Jump to content

Type 5 Chi-Ri

• Please log in to reply
201 replies to this topic

DekkerDave #21 Posted 06 January 2014 - 10:37 AM

Corporal

• Player
  • 12991 battles
  • 167
Listový pružiny třída 2, jestli myslíš tohle.

Springpeace #22 Posted 06 January 2014 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 48862 battles
  • 71
  • [1MMB] 1MMB
Jj, to je ono, díky

Titanium_Ghost #23 Posted 11 January 2014 - 01:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59475 battles
  • 740
  • [HOR-S] HOR-S

Tento tank ... dvěma slovy ... "totální humus".

Tečka.

EDIT: Po několika dalších pokusech s touto línou obrovskou papírovou krabicí plivající míčky na ping-pong doporučuji všem ostatním hráčům vy-expit volné zkušenosti a díky nim rovnou vyzkoumat VIII tier.

V opačném případě utrpí vaše nervová soustava. ... Ne, opravdu to nemá cenu. ... Pokud se ale rádi necháváte píchat drátem do oka, pojídáte kaktusy nebo spíte v kontejneru s rozbitým sklem ... pak si to užijte!

EDIT 2: Kdybych tak mohl místo tohoto Chi-bějícího Ri-tmu hrát VI-tier KV-1S .... A to bych mohl mít klidně čas zaměření "10" a rychlost střelby "1 rána za minutu ..." ...

Edited by Titanium_Ghost, 11 January 2014 - 06:21 PM.

Pinkie_Pie_Pony #24 Posted 11 January 2014 - 08:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 103498 battles
  • 74
  • [CSM] CSM

SerB by ti poradil, že když se ti Chi-Ri nelíbí, tak ho nehraj :)

Opravdu ten tank každýmu nesedne, ale dá de s ním naučit a....velmi škodit :)

Jinak ve hře jsou podstatně větší propadáky a i ty si našly své ctitele.

Titanium_Ghost #25 Posted 11 January 2014 - 11:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59475 battles
  • 740
  • [HOR-S] HOR-S

View PostPavkaPlavka, on 11 January 2014 - 08:06 PM, said:

SerB by mi poradil, abych tank nehrál pokud se mi nelíbí? .. No, to je sice výborná rada, ale v případě Japonců se aktuálně na VIII tier dostat nedá jinak, než přes Chi-Ri na tieru VII.

A dle reakcí většiny hráčů nejen česko-slovenských, ale i evropských, je Chi-Ri totální hrůza. Aktuálně si větší propadák nedokážu představit. Ale to neznamená, že se jej nesnažím "pochopit".

Jen "přenastavení" mých dosavadních hráčských návyků - s ohledem na Chi-Ri - mi jde trochu ztuha. Dám časem vědět, jak pokračuji ...

wulfalier #26 Posted 12 January 2014 - 05:01 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285
nvm mam cca 33 bitiek a dmg na bitku 1k :D myslim si ze je to cisto suportne vozitko nic viac,hra sa my snim celkom v pohode takze si nemozem stazovat :)

Ssnialiah #27 Posted 12 January 2014 - 06:26 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40754 battles
  • 1,219

View PostPavkaPlavka, on 11 January 2014 - 08:06 PM, said:

škodit komu? nebo teda velmi škodit? komu? haha... vtip? 

chápu, že nějakej úchyl v bělorusku toužil uspokojit tokijský exoty, kteří mají svoje samurajský komplexi z toho, že nic, co vyrobili ve válce a dali tomu pásy se nejmenuje tank ale srank... 

sry... nechápu Vás, že do toho jdete a utrácíte stříbrný za tyhle krámy... 

nejede to

velký jak hora fudži

papír je proti tomu ponorkový kryt v diepe

dělo je flusbrok, kterým snad dokážeš uklovat něčí bok....

pro tohle wg teď dělá bitvy typu 15:3, protože i "dement" si v těhle bitvách uklovne svoje sousto... 

já na to už v heavynách ani nestřílím... škoda náboje za 1000... nějakej šikula ve scoutu to uloví sám...

jsem totální noob... podle nějakých těch tabulek tady... beru to,

....ale wot potřebuje úplně jiný věci než další a další větve, a státy...  

P.S. myslím si, že konkrétně u japonců by měli udělat takovej 15 tier, kterej by odpovídal desítce skoro všude jinde a jmenoval by se Fa-ki(ng verze)

Edited by LuckySta, 10 November 2014 - 06:17 PM.

wulfalier #28 Posted 12 January 2014 - 07:10 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285
podla teba kram podla mna perfektny suport, a co je teba dotoho kto co utraca a kde?vies niektorych ludi bavi hrat tanky ktorych je malo a vyzaduju iny styl hry a nie len lietat po mape z neakym rusakom :smile:,hm Panther ma 150 dmg a zije,Comet ma 150 dmg a zije a ma este mensie penne nez Chi-Ri,a ako vies ze to bol gold? nieje nahodov ten gold klasicke APcko len z vysou pene? ked ti to tak vadi naco to hras? nie sem prides a vyplakavas,niektorym ludom ten tank sadne niektorym nie

SanyaJuutilainen #29 Posted 13 January 2014 - 05:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 20649 battles
  • 1,874
  • [GUP] GUP
Ale když on potřebuje 300 pene a 900 damage na T7, jinak se necítí jistý v kramflecích :)

Ssnialiah #30 Posted 13 January 2014 - 07:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40754 battles
  • 1,219

View Postwulfalier, on 12 January 2014 - 07:10 PM, said:

podla teba kram podla mna perfektny suport, a co je teba dotoho kto co utraca a kde?vies niektorych ludi bavi hrat tanky ktorych je malo a vyzaduju iny styl hry a nie len lietat po mape z neakym rusakom :smile:,hm Panther ma 150 dmg a zije,Comet ma 150 dmg a zije a ma este mensie penne nez Chi-Ri,a ako vies ze to bol gold? nieje nahodov ten gold klasicke APcko len z vysou pene? ked ti to tak vadi naco to hras? nie sem prides a vyplakavas,niektorym ludom ten tank sadne niektorym nie

není mi do toho nic... vaše věc... :-)

nebuď hned angry, když někdo napíše co si myslí

jo, jsou tady podobný tanky... právě proto moc nechápu, že přidávají další "nulový fearfactor"... kolik lidí je hraje v dnešních bitvách... cometa jsem neviděl ani nepamatuju...

já jsem jenom naznačoval, že mě mrzí(s*r*), když máš blbý mm a ještě dostaneš do teamu "tohle" ...další nulový faktor... jasně, jsou frajeři, co nastřílí v 7tier/8tier/9tier bitvách s tímhle asi i přes 2k dmg... ale bohužel, já je v teamech nepotkávám a potom se můžu rozčilovat, že se mi hromadí spíše prohry typu 2/3/4/5:15 a neuděláš NIC!

máš v teamu comety, pantery, a "tohle" a enemáci mají všechno 300 pene (obj416/8 tier dokonce 330 s goldem) a 900 dmg :-):-):-)

imho... proč to nemá aspoň 200-250 dmg? koho tohle napadlo?  je to papír a ještě slabý dmg... 

ale

je to hra, všechno je hratelný a každýho baví něco jiného... ok

Ssnialiah #31 Posted 13 January 2014 - 07:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40754 battles
  • 1,219

View PostNya_Chan, on 13 January 2014 - 05:33 PM, said:

Ale když on potřebuje 300 pene a 900 damage na T7, jinak se necítí jistý v kramflecích :)

říká kdo? někdo s obrázkem manga v profilu ... lol 

SanyaJuutilainen #32 Posted 14 January 2014 - 09:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 20649 battles
  • 1,874
  • [GUP] GUP

View PostLuckySta, on 13 January 2014 - 07:39 PM, said:

říká kdo? někdo s obrázkem manga v profilu ... lol 

Na to se nedá odpovědět než... "Říká kdo? Někdo s obrázkem tygra v profilu..."

Jako by můj avatar vypovídal o tom jak hraju, že :)

Schmudla #33 Posted 14 January 2014 - 09:54 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostLuckySta, on 13 January 2014 - 07:34 PM, said:

není mi do toho nic... vaše věc... :-)

nebuď hned angry, když někdo napíše co si myslí

jo, jsou tady podobný tanky... právě proto moc nechápu, že přidávají další "nulový fearfactor"... kolik lidí je hraje v dnešních bitvách... cometa jsem neviděl ani nepamatuju...

já jsem jenom naznačoval, že mě mrzí(s*r*), když máš blbý mm a ještě dostaneš do teamu "tohle" ...další nulový faktor... jasně, jsou frajeři, co nastřílí v 7tier/8tier/9tier bitvách s tímhle asi i přes 2k dmg... ale bohužel, já je v teamech nepotkávám a potom se můžu rozčilovat, že se mi hromadí spíše prohry typu 2/3/4/5:15 a neuděláš NIC!

máš v teamu comety, pantery, a "tohle" a enemáci mají všechno 300 pene (obj416/8 tier dokonce 330 s goldem) a 900 dmg :-):-):-)

imho... proč to nemá aspoň 200-250 dmg? koho tohle napadlo?  je to papír a ještě slabý dmg... 

ale

je to hra, všechno je hratelný a každýho baví něco jiného... ok

tak ono když si někdo myslí ptákoviny tak to některé jedince může vytáčet ...

nevím rpoč ty japonce hraješ ? už chi-to je úplně stejnej bazmek jako chi-ri (aby bylo jasno mě  se s nima oběma hraje dobře a očividně nejsme sám, včera bitva s chi-ri 3k nastříleno (devítková bitva, bez goldů, druhé dělo, první věž), 2k naspotováno, 2100+ xp a stačilo to jen na první třídu ...)

osmička je stejnej papír jako tohle (možná ještě větší) a první dvě děla jsou na osmičku taky "slabé"

devítka je stejnej papír jako osmička a topové dělo není zadarmo a hned

a desítka taky žádné extra OP terno

jeslit můžu doporučit tak jestli ti nesedí chi-ri tak na to kašli, vyjezdi si leoparda, je dost podobný a cesta na něj je imho jednodušší

jinak pene 155 není sice žádné terno ale zase k tomu máš v topu zásobník co přebíjí 8,5s takže pokud někoho dochytněš dáváš 400dmg á 10s a to mi nepřijde zlé

na t7 ti ta pene stačí bohatě, na t8 už to chce mířit a na t9 z boku v pohodě (na 300m jsem probíjel ausfB)

kdyby to mělo mít alfu 200-240 tak by ráže musela být 90mm a to by jednak déle přebíjelo a druhak by to těžko mělo autoloader (už takle je ta druhá věž jak stodola)

Titanium_Ghost #34 Posted 15 January 2014 - 01:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59475 battles
  • 740
  • [HOR-S] HOR-S

Jak přežít s Chi-Ri ...

Včera jsem kompletně vyexpil Chi-Ri, tj. "vyzkoumal" i koupil STA-1. Ale teď zpátky k Chi-Ri, a jak z něj vydolovat maximum:

- Na počátku jsem byl tímto tankem totálně rozladěn a po pravdě znechucen. Zkrátka VII. tier jsem si představoval jinak. Nicméně ...

- Dost mi pomohlo vybavení:

... Pohon věže (EGLD) ... moc se hodí zrychlení zaměžování

... Skládaná optika ... vidět protivníka co nejdříve, resp. dříve než on vás, je velmi důležité

... Zesílený podvozek  (Enhanced Suspension / Torsion Bars) ... mě se osvědčilo toto vybavení dokonce více než Nabiják / Rammer. Topové dělo se zásobníkem se nabíjí celkem rychle. A vy potřebujete 

mnohem víc zrychlit tak při pohybu. A to nejen vpřed (dostat se na výhodnou pozici), ale také vzad (co nejrychleji vypadnout poté, co jste 

do někoho nasypali ideálně celý zásobník). 

- Pro posádku jsem si dal:

... Velitel:  Profesor, Ostříží zrak

... Střelec:  Kanonýr (zúročit rychlou střelbu), Jemné míření

... Řidič:  Král bažin (podpořit pohybové schopnosti tanku), Kontrolovaný náraz (ničit lehčí tanky nárazem :)

... Radista:  Prostorová představivost, Opravy

... Nabíječ:  Intuice (rychlejší přepínání mezi typy munice :), Bezpečné ukládání

Jako 3. specializaci budu volit mezi Opravami, Maskováním či Hašením. ... Ale uznávám, že na specializace máme každý svůj názor - proto si vyberte ty, které vyhovují vám. ;)

Pokud jste top tank nebo skoro top tank, jste relativně v pohodě. Pokud jste na seznamu týmu dole, berte to tak, že každý zásah a způsobené poškození se počítá. (Obě doporučení platí pro jakýkoliv tank, ale pro Chi-Ri platí dvojnásob)

A hlavně: Jste hodně závislí na týmu, a tak se moc nerozčilujte .. ;)   Kryjte se za všechny pevné překážky (skály, domy), využívejte depresi děla (vykouknu - vysypu zásobník - schovám se) a postupem času přijdete na to, že můžete hrát v určitých situacích agresivněji (pokud uděláte chybičku, máte přece jen dost HPs).

Hodně štěstí ve hře!

T_G

P.S. Pokud se Vám osvědčí něco jiného, nezlobte se na mne a dejte mi vědět ;)

Schmudla #35 Posted 15 January 2014 - 04:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostTitanium_Ghost, on 15 January 2014 - 01:24 PM, said:

... Zesílený podvozek  (Enhanced Suspension / Torsion Bars) ... mě se osvědčilo toto vybavení dokonce více než Nabiják / Rammer. Topové dělo se zásobníkem se nabíjí celkem rychle. A vy potřebujete 

mnohem víc zrychlit tak při pohybu. A to nejen vpřed (dostat se na výhodnou pozici), ale také vzad (co nejrychleji vypadnout poté, co jste 

do někoho nasypali ideálně celý zásobník). 

- Pro posádku jsem si dal:

... Velitel:  Profesor, Ostříží zrak

... Střelec:  Kanonýr (zúročit rychlou střelbu), Jemné míření

... Řidič:  Král bažin (podpořit pohybové schopnosti tanku), Kontrolovaný náraz (ničit lehčí tanky nárazem :)

... Radista:  Prostorová představivost, Opravy

... Nabíječ:  Intuice (rychlejší přepínání mezi typy munice :), Bezpečné ukládání

Jenom pro pořádek, torzní tyče (zesílený podvozek) nemají ani ten nejmenší vliv na pohyblivost tanku, jediné co dělají že přidají HP pásům (hůř vás detracknou), sníží poškození při pádu ze srázu a zvýší nosnost tanku (tzn, používají se buď na rychlé skauty nebo když nemáte vyzkoumané pásy a chcete tam dát equip / těžké dělo, ....) jestli si pozoroval zlepšení bude to nejspíš placebo efekt

GLD vám nepřidá skoro nic (aim time u dop věže je 1,7sec (tohle imho není potřeba zrychlovat, ale proti gustu...))

jinak na dohled preferuju u chi-to chi-ri parohy, jsou to becně dost pomalé tanky (na medko) takže nějaký šílený spotting za jízdy nepřipadá v úvahu a při snajpení z křoví vám to občas hodí pár xp navíc za nasvícenou dmg

(já tam mám rammer, větrák, parohy - nasvítit a sypat tak rychle jak to jde, reload zásobníku 8,43s)

u velitele jako první a nejdůležitější rozhodně žárovku, tenhle tank je primárně sniper a vědět jeslit svítíte (a tahle bestie svítí sakra často) je něco co vám ušetří víc HPček než cokoliv jiného

u řidiče přidává král bažin pouze pohyblivost na horším terénu, pokud jezdíte po silnici tak nefunguje vůbec a i v tom terénu to s tímhle strojme nebude žádné terno (má slabej motor, osobně bych dal opravy nebo otáčení ale tady je to asi o vkusu každého) na kontorlovaný náraz je tenhle tank poněkud pomalý, to by do tebe musel někdo vrazit aby si ho využil a na vrážení do těžkých pomalých tanků mu chybí pancíř (počítá se při ramu) , ale opět, nic proti

U nabíječe rozhodněj ako první bezpečné ukládání munice, japonci (jako většina papíráků) jsou poměrně náchylní na poškození munice a tohle vám opět zachrání když ne život (blowup) tak opravy (některé hity vám ho poškodí za míň než 1/2hp takže ani nezoranžoví)

Edited by Schmudla, 15 January 2014 - 04:27 PM.

siegfried2 #36 Posted 15 January 2014 - 07:42 PM

Able Company [ABLE]

• Clan Diplomat
  • 20075 battles
  • 14
  • [ABLE] ABLE

Ok takze ani Vítězství!
Bitva: Murovanka 15. 1. 2014 19:19:46
Vozidlo: Type 5 Chi-Ri
Získáno zkušeností: 1 804
Získáno kreditů: 42 555
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "I třídy"

nestaci na Ace tankera :D. Som zvedavy ze co za skillerov to hrava. Za mna je to uplny fail ako med tank. Je to Heavy so ziadnym armorom, slabym delom, slabou manevrovatelnostou a slabym dohladom!!!. Da sa s tym hrat. Obvzlast  ked som top tier ale akonahle pridu IX tak nemate ziadnu sancu ovplyvnit bitku. Nastrielat sa mi podari vzdy daco ale zaostava to oproti ostatnym med co hravam alebo som hraval. Zatial prajem pevne nervy :D

Titanium_Ghost #37 Posted 16 January 2014 - 08:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 59475 battles
  • 740
  • [HOR-S] HOR-S

View PostSchmudla, on 15 January 2014 - 04:24 PM, said:

Jenom pro pořádek, torzní tyče (zesílený podvozek) nemají ani ten nejmenší vliv na pohyblivost tanku, jediné co dělají že přidají HP pásům (hůř vás detracknou), sníží poškození při pádu ze srázu a zvýší nosnost tanku (tzn, používají se buď na rychlé skauty nebo když nemáte vyzkoumané pásy a chcete tam dát equip / těžké dělo, ....) jestli si pozoroval zlepšení bude to nejspíš placebo efekt

GLD vám nepřidá skoro nic (aim time u dop věže je 1,7sec (tohle imho není potřeba zrychlovat, ale proti gustu...))

jinak na dohled preferuju u chi-to chi-ri parohy, jsou to becně dost pomalé tanky (na medko) takže nějaký šílený spotting za jízdy nepřipadá v úvahu a při snajpení z křoví vám to občas hodí pár xp navíc za nasvícenou dmg

(já tam mám rammer, větrák, parohy - nasvítit a sypat tak rychle jak to jde, reload zásobníku 8,43s)

u velitele jako první a nejdůležitější rozhodně žárovku, tenhle tank je primárně sniper a vědět jeslit svítíte (a tahle bestie svítí sakra často) je něco co vám ušetří víc HPček než cokoliv jiného

u řidiče přidává král bažin pouze pohyblivost na horším terénu, pokud jezdíte po silnici tak nefunguje vůbec a i v tom terénu to s tímhle strojme nebude žádné terno (má slabej motor, osobně bych dal opravy nebo otáčení ale tady je to asi o vkusu každého) na kontorlovaný náraz je tenhle tank poněkud pomalý, to by do tebe musel někdo vrazit aby si ho využil a na vrážení do těžkých pomalých tanků mu chybí pancíř (počítá se při ramu) , ale opět, nic proti

U nabíječe rozhodněj ako první bezpečné ukládání munice, japonci (jako většina papíráků) jsou poměrně náchylní na poškození munice a tohle vám opět zachrání když ne život (blowup) tak opravy (některé hity vám ho poškodí za míň než 1/2hp takže ani nezoranžoví)

Díky Schmudlo za Tvůj komentář. Je dobré, že není úplně stejný jako můj, alespoň si budou moct ostatní hráči porovnat oba názory a udělat si ve finále ten svůj.

Za sebe doplňuji:

- zesílené pásy ... ano, hůř vás de-tracknou a vy se můžete "vypařit"

- GLD u topového děla je opravdu kosmetické "+", ale u předchozích děl "+10%" při rychlosti zaměření vám prostě pomůže. A mě osobně vyhovuje i u topového děla při stylu hry "vykouknu - vystřelím - schovám se".

- Binocular Telescope / "parohy" jsem zkoušel, ale považuji za ne nejlepší. Jste medko: pokud jste top tank, tým vám kempení nebude trpět; pokud jste na seznamu týmu dole a hrajete proti IX., přece jen se asi pokusíte je v průběhu bitvy

objet a nasypat jim zásobník do motoru, než čekat někde ve křoví s otázkou "jak to dopadne".

- Tenhle tank není primárně sniper. Váš problém je "silný pancíř" soupeře, a tak musíte aktivně - podotýkám aktivně - vyhledávat cíle, kterým ublížíte: slabá místa silných tanků (weak spoty, boky, zadní části), hůře pancéřované tanky, artyny.

Pokud v dané pozici nemůžete nikomu reálně ublížit, tak pozici změňte a přesuňte se. Rychle zmizte tam, kde můžete být užiteční. (A k tomu vám Bino / parohy ničím nepřidají).

- Žárovka u velitele ... na začátku bitvy se nikam hrnout nemůžete, resp. musíte být velmi opatrní. Takže spotting ve většině případů necháte spoluhráčům z týmu. Až když se situace trochu vyjasní, tak se tomu přizpůsobíte. ... ALE asi většina

z Vás má žárovku v oblibě ... ;)

- Bezpečné ukládání munice ... ano, je dobré. Jako první ... no problem.

Hodně štěstí!

T_G 

Schmudla #38 Posted 16 January 2014 - 11:02 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View Postsiegfried2, on 15 January 2014 - 07:42 PM, said:

nestaci na Ace tankera :D. Som zvedavy ze co za skillerov to hrava.

to nevím ... ale jestli tě to uklidní tak já mám maximum zatím 2100xp a taky jenom první třída :)

View PostTitanium_Ghost, on 16 January 2014 - 08:23 AM, said:

- Binocular Telescope / "parohy" jsem zkoušel, ale považuji za ne nejlepší. Jste medko: pokud jste top tank, tým vám kempení nebude trpět; pokud jste na seznamu týmu dole a hrajete proti IX., přece jen se asi pokusíte je v průběhu bitvy

objet a nasypat jim zásobník do motoru, než čekat někde ve křoví s otázkou "jak to dopadne".

- Tenhle tank není primárně sniper. Váš problém je "silný pancíř" soupeře, a tak musíte aktivně - podotýkám aktivně - vyhledávat cíle, kterým ublížíte: slabá místa silných tanků (weak spoty, boky, zadní části), hůře pancéřované tanky, artyny.

Pokud v dané pozici nemůžete nikomu reálně ublížit, tak pozici změňte a přesuňte se. Rychle zmizte tam, kde můžete být užiteční. (A k tomu vám Bino / parohy ničím nepřidají).

- Žárovka u velitele ... na začátku bitvy se nikam hrnout nemůžete, resp. musíte být velmi opatrní. Takže spotting ve většině případů necháte spoluhráčům z týmu. Až když se situace trochu vyjasní, tak se tomu přizpůsobíte. ... ALE asi většina

z Vás má žárovku v oblibě ... ;)

- Bezpečné ukládání munice ... ano, je dobré. Jako první ... no problem.

no, problém je že tnehle tank je medko jenom podle děla a pancíře, rychlostí je to agilní heavy

jeslit team nedokáže pochopit že jako toptier jsem ulitmátní dmg dealer diky přesnosti a zásobníku (a tím že na t7 prostřeluju na pohodu čelně všechno co uvidím) a budou se mě snažit někam vyštvat, jejich boj, to budu radši kempr noob než mrtvej spotter

otázka je kde kempit, já většinou kempím tak že 90% našich tanků je za mnou ... (jakože dál od nepřítele) tam si najdu nějaké pěkné husté křoví, rozložím paroží a čekám (ideálně třeba malinovka, strana z kostelem ten útes nad vodou - vidíš nájezd na kopec, vidíš celé pole - odtud mám i výše zmíněný rekord 2k spot, 3k dmg (t9 bitva)). prostě se nsažím jet někam kde se typicky netlačí ale odkud je vidět do boku na bojující tanky co jedou "ověřenou" trasu, tam mi 155 pene stačí i na devítky

primárně to možná není sniper, ale díky pancíři a rychlosti mu většinou nic jiné nezbývá (jít na closecombat s čímkoliv na t8+ je smrt a od t7 to taky zabolí)

(já beru jako snajpra cokoliv co střílí na víc než 200m a nezasahujue přímo do bojů)

Rushy_Razsh #39 Posted 17 January 2014 - 03:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37570 battles
  • 437
  • [_CALM] _CALM

View PostSchmudla, on 14 January 2014 - 09:54 AM, said:

tak ono když si někdo myslí ptákoviny tak to některé jedince může vytáčet ...

nevím rpoč ty japonce hraješ ? už chi-to je úplně stejnej bazmek jako chi-ri (aby bylo jasno mě  se s nima oběma hraje dobře a očividně nejsme sám, včera bitva s chi-ri 3k nastříleno (devítková bitva, bez goldů, druhé dělo, první věž), 2k naspotováno, 2100+ xp a stačilo to jen na první třídu ...)

osmička je stejnej papír jako tohle (možná ještě větší) a první dvě děla jsou na osmičku taky "slabé"

devítka je stejnej papír jako osmička a topové dělo není zadarmo a hned

a desítka taky žádné extra OP terno

jeslit můžu doporučit tak jestli ti nesedí chi-ri tak na to kašli, vyjezdi si leoparda, je dost podobný a cesta na něj je imho jednodušší

jinak pene 155 není sice žádné terno ale zase k tomu máš v topu zásobník co přebíjí 8,5s takže pokud někoho dochytněš dáváš 400dmg á 10s a to mi nepřijde zlé

na t7 ti ta pene stačí bohatě, na t8 už to chce mířit a na t9 z boku v pohodě (na 300m jsem probíjel ausfB)

kdyby to mělo mít alfu 200-240 tak by ráže musela být 90mm a to by jednak déle přebíjelo a druhak by to těžko mělo autoloader (už takle je ta druhá věž jak stodola)

S tímhle já tedy nesouhlasím ;) Chi - ri je odpad, a někdo se musel zbláznit v inženýrské sekci WG, 7 tier, který je větší než 80% desítek ve hře a může závodit s lowem, kdo dřív bude na pozici, nemá šanci obstát na pubu. Totálně musíte spoléhat na team, sami nic neděláte, a i když vás je víc, tak chi - ri je do počtu. Jo pokud potkáte mm, že jste na topu, tak si nastřílíte. Ale ted to hlavní:

Chi-to oproti tomu je výporný, to dělo je super, tank je taky pohyblivý a dají se s ním krásně dorážet tanky.

STA-1 co jsi to psal? že dělo je "slabé"? Tak bud jsi to myslel ironicky, nebo jsi hrál jinej tank, tohle je TOP dělo že všech 8 medek. Nádherná pene s šlušným domeřováním a pěknou přesností s reloadem 6,4s je AWESOME. 

Schmudla #40 Posted 17 January 2014 - 01:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View Postrazsh, on 17 January 2014 - 03:05 AM, said:

S tímhle já tedy nesouhlasím ;) Chi - ri je odpad, a někdo se musel zbláznit v inženýrské sekci WG, 7 tier, který je větší než 80% desítek ve hře a může závodit s lowem, kdo dřív bude na pozici, nemá šanci obstát na pubu. Totálně musíte spoléhat na team, sami nic neděláte, a i když vás je víc, tak chi - ri je do počtu. Jo pokud potkáte mm, že jste na topu, tak si nastřílíte. Ale ted to hlavní:

Chi-to oproti tomu je výporný, to dělo je super, tank je taky pohyblivý a dají se s ním krásně dorážet tanky.

STA-1 co jsi to psal? že dělo je "slabé"? Tak bud jsi to myslel ironicky, nebo jsi hrál jinej tank, tohle je TOP dělo že všech 8 medek. Nádherná pene s šlušným domeřováním a pěknou přesností s reloadem 6,4s je AWESOME. 

chi-ri je fajn sniper. nic víc, nic míň. není to žádné OP terno ale je ot slušně hratelné, pricnipelně stejně jako chi-to (rozdil v aimtime a zásobník sice nevypadají jako velký rozdíl, ale pokud se dají využít, je ot super) i chi-to jde proti osmičkám takže nevím v čem ti přijde o tolik lepší než chi-ri

u STa jsme psal že první 2 děla jsou slabé ( i když to druhé je lepší než má pershing topové...) a za tím si stojím, type 61 je opravdu dělo dobré, možná až moc :)

jinak STA ještě nemám, ale první dělo má pene 155 a druhé 185 to s ohledme na papírovost tanku (pershiga podrží věž) není žádná hitparáda

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users