Jump to content

Speciální nabídka: Vystřel a zapomeň!

• This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

Kaspery #61 Posted 07 December 2013 - 04:18 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15743 battles
  • 324

View PostPjetkovic, on 07 December 2013 - 10:46 AM, said:

Ne, neni to dost mimo. Zase mi tu argumentuješ, že do toho sypete prachy. Tak znovu - no a co? Jsi zákazník, ne investor. Až budeš mít podíl, budeš investor a mužeš do toho kecat. Opravdu je tak bolestivý, nechat si líbit stejnou slevu dva týdny po sobě? Kvůli takovým věcem pindáš nad letákem kauflandu? Že maj akci na čokoládu moc dlouho? Jdeš na informace a tam si stěžuješ a nadáváš jim do neschopných idiotů? Říkáš jim ať se s tím jdou bodnout, protože u nich utrácíš peníze a chceš aby akce byla na něco jinýho? Pak možná pro tebe moje slova platí dvojnásob. Pokud to neděláš, proč to děláš tady? To tě doma nenaučili, když něco dostaneš, slušně poděkovat?
Ty ses pripad. Do kaufu chodim protoze musim. Bez zdradla nikdo zit neumi. Zaroven pokud nekdo ze me dela vola a nezajima ho nazor zakaznika tak o nej proste prijde. Tod vse. WoT hraju pro radost a narozdil od Kauflandu mi neni vyvoj neceho co me bavi lhostejny. Pokud se kdokoli nejak asociuje s necim co ma rad (coz je naprosto normalni jev) o to vice mu vadi kdyz je s nim jednano nekorektne. Co je na tom tak nepochopitelneho. A v neposledni rade, protoze tady ta moznost je a podle moderatoru naslouchaji hlasu komunity. Chtel bych Te videt jak bys podnikal s pristupem ber nebo nech bejt. A posledni zase placas blbosti protoze me nikdo nic nedava, ja za to platim. A u nas je zvykem, ze po koupi dekuje prodavajici.
Jen tak mimochodem podle Tve logiky nechapu proc se vyjadrujes k lidem tady. Toto je vlakno zalozene WG k reakcim na jejich nabidku, od toho tu je. Proc to resis Ty se svym postojem nechapu.

Edited by Kaspery, 07 December 2013 - 08:13 PM.

Kaspery #62 Posted 07 December 2013 - 05:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15743 battles
  • 324

View PostDargnon, on 07 December 2013 - 02:10 PM, said:

Ta samá sleva nemůže být stále dokola, někdy se ale zopakovat může. Neuvedli jsme, že se musí vše vždycky měnit a nemůže se to objevit v jednom měsíci víckrát (třebas někdy i po sobě).
Akce nejsou připravovány náhodně ani copy paste, jsou dělané také ve spolupráci s NA serverem a vše má nějaké důvody... teď se blížíme ke svátkum a tam bude něco jiného ;)

Ted mimo vanoce atd. Nevis proc nektere akce clovek nevidi skoro pul roku a pak jdou tesne za sebou? Jaky to ma ucel?

PorterRockwell #63 Posted 07 December 2013 - 05:47 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19325 battles
  • 7,059

View PostKaspery, on 07 December 2013 - 05:28 PM, said:

Ted mimo vanoce atd. Nevis proc nektere akce clovek nevidi skoro pul roku a pak jdou tesne za sebou? Jaky to ma ucel?
Třeba před půl rokem byly akce připravované trochu jinak, než dnes, ten postup se pochopitelně mění - a snažíme se ho zlepšovat. Teďka sváteční období je připravené už trochu jinak, tyhle speciály možná jsou míň zajímavý a něco vám tam chybí, ale je jasné, že to lepší přijde...

Crabtr33 #64 Posted 07 December 2013 - 06:10 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
i zakaznik se muze vyjadrovat k dane nabidce a i kdyz primo o ni rozhodovat jiste nemuze, pak je takovy nazor dulezity. Investor sam o sobe obvykle take neni v exekutive, takze primo ovlivnovat co a jak bude prezentovano take nemuze. Ten muze ovlivnovat maximalne tak plany investic, pripadne schvalovat rozpocty. Zadny investor ani zadnou firmu primo ridit nechce, ten chce pouze zhodnoceni investice diky schopnostem vykonneho managmentu. Proto bych vubec nesrovnaval investora se zakaznikem.

Fireman142 #65 Posted 10 December 2013 - 06:15 AM

Corporal

• Player
  • 18606 battles
  • 186
  • [RCZD] RCZD

View PostDarinek, on 07 December 2013 - 12:04 PM, said:

Tááákže :) Já bláhový jsem si myslel, že "50% sleva na všechny druhy výcviku posádek" se týká všech druhů změn na posádce, tedy i schopností. No v garáži mi to ukazuje něco jiného.
A ke kecům ohledně toho, že můžeme být rádi, že jsou vůbec nějaké slevy a akce: Jasně, WoT je jediná hra, která tohle dělá. Žádná jiný online hra nedělá speciální nabídky; LoL, WT, Path of Exile, LotRO vlastně ano a to je jen část z nich, které existují. Kolik lidí by to asi tak hrálo, kdyby nebyly speciální akce? Ale ono je to asi těžké pochopit, stejně jako minimapu, roli scouta v bitvě a troll čety, že?
taky se mi zda ze: 50% sleva na všechny druhy výcviku posádek trosku pokulhava. Ale overim si to dneska, za kolik je to pri plne cene...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users