Jump to content

Speciální nabídka: Vystřel a zapomeň!

• This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

TSP_cz #41 Posted 06 December 2013 - 02:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

View PostPjetkovic, on 06 December 2013 - 01:35 PM, said:

Proč vy musíte bejt neustále v opozici a mít neustále navrch? Pořád hledat nějaký chyby a jenom kolem sebe kopat. Rok zpátky nebyli co tejden slevy a hráli jste. Teď jich máte víc než kdy jindy, ale vy budete fuuuuuuuurt nespokojený.
Karlie nepsala, že se něco MUSÍ měnit, ale že je lepší to obměňovat. Proč je to lepší? Protože nevyhovíš všem a tak když dneska vyhovíš jednomu, tak za týden zase druhému. Jednou se to nezměnilo a vy se hned můžete ****** jako kdyby by vám WG smazalo hadr a Karlie byla největší satan.
Sem chodím měsíc, ale vaše omezenost, hamižnost, nevděk a neustálý remcání na hru, kterou pomalu denně dobrovolně hrajete mi hejbe žlučí víc než jakkoliv noobovskej tým ve hře. Zasloužili byste pár facek rozmazlenci!
Edit: A nezapomeňte mě pořádně omínuskovat. Já si to večer spočítám a půjdu brečet do polštáře.  :trollface:

a) ano vicemene mas pravdu nad frflanim, fnukanim atd :-)

ALE

b) tato hra je OBROVSKY BUSINESS - nedelej si iluze o free to play hre - vseobecne free to play model je ve sve podstate kdyz je dobre udelan vynosnejsi nez pay to play model a zrovna WOT je neskutecne vynosny business

c) konkurence se blizi - rok zpatky nebyly takove akce a taky rok zpatky nemelo WG strach z konkurence (pro me osobne je to skoda, protoze asi plno lidi odejde hrat jinou hru a me se WoT opoustet nechce, ale uvidime :))

takze ackoli sam osobne ocenuji jakykoli bonus jako bonus a kvituji :-)

tak opravdu zopakovat akci z minuleho tydne je FAIL :D (dokonce i verim, zenekde WG EU zase udelalo chybu a popletli se jim popisky akci :D) protoze je fakt hodne tezke uverit, ze opakuji tu samou akci :D

Pjetkovic #42 Posted 06 December 2013 - 02:54 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostTSP_cz, on 06 December 2013 - 02:39 PM, said:

a) ano vicemene mas pravdu nad frflanim, fnukanim atd :-)
ALE
b) tato hra je OBROVSKY BUSINESS - nedelej si iluze o free to play hre - vseobecne free to play model je ve sve podstate kdyz je dobre udelan vynosnejsi nez pay to play model a zrovna WOT je neskutecne vynosny business
c) konkurence se blizi - rok zpatky nebyly takove akce a taky rok zpatky nemelo WG strach z konkurence (pro me osobne je to skoda, protoze asi plno lidi odejde hrat jinou hru a me se WoT opoustet nechce, ale uvidime :))
takze ackoli sam osobne ocenuji jakykoli bonus jako bonus a kvituji :-)
tak opravdu zopakovat akci z minuleho tydne je FAIL :D (dokonce i verim, zenekde WG EU zase udelalo chybu a popletli se jim popisky akci :D) protoze je fakt hodne tezke uverit, ze opakuji tu samou akci :D
Když oni žbrlaj vesměs neustále pořád ti samý a pokaždý a nad vším. Hnus. Musel jsem reagovat i když je mi jasný, že se nad sebou stejně nikdo nezamyslí.
b) Já vím, nedělám si iluze. Sám jsem tu srovnával klasickou hru, kterou v krabici koupim za 1200 a hraju neomezeně, zatímco tady dám srovnatelnou částku za  balík s ?lepším? tankem, pár goldama a několik dní zvýšených výdělků. Je mi jasný, že tenhle koncept je mnohem výdělečnější než klasickej. Ale vydělávat peníze není zločin a když už je vydělávám, tak nemám povinost je nějak vracet ani se odvděčit. Vděk jsou naopak ty peníze, který zákazník dá tomu vývojáři.
Že nám tu něco dávají navíc není jejich povinost a vztekat se a nadávat, že mi dali něco navíc dvakrát a že tentokrát jsem nedostal něco jinýho - to je teda hodně přes čáru. Plus kopání do Karlie, který je naprosto nesmyslný. Proč?
c) Přesně tak, konkurence se blíží a tak nám WG dalo bonusy navíc. Že jsou dva tejdny po sobě stejný snad není taková katastrofa, abych tomu, kdo mi to dal, nadával. Jasně - můžu říct, že to je fail, můžu si o tom myslet co chci - třeba, že se tomu, co to má na starost, nechtělo nic vymýšlet. Tak mohl říct: "Stejně jenom držkujou, tenhle týden dostanou prd.". A zase by se brečelo a nadávalo a přitom by si to všechny ty ubrečený holčičky minimálně na půl roku zasloužili, aby si zase začali vážit toho, když jim někdo něco jen tak dá.
edit: Nemluvím o všech a ani o tobě, ale opravdu tady o těch fňuknách.

Edited by Pjetkovic, 06 December 2013 - 02:55 PM.

TSP_cz #43 Posted 06 December 2013 - 03:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21173 battles
  • 495

View PostPjetkovic, on 06 December 2013 - 02:54 PM, said:

Když oni žbrlaj vesměs neustále pořád ti samý a pokaždý a nad vším. Hnus. Musel jsem reagovat i když je mi jasný, že se nad sebou stejně nikdo nezamyslí.
b) Já vím, nedělám si iluze. Sám jsem tu srovnával klasickou hru, kterou v krabici koupim za 1200 a hraju neomezeně, zatímco tady dám srovnatelnou částku za  balík s ?lepším? tankem, pár goldama a několik dní zvýšených výdělků. Je mi jasný, že tenhle koncept je mnohem výdělečnější než klasickej. Ale vydělávat peníze není zločin a když už je vydělávám, tak nemám povinost je nějak vracet ani se odvděčit. Vděk jsou naopak ty peníze, který zákazník dá tomu vývojáři.
Že nám tu něco dávají navíc není jejich povinost a vztekat se a nadávat, že mi dali něco navíc dvakrát a že tentokrát jsem nedostal něco jinýho - to je teda hodně přes čáru. Plus kopání do Karlie, který je naprosto nesmyslný. Proč?
c) Přesně tak, konkurence se blíží a tak nám WG dalo bonusy navíc. Že jsou dva tejdny po sobě stejný snad není taková katastrofa, abych tomu, kdo mi to dal, nadával. Jasně - můžu říct, že to je fail, můžu si o tom myslet co chci - třeba, že se tomu, co to má na starost, nechtělo nic vymýšlet. Tak mohl říct: "Stejně jenom držkujou, tenhle týden dostanou prd.". A zase by se brečelo a nadávalo a přitom by si to všechny ty ubrečený holčičky minimálně na půl roku zasloužili, aby si zase začali vážit toho, když jim někdo něco jen tak dá.
edit: Nemluvím o všech a ani o tobě, ale opravdu tady o těch fňuknách.

opet vicemene mas pravdu ano :-)

ale hraci jsou soucasti toho businessu - to neni tak, ze si WG muze delat co chce - aspon ne uz ted kdy se konkurence blizi - taktez hraci plati tuhle hru - cili za svoje penize taky neco chteji - jsou tu proste dve strany vyvojari a hraci a tezko rict zda vyvojarum jde jeste porad o hru (ja myslim a doufam ze ano) nebo pouze o zisk :) ale vetsina vyvojaru ma rada svou hru a chce mit co nejvic lidi :)

take je to vztah mezi jednou stranou ktera neco vyviji a druhou ktera to plati a to jsme my hraci :) takze by bylo fajn aby se opravdu snazili o to abychom meli zajem hru hrat a platit :)

a Karlie ? ta je tu tento tyden jako ztelesnene zlo :D pristi tyden kdyz bude dobra akce tak zas bude bohyne :) ->je to soucast jeji prace tak to byva u komunitnich "manageru" nic hrozneho na tom nevidim :) a pochybuji ze by si z toho nekdo neco delal

PS: ted bez odlehceni -> pokud by se ve vsem vzdy souhalsilo a nikdo by jak ty pises nebrecel a nenadaval a nechtel nejake zmeny tak by i cela lidska spolecnost na tom byla prahbidne - nejsme (doufam) stado ovci a mame kazdy svuj nazor sve vizi sve priority atd -> a tak je davame najevo to je lidske

Crabtr33 #44 Posted 06 December 2013 - 03:06 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
jaj, dalsi "osvicenec" (mysleno Pjetkovic), ktery nechape, ze forum neni jen o provolavani slavy a nadseni. Ano, nekomu se akce urcite libit bude, nekomu se libit nebude, nekomu bude ukradena. Forum je pouze o sdileni nazoru, tak v tom nehledej vic nez ti lide chteji rict. Podle tebe by sem meli psat jen ti, co jsou nadseni a servilni vuci WG?
Co se tyce "kopani" do Karlie ... to je trochu komplikovanejsi, protoze kdyz jednou reknes ze musi byt A, protoze B proste byt nemuze ... nasledne je B, tak se lidi divi, proc drive byt B nemohlo. Ja si myslim, ze v tomto casto Karlie voli prilis radikalni pristup vyjadrovani, ktery ji pak nasledne hraci samozrejme radi pripomenou. To se jim nemuzes divit ;).
btw. Ja mam na tuto akci neutralni nazor, respektive je mi celkem volna, tak se ani nevyjadruju, ale zaroven mne ani nepoburuje skupina 1 ani 2. Proc by taky mela, ze. Vyjadreni sveho nazoru kultivovanou formou je pouze ku prospechu veci ... a ty by jsi je za toto liskal :D. I ty jeden.

Edited by Crabtr33, 06 December 2013 - 03:07 PM.

peacees #45 Posted 06 December 2013 - 03:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29700 battles
  • 611
  • [HALUS] HALUS

View PostBismarck21, on 06 December 2013 - 12:30 PM, said:

Protože CTRL C + CTRL V co jiného. Týpek co to dělá úkol splnil a prémie dostane. Jindy Karlie píše jak se musí vše měnit ať to není stejné a teď je raději ticho. Přemýšlí se, na co se teď vymluvit.
To si fakt trafil, a potom, ze preco su ich vyhovrky take fundovane, ze jedine co sa z nich dozvies je "az to bude tak to bude" alebo "ked sa ti nepaci nehraj" :teethhappy:

Pjetkovic #46 Posted 06 December 2013 - 03:11 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
No ty máš taky pravdu samozřejmě. Důležitost diskuse chápu a sám jí vítám a rád diskutuju, jen si myslím, že některým tu chybí naprosto elementární vychování. Nějaký hodnoty. A popravdě, já si myslím, že takoví lidi potřebujou seřvat a poznat, že může bejt mnoooohem hůř, hrábnout si tím rypákem do bahna, aby si vůbec začli uvědomovat realitu.
Tady v týhle zemi všichni nadávaj na jistý etnikum, který umí údajně jen natahovat ruce a když do nich nic nedostane, tak začne hlasitě křičet. A nechovaj si tyhle fňukny stejně? Právě že jo...

Edited by Pjetkovic, 06 December 2013 - 03:12 PM.

Pjetkovic #47 Posted 06 December 2013 - 03:24 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostCrabtr33, on 06 December 2013 - 03:06 PM, said:

jaj, dalsi "osvicenec" (mysleno Pjetkovic), ktery nechape, ze forum neni jen o provolavani slavy a nadseni. Ano, nekomu se akce urcite libit bude, nekomu se libit nebude, nekomu bude ukradena. Forum je pouze o sdileni nazoru, tak v tom nehledej vic nez ti lide chteji rict. Podle tebe by sem meli psat jen ti, co jsou nadseni a servilni vuci WG?
Co se tyce "kopani" do Karlie ... to je trochu komplikovanejsi, protoze kdyz jednou reknes ze musi byt A, protoze B proste byt nemuze ... nasledne je B, tak se lidi divi, proc drive byt B nemohlo. Ja si myslim, ze v tomto casto Karlie voli prilis radikalni pristup vyjadrovani, ktery ji pak nasledne hraci samozrejme radi pripomenou. To se jim nemuzes divit ;).
btw. Ja mam na tuto akci neutralni nazor, respektive je mi celkem volna, tak se ani nevyjadruju, ale zaroven mne ani nepoburuje skupina 1 ani 2. Proc by taky mela, ze. Vyjadreni sveho nazoru kultivovanou formou je pouze ku prospechu veci ... a ty by jsi je za toto liskal :D. I ty jeden.
EDIT: Máš recht.
Jen by do ní nemuseli kopat za něco, co jí vložili do úst, ale ona nikdy neřekla. Je rozdíl mezi "Snažíme se, aby..." a "Takhle to být nemůže ..., protože tamto musí....."

Edited by Pjetkovic, 06 December 2013 - 03:27 PM.

ejKej_ #48 Posted 06 December 2013 - 03:50 PM

Corporal

• Player
  • 26776 battles
  • 127
  • [9-TDR] 9-TDR
To Pjetkovic: ty jseš prostě forovej/diskusní panic že se divíš že se lidé stěžují. To budou pořád a nezmění se to nikdy kor v Cr.Normálním lidem ani nevadí že WG ma takové ceny , je to čistě jejich obchodní věc, je na nás jestli si něco koupíme ;samozřejmě že jsme rádi že jsou akce ale pokud se někdo zeptá proč v te akci není např. park.místo a odpověď je že byla na začátku měsíce a je potřeba akce střídat a že když chtěl místo tak si jich měl koupit víc; a bum další akce jak přes kopírak . No nenaštve te to :) .

Pjetkovic #49 Posted 06 December 2013 - 03:58 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View Postladygaga534, on 06 December 2013 - 03:50 PM, said:

To Pjetkovic: ty jseš prostě forovej/diskusní panic že se divíš že se lidé stěžují. To budou pořád a nezmění se to nikdy kor v Cr.Normálním lidem ani nevadí že WG ma takové ceny , je to čistě jejich obchodní věc, je na nás jestli si něco koupíme ;samozřejmě že jsme rádi že jsou akce ale pokud se někdo zeptá proč v te akci není např. park.místo a odpověď je že byla na začátku měsíce a je potřeba akce střídat a že když chtěl místo tak si jich měl koupit víc; a bum další akce jak přes kopírak . No nenaštve te to :) .

No právě že nejsem, nafóroval jsem toho dost, něco jsem i založil, dokonce jsem přes jedno fórum rozjel a provozoval business, ale to, co je tady za lidi, to jsem opravdu nezažil a neviděl.

ejKej_ #50 Posted 06 December 2013 - 04:27 PM

Corporal

• Player
  • 26776 battles
  • 127
  • [9-TDR] 9-TDR
To Pjetkovic: jsou lidi co jsou přesvědčeny že WG nedělá dost pro vývoj nebo aspoň udržení úrovně hry( a v něčem mají sakra pravdu) a těm lidem pak už vadí každý klopýtnutí ba i naznak i když se pak ukáže že neměli pravdu.. OT: btw co takový sport.cz a diskuze o repre ve fotbalu to je tragikomedie; tam se to hezky pere mezi sebou. Tady je boxovaci pytel WG který tělem chrání Karlie :)

Pjetkovic #51 Posted 06 December 2013 - 05:34 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View Postladygaga534, on 06 December 2013 - 04:27 PM, said:

To Pjetkovic: jsou lidi co jsou přesvědčeny že WG nedělá dost pro vývoj nebo aspoň udržení úrovně hry( a v něčem mají sakra pravdu) a těm lidem pak už vadí každý klopýtnutí ba i naznak i když se pak ukáže že neměli pravdu.. OT: btw co takový sport.cz a diskuze o repre ve fotbalu to je tragikomedie; tam se to hezky pere mezi sebou. Tady je boxovaci pytel WG který tělem chrání Karlie :)
Jo, máš pravdu, že v něčem se nadává oprávněně. Mě sice ta hra pořád baví, ale vím, že má chyby a přehlídnu to nebo i když to nepřehlídnu, tak mi nestojí za to, o tom psát do fóra, ale respektuju, že někdo to přehlížet nechce a chce se vyjádřit. To je v pořádku. Bez konstruktivní kritiky se ta hra ani nemůže zlepšovat. S tím problém nemám. Vadí mi, že se nadává na něco, co je jaksi navíc. Co nám dávají jako bonus. Nikdo pod vánočním stromkem nenadává svým rodičům, že ponožky dostal už loni a nebo, že chtěl 17" notebooka a ne jen "blbou patnáctku". Tady je ale skoro samozřejmostí útočit na WG za to, že nás něčím obdarovala a nejde jen o tuhle akci, ale o úplně každou jednu akci. Souhlasím, že to jsou už jen záminky zapšklejch lidí, který hledaj něco, na čem si zchladit žáhu, ale občas by to chtělo chytnout se za nos a mlčet. A i když právě u tohohle typu lidí, to bude hodně problémový, tak jsem cejtil potřebu se vyjádřit.

CZmato #52 Posted 06 December 2013 - 07:04 PM

Sergeant

• Player
  • 53308 battles
  • 271

View PostPjetkovic, on 06 December 2013 - 01:35 PM, said:

Proč vy musíte bejt neustále v opozici a mít neustále navrch? Pořád hledat nějaký chyby a jenom kolem sebe kopat. Rok zpátky nebyli co tejden slevy a hráli jste. Teď jich máte víc než kdy jindy, ale vy budete fuuuuuuuurt nespokojený.
Karlie nepsala, že se něco MUSÍ měnit, ale že je lepší to obměňovat. Proč je to lepší? Protože nevyhovíš všem a tak když dneska vyhovíš jednomu, tak za týden zase druhému. Jednou se to nezměnilo a vy se hned můžete ****** jako kdyby by vám WG smazalo hadr a Karlie byla největší satan.
Sem chodím měsíc, ale vaše omezenost, hamižnost, nevděk a neustálý remcání na hru, kterou pomalu denně dobrovolně hrajete mi hejbe žlučí víc než jakkoliv noobovskej tým ve hře. Zasloužili byste pár facek rozmazlenci!
Edit: A nezapomeňte mě pořádně omínuskovat. Já si to večer spočítám a půjdu brečet do polštáře.  :trollface:
jsi kapanek asi nepochopil o co jde. taky to hraju nejaky patek, taky pamatuju doby kdy byla akce obcas. vetsina lidi tu krtitizuje NE to ze jsou akce porad (jo to je fajn). ale to, jak "kvalitne" jsou pripraveny - v tomto konkretnim pripade to, ze jsou slevy na TOTEZ co minuly tyden a jsou dalsi slevy, ktere by vzhledem k tomu byly asi pro vice hracu pouzitelnejsi. jak jsem uz nekde psal, za sebe bych uvital klidne akci mene ale kvalitnich.

laskave si uvedom, ze nekteri z nas (a jiste nes neni malo) do hry nasypali uz desitky tisic realnych penez (a diky tomu si to trebas ty muzes hrat zadaco). tak sorry, ze si tu dovolime neco kritizovat. ;). kapis? ale mozna je to jen tim, ze jsme rozmazleni ...?

normalne fungujici firma by za kritiku, navrhy a zretelne vyjadrenou poptavku byla rada a snazila by se (objektivnich) chyb napriste vyvarovat a poptavku uspokojovat. tady z nas jejich zamestnanci a takovi jako ty udelaji jen [muzske prirozeni]. mno SORRY ze tu napiseme za co bychom chteli utracet nase (realne) penize.

pokud ti to tak hejbe zluci, tak proc sem lezes? ti co tady pisi tu lezou protoze jim hejblo zluci to, co je v predmetu vlakna.

a ze jsou tu ohlasy jen (nebo povetsinou) negativni? ano - ty pozitivni vidi WG na vypisu ze sveho kyperskeho uctu ;)

Pjetkovic #53 Posted 06 December 2013 - 07:28 PM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR
No a co, že je TOTÉŽ? Co je to jako za argument? Oni mají nějakou povinnost to měnit? Možná jsi taky nasypal desítky tisíc do kvalitního horskýho kola, ale budeš se utrhovat na výrobce, že dává slevu na šlapky a duše dva měsíce po sobě?
To, že za to utrácíš z Tebe nedělá žádnýho investora. To vy si stále pletete pojem zákazník a investor. A ani to není tak, že díky tomu, že tys do toho konkrétně nasypal desítky tisíc, tak že já díky tomu můžu hrát zadarmo. Tohle udělali investoři. Bez těch by ta hra nevznikla a já bych jí nehrál. Ne díky tobě - zákazníkovi. Já si laskavě nic uvědomovat nebudu, to ty bys měl.
Druhá věc je, že ty možná pořádně nečteš co píšu, ale já napsal, že konstruktivní kritiku beru, ale, že mi vadí, výlevy typu "to si strčte někam". Takže ne - nemusíš se mi omlouvat, že tu napíšeš za co bys chtěl utrácet. To je v pořádku. Jenom se tu někteří nemusí chovat jako rozmazlení burani. Za tím co jsem napsal si stojím.
EDIT: Vlastně jsi to napsal - WG to pozitivní vidí na svém účtu, tak proč se tu vlastně vztekám. I když jsi to napsal jako by to bylo něco negativního. Pokud teda máš pocit, že ti WG nedává to, za co bys utrácet chtěl, pak nerozumím tomu, žes do toho nasypal desítky tisíc. Sám jsi napsal, že akce nebyli (a tos do toho sypal ty desítky tisíc?) a ted jsou a je jich hodně (ale tobě už se utrácet nechce (protože se opakujou?)?) i obsahu je víc, tak nechápu.

Edited by Pjetkovic, 06 December 2013 - 07:43 PM.

dastarwilla #54 Posted 06 December 2013 - 08:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21471 battles
  • 410

View PostPjetkovic, on 06 December 2013 - 07:28 PM, said:

No a co, že je TOTÉŽ? Co je to jako za argument? Oni mají nějakou povinnost to měnit? Možná jsi taky nasypal desítky tisíc do kvalitního horskýho kola, ale budeš se utrhovat na výrobce, že dává slevu na šlapky a duše dva měsíce po sobě?
To, že za to utrácíš z Tebe nedělá žádnýho investora. To vy si stále pletete pojem zákazník a investor. A ani to není tak, že díky tomu, že tys do toho konkrétně nasypal desítky tisíc, tak že já díky tomu můžu hrát zadarmo. Tohle udělali investoři. Bez těch by ta hra nevznikla a já bych jí nehrál. Ne díky tobě - zákazníkovi. Já si laskavě nic uvědomovat nebudu, to ty bys měl.
Druhá věc je, že ty možná pořádně nečteš co píšu, ale já napsal, že konstruktivní kritiku beru, ale, že mi vadí, výlevy typu "to si strčte někam". Takže ne - nemusíš se mi omlouvat, že tu napíšeš za co bys chtěl utrácet. To je v pořádku. Jenom se tu někteří nemusí chovat jako rozmazlení burani. Za tím co jsem napsal si stojím.
EDIT: Vlastně jsi to napsal - WG to pozitivní vidí na svém účtu, tak proč se tu vlastně vztekám. I když jsi to napsal jako by to bylo něco negativního. Pokud teda máš pocit, že ti WG nedává to, za co bys utrácet chtěl, pak nerozumím tomu, žes do toho nasypal desítky tisíc. Sám jsi napsal, že akce nebyli (a tos do toho sypal ty desítky tisíc?) a ted jsou a je jich hodně (ale tobě už se utrácet nechce (protože se opakujou?)?) i obsahu je víc, tak nechápu.
Pěkné,opravdu pěkné ,takže podle Vás p.Pjetkovic vznikla hra díky investorům,---ne díky poptávce zákazníků ,kteří jsou za ni ochotni zaplatit.Souhlasím s Vámi.že WG nemá žádnou povinost cokoliv změnit,ale hráči nemají povinost být ze všeho nadšeni.A srovnat vánoční dárek od rodičů s prodejní akcí firmy ---jako Jste to udělal v odpovědi ladygaga534 --no to je silná káva.Pevně doufám.že to nemyslíte vážně.

Kaspery #55 Posted 06 December 2013 - 11:59 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15743 battles
  • 324
Pjetkovic nevim o co se snazis, ale mas to hodne prekroucene. WG samo od sebe zakazniky laka na vanocni slevy a "prekvapeni" (takto to primo nazvala). Je to jeho aktivita, takze tu mudrcovat neco nad natazenyma rukama je dost mimo. Plky o nafackovani a zavreni huby... nevim kolik Ti je, ale ty doby tu byly a nastesti uz nejsou. Otevrene poukazat na to, ze si nekdo kasa pera a pak je z toho oskubane kure, neni nic spatneho. Je uplne jedno jestli nad letakem z Kauflandu pindas u auta na parkovisti nebo na foru. Porad vis, ze z Tebe nekdo dela pitomce. Nevim proc by si to mel nekdo nechat libit. A v neposledni rade, Ty co natahuji ruce nechteji nic zadarmo, vetsina lidi do te hry sype prachy.
Jen tak mimochodem. Jaky mas pocit kdyz prijde blbecek v sacku a zacne Ti neco slintat o 20% sleve na elektrinu a pritom vis, ze je to kardinalni blabol? Lidi jsou napruzeny, protoze toto je trend teto doby. Hustit do nas nejapne radoby slevy a superpecky atd. a kupodivu to lidem leze na nervy. Takze jen at lidi pindaj a jsou alergicti, protoze obchodni politika techno "profiku" si nic jineho nezaslouzi.

Edited by Kaspery, 07 December 2013 - 12:01 AM.

Pjetkovic #56 Posted 07 December 2013 - 10:46 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View PostKaspery, on 06 December 2013 - 11:59 PM, said:

Pjetkovic nevim o co se snazis, ale mas to hodne prekroucene. WG samo od sebe zakazniky laka na vanocni slevy a "prekvapeni" (takto to primo nazvala). Je to jeho aktivita, takze tu mudrcovat neco nad natazenyma rukama je dost mimo. Plky o nafackovani a zavreni huby... nevim kolik Ti je, ale ty doby tu byly a nastesti uz nejsou. Otevrene poukazat na to, ze si nekdo kasa pera a pak je z toho oskubane kure, neni nic spatneho. Je uplne jedno jestli nad letakem z Kauflandu pindas u auta na parkovisti nebo na foru. Porad vis, ze z Tebe nekdo dela pitomce. Nevim proc by si to mel nekdo nechat libit. A v neposledni rade, Ty co natahuji ruce nechteji nic zadarmo, vetsina lidi do te hry sype prachy.
Jen tak mimochodem. Jaky mas pocit kdyz prijde blbecek v sacku a zacne Ti neco slintat o 20% sleve na elektrinu a pritom vis, ze je to kardinalni blabol? Lidi jsou napruzeny, protoze toto je trend teto doby. Hustit do nas nejapne radoby slevy a superpecky atd. a kupodivu to lidem leze na nervy. Takze jen at lidi pindaj a jsou alergicti, protoze obchodni politika techno "profiku" si nic jineho nezaslouzi.

Ne, neni to dost mimo. Zase mi tu argumentuješ, že do toho sypete prachy. Tak znovu - no a co? Jsi zákazník, ne investor. Až budeš mít podíl, budeš investor a mužeš do toho kecat. Opravdu je tak bolestivý, nechat si líbit stejnou slevu dva týdny po sobě? Kvůli takovým věcem pindáš nad letákem kauflandu? Že maj akci na čokoládu moc dlouho? Jdeš na informace a tam si stěžuješ a nadáváš jim do neschopných idiotů? Říkáš jim ať se s tím jdou bodnout, protože u nich utrácíš peníze a chceš aby akce byla na něco jinýho? Pak možná pro tebe moje slova platí dvojnásob. Pokud to neděláš, proč to děláš tady? To tě doma nenaučili, když něco dostaneš, slušně poděkovat?

Perchta #57 Posted 07 December 2013 - 10:51 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 41099 battles
  • 418
Tady je opět názorový souboj, jen tak dál, je to zábavné, jak se někteří z nás umí zviditelnit i negativní reklama je reklama, ale tu raději přenechám jiným.

Pjetkovic #58 Posted 07 December 2013 - 10:54 AM

Captain

• Clan Commander
  • 25001 battles
  • 2,474
  • [MACHR] MACHR

View Postdastarwilla, on 06 December 2013 - 08:14 PM, said:

Pěkné,opravdu pěkné ,takže podle Vás p.Pjetkovic vznikla hra díky investorům,---ne díky poptávce zákazníků ,kteří jsou za ni ochotni zaplatit.Souhlasím s Vámi.že WG nemá žádnou povinost cokoliv změnit,ale hráči nemají povinost být ze všeho nadšeni.A srovnat vánoční dárek od rodičů s prodejní akcí firmy ---jako Jste to udělal v odpovědi ladygaga534 --no to je silná káva.Pevně doufám.že to nemyslíte vážně.
Člověče, když ty budeš chtít něco uvést na trh, tak i když budeš dopředu vědět (nějakým záhadným způsobem), že si to zákazníci budou kupovat, tak přesto ty zákazníci ti žádný prachy dopředu nedaj. Musíš najít někoho kdo ti ty peníze na zaplacení lidí, na výrobu toho produktu dá ještě před tím než na tom produktu budeš vydělávat. Pokud máš pocit, že to je poptávka, která to zaplatí, tak žiješ v nějakým abstraktním světě.
Dále, nesrovnávám prodejní akci, ale princip, kdy něco dostanu (SLEVY, Tady jde o to, že se tu nadává na slevy, který jsou podruhé stejné - aspoň reaguj k tématu) a za to, že něco dostanu sem jdu nadávat, místo abych poděkoval.
EDIT: Stačilo mi..

Edited by Pjetkovic, 07 December 2013 - 11:07 AM.

Darinek #59 Posted 07 December 2013 - 12:04 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 38687 battles
  • 82
Tááákže :) Já bláhový jsem si myslel, že "50% sleva na všechny druhy výcviku posádek" se týká všech druhů změn na posádce, tedy i schopností. No v garáži mi to ukazuje něco jiného.
A ke kecům ohledně toho, že můžeme být rádi, že jsou vůbec nějaké slevy a akce: Jasně, WoT je jediná hra, která tohle dělá. Žádná jiný online hra nedělá speciální nabídky; LoL, WT, Path of Exile, LotRO vlastně ano a to je jen část z nich, které existují. Kolik lidí by to asi tak hrálo, kdyby nebyly speciální akce? Ale ono je to asi těžké pochopit, stejně jako minimapu, roli scouta v bitvě a troll čety, že?

PorterRockwell #60 Posted 07 December 2013 - 02:10 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19325 battles
  • 7,059

View PostBismarck21, on 06 December 2013 - 12:30 PM, said:

Protože CTRL C + CTRL V co jiného. Týpek co to dělá úkol splnil a prémie dostane. Jindy Karlie píše jak se musí vše měnit ať to není stejné a teď je raději ticho. Přemýšlí se, na co se teď vymluvit.
Ta samá sleva nemůže být stále dokola, někdy se ale zopakovat může. Neuvedli jsme, že se musí vše vždycky měnit a nemůže se to objevit v jednom měsíci víckrát (třebas někdy i po sobě).
Akce nejsou připravovány náhodně ani copy paste, jsou dělané také ve spolupráci s NA serverem a vše má nějaké důvody... teď se blížíme ke svátkum a tam bude něco jiného ;)

View PostZednar, on 05 December 2013 - 10:59 PM, said:

Pořádna akce se určitě chystá na vánoce tohle je jen takový ticho před bouří :-)

View Postpeacees, on 06 December 2013 - 12:11 AM, said:

30–50% sleva a 50% bonus ke zkušenostem posádky v technologickém stromu až po tank Pz.Sfl. V
Nasiel som si nejake informacie, ze vraj by to malo platit az do 8.12. ale ja ziadnu zlavu v hre nevidim tank stoji 1,3MG kreditov t.j. ziadna zlava. Moze mi to niekto vysvetlit ako mam chapat tu prvu vetu?
Tato akce začíná v pondělí.
Pz. Sfl. V (Německo), SU-14-1 (SSSR) a S-51 (SSSR)
Tato nabídka bude dostupná od pondělí 9. prosince, 06:10 SEČ do pondělí, 16. prosince 06:00 SEČ.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users