Jump to content

Co s campery ... pasivními hráči?

camping campers camp pasivní passive

• Please log in to reply
73 replies to this topic

666jan #21 Posted 12 November 2013 - 01:39 PM

Private

• Player
  • 27190 battles
  • 43

View PostKulica, on 09 November 2013 - 07:53 PM, said:

Něco podobného jsem navrhoval nedávno v sekci návrhů a připomínek:
"Jelikož se množí bitvy, kde i na tier X hrají boti a hráči, co týmu nepomohou a postihy nějak moc nefungují, tak by situace šla zlepšit třeba tímto:
tier I-III: 0 DMG nebo 0 spot DMG za bitvu = 0 zkušeností + jen zaplatit opravy tanku a munici
tier IV-V: pod 150 DMG nebo pod 150 spot DMG za bitvu = opět 0 zkušeností a zaplatit opravy tanku a munici
tier VI-VII: pod 300 DMG nebo pod 300 spot DMG za bitvu = 0 zkušeností a zaplatit opravy tanku a munici
tier VIII-X: pod 500 DMG nebo 500 spot DMG za bitvu = 0 zkušeností a zaplatit opravy tanku a munici
Pak nějak ještě přidat bonus za 0 ujetých metrů....
Myslím, že hráči co v bitvách nic neudělají by měli ztížené se dostat na výšší tiery a narostla by snaha i v bitvách trochu pomoct týmu."
Jen by se muselo doladit co s artynama.
Dobrý nápad. I když mi RNG a MM taky občas zatopí, bral bych to, aby se zredukoval počet afk a bot hráčů.

Jmeno1 #22 Posted 12 November 2013 - 01:57 PM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,876
  • [_AF_] _AF_
Špatný nápad. Skutečně relativně často se stane, že AFK hráč nasvítí i když se ani nehne a naopak scout, který se snaží něco nasvítit, tak dostane smrtící šlupku ani neví odkud. Takže ten co se snaží by byl dle uvedených podmínek penalizován a AFK hráč naopak zvýhodněn. Další věc je, že už jsem viděl opakovaně tanky co naslepo jedou díky módům rovně dokud někam nenarazí, kde už zůstanou do konce bitvy bez dalšího efektu. Takže udělal bych to úplně jednoduše ujedeš 0 m a 0 výstřelů, automaticky 0 zkušeností a 0 kreditů bez ohledu na spotting. Pokud tě nahlásí víc než 5 hráčů týmu jako bota a máš nastřílený DMG 0, tak opět 0 EXP + 0 kreditů.

octavius43 #23 Posted 12 November 2013 - 03:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 66970 battles
  • 911
presne to je problem ,WG dava tanky s vacsim alfa demage lebo to hracov laka na expenie ale potom paradoxne v randome to sposobuje kempenie hracov lebo sa boja schytat rany od TD .Ja s obj268 pravidelne padavam na 2-3 rany pritom mam 1950 HP a nebavy ma to ,ten obj268 ma bavy ale random na X tieri nie tak ho uz radsej ani nehravam max IX sice stretavaju X ale nie kazdu hru .

henryg_sk #24 Posted 20 November 2013 - 06:41 PM

Private

• Player
  • 38872 battles
  • 48
No, presne kvoli camperom na vyssich tieroch som oprasil m3 stuart a uzivam si zabavu ;) Radim vam to iste.

Bludimir #25 Posted 21 November 2013 - 09:14 PM

Private

• Player
  • 9688 battles
  • 41
pro Titanium_Ghost:

a me zase nebavi kdyz jedu s KV-1, a protoze je to snek tak nez se dostanu nekam kde se neco deje, tak najednou zjistim ze prohravame 2:10, protoze ty tzv aktivni hraci udelaly hura na ne a nechali se pritom postrilet.
Minuly tyden jsem jel po dlouhy dobe s PZ35 - mapa Doly: standartni bitva. Vetsina spoluhracu se vyhrnula na stredovy kopec kde slavnostne pochcipaly aniz bych zahledl kousek nepritele. K prvni rane jsem se dostal az kdyz jsme prohravali 7:12 a nakonec jsme vyhrali 15:14, protoze nateseny nepritel po vyvrazdeni kopce udelal presne to same v opacnem gardu a vjeli me primo do rany - 3 mrtvy pro me. Zbytek jsem ulovil ruzne po mape za zdatneho pricineni medium1 a nejaky arty.
Nebo v Prochorovce jsem vyuzil toho tzv campera. S KV-1 toho moc nenasvitim a kdyz mi proste ten trouba v rohu s PZ III/IV nechtel pomoct, tak jsem si vlezl za nej. Vysledek: nepritel se na nas rozjel, on mi je nasvitil, kopil to misto me a je je v klidu postrilel.
Celkem rad ostreluju z dalky nebo vyuzivam sluzem pritomnych "laitek" a zase naopak nesnasim kdyz se spolubojovnici nahnou dopredu aniz by pockali na to jestli je nekdo bude kryt a strilet po tom co oni nastrilej.
Jak rikas: sam bitvu nevyhrajes tak netusim kam se tak honem musis hrnout

rado135 #26 Posted 22 November 2013 - 02:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68430 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD
urcite ti bude vadit menej ked  prilis aktivny hraci pokapu na zaciatku hry ako by mali ostat zalezeny niekde na A1 K0 a podobnych miestach a nevyleze z tade aby mu nahodou neoskreli farbu na tanku (dokonca nevystreli ani ked tak pred nim bude nepriatel na ranu aby sa nerosvietil)
na to aby hraci vedeli kade pojde nepriatel su skauti , a nie ze on si stupne vedla arty a ostreluje cez celu mapu utomatom

Bludimir #27 Posted 22 November 2013 - 05:57 PM

Private

• Player
  • 9688 battles
  • 41
to by mi bylo mozna milejsi kdyz zalezou (a ja se potom schovam za ne :d, jak uz jsem psal) tohle ale nejsou camperi, to jsou ....

pepino1974 #28 Posted 22 December 2013 - 08:26 AM

Corporal

• Player
  • 22937 battles
  • 150
  • [PRASE] PRASE

Posted Imagezbiju, on 06 November 2013 - 09:10 AM, said:

Toto kempení je super při módu útok, kdy tvůj tým útočí. Nejlepší to je na karélii, kdy půlka týmu vyjede na kopeček uprostřed (G7) v domnění, že z tama postřílí všechno. Po včerejšku, kdy jsem tuto mapu měl asi 6x (a je jedno, jestli jsem útočil, či bránil, vždy hafo lidí bylo na kopečku), tak vypínám mód mapy útok.
Když jsem upozornil hráče v mausu, že by měl být v první linii, že má jen 10minut na to, aby se dostal na jejich základnu, tak to bylo bez odpovědi. Nakonec jsme prohráli na čas, ale chlapáci na kopečku (maus, foch a nějaké objekty) to přežili s úsměvem na tváři (maus 0 dmg). Nakopat takové hraní do zadele ...

To mi povídej zrovna včera jsem sám s kv3 musel jet skautit levou stranu karelie /ůtok/-spoluhráči na levé straně se těžce zakempili-projel jsem tou roklí na levé straně z pohledu ůtočící strany.Rozsvítil jsem td schované  za šutry-schytal jsem to odevšad ale ti naši mamrdi ani nevystřelili.Po mé zbytečné smrti jsem jen sledoval jak nepřátelský tým jednoho po druhém uspává.

Posted Image666jan, on 09 November 2013 - 02:12 PM, said:

Útok ještě i někdo hraje krom zombíků,kteří to mají nastavené defaultně,s velmi malou možností objevu,že tento mód jde vypnout?
Já už útok dávno vypnul a začínám uvažovat i o střetnutí (vysvětlovat zombíkům, že např. na Himellsdorfu je zásadní dobít kopec, je o nervy).
Co se campení týká, dokud budou WG ve hře nechávat tak hrozné mapy jako Redshire (měl by být přejmenován na Campshire), tak bude počet camperů jen růst a aktivní hráči s tím nic neudělají.

Jo ale průser je když valíš na kopec a nikdo nejede za tebou a všichni se hrnou mezi koleje obsadit základnu.To můžeš obsazovat kopec proti deseti sám.Stalo se mi nejednou že jsem to schytal sám a zbytek odvážných to otočil a mazal dolů.

Karaya12 #29 Posted 22 December 2013 - 09:43 AM

Brigadier

• Player
  • 19549 battles
  • 4,147
  • [SVINE] SVINE

View Postpepino1974, on 22 December 2013 - 07:37 AM, said:

Jo ale průser je když valíš na kopec a nikdo nejede za tebou a všichni se hrnou mezi koleje obsadit základnu.To můžeš obsazovat kopec proti deseti sám.Stalo se mi nejednou že jsem to schytal sám a zbytek odvážných to otočil a mazal dolů.

Ještě větší průser je, když tam jede tvůj tým v plné síle a než se tam vyhrabe, tak soupeř v plné síle v pohodě capne. Stává se dost často...:sceptic:

Viktor_Ochlupin #30 Posted 24 December 2013 - 12:34 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11458 battles
  • 57
  • [GU-N] GU-N
Furt lepsi desek camperu, nez jeden idiot....bohuzel ja mam zkusenosti opacny :D Opravdu nechapu, jak nekdo s 10k+ bitev naprosto nechape zakladni veci v tehle hre....a stale se nestacim divit, kolik jich v tehle hre je....ale to je na jiny topic :)

Cerb4rus #31 Posted 24 December 2013 - 09:56 AM

Player

• Player
  • 47482 battles
  • 4,236
Díky pomerovemu trestání při poškození soupeřů doporučuji střílet,jediná věc co na ně plati

vojtechas #32 Posted 24 December 2013 - 12:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11276 battles
  • 471

View PostPrazak, on 24 December 2013 - 09:56 AM, said:

Díky pomerovemu trestání při poškození soupeřů doporučuji střílet,jediná věc co na ně plati

střílet to nedoporučuji, nejenom že hrozí ban ale ještě z toho ti ****** dostanou kredity

Cerb4rus #33 Posted 24 December 2013 - 12:24 PM

Player

• Player
  • 47482 battles
  • 4,236
Ta znova při pomerovem automatickém trestání ti ban opravdu nehrozí,když si pohlidas poměr piskozeni soupeřům a vlastním a poměr kreditu za opravy jím nepokryje škodu,neváhám a strilim. Syejne jako se odpojuji ve hře kde vidím dvě třetiny podobných hráčů,je to jediná moje obrsna proti wg a jeho neochotě to resit

Viktor_Ochlupin #34 Posted 25 December 2013 - 01:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11458 battles
  • 57
  • [GU-N] GU-N

View PostPrazak, on 24 December 2013 - 12:24 PM, said:

Ta znova při pomerovem automatickém trestání ti ban opravdu nehrozí,když si pohlidas poměr piskozeni soupeřům a vlastním a poměr kreditu za opravy jím nepokryje škodu,neváhám a strilim. Syejne jako se odpojuji ve hře kde vidím dvě třetiny podobných hráčů,je to jediná moje obrsna proti wg a jeho neochotě to resit

Naprosty souhlas :) :great:

Edited by Viktor_Ochlupin, 25 December 2013 - 01:15 PM.

KelimekBroumov #35 Posted 25 December 2013 - 01:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40586 battles
  • 82
  • [BGANG] BGANG
jojo,mě se už taky stalo,že se mi nepovedla bitva,měl jsem jen asi 600DMG 3 nasvicený hráče a nakonec jsme vyhrály..ale ve výsledku jsem měl kolem 500 expů a hráč,který měl 1 výstřel,0DMG a neposkodil ani nenasvitil zádný tank měl asi o 20 expů VÍC jak já !!!! jako jak je to možné?? safra,když neudělám v bitvě lautr nic,tak za co bych měl dostávat zkušenosti??? zato,že zbytek teamu se snaží a vyhraje bitvu??? To je na hlavu postavené a nedivím se,že za tu dobu spousta idiotských noobů má klidně už i 5 X tierů !!!nechápu,proč ty zkušenosti nejsou přesně za zásluhy,co v bitvě předvedu??? to dostal za to,že na naši bázi najezdil 0,69KM???  :D tak to ať se jde WG vycpat a říkám,že tahle hra,je dělaná přímo pro ty,co uměj kulový !!! čím míň se budete snažit,tím lépe na tom budete a když neuděláte vůbec nic,tak máte vlastně všechno zadarmo... :D

Rodgerman #36 Posted 29 January 2014 - 05:11 AM

Private

• Player
  • 17625 battles
  • 12
Taky se často setkavam  s hráči, kteří záměrně poškozuji nebo se s tankem někde schovaj a nevylezou.Mněl by se udělat jako je sín slávy tak sín camperu. Kde by se přidávaly jmena protože ty hovada střílet nestačí.

poustni_lisak #37 Posted 29 January 2014 - 11:57 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,155

View PostViktor_Ochlupin, on 24 December 2013 - 12:34 AM, said:

Furt lepsi desek camperu, nez jeden idiot....bohuzel ja mam zkusenosti opacny :D Opravdu nechapu, jak nekdo s 10k+ bitev naprosto nechape zakladni veci v tehle hre....a stale se nestacim divit, kolik jich v tehle hre je....ale to je na jiny topic :)

přesně, ono je otázka, co je lepší, jestli 10 camperů anebo 6 sebevrahů hrajících stylem banzai, kteří jsou během 1 minuty kaput ...

vojtechas #38 Posted 29 January 2014 - 02:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11276 battles
  • 471
začal sem neaktyvní hráče používat jako štít když teda dou odtlačit:smile:

PanzerGeneralGeorge #39 Posted 29 January 2014 - 07:10 PM

Corporal

• Player
  • 46052 battles
  • 107
  • [-JZD-] -JZD-
Problem je v nevedomosti. Kdyby WG udelalo na zacatku hry velky tutorial,kterym by museli vsichni projit a kde by jim bylo vse nazorne vysvetleno,tak by mozna tolik hracu nekrmpilo.

vojtechas #40 Posted 30 January 2014 - 02:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 11276 battles
  • 471

View PostPanzerGeneralGeorge, on 29 January 2014 - 07:10 PM, said:

Problem je v nevedomosti. Kdyby WG udelalo na zacatku hry velky tutorial,kterym by museli vsichni projit a kde by jim bylo vse nazorne vysvetleno,tak by mozna tolik hracu nekrmpilo.

no jo ale to by bylo méně hráčů a méně peněz a to oni nechtějí:teethhappy:

Also tagged with camping, campers, camp, pasivní, passive

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users