Jump to content

Type 4 Chi-To

• Please log in to reply
85 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 10 December 2013 - 09:43 PM

Lieutenant General

• Player
  • 18229 battles
  • 7,059
Toto vlákno je určeno k diskusi o tomto japonském tanku.

Podrobné návody a recenze na vozidlo od zkušených hráčů:

Máte s tímto vozidlem 200+ bitev a win ratio 53%+? Pomozte nám a ostatním hráčům, sepište k němu návod!

tomass66 #2 Posted 24 December 2013 - 12:43 PM

Corporal

• Player
  • 25099 battles
  • 144

tento tank ma relativne ok delo na tier6 med, inak vsetko ostatne je katastrofa.

V stocku, pomalejsi do kopca ako t150 heavy...

neda sa s nim flankovat, campit na to som nemal ani posadku ani camo,neklopi tak dobre ako tier5

v podstate asi zobrali cromwella a povedali si ze vsetko co sa da nanom nerfnut tak to urobia, a pre zmenu rovno 2x lol

preexpit a predat

Otes #3 Posted 24 December 2013 - 03:03 PM

Corporal

• Player
  • 53599 battles
  • 109
  • [VRTC] VRTC
Tak tak, pomalej papírák - katastrofa, tank k ničemu, rychlost těžáku s pancířem lehkého tanku. Neuvěřitelný, co projde testem až do hry. Dělo je slušné, když to jde z dálky uždibovat, tak paráda. Jediné plus snad, že tomu neumírá posádka na každý zásah jako u CHi-Nu T5

ApriCZ #4 Posted 24 December 2013 - 10:42 PM

Corporal

• Player
  • 36170 battles
  • 116
  • [APRI] APRI

Na tomhle má člověk odehrát 100.000 expů :D

Na Chi-Nu-Kai sem si naexpil posádku a u ní jsem měl pocit že má CAMO skill celkem vliv, tady? svítim na 350m aniž bych se za křovíčkem hnul, nedejbože vystřelil plivátkem.

Akce na blízko? Na to nemá akceleraci - jedině se někam přiřítit už rozjetej, ale jakmile se timhle způsobem povede překvapit, musim myslet na to že jiný medka by to zvládly líp. PENE neni nijak nadpozemská, DMG alá Panther nesnášim a přesnost na vyšší vzdálenosti mi přijde o řád horší než u prémiáku chi-nu-kai.

Přestože s nim nemám vyloženě špatný statistiky (držim se lehce nad svejma celkovejma), příslušnej pocit při jeho hraní nemám.

Na testserveru ho asi nikdo nehrál a tak nedošlo k vybalancování XD

edit:

tak odehráno 100k na IS6

51%WR

1,6 kill rat.

1,16 dmg r.

800dmg na bitvu

Zvyknul sem si na něj až když sem měl vyexpenou sedmičku, takže celkem fór.

Dělo na Velký vzdálenosti trefuje stěží celej tank, ale na střední vzdálenosti je fajn, už od solidních vzdáleností funguje na autoaimu a s jeho reloadem ste připravený zabolet kdykoli.

Za mizernym camem si stojim. Ještě vyzkoušim jak na tom budou ostatni stroje a následně budu litovat a čekat na slevu k přeškolení posádky :D

Edited by ApriCZ, 26 December 2013 - 06:25 PM.

Stibb #5 Posted 25 December 2013 - 03:26 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26510 battles
  • 523
  • [2SH] 2SH

Tak už mám prvních 50k hotovo a není to až tak strašné...

Ve stocku to katastrofa je:

- Bez děla není pene, rof a přesnost

- Bez věže to nemá depresi - ano jde to znát a citelně

- Bez pásů se to točí skoro jako Maus (nepřeháním)

- Bez motoru jste rychlej jako Maus - doslova - po rovince to tahalo v průměru 20 a do kopce sem měl občas pocit že spíš couvám

Ale jakmile je vše v topu tak už to hratelné je - myslel jsem si, jak to lamím, ale podle statistik mi to sním jde docela dobře :|

Chce to svůj vlastní styl - něco mezi kempingem a flankováním - takovej oportunista co využije dobrou příležitost.

Žárovku nemám, tak nemůžu zhodnotit camo bonus, ale v každém případě se žádná hitparáda nekoná...

Největší negativum bych asi viděl v goldové munici - má jen 180 pene a mezi 8čkama je to velká prča (vzhledem k obtížnému flankování), takže když už mi to vadí tady, co potom 7čka mezi 9tkama (má to samé dělo) :\

Edit:

Tak jsem to přeexpil (100k na IS6tku), takže bez freeček a nakonec dobrej tančík :) Našel jsem si k němu cestu a rozhodně to stojí za to :)

Edited by Stibb, 26 December 2013 - 01:22 AM.

neozbrojeny #6 Posted 25 December 2013 - 10:12 AM

Corporal

• Player
  • 25773 battles
  • 197

No, myslim si, ze sa vsetci zhodneme, ze to nie je uzasny tank. V zakladu je to pomalo chodiaca a tazko sa otacajuca skatula.

Zakladny motor je na nic, do kopca to ide asi 5km/h, s novym motorom je to okolo 11-13km/h. Do kopca to cuva cca rovnako, mozno o kilometer viac.

Co sa tyka diel, tak s tym nejaky problem nemam. Dokonca ani s tym stockovym. To druhe ma lepsiu penne a lepsiu rychlost strelby, zanedbatelne vyssie dmg. Ja goldy nepouzivam a da sa s tym hrat.

Pasy jednoznacne vyskumat, trochu to ten tank ozivi. Ale medko sa z toho aj tak nestane.

Pohyblivost to ma ako heavy tanky, neda sa s tym nejako vyblaznit ako s medkom. V tope je to hratelne, na svojom tiere je to dobry tank. Daju sa s tym zahrat dobre hry.

Co sa tyka taktiky, skusal som rozne veci. Asi fakt to najlepsie co mu vyhovuje je niekde snipovat. Rychlost je dobra akurat tak na rovinke a na presun na nejake miesto. Nieco to dokonca dinge. Da sa to relativne nauhlovat a niekedy to dinga, len nie vzdy. Veza sem tam tiez. Po bokoch to uz tusim prechadza.

Nie je to az tak strasny tank, je to sedy priemer, da sa s tym uhrat aj celkom slusne hry. Medzi t7-t8 je to komplikovane. Spotovat som este neskusal. Ale na svojom tiere s rozvahou to je v pohode.

Zatial sa mi nedari dostat na priemer 1000dmg, ale v top ho mam len chvilu. Som niekde pod 700 zatial. Win ratio 45%. Nie je to proste tank zachranar, utok s nim tazko zastavite sam.

EDIT: V top stave je to super tancik.

Edited by neozbrojeny, 30 December 2013 - 07:29 AM.

Carpenter_92 #7 Posted 25 December 2013 - 11:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23675 battles
  • 90
  • [-PDL-] -PDL-
Ja jsem zatim mile prekvapen. Jeste tam nemam top motor a porad vezu stock radio, ale jinak dobre :D

Weirdo93 #8 Posted 26 December 2013 - 10:42 AM

Private

• Player
  • 17118 battles
  • 12
Souhlasím se Stibbem. Jen mě přijde, že mám každou 3tí hru poškozený motor a každou 5tou hru hořím. Posádka je každou hru, kde mě někdo trefí mrtvá. A stím camo..., bych řekl, že ten tank má nulovej. Stojim v křoví, nehejbu se, netřílim a jsem naspocen, takže bez žárovky je to složitější. Každopádně je to prča s tím tankem a vcelku mě baví. Jen teamy jsou ...

edrla #9 Posted 27 December 2013 - 01:04 PM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 32124 battles
  • 96
  • [INTAS] INTAS
Chi-To jsem přeexpil za 2 dny a hrálo se mi s ním výborně. Je sice pomalejší a papírovej ale dělo má na tier 6 výborný. Hrál jsem ho vyloženě jako snipera a nebyl problém i proti tier 8 namlátit 2000 dmg. Za 63 bitev s ním mám 2 Lehvaslaihovi medaile. 

Dexeek #10 Posted 28 December 2013 - 12:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 44159 battles
  • 1,855
  • [PRASE] PRASE
Ano, tohle je perfektní tančík i když asi o něco těžší na hraní. Moduly jsem otevřel skrze free xp, staty nakonec 57% WR a 1,5 damage ratio po dohrání. (Mimochodem, 1700xp nestačí na Ace Tankera) Jak už bylo zmíněno, silnou stránkou je dělo - přesné a rychlopalné, subjektivně s velmi přesvědčivou penetraci na všechny vzdálenosti. Tank je i rozumně agilní i když maximálky je těžké dosáhnout. Ve srovnání s následovníkem je hraní pohoda ale strategie zůstává víceméně stejná. 

Edited by Dexeek, 28 December 2013 - 12:51 PM.

martouf #11 Posted 28 December 2013 - 02:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 46007 battles
  • 1,265
  • [FD_CZ] FD_CZ

Docela dobrý. Už jsem i dinkul střely. Bohužel v základu a rychlost tohoto střeďáka je 10Km/h do mírného kopce. Velice motivující. Už se to ale zlepšuje. Těším se vyzkoušet tier 7 a 8. Zatím mám 6 her a z toho  6 proher,tak snad se to zlepší. Co je také výhoda,že tento tank je spotnutelný i když je v křoví,nestřílí nehýbe se a stejně je spotnutý,tak není potřeba zkoumat u posádky maskování. Pokud to má camo - 999 tak nějakých pár bodíku maskování tomu nepomůže.Také dohled je nějaký divný. 360m + optika  a ve městě do mne střílí a já nikoho nevidím.

.

.Jen by mne zajímalo,proč druhá věž má hmotnost o 1 tunu více ,když pancíře nepřibylo a  ani dohledu.

Edited by martouf, 28 December 2013 - 08:45 PM.

JensVanEcek #12 Posted 29 December 2013 - 05:46 PM

Private

• Player
  • 38734 battles
  • 18
Taky jsem nad tím bádal. Přijde mi, že druhá věž má je celkově širší a má o něco větší mantlet.

neozbrojeny #13 Posted 30 December 2013 - 07:27 AM

Corporal

• Player
  • 25773 battles
  • 197
Tak ked som s nim odohral niekolko bitiek v TOP stave, musim povedat, ze je to fakt super tank. Zo sedehoho priemeru sa stal pre mna celkom oblubeny tank. Nakoniec myslim, ze vacsiu obratnost mu netreba, bol by tom asi uz OP na svojom tiere.

IapetosAkamas #14 Posted 30 December 2013 - 01:44 PM

Corporal

• Player
  • 29612 battles
  • 152
Ja by som rád počul nejaký návod ako s ním hrať mne zatial vôbec nesedí, chyba je určite vo mne. neviem nedostávam nejako ammoracky ale s týmto nemám vôbec problem dostať resp. vybucnúť na muníciu. Mne osotne to nevie nič odraziť, ani veža už som zúfali z toho tanku, keby mal aspon menši profil ked to nemá rychlosť ani obratnoť, kadencia je slušná. neviem mám s ním v podstate rovnaké problémy ako s CHI-nu. ako s medkom sa s tým nedá hrať kedže nemá ma problém predbehnúť aj kv1s, neviem už som z tohto tanku cleý zäúfalý. Pre mna asi najhorší tank zo všetkcýh 6 tier tankov nemám s ním winrate ani 30 percent

Edited by IapetosAkamas, 30 December 2013 - 01:46 PM.

Carpenter_92 #15 Posted 30 December 2013 - 01:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 23675 battles
  • 90
  • [-PDL-] -PDL-

View PostIapetosAkamas, on 30 December 2013 - 01:44 PM, said:

Ja by som rád počul nejaký návod ako s ním hrať mne zatial vôbec nesedí, chyba je určite vo mne. neviem nedostávam nejako ammoracky ale s týmto nemám vôbec problem dostať resp. vybucnúť na muníciu. Mne osotne to nevie nič odraziť, ani veža už som zúfali z toho tanku, keby mal aspon menši profil ked to nemá rychlosť ani obratnoť, kadencia je slušná. neviem mám s ním v podstate rovnaké problémy ako s CHI-nu. ako s medkom sa s tým nedá hrať kedže nemá ma problém predbehnúť aj kv1s, neviem už som z tohto tanku cleý zäúfalý. Pre mna asi najhorší tank zo všetkcýh 6 tier tankov nemám s ním winrate ani 30 percent

Ja ho hraju jako snipera. Diky dobremu sklonu dela to chce nekde za kopecek a vykukovat, vykouknes, vystrelis a zase zajedes. Kdyz na to neni mapa, tak je dobre spoza rohu, bum a pryc. Diky ROF, ktere je uzasne, tak s nabijakem, ventilackou a 100% posadku mi to strili za 3,21s, coz je mysim nejrychlejsi ze vsech tier VI medek. Takze tak. Toho musis chytre vyuzit. Jedu na IS-6 a japoncu jsem s edesil, ale je to pohodicka :)

IapetosAkamas #16 Posted 30 December 2013 - 04:37 PM

Corporal

• Player
  • 29612 battles
  • 152

View PostCarpenter_92, on 30 December 2013 - 01:56 PM, said:

Ja ho hraju jako snipera. Diky dobremu sklonu dela to chce nekde za kopecek a vykukovat, vykouknes, vystrelis a zase zajedes. Kdyz na to neni mapa, tak je dobre spoza rohu, bum a pryc. Diky ROF, ktere je uzasne, tak s nabijakem, ventilackou a 100% posadku mi to strili za 3,21s, coz je mysim nejrychlejsi ze vsech tier VI medek. Takze tak. Toho musis chytre vyuzit. Jedu na IS-6 a japoncu jsem s edesil, ale je to pohodicka :)

daakujem za radu, pošal som teraz aj tak hrať ale nič sa nezmenilo zdá sa mi to ešte horšie, kedže nemám žiadnu možnosť nejak takto ovplyvniť beh bitky, idem aj ja na tú IS6, som mal v pláne ísť aj ť na to STB, ale asi sa na to vykašlem, nejako dobúcham tých 70 000 skúsenosti na tomto čatou vyrovnam aspon na 50 percent winrate a bude ťahať z garáže že sa za ním ani nezapráši, strašne mi vadí ten obrovsky profil, artyna ma nemá problém dať na jednu ranu, lebo ked si to porovnam s Churchill 7 ked pri mne stojí tak mi siaha po výšku platformy, je to pomalšie ako kv1s, Dása s tým nastrielať damage ale to je len čistý spolah na team a to niesom nejakom zastancom týchto tankov, na CHi-Ri nepôjdem to už by som asi nevydržal psychicky pri nom. Za rovnaký čas viem s hociktorou inou 6-tkou spraviť 30 000 skúseností čo s touto krabicou 10 000, ale už mam aspon ponaučenie vykašlať sa na misie ak sa týkajú novej vetvy, toto už dotiahnem do konca už nepotrebujem veľa skúsenosti ale stačilo. Necháepm len jedno ako to mohli definovať ako med, ked je to väčšie ako skoro všetky tanky okrem M6, ale s M6 sa mi aspon hrá perfektne, čo sa o tomto črepe nedá povedať

EDIT:

nič horšie som v tejto hre na tier 6 nestretol tento tank určite nie je pre každého, je vhodnejší len pre dobrých medkarov a ja sa s medkami len učím hrať, ale toto čo je to je niečo strašné a podľa mna úplne odflaknutá vetva, alebo robená len na to aby hráči kupovali voľné skúsenosti neivem, ak to bolo pre pôžitok z hru z môjho pohľadu by mali programatori vrátiť peniaze čo zarobili totálne odflaknuté ako aj mapa

Edited by IapetosAkamas, 02 January 2014 - 09:07 PM.

maccinn #17 Posted 03 January 2014 - 02:35 AM

Corporal

• Player
  • 23896 battles
  • 158
  • [HALUS] HALUS
Tento tank je docela OK, jak už tu bylo řečeno. Jen mi vadí, že mu každou bitvu poškodí motor (stejně jako Chi-nu) a kolikrát i dvakrát

erik_911 #18 Posted 05 January 2014 - 12:44 PM

Corporal

• Player
  • 22819 battles
  • 160
Zatial odohrane 63 bitiek ... v stocku je ten tank mizeria, ale v top stave + 100% posadka je to iny tank. Momentalne destruction ratio 1,66 , dmg ratio 1,49 , average dmg 920. Priemerne expy za bitku 700, no stale len  3 Mastery :amazed:. Mam to nejako pomylene, relativne casto prehry za cca 1200 exp  a vyhry za 800 :facepalm:. Vybavenie: ventilacka, bino a maskovacia siet .... tu maskovacku som doteraz na medkach nepouzival, ale ma to svoje plus. S tymto tankom je lepsie vidiet a nebyt videny.

Loki_1389 #19 Posted 06 January 2014 - 10:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27554 battles
  • 689
  • [JLCI] JLCI
Mám dotaz: unesou ty stockove pásy ten druhý motor nebo budu muset napřed vyzkoumat pásy a pak motor.

elwiscomeback555 #20 Posted 08 January 2014 - 01:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 15966 battles
  • 1,967
Kdyby jenom ammoracky - první rána munice, pak vež, potom dělo plus ještě někdo z posádky...navíc pokud mají nějaké artyny tak většinou po mě jdou jak slepice po flusu. Ale jinak je to slušná vrtačka, jakmile si vás chvíli někdo nevšímá tak si nastřílíte dost

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users