. ze alfa fajna... HEAT-y leca tyle co pociski arty.. wali kalafiory... pojde za Twoja rada i zobaczę stock-owe dzialo...

Otorynolaryngolog #768 Posted 10 February 2019 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 21333 battles
  • 6

Złom, nie jeździ, byle płotek zwalnia go do 5km/h, pod górkę człapie 9km/h, na prostej 32? Trafi się dobra drużyna i przepchnie flankę nie nadążysz za nimi, ani nie przestawisz się na flankę która porobił przeciwnik bo jesteś za wolny. 0 pancerza prują go z burzaków rozwalając działo, silnik i załogę.  Arta strzeli 10 metrów obok pada nam silnik + kierowca. Nie opuszcza działa, nie podnosi działa. Pociski lecą ślimaczym tempem i maja tendencję do przyciągania ziemskiego. Celność na papierze dobra w praktyce to samo co SU-130 PM, tylko SU ma wszystko to czego nie ma RHM x2. Po co to żyje?

Vroobelek #769 Posted 24 February 2019 - 11:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14911 battles
  • 451

A mi się grało całkiem nieźle. Już na stocku mamy bardzo dobre działo, do którego w Jagdpanther 2 trzeba dochodzić przez długi grind. Początkowo próbowałem grać trochę jak Skorpionem, ale się nie da przez straszliwą mobilność. Każdy ruch trzeba planować, żeby być użytecznym.

Topowego działa nie polecam, przeładowanie 16 sekund i loteria: trafi/nie trafi + przebije/nie przebije. Pewną alternatywą jest granie na fantastycznych HEAT-ach, ale wtedy każdy strzał dużo kosztuje, co tym bardziej frustruje, jak nie wejdzie. Ostatecznie wróciłem do stockowego działa.

Rillauven #770 Posted 01 March 2019 - 03:29 PM

Private

• Player
  • 13352 battles
  • 6
  • [ZBP-H] ZBP-H

Nieco już tym TD-kiem bitew stoczyłem i muszę przyznać, że kiedyś grało się nim o wiele przyjemniej.

Teraz jest bardzo mułowaty, brak odpowiedniej prędkości, obrót wieży nie nadąża za większością sprytniejszych i zwinniejszych średniaków, nie wspominając o lekkich i kołowcach.

Gram cały czas na stockowej lufie bo jest o niebo lepsza od topowej, chociaż też ostatnio często się trafiają bitwy gdzie mam wrażenie jakbym posiadał pociski "ziemia-powietrze", bo albo pocisk nie dolatuje do celu i wali w glebę, ale leci nad nim gdzieś daleko szukając dawnej celności.

Oczywiście można kupić sobie Skorpiona z tym samym działem, który jest zwrotniejszy i o wiele szybszy, ale nie widzi mi się kupować premek za realną kasę.

Nerf drzewkowego niszczyciela ma skutkować zwiększoną sprzedażą premki - takie mam zdanie o RHM-ie i skorpionie

Nie powiem, żeby czołg był całkiem zły bo nie jest. Gram nim do tej pory i grać nim będę, bo potrafi wykręcić niezłe wyniki, ale...

- faktycznie trzeba z wyprzedzeniem przewidywać gdzie wróg pojedzie i jaką taktykę obierze nasz team, żeby w miarę możliwości rhm-a doczłapać się na odpowiednią miejscówkę.

- mobilność tragiczna

- duża losowość przy celności

- Niezłe pierdyknięcie na strzał

- dość niezłe kamo i zasięg widzenia

Jak mi jeszcze coś przyjdzie do głowy w związku z tym czołgiem to dopiszę.

Ogólnie polecam czołg. Czasami wymaga cierpliwości i sprzyjających warunków typu odpowiednia mapa + lighty do świecenia, ale cierpliwość popłaca.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users