Jump to content

Co s campery ... pasivními hráči?

camping campers camp pasivní passive

• Please log in to reply
73 replies to this topic

Pikeneer #61 Posted 02 July 2014 - 11:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41368 battles
  • 63

Malá poznámka a "takynávrh"

Poznámka: I ve skutečné bitvě najdete ty, kteří nejradši někam zalezou i ty, kteří to chtějí mít už za sebou.Ti vám i ve skutečnosti jen těžko pomůžou, tak to prostě je.

Ten návrh: Co takhle "tzv. letecký průzkum". Prostě  jednou za nějakou periodu, řekněme 30 sec., vrrrr a rozsvítily by senajednou všechny tanky na mapě.Jasně, že to otravuje, ale většina hráčů je za pů mimuty někde úplně jinde, kromě přestřelovaček " za roh", ale tam o sobě protivníci stejně většinou vědí.A kempeři ? Zůstat 2x - 3x na stejném místě je sousto pro TD i arty.

JInak 0 metrů, nebo 0 výstřelů = 0 expů za pohyb a 0 stříbrných, je celkem fér.K vzteku je to jedině, když spadne spojení.

Jmeno1 #62 Posted 02 July 2014 - 01:52 PM

Field Marshal

• Player
  • 51682 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
2Pikeneer: Sorry, ale to je jedna z nejvetsich blbosti co jsem tady cetl. Timhle by jsi znicil arty a pasivni scouty. To snad nemyslis vazne.

global_asa_wenca #63 Posted 02 July 2014 - 02:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93478 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL
No ono je tady těch super nápadů jak potrestat ty ošklivé campery víc. A všechny mají jedno společné - těm na které to má být zaměřené - tedy AFKerům a statečným jedincům cíleně se vyhýbajícím boji campem mimo dění - to bude úplně buřt. No tak se jim setmí obrazovka, nebo se automaticky spotnou, a co jako? AFKer nebude reagovat na nic a ti druzí zavrtí dělem nebo popojedou pár metrů a do boje se stejně nezapojí. Povolená pobídka střílením nebo vytlačováním je vyprovokuje maximálně k odvetě. Zato by to dost postihlo ty kteří camp používají jako vhodnou taktiku. Arty, pasivní scouty, dobře za keřem zašité TDčko které solí nepřátele mimo jejich dohled. Skupinu tanků číhající na výhodném místě (s lepším krytím např.) na protivníky. Takže ne, díky. Doufám že tyhle návrhy po zásluze zapadnou. :wink:

P.S.: Taky nerad vidím když se někdo nezapojí do boje (a vhodný camp zapojení do boje je a ne že ne), ale stejně tak nemám rád zapřísáhlé nocampery, kteří to vezmou nejkratší cestou k nepříteli, aby zhebli v prvních pár minutách, na místě bez jakéhokoliv krytí, a pokud možno bez nastřílené dmg. Ty první je občas alespoň možné použít při poslední zoufalé obraně, ty druhé ani jako vraky na krytí, protože většinou skončí na naprosto nepoužitelných místech.

nehned #64 Posted 02 July 2014 - 03:20 PM

Sergeant

• Player
  • 69397 battles
  • 228
  • [-CZL-] -CZL-

Nic proti camperům nemám , každý má svůj styl hraní . Ale tak si na ten svůj styl hraní pořídím tank, který je k tomu určen a ne těžký tank. V tomto případě něco s camobonusem a přesným dělem.  Také jsem si prvních pár stovek až tisíc bitev zakempil , než jsem se pořádně rozkoukal kde co a jak . Ale výhradně jsem jel TDčka . Dnes preferuju střeďáky a být hezky v centru dění . Ale k tomu si člověk musí dojít sám co mu vyhovuje. Já osobně si myslím že potkáváme v zadu tolik hráčů s těžkým tankem,protože  se človíček od někoho v práci , ve škole atd. doví , že např. IS7 , E-100, IS4  atd. jsou nejlepší tanky. Má pocit , že tyto tanky jsou absolutně ultimátní , nic je neprostřelí , nikdo jim neublíží , že zabíjejí na ránu a trefíte se s nimi přes celou mapu a tak si co nejrychleji rozjede tuto linii . No a pak se s heavynou někde zakope  a čeká u báze, protože nic jiného neumí, rozčiluje spoluhráče , který jsou flustrovaný, že takovýto hráč oslabuje tým , a vůbec mu nepřijde divný , že má tak špatné výsledky. Myslí si , že je to jen proto , že ještě nemá ten super , speciál , ultimátní tank , s kterým se to všechno zlepší. Klidně si campujte když vás to baví , ale pořiďte si k tomu Tank Destroyery , budete mít rázem lepší výsledky, častěji přežijete , sestřelíte více nepřátel a nikdo vám nebude v bitvě nadávat , že se schováváte vzadu . Na všechny další tanky máte čas , až se ve hře rozkoukáte.

Edited by nehned, 02 July 2014 - 03:31 PM.

PanzerGeneralGeorge #65 Posted 31 July 2014 - 06:36 PM

Corporal

• Player
  • 46120 battles
  • 107
  • [-JZD-] -JZD-
Ani jsem se neobtěžoval číst, co jste tu vytvořili za moudra. Napíšu jen toto: žádná pravidla nezakazují kempení. A když navíc řídím TD, tak se s ním nepoženu po boku nějakého těžkého tanku do útoku. Na to nemám rychlost ani pancíř... Nechte lidem svobodnou vůli rozhodnout se, jakým stylem budou hrát.

PanzerGeneralGeorge #66 Posted 31 July 2014 - 07:24 PM

Corporal

• Player
  • 46120 battles
  • 107
  • [-JZD-] -JZD-

View Postglobal_asa_wenca, on 02 July 2014 - 03:51 PM, said:

No ono je tady těch super nápadů jak potrestat ty ošklivé campery víc. A všechny mají jedno společné - těm na které to má být zaměřené - tedy AFKerům a statečným jedincům cíleně se vyhýbajícím boji campem mimo dění - to bude úplně buřt. No tak se jim setmí obrazovka, nebo se automaticky spotnou, a co jako? AFKer nebude reagovat na nic a ti druzí zavrtí dělem nebo popojedou pár metrů a do boje se stejně nezapojí. Povolená pobídka střílením nebo vytlačováním je vyprovokuje maximálně k odvetě. Zato by to dost postihlo ty kteří camp používají jako vhodnou taktiku. Arty, pasivní scouty, dobře za keřem zašité TDčko které solí nepřátele mimo jejich dohled. Skupinu tanků číhající na výhodném místě (s lepším krytím např.) na protivníky. Takže ne, díky. Doufám že tyhle návrhy po zásluze zapadnou. :wink:

P.S.: Taky nerad vidím když se někdo nezapojí do boje (a vhodný camp zapojení do boje je a ne že ne), ale stejně tak nemám rád zapřísáhlé nocampery, kteří to vezmou nejkratší cestou k nepříteli, aby zhebli v prvních pár minutách, na místě bez jakéhokoliv krytí, a pokud možno bez nastřílené dmg. Ty první je občas alespoň možné použít při poslední zoufalé obraně, ty druhé ani jako vraky na krytí, protože většinou skončí na naprosto nepoužitelných místech.

Krásná řeč, po dnešním 4 pivě bych to už lépe nenapsal. Momentálně expím WT auf IV a povím vám, že mám pancíř slabší než před... tedy pokožku. A proto s tímto tankem kempím. Chlapci a holčičky, co já už rozhodl bitev, když se přihnaly tři enemáci na náš kap, že jako vyhrajou :bush:Někdy, hlavně ve městech kempit nemohu, ale jak jsem v otevřené krajině, tak nejraději dělám dírky do tanků na vzdálenost delší než 300 m. O tom ten tank je, ale co si kolikrát poslechnu keců o kemperech. Pak na konci mrknu, jak nastříleli ti, co nejvíc nadávali a ejhle, mají 0, maximálně 300 dmg... Prostě když jedu s IS7 nebo E75, tak hold jedu dopředu a to jsem na IX nebo X tieru za exota, tam kempí asi všichni :great:

D3M0L4T0R #67 Posted 13 August 2014 - 07:44 AM

Private

• Player
  • 9266 battles
  • 40
Ja kempim furt na zaciatku, z dobrej pozicie roztrielam vsetkych odvaznych nepriatelov a potom dorazim zvysok :)

Edited by D3M0L4T0R, 13 August 2014 - 07:46 AM.

Jergon #68 Posted 30 August 2014 - 12:24 PM

Private

• Player
  • 13494 battles
  • 7
  • [LEAP] LEAP
No, až vám na Malinovce sedm blbů vyjede naráz na pole, zařvou "front attack!" a pochopitelně do pár sekund pochcípou, tak budete za campery střílející ze zálohy ještě vděční... ;-)

Dracek_CZ #69 Posted 01 September 2014 - 08:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21948 battles
  • 969

Co jsem vypozoroval, oni na určitejch mapách takové 2-3 zakempené TD nejsou od věci. Když se přední linie nemůže hnout dopředu, oni z dálky po kousíčkách ukousávaj tanky které neopatrně vystrčí nos.
Problém je, když začne kempit víc jak polovina týmu.

Nevím jaké postihy by jste chtěli dělat. Můžu třeba kempit v určité pozici a mít zamířené dělo na místo, kde vím, že se dřív nebo později někdo objeví. Nedavno sem takhle ubránil v T1 sám most proti 3, když ostatní jeli na druhou stranu mapy.
No a někteří tady nadávají na kempery a přitom jsou stejné paka jan oni. Viz to pobídnutí vytlačením. Nevíte co má ten dotyčný v plánu, ale hlavně že ho vytlačujete.

Nedavno jsem čekal na kopečku, až ostatní zaujmou nějaké slušné pozice, že to pak rozjedu a spotnu aby měli do čeho střílet, ale tom mě zezadu nabrala nějaká KV-1S až mi ubrala HP a hrnul mě před sebou se slovy go ELC go.

SkylakeCZE #70 Posted 02 September 2014 - 01:13 PM

Private

• Player
  • 7675 battles
  • 42
já jakžto zastáce razantních řešení a nesnášeč camperů v jedné osobě bych do hry přidal prvek, který by každého kromě arty po 30 vteřinách zabil, 0 exp 0 kreditů a nazdar, trhni si, máš jezdit. miluju když to na mě lítá někde z křoví , a po bitvě mám najetou vzdálenost 4 a někdo proti mě má DMG jak kráva a najetých 80 metrů k nejbližšímu křoví. to není skill.

Walachian #71 Posted 02 September 2014 - 01:28 PM

Sergeant

• Player
  • 8514 battles
  • 204
  • [MACHR] MACHR

View PostSkylakeCZE, on 02 September 2014 - 01:13 PM, said:

já jakžto zastáce razantních řešení a nesnášeč camperů v jedné osobě bych do hry přidal prvek, který by každého kromě arty po 30 vteřinách zabil, 0 exp 0 kreditů a nazdar, trhni si, máš jezdit. miluju když to na mě lítá někde z křoví , a po bitvě mám najetou vzdálenost 4 a někdo proti mě má DMG jak kráva a najetých 80 metrů k nejbližšímu křoví. to není skill.

Úžasné a nechceš ještě přidat, že ty jediný by jsi mohl střílet? 

1) jsou to arty, které z určitých důvodů moc v pohybu nejsou, až na některé mršky jako jsou Frantíci a Angláni

2) TD , ty nejsou to přední linie, primárně jsou trochu vzadu a ostřelují z větší vzdálenosti  - důvod, pancéřování, pohyblivost otáčení apod. Opět až na vyjímky

3) pasivní skauti. V mnoha bitvách mnohem užitečnější než magor co lítá po mapě a vždy tam, kde nejsou enemáci. Případně krouží se skautem kolem základny a vysílá vzkazy (braňte arty) - většinou zmlkne, když k němu přijede enemy skaut. 

HT, také nejsou vždy v pohybu. Ono někdy je lepší minutu čekat než vyjet a skončit.  (vlastní zkušenosti) - bláznů co umřou na aktivitu je tam dost. 

On ten skill není v tom, že někdo má dmg jako kráva, ale v tom, že umí předvídat a taktizovat a pak má i ten dmg. 

Edited by Walachian, 02 September 2014 - 01:29 PM.

robikon_ #72 Posted 25 October 2014 - 10:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 11727 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA
Nejlepší je vždy, když mám SPG birchgun (dostřel po celé mapě) a někdo z týmu mě nahlásí, že jsem neaktivní.

ypsilonx #73 Posted 27 October 2014 - 12:24 PM

Private

• Player
  • 9674 battles
  • 20
  • [CZMSK] CZMSK

Úplně k prdu téma.

Je pěkné jak tady chcete postihovat hráče co nenastřílí nebo nespotnou nic, ale někdy fakt se nedá nic naspotovat nebo dát dmg obzvláště když máte M5 Stuarta a spotujete v sedmičkové bitvě (např.).

Když už chcete opravdu hrát kooperativně najděte si klan, tým či rotu a domluvte se.

Taky mě někdy campers štvou, ale jak už tu někdo napsal jde o určitý způsob taktizování, donucení nepřítele k útoku pokud je netrpělivý, ale to už je každého věc, nejlepší je tak nějak lehce vyčíst co asi spoluhráči chtějí udělat.

Pikeneer #74 Posted 01 September 2015 - 01:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41368 battles
  • 63

No jsou chvíle, kdy nepřátelské campery miluju - když jedu za artynu :-)

No teď jsem měl opakovaně problém, že mi hra při startu bitvy padla ( i s tím fixem na na jádra procesorů) a než jsem se dostal zpátky, tak jsem měl jmen za kempení na královský titul.

Anebo jsem jel kamsi do Tramtárie a jen s klikou jsem byl ještě na živu (ne, fakt nejsem bot).

A teď asi tak pětkrát jsem se náhle zjevil jako ponorka - samozřejmě s patřičnými komenty  :-)

Edited by Pikeneer, 01 September 2015 - 01:08 AM.

Also tagged with camping, campers, camp, pasivní, passive

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users