Jump to content

Zwycięzcy konkursu Golden Joystick

• This topic is locked This topic is locked
23 replies to this topic

Dojo_Dagger #21 Posted 15 November 2013 - 06:08 PM

Corporal

• Player
  • 10398 battles
  • 115

View PostF3IN, on 15 November 2013 - 12:42 PM, said:

No cóż, jakoś to przetrawię ;p... pewnie nic nie dostałem bo mój joystick wyglądał jak faraon na przyczepie prowadzony przez czołg ;p
Szkoda tylko że wygrywam konkursy w których gówno robię, a jak coś robię to gówno wygrywam... [Taaa wiem ból dupy.... trochę można, ale nie mam wielkiego żalu o przegraną]
Moja praca, która spowoduje, że będziecie mnie minusować... bo jak to tak można coś takiego narysować!!

Mnie się twoja praca bardzo podoba. Tamte jak oglądałem to jakieś "takie se" były. Przy twojej pojawił mi się uśmiech na twarzy. :)

__Weteran__ #22 Posted 15 November 2013 - 06:26 PM

Corporal

• Player
  • 35502 battles
  • 126
a ja dostałem gold ale nie podziele się. Osobiście uważam, że praca, którą F3IN pokazał nam tu http://f3in-0fficial...10%3A1384515405

Jest zdecydowanie lepsza od mojej ;)

F3IN #23 Posted 15 November 2013 - 06:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 18506 battles
  • 331

View PostDojo_Dagger, on 15 November 2013 - 06:08 PM, said:

Mnie się twoja praca bardzo podoba. Tamte jak oglądałem to jakieś "takie se" były. Przy twojej pojawił mi się uśmiech na twarzy. :)

View Postbigbolo11, on 15 November 2013 - 06:26 PM, said:

a ja dostałem gold ale nie podziele się. Osobiście uważam, że praca, którą F3IN pokazał nam tu http://f3in-0fficial...10%3A1384515405
Jest zdecydowanie lepsza od mojej ;)
Dzięki  :smile:  . Ja osobiście uważam że:
SchnauzerFaust - Praca tego gracza jest bardzo ładna, fajny kontrast kolorów, na przyszłość na pewno wezmę to pod uwagę.
swooperiour - Jeśli to jest rysunek, to jeszcze dużo przede mną treningu by osiągnąć taki poziom realistyczności.
Kipituner - Ładna praca.. widać że na prawdziwej kartce i że Joystic to Joystic, a nie Faraon-Joystic.
Cobra6 - Hmm tutaj już bym gdybał bo tło chyba gdzieś widziałem.. wygląda jakby tylko na pozłacane, ale kształt Joystica ciekawy... chodź już nie typowy Joystic, ale oryginalne.
Major_VinZ - Może być... wykonanie staranne, ale pomysł trochę pustawy.
Co do swojej pracy, jak ją robiłem to wiedziałem że coś z tym faraonem będzie nie tak, ale korciło mnie bo nie wiem jakbym miał umieścić zwykły joystick na tym wagonie.. jakoś z sensem. Faraona uznałem za symbol epickości, boskości i ogólnego lansu na dzielni, że to my wygraliśmy [WG], a nie oni [Konkurencja]. No i bożki Egiptu mają to do siebie że ich głowy są specyficzne... kojota, ptaka, joysticka....
Ten narysowany czołg to jest ten co oni mają w siedzibie jako maskotkę, na jednym z filmików widziałem że narysowali mu takie oczy na kartce i wiózł za sobą wagon z kartami urodzinowymi na tegoroczny konkurs.
Tego Łysego pana podpatrzyłem na filmiku w którym składali życzenia świąteczne 2012, strasznie się tam ekscytował, co akurat mnie pasowało jak ulał. Znalazło się też na necie jakieś zdjęcie Serba w miarę normalne [bez palców - tych środkowych,  diabelskich uśmiechów itd.] tyle że z tą koszulą w kratę to miałem problem, dlatego jest taka, jaka jest.  Jak wiadomo, Serb według publicznej opinii lubi ZSRR więc znalazł się po stronie czerwonej.
PS. Ta praca wyszła mi na tyle dobrze, że jakoś nie czuję bólu dupy za zmarnowany czas, jak to było w przypadku kartek urodzinowych, gdzie go zmarnowałem, drukarka wydrukowała w durnej jakości i w ogóle.

Edited by F3IN, 15 November 2013 - 06:59 PM.

Generalnews #24 Posted 16 November 2013 - 12:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 44432 battles
  • 623
  • [MOSG] MOSG
Ja nawet zahejtować nie mogę,że nic nie wygrałem bo ....rysowałem ołówkiem, wspaniały czołg ciągnący na łańcuchu przewrócony joystick ,który rył ziemię w miejscach gdzie się z nią stykał. Rysowałem każdą kreskę , zeskanowałem puściłem mailem  I dopiero później doczytałem ,że praca nie może przekraczać 2mb. Patrzę w skrzynkę a ja głupi żeby rozdzielczość była konkretna i aby skaner nie rozmył ołówkowania ciągle zwiększałem rozdzielczość i puściłem maila ...drobne 11 mb Ha, ha , haahahahahah Ja pierdzielę WG to nie wasza wina sam się tak schrzaniłem!  :teethhappy:

Edited by Generalnews, 16 November 2013 - 12:18 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users