Jump to content

Co s campery ... pasivními hráči?

camping campers camp pasivní passive

• Please log in to reply
73 replies to this topic

Rommualdo #41 Posted 21 March 2014 - 07:03 PM

Private

• Player
  • 6398 battles
  • 16

Kdo chce kempit,tak bude kempit i přes tutorial.. Hodně se tu píše o kamperech a o těch co se ženou do bitvy .... Ale jsou i hráči co jedou s rozumem a těm kampeři nepomáhaj.. Těm zase napomahaj ti jak někteří říkáte "banzai" Boužel z moji zkušenosti můžu potvrdit že kampeři nestojí za nic (od Tieru I až po Tier VIII ) Nejen že se ani nehnou ,ale i netrefí lautr nic.. Pak tam nemá takovej hráč absolutně nic dělat..

Můj návrh zní: Kdo se nepohne do 10 vteřin (nepočítám Arty a tanky tipu AT2- AT7-AT8 atp..) od začátku hry,systém ho automaticky vymění za jiného hráče. Tím pádem by tito hráči s absolutní jistotou začaly hrát. Boužel jsou tady teda i ti co zajedou bokem a tam se zašijí.. Tam bych teda udělal to že 0 výstřelů 0 DMG (určitě to systém muže nějakým způsobem monitorovat) = 0 kreditů a expů.. Pásy se jaksi do dmg nepočítají,ale to systém určitě registruje jako střelbu že pánové od WG :) Toť asi vše..

RagSalt #42 Posted 21 March 2014 - 08:55 PM

Captain

• Player
  • 23129 battles
  • 2,143
  • [ANV-V] ANV-V

To už tu bylo a ne s tak drastickým limitem. Víš, že do 10ti sec se někteří hráči ani nepřipojí do bitvy? Ti zkušenější zase čekají kdo se kam rozprchne a pak si určí taktiku.  Nehledě na to, jak na tom budou ti, co dorazí jako výpomoc.

Částečným řešením by bylo upravit zisky XP a kreditů. Těchto návrhů už tu bylo také dost. (např. ten v podpisu).

Edited by RagSalt, 21 March 2014 - 09:00 PM.

Rommualdo #43 Posted 21 March 2014 - 09:38 PM

Private

• Player
  • 6398 battles
  • 16
Určitě se dá ošéfovat i tohle že někomu trvá déle než naloguje. A ti zkušení určitě nestojí nehnutě celou tu dobu :) Upravit by to musely tak aby nikdo z těchto hráčů nedostal vůbec nic a nebo jim ještě ubylo z toho co mají :D A po pravdě??? Párkrát jsem to takhle zkusil a postih žádnej nebyl (sic mě to nebavilo se čučet).. Hra vyhraná a expy a kredity se jen hrnuly.. Vůbec se nedivím že tohle hráči dělaj.  

Katka2451 #44 Posted 23 March 2014 - 08:06 PM

Private

• Player
  • 3191 battles
  • 1
  • [DEMS] DEMS
Tak keď je niekto blbý tak je blbý... oni si len stoja a čakajú, či tu bitku vyhráš alebo nie. Poznala som jedného týpka ktorý ako NEPRÍČETNÝ pozeral počas bitky YouTube. Zastavil sa v strede cesty, všetky tanky do neho narazili lebo nestihli zbrzdiť. Ale nedá sa povedať o celom týme že sú camperi lebo mne sa stalo že som hrala WOT a zrazu sa mi vyplo. Kým som to zapala, bola som dead. Celý tým mi nadával a keď som im písala pravdu jediné čo mi odpísali bolo: No jasné.

rado135 #45 Posted 24 March 2014 - 09:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 68401 battles
  • 574
  • [CSKTD] CSKTD

ja by som dal mensi zoom na tanky co urcite niesu urcene aby strielali na dialku

ked je niekto v zadu a ma na to tank tak mi to tolko nevadi, vadi mi potom uz len to ze nechce opustit poziciu aby mohol pomoct pritom moze stale strielat na 500m

vvojtad #46 Posted 29 March 2014 - 02:42 PM

Private

• Player
  • 90121 battles
  • 39
  • [_H_D_] _H_D_

View PostTitanium_Ghost, on 05 November 2013 - 02:27 PM, said:

Mám zdvořilý dotaz na zástupce WG ...
Co mám dělat, pokud v průběhu bitvy je většina mých spoluhráčů tzv. "campers", resp. totálně pasivní hráči?
Už mě to opravdu někdy nebaví. Já se snažím být se svým vozítkem (v rámci možností / s ohledem na možná rizika) aktivní, většina mého týmu či zásadní skupina (např. téměř všechny těžké tanky v našem týmu) jsou naprosto pasivní. Tito "campers" / pasivní hráči popojedou na začátku bitvy kousek od naší báze, a pak ... naprosto "nehnou zadkem" a jen čekají, čekají a čekají. S ničím nepomáhají, nespolupracují, vyloženě vyčkávají až jim protivník najede přímo před jejich kanón. Taková bitva většinou probíhá tak, že tým protivníků nejprve zničí první část našeho týmu - tj. ty, kteří se snaží hrát normálně (včetně mě), a pak zlikviduje druhou část našeho týmu - ony
zmiňované "campers" / pasivní "spolu"..hráče.
V jedné dnešní bitvě jsem se ale zdravě naštval. Poté, co se po pár minutách po začátku bitvy opět zformovala početná skupina "camperů" jsem chvíli počkal, zda se přece jen nerozhýbou. Ne, nerozhýbali se. ... OK, tak jsem je několikrát upozornil na to, že "campí". Nic. ... OK, obracím svůj tank a zajíždím až dozadu za tuto skupinku "camperů" a přestávám se (rovněž) aktivně účastnit boje - podle zásady: sám hlavou zeď neprorazíš (= sám nepřátelský tým neporazíš). Své rozhodnutí jsem chat-em vysvětlil celému týmu. "Campery" to vůbec nezajímalo, ale od ostatních aktivních spoluhráčů jsem začal dostávat varování, že pošlou stížnost na mě!!  Opět jsem všem spoluhráčům vysvětlil, že nehodlám aktivně bojovat a být za hlupáka - někdo se v týmu snaží a někdo se jen "veze".
  • Prosím, mohl bych dostat radu - od zástupce WG či od Vás hráčů - co mám s "campery" dělat?
  • Za sebe navrhuji, aby přibyla po stisku klávesy "Z" (v průběhu bity) i následující položka v "koláčovém" menu ... DON'T CAMP FOLKS !!  /  PŘESTAŇTE CAMPOVAT !!
Děkuji předem za odpovědi, resp. za zvážení mého návrhu!
T.G.
Edit: oprava malé chybičky ...

Zdravím!

Osobně bych navrhoval ten samý systém,který jsem vyděl ve hře  Counter Strike.U některých tanků-průzkumnící,těžký a střední tanky,by se po zastavení zapnul campermetr a pokud se hráč po určitém časovém limitu nezačne hýbat,dojde ke stmívání,které lze odstranit pouze zase jenom tím,že se začne pohybovat.Hráči na obrazovce běží v procentech stupnice ,kde jasně vydí dobu po kterou může zůstat stát! Co vy na to????

Edited by vvojtad, 29 March 2014 - 02:42 PM.

ppetrm #47 Posted 30 March 2014 - 07:19 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20953 battles
  • 343
  • [PIVO-] PIVO-

View Postvvojtad, on 29 March 2014 - 02:42 PM, said:

Zdravím!

Osobně bych navrhoval ten samý systém,který jsem vyděl ve hře  Counter Strike.U některých tanků-průzkumnící,těžký a střední tanky,by se po zastavení zapnul campermetr a pokud se hráč po určitém časovém limitu nezačne hýbat,dojde ke stmívání,které lze odstranit pouze zase jenom tím,že se začne pohybovat.Hráči na obrazovce běží v procentech stupnice ,kde jasně vydí dobu po kterou může zůstat stát! Co vy na to????

a co kdyz jede cely tym jede jednou stranou a ty sam hlidas druhou?... to jeste abych se hnal dopredu (sam) aby se mi nahodou nezaclo stmivat pred ocima?... no ne diky...

Petr

poustni_lisak #48 Posted 31 March 2014 - 07:40 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,155

View Postppetrm, on 30 March 2014 - 08:19 AM, said:

a co kdyz jede cely tym jede jednou stranou a ty sam hlidas druhou?... to jeste abych se hnal dopredu (sam) aby se mi nahodou nezaclo stmivat pred ocima?... no ne diky...

Petr

Přesně tak. A to jsi ještě nezmínil mapy typu Prochorovka, Malinovka, Karélie, El Halluf apod. kde TD kempí i 3/4 hry.

Je asi nemožné vymyslet takový postih, který by trestal nesmyslně kempící a netrestal "herně" kempící. 

Vlami #49 Posted 31 March 2014 - 01:46 PM

Private

• Player
  • 53306 battles
  • 11
  • [CORM] CORM

Bohužel, je to přece o taktice. Já jsem jednoho takového postrčil dopředu a ten se otočil a pálil do mě až mě odbouch.

Já mám nastavený zákaz střelby do spoluhráčů. Mám to pro, že se většinou vrhnu ihned do útoku. A pálím na těsné cíle (schované za skálou atd., tedy camper na druhé straně.

Je to vždy složité s jakým týmem se sejdete, ale většinou to jde resp. na 50%.

"Schvávači " se stejně vždy někam zašijou a pak trefí vás, protože jste vepředu :ph34r:.

Kowanda #50 Posted 04 April 2014 - 11:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335
A co kdyby ten nehýbající se tank prostě po určité době zmodral a kdokoliv by jej mohl probudit kanónem. Pokud by se po zmodrání pohnul, tak by se zas odbarvil. No nebo ho označit jinou barvou, ale prostě aby jej mohli spojenci beztrestně probudit :) Nehýbající se tank = že stojí a nehýbe ani dělem.

kageroo #51 Posted 04 April 2014 - 12:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6045 battles
  • 412

View PostKowanda, on 04 April 2014 - 12:22 PM, said:

A co kdyby ten nehýbající se tank prostě po určité době zmodral a kdokoliv by jej mohl probudit kanónem. Pokud by se po zmodrání pohnul, tak by se zas odbarvil. No nebo ho označit jinou barvou, ale prostě aby jej mohli spojenci beztrestně probudit :) Nehýbající se tank = že stojí a nehýbe ani dělem.

Dajme tomu, ze hram za nashorna (TD s dobrym odmerom dela do stran), vidim kam potrebujem a nehybem sa, aby mi nepadlo camo a bino. Keby to bolo podla teba, tak by som kazdu chvilu riskoval odhalenie a to TD by stratilo zmysel hrat (ziadny armor, tak sa da len campit).

pedros111 #52 Posted 04 April 2014 - 02:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 62517 battles
  • 699
  • [POINT] POINT

View Postkageroo, on 04 April 2014 - 12:11 PM, said:

Dajme tomu, ze hram za nashorna (TD s dobrym odmerom dela do stran), vidim kam potrebujem a nehybem sa, aby mi nepadlo camo a bino. Keby to bolo podla teba, tak by som kazdu chvilu riskoval odhalenie a to TD by stratilo zmysel hrat (ziadny armor, tak sa da len campit).

ano, a podobných tanku je tu více, proto, kempeři byli, jsou a budou. Já většinou (ne)vidím ty nepřátelské, protože po

odpočtu vždy vyrazím a mažu na svoje posty, případně otočím tank podle potřeby týmu. AFK je poznat podle laufu

a stojí-li někdo nerozhodně se rozhlížející, toho vyzvu k následování. Spíš mi vadí, když HT najedou na sniper post

hodící se pro TD a tam kempí. A ke všemu jde třeba o slepejše jako IS-3, či KV-1S.

super1231 #53 Posted 04 April 2014 - 09:28 PM

Private

• Player
  • 34753 battles
  • 18

Zdravím páni. Nedávno som vyexpil IS-3. Hrávam s ňou málo a to z dôvodu že väčšinou mám súperov 6x tier10, 3x tier9 a ostatné sú už 8čky. So základným delom počúvam "sotva sme ho škrábli"odrazila se" isto tieto hlášky ale aj iné poznáte. Čo mám robiť? Radšej sa zašijem a čakám či team vyhrá alebo keď ma nájdu súperi tak so mňa urobia sitko. Popri tom keď hrám so 6 alebo 5 tier tak moje delo dokáže poškodiť súpera ale IS-3 10tieru nesiaha ani po päty. Desinu nepoškodím ani z boku. Neraz sa mi stalo že hrám 6tier a máme v teame hráča 3tier a nieje to artyna. Koho má baviť takáto hra keď nemáš žiadne šance urobiť nejaký nástrel. Jedine campovať a čakať ako to dopadne. Veľa krát spoluhráči s tier10 a 9 zakempujú a keď kempujem aj ja tak stále na mňa klikajú a nadávajú mi. Dožadujú sa aby som im išiel spotovať. Ani ma nenapadne lebo pri prehre idem do mínusu keď platím opravy vozidla ale to všetci poznáte. Treba aby si WG uvedomili že nikto nepôjde z malorážkou na medveďa.

P.S. Po napísaní tohto príspevku som bol v bitve s IS-3. Boli sme proti tier9 nekempoval som držal som sa v skupinke spoluhráčov sice trochu v úzadí a občas som si chcel aj streliť. A súper T-30 ma zložil na jeden výstrel 1500 výdrž mi zobral jednou ranou. Preto radšej hrám tier5/6.

Edited by super1231, 04 April 2014 - 10:05 PM.

gogocar #54 Posted 04 April 2014 - 10:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33322 battles
  • 305

Block Quote

super1231

P.S. Po napísaní tohto príspevku som bol v bitve s IS-3. Boli sme proti tier9 nekempoval som držal som sa v skupinke spoluhráčov sice trochu v úzadí a občas som si chcel aj streliť. A súper T-30 ma zložil na jeden výstrel 1500 výdrž mi zobral jednou ranou. Preto radšej hrám tier5/6.

Na jednu ránu tě dal protože ti trefil munici a to ti muže udělat i 6tier. A ano přesně jak píšeš, hraj 4-5 tier . NA 8-10 tier ještě viditelně nemáš dost zkušeností.

I spoting je pomoc týmu , určitě větší než čekat na smrt v koutě a potom stejně umřít. A bez urážky máš tragické hodnocení tvé hry WN8=226.:ohmy:.Skus se zlepšovat,koukni nějaká videa a tak.  

Hodně štěstí v další hře. 

Edited by gogocar, 04 April 2014 - 10:53 PM.

Kowanda #55 Posted 06 April 2014 - 08:49 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 7740 battles
  • 335

View Postkageroo, on 04 April 2014 - 01:11 PM, said:

Camo by ti nepadlo. Pokud by jsi zmodral tak bys jen pohnul trochu dělem (nebo je nějaký tank co má dělo absolutně zafixované a musí otáčet jen pásy?), stačilo by okousek (jen tak "ťuknout" do myši, aby hra poznala že nejsi afk), to by ani zamíření nerozhodilo.

Balwis_CZE #56 Posted 10 April 2014 - 09:29 AM

Corporal

• Player
  • 17779 battles
  • 109

Bohužel přidáním německé větvě stíhačů, se od 8 tieru na otevřených mapách proti nim moc aktivně hrát nedá. Nic nesvítí a rány lítají jak o život. Potom se nemůžeme divit, že se dopředu nikomu moc nechce, když je tank během pár sekund rozebranej a WT nebo Rhm se ani nerožne. A když k tomu přidáme pomalý návrat ARTY party 4x4, tak o nějaké dynamické hře pak nemůže být řeč.

Na druhou stranu, pokud mě to s IS3 hodí mezi desítky a jsem na dně tabulky, tak to beru automaticky, že jsem tam za skauta s lepším pancířem a podle toho jedu, abych byl týmu alespoň trochu přínosem. Když není šance nepřítele prostřelit, tak ho alespoň nasvítím, případně mu shodím pásy a podobně. Přece nezalezu někam do křoví, podělanej strachy, abych nějakou nekoupil.

DocentVagimir #57 Posted 10 April 2014 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 20832 battles
  • 15
To by neklaplo ako tu niekto spomínal, že po určitom čase vymení za iného hráča...a čo taký pasívny scout hráč ????

AresSVKsmrt #58 Posted 16 May 2014 - 05:04 PM

Private

• Player
  • 36003 battles
  • 11
  • [SVKOZ] SVKOZ
s campermi nic neurobime tak ako aj zo samovrahmi ktory nabehnu sami medzi 10 hracou a pozaduju pomoc, ked umru tak ti napisu noob. Na takychto hracou bi platilo osobne hodnotenie ktore by pocitalo aky si naozaj dobry hrac. osobne hodnotenie by mlo byt rozdelene do podskupin (podla typu tanku napr: artyna stihac atd...) a nebrat do osobneho hodnotenia vytazne bitvy alebo prezite bitvy priemer hp atd...

CyberMageFroll_CZ #59 Posted 20 May 2014 - 04:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28277 battles
  • 701

Řešíte tu tak trochu blbosti. Asi jste třeba nikdy neviděli jakou paseku dokáže udělat třeba zakempená Matilda především proti vyšším tierům. Nebo např. i VK 36.01 (H)  (viz replay) i když pro ni to není až tak typické. Zkrátka i kempit se musí umět:) No a pokud vás hra vysloveně šikanuje s MM a nalosuje s rajčaty, tak máte v podstatě dvě možnosti. Jet v čele hrdinně umřít za pár expů, protože vám nikdo nepomůže nebo zakempit a zkusit aspoň něco nastřílet. Ta první možnost je samozřejmě rychlejší a jednodušší... Ale samozřejmě si uvědomuji, že skutečně to trochu problém je, když někdo kempí zcela zbytečně a nesmyslně. A pro některé je to dokonce jejich styl hry (mno i já jsem tak začínal). Ovšem s tím nic nenaděláte, nemůžete nikomu přikazovat jakým stylem má hrát. Někdy bohužel.

http://wotreplays.com/site/853961#mines-cybermagefroll_cz-vk_3601_h

goldys75 #60 Posted 01 July 2014 - 12:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10237 battles
  • 55

Jsem pobaven, jak se zde řeší kempování. Dnes je kemper vlastně urážka (něco jako noob). Jen si je potřeba uvědomit, že některá vozidla (hlavně TD, ale i řada jiných dokonce i HT) jsou svým setupem k tomu stvořená. Jak někdo psal i kempit se musí umět - být schopen změnit pozici, když je třeba atd. A řada zde rozhořčených hráčů s ratingem barvy nahnilého rajčete je nesmírně ráda, když jim pár [edited]..ng cemperů vyhraje bitvu, neb se nenechají s provoláním banzaiiii!!!! zničit hned v prvních vteřinách hry. 

Problém není kempení, problém jsou malé děti a hráči bez mozku - familiérně jim ve hře říkám idioti. Ti borci, kteří se s IS linií drápou na kopec na Pouštní řece, problém jsou borci s britskými AT kolosy, které si stoupnou na Prochorovce za papírové německé TD apod. Samozřejmě zde píši o bezmozcích, kteří mají něco nahráno. Ne o nováčcích, kteří svůj mozek ještě neobjevili a ženou se kvapem k vyšším tierům, ačkoliv neznají mapy, neumí "číst" hru a nemají vycvičené posádky. Ale ti to brzy zjistí, že se jim vůbec nedaří, každý jim nadává či se jim směje a je to vlastně vůbec nebaví - samozřejmě malé děti a "idioti" toto neřeší, protože jim jde o to, že to krásně bouchá a dají se rozstřelovat domy, ploty, kácet stromy, padat ze skal a na začátku se dá i střílet do tanků kolem sebe, než před nimi ve strachu ujedou a nebo je v přesile rozstřílí - ale u takové přesily to je ale OK.

Also tagged with camping, campers, camp, pasivní, passive

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users