Jump to content

Staty - jak vylepšit?

• This topic is locked This topic is locked
178 replies to this topic

BigSam72 #41 Posted 05 December 2013 - 11:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 70302 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

View Postlukasarcher, on 05 December 2013 - 10:27 AM, said:

Řeknu ti opačný příklad. Jedu na kopec a za mnou jede 5 "neschopných" tanků. Na kopci narazím na 3 enemáky a co udělají tanky za mnou, leknou se a zastaví se a nechají mě proti přesile. Poté co chcípnu se nechají nasvítit a chcípnou taky. NIKDY už na ten kopec nepojedu a nebudu dělat špinavou práci pro neschopné rajčata, je to úplně zbytečné. Raději je tam nechám najen a budu to střílet z dálky. Stejně nic nenastřílí a chcípnou tak jako tak, já aspoň nastřílím tunu dmg a možná díky mě i vyhrajeme. Rajčata ti bitvu nikdy nevyhrají a jsou dobrá akorát na spot.

Tos mel stesti ze za tebou na ten kopec vubec jeli :-) obvykle ani nejedou ..  jenze u rajcat se to da pochopit, to ze s tebou na ten kopec nejedou fialky je k nastvani ...

Ultim_inc #42 Posted 05 December 2013 - 11:37 AM

Captain

• Veteran
  • 39507 battles
  • 2,278
  • [ANV-V] ANV-V

View PostBigSam72, on 05 December 2013 - 11:19 AM, said:

Tos mel stesti ze za tebou na ten kopec vubec jeli :-) obvykle ani nejedou ..  jenze u rajcat se to da pochopit, to ze s tebou na ten kopec nejedou fialky je k nastvani ...

To same ja a opatstvi. To chytam takovy rage, kdyz ti **** na nasi base nejsou schopni ani zasahnout tank, ktery jede za mnou do toho dvora.
Nedavno si tam takhle pro me prijela KV-4 WTF ?!?!? Te musel byt videt uz od jejich vlajky.

A samozrejme, kdyz sundaji fialku popr jeho cetu, tak ty si myslis, ze to rajcata vyhraji ? Ale prd velebnosti, umrou na nejakeho zeleneho/modreho.
Takze zustat s fialovou cetou co nejdele nazivu = cesta k vitezstvi.
Jestli tim, ze bude te spolecne tlacit, nebo kempit az uplne v zadu to necham na Vas.

Whitysek_cz #43 Posted 05 December 2013 - 12:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 47936 battles
  • 63
  • [BAT-K] BAT-K
skoda ze uz neni obdobi kdy nebylo zadne xvm a nikdo se nemohl za nej schovavat,ted je to rozsirene jako virus a kazdy trochu znalejsi hry a hlavne modu jej vyuziva nekdy i zneuziva,proc nehrat tak jaka je uloha daneho tanku na mape ale jen podle toho jak "zkuseny hrac" proti vam je.tady je videt jen obrovske sobectvi lidi s vyssimi staty a udelaji vzdy proto aby se primo nemuseli zapojit do hry a jen si nekde kempi vzadu a rozdavaji dmg a zbiraji killy, ne ze by to nebylo potreba ale za jakou je to cenu ,nechat spotovat slabsi hrace a nechat je radeji chcipnout jen aby mi nekdo neposkrabal lak ,proste hnus.
dle meho by prave tito hraci mely jit do predu ,samo v zavislosti na typu tanku a svou hrou ukazat jak na to,jak se to ma hrat,tim si myslim se pak da tvorit ta tymova hra , ktera je je zakladem uspechu - vyhry

pokud chcete pouzivat nejake mody urcite za me doporucim : minimapu sposledni pozici enemy tanku, vylepseny dmg panel s casy oprav modulu a
v neposledni rade vzdy vozit aspon kreditove OPRAVY,LEKARNICKY a HASICAK

Pjetkovic #44 Posted 05 December 2013 - 12:47 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostWhitysek_cz, on 05 December 2013 - 12:31 PM, said:

skoda ze uz neni obdobi kdy nebylo zadne xvm a nikdo se nemohl za nej schovavat,ted je to rozsirene jako virus a kazdy trochu znalejsi hry a hlavne modu jej vyuziva nekdy i zneuziva,proc nehrat tak jaka je uloha daneho tanku na mape ale jen podle toho jak "zkuseny hrac" proti vam je.tady je videt jen obrovske sobectvi lidi s vyssimi staty a udelaji vzdy proto aby se primo nemuseli zapojit do hry a jen si nekde kempi vzadu a rozdavaji dmg a zbiraji killy, ne ze by to nebylo potreba ale za jakou je to cenu ,nechat spotovat slabsi hrace a nechat je radeji chcipnout jen aby mi nekdo neposkrabal lak ,proste hnus.
dle meho by prave tito hraci mely jit do predu ,samo v zavislosti na typu tanku a svou hrou ukazat jak na to,jak se to ma hrat,tim si myslim se pak da tvorit ta tymova hra , ktera je je zakladem uspechu - vyhry

pokud chcete pouzivat nejake mody urcite za me doporucim : minimapu sposledni pozici enemy tanku, vylepseny dmg panel s casy oprav modulu a
v neposledni rade vzdy vozit aspon kreditove OPRAVY,LEKARNICKY a HASICAK

Má pravdu, předsedo.

Klidně bych XVMko zakázal. Nebo aspoň ty stats a to právě z těchto důvodů. Vrátili bychom se ke hře a muselo by se taktizovat hrou. Ne taktizovat za pomocí čísílek a barviček.

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #45 Posted 05 December 2013 - 01:07 PM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882
Tanky maju taktiez rezim single player. Staci si zobrat tier 2, napr. cruiser. Nastrielat 1300dmg, co je 90% enemy tymu. Take hry som mal vcera dve.  :trollface:

Whitysek_cz #46 Posted 05 December 2013 - 01:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 47936 battles
  • 63
  • [BAT-K] BAT-K

View Postskvido, on 05 December 2013 - 01:07 PM, said:

Tanky maju taktiez rezim single player. Staci si zobrat tier 2, napr. cruiser. Nastrielat 1300dmg, co je 90% enemy tymu. Take hry som mal vcera dve.  :trollface:
ted jsi prave napsal jak s daji tvorit staty ale malo kdy si tim udelas zaklad pro hru vyssich tieru a tymove hry obecne , a to neber jako utok na tebe ,ale jen si popsal situaci se kterou se setkavam denne i v klanu

Whitysek_cz #47 Posted 05 December 2013 - 01:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 47936 battles
  • 63
  • [BAT-K] BAT-K
a co ted se zase drzet tematu a poradit jak si zvednout staty, ikdyz ty porad nedelaji dobreho hrace

Lass_Mich_Ich_Kann_Das #48 Posted 05 December 2013 - 01:23 PM

Major

• Beta Tester
  • 42304 battles
  • 2,882
Ty stale odobocujes. Staty sa daju dvyhat len jednym sposobom, bud hrat solo public jak Chuck Norris alebo hrat v cete tanky, ktore maju moznost hru vyhrat, tj. tanky typu Maus nikdy nejak extra dobre staty mat nebudu.

Edited by skvido, 05 December 2013 - 01:25 PM.

lukasarcher #49 Posted 05 December 2013 - 01:31 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848
Na vysokém tieru jedině Big Alfa DMG TDčka. To pak letí staty samy. S IS-7 mám na pubu tragické výsledky, to prostě nejde. Už se těším na Objecta 268  :smile:

jViks #50 Posted 05 December 2013 - 01:38 PM

Corporal

• Player
  • 14735 battles
  • 118
  • [ANV-V] ANV-V
Podle mě se nechápete navzájem ani jeden :D
Ale vážně - využívám rajčata jako pojízdný HP, nicméně to rozhodně neznamená, že se držím zpět hlavně aby nepoškrábali lak (samozřejmě záleží na tanku) Ale dívám se na to jak se to rozestavuje a podle toho reaguju ... nepojedu sám na místo kde je potřeba půlka týmu jen proto, že sem fialka a měl bych jim "ukázat jak se to dělá" ... ti lidi se učit nechtějí, hrají pro zábavu, prostě si zatřílet a po hoďce to vypnout, je nezajímá jak by se to "mělo dělat".
Na druhou stranu, když už někde najedeme ve více, tak prostě využiju toho že jsou méně opatrní, neúhlují atp. a budu tam s nimi, ale nechám je aby schytávali rány za mě, abych já mohl zatím efektivnější střelbou než jakou předvádějí oni rozbít nepřátelský útok na daném flanku...
Ale jak píše Skvido - je to o čtení hry ... když prostě vím že výhře neprospěju když se budu snažit to rajče zachránit, tak ho tam prostě nechám umřít... radši si nechám svoje HP a pokusím se to vyhrát bez něj.
Ať si říká kdo chce co chce, public o týmové hře většinou není, každý jede na sebe, ale asi tu bude nějaký důvod že fialky mají winrate povětšinou 60% a víc... že by ten jejich styl hry fungoval?

Pjetkovic #51 Posted 05 December 2013 - 01:56 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostjViks, on 05 December 2013 - 01:38 PM, said:

Podle mě se nechápete navzájem ani jeden :D
Ale vážně - využívám rajčata jako pojízdný HP, nicméně to rozhodně neznamená, že se držím zpět hlavně aby nepoškrábali lak (samozřejmě záleží na tanku) Ale dívám se na to jak se to rozestavuje a podle toho reaguju ... nepojedu sám na místo kde je potřeba půlka týmu jen proto, že sem fialka a měl bych jim "ukázat jak se to dělá" ... ti lidi se učit nechtějí, hrají pro zábavu, prostě si zatřílet a po hoďce to vypnout, je nezajímá jak by se to "mělo dělat".
Na druhou stranu, když už někde najedeme ve více, tak prostě využiju toho že jsou méně opatrní, neúhlují atp. a budu tam s nimi, ale nechám je aby schytávali rány za mě, abych já mohl zatím efektivnější střelbou než jakou předvádějí oni rozbít nepřátelský útok na daném flanku...
Ale jak píše Skvido - je to o čtení hry ... když prostě vím že výhře neprospěju když se budu snažit to rajče zachránit, tak ho tam prostě nechám umřít... radši si nechám svoje HP a pokusím se to vyhrát bez něj.
Ať si říká kdo chce co chce, public o týmové hře většinou není, každý jede na sebe, ale asi tu bude nějaký důvod že fialky mají winrate povětšinou 60% a víc... že by ten jejich styl hry fungoval?

Vůbec nechci rozporovat to, co jsi napsal. Jen mi řekni, jestli jsou taky fialky s wr nad 60%, který nejezděj čety. Myslím tím, jestli si to někdo vyjezdil sám na publicu. Ve třech a kolikrát i ve dvou je dobrá četa schopná "udělat" bitvu, ale sám?

Rushy_Razsh #52 Posted 06 December 2013 - 01:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37570 battles
  • 437
  • [_CALM] _CALM
Já malé Tiery nejezdím vůbec, wn7 rating jsem začal řešit až kolem 3,5k bitev a měl jsem ho něco málo přes 800.

Pokud chceš zlepšit své staty(né pedotankeřením), jak už tu pár hráčů zmińovalo, musíš se zdržet pár pravidel:
- sleduj minimapu, počítej spotnuté tanky, zkoušej odhadovat pozici a následně vyhledávat slabá místa, kde by jsi eventuálně mohl někoho odstřelit
- pečlivě střílej, doměřuj.
- poznej svůj tank a hlavně soupeřův, sleduj setup tanků enemy teamu
- čety - pokud možno hrej jen s lepšími hráči, ne kvůli tomu, aby jsi měl větší šanci na výhru, ale na kvůli tomu, abys sledoval, co dělají, kam jezdí, jak řeší určitě soubojové situace.
         -->když umřeš, sleduj je z pohledu jejich tanku a uč se, ptej se.
- poznej mapy, spoty kam s jakým tankem jezdit, sleduj odkud tě nastřelila arty, popř. kde bývají a přístě se snaž vyvarovat se nechráněné pozici.
- jezdi tanky, které jsou na svůj tier nadprůměrné(hellcat, kv1s, is3, t29, t32...), s nimi dokážeš hodně v bitvě udělat, pokud dokážeš využít jejich silných stránek.

lukasdiablo #53 Posted 06 December 2013 - 09:44 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28175 battles
  • 352
  • [BGANG] BGANG
Mě to paradoxně v poslední době nejde moc v četách,asi se moc spoléhám na spoluhráče,nebo prostě vypínám mozek  :glasses: Dost často si všímám dvou zásadních věcí: Hráči nesledují mini mapu a jezdí nelogicky se slepýšem do otevřených prostorů,kdy násladuje volání o pomoc- smrt - a spam noob team.

DonCarlos_Lehder #54 Posted 12 December 2013 - 12:18 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32806 battles
  • 71
  • [-BTW-] -BTW-

Neprocházel jsem všechny příspěvky, nejspíše už to tady někdo psal, ale i tak přihodím svůj pohled "do mlýna".

Podle mě je důležitý hlavně ten moment, když si uvědomíš, že za tou hrou je něco víc - Kdy se prostě začneš zaobírat tím, proč dostáváš tolik "na prdel" a co je potřeba pro to, aby se to změnilo. Dneska je super ta možnost, že se můžeš podívat na Youtube, kde je spousty kvalitních WoT hráčů, kteří zde zveřejňují videa. Můžeš se podívat na různé streamy a okoukat si pozice, taktiky, tipy, rady atd. Můžeš se zeptat i zde na fóru a pokud se nesetkáš s nějakými arogantními odpověďmi, tak se taky můžeš dopátrat k zajímavým radám a názorům. 

Všechno si pak můžeš vyzkoušet a aplikovat třeba na publicu a vytvořit si nějaký svůj herní styl, který bude zábavný a přínosný jak pro tebe, tak i pro tým.

Jinak, zajímavý příspěvek od jViks ohledně hraní "fialových" hráčů, +1 :)

Lukino87 #55 Posted 12 December 2013 - 03:35 PM

Private

• Player
  • 40532 battles
  • 25
  • [ASHES] ASHES
Chceš si zlepšit staty nejezdi za scouty popřípadě s medky (neudělíš tolik dmg jako tdčko nebo heavyna stejného tieru). Nehoň se za co nejvyšším tierem. Hrej všechny národy a poznej tanky s kterými jezdí soupeř. Postupně se propracovávej k X. tieru (pokud ho chceš). Perfektně se nauč všechny mapy. Stáhni si minimapu s posledními pozicemi tanků. Nikdy nejezdi nikam sám. Označuj tanky po kterých střílíš. Snaž se mít co nejvyšší přesnost střelby. Sleduj minimapu co nejvíce to jde. Snaž se nenechat spotnout. Využívej tereních nerovností ke krytí. Nejezdi na otevřené prostranství. Využívej hulldown a sidescraping (záleží co máš za tank). Nauč se weakspoty. Dorážej tanky, které jsou na ránu, místo udělení větší dmg (zaleží na situaci). Nezůstávej celou hru na jednom místě. Po výstřelu se schov, přesuň (pokud ti hrozí reálně zasažení). Počítej výstřely tanků se zásobníky. Vytrénuj si co nejvíce to jde posádky tanků. Snaž se vydržet co nejdéle bez obdrženého poškození ale ne za cenu kempení někde mimo možnost střelby po nepřátelích či krytí spojenců. Hraj v klidu, pokud se začneš vztekat, nervovat vypni hru a dej si pauzu.

Pjetkovic #56 Posted 12 December 2013 - 03:38 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25003 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostLukino87, on 12 December 2013 - 03:35 PM, said:

Chceš si zlepšit staty nejezdi za scouty popřípadě s medky (neudělíš tolik dmg jako tdčko nebo heavyna stejného tieru). Nehoň se za co nejvyšším tierem. Hrej všechny národy a poznej tanky s kterými jezdí soupeř. Postupně se propracovávej k X. tieru (pokud ho chceš). Perfektně se nauč všechny mapy. Stáhni si minimapu s posledními pozicemi tanků. Nikdy nejezdi nikam sám. Označuj tanky po kterých střílíš. Snaž se mít co nejvyšší přesnost střelby. Sleduj minimapu co nejvíce to jde. Snaž se nenechat spotnout. Využívej tereních nerovností ke krytí. Nejezdi na otevřené prostranství. Využívej hulldown a sidescraping (záleží co máš za tank). Nauč se weakspoty. Dorážej tanky, které jsou na ránu, místo udělení větší dmg (zaleží na situaci). Nezůstávej celou hru na jednom místě. Po výstřelu se schov, přesuň (pokud ti hrozí reálně zasažení). Počítej výstřely tanků se zásobníky. Vytrénuj si co nejvíce to jde posádky tanků. Snaž se vydržet co nejdéle bez obdrženého poškození ale ne za cenu kempení někde mimo možnost střelby po nepřátelích či krytí spojenců. Hraj v klidu, pokud se začneš vztekat, nervovat vypni hru a dej si pauzu.

Tak tohle by se dalo zkopírovat a posílat jako odpověď každýmu kdo si ufňukne v topicích jako Matchmaking a podobně...

Amexx #57 Posted 12 December 2013 - 07:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44217 battles
  • 324
  • [FAME] FAME

View PostLukino87, on 12 December 2013 - 02:35 PM, said:

Chceš si zlepšit staty nejezdi za scouty popřípadě s medky (neudělíš tolik dmg jako tdčko nebo heavyna stejného tieru) 

Za medka si muzes nahnat mnohem vyssi prumerny dmg nez za heavyno nebo td pac se o hodne rychlejsi treba se koukni na me t54 3200+ dmg na bitvu pac ten tank je "balanced" nebo cela ruska lajna stredaku je skvela

DonCarlos_Lehder #58 Posted 12 December 2013 - 08:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32806 battles
  • 71
  • [-BTW-] -BTW-

View PostAmexx, on 12 December 2013 - 07:10 PM, said:

Za medka si muzes nahnat mnohem vyssi prumerny dmg nez za heavyno nebo td pac se o hodne rychlejsi treba se koukni na me t54 3200+ dmg na bitvu pac ten tank je "balanced" nebo cela ruska lajna stredaku je skvela

Souhlasím, krásně se s nimi můžeš přizpůsobovat dané hře. Navíc je to s nimi asi největší zábava... Ale proti gustu, žádný dišputát :)

Lukino87 #59 Posted 12 December 2013 - 08:54 PM

Private

• Player
  • 40532 battles
  • 25
  • [ASHES] ASHES
Souhlasím s váma oběma ale k tomu už člověk musí mít nějaký "skill" aby toho dost nastřílel. A já jsem spíš napsal rady pro začínající hráče. Taky preferuji medka a rychlé heavyny ala WZ 111 1-4, AMX 50 100.

DonCarlos_Lehder #60 Posted 12 December 2013 - 09:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 32806 battles
  • 71
  • [-BTW-] -BTW-
Jako ano, pro mě si to shrnul kvalitně, dal jsem ti +1 :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users