Jump to content

Type 5 Chi-Ri

• Please log in to reply
201 replies to this topic

nehned #201 Posted 17 July 2017 - 08:24 AM

Sergeant

• Player
  • 62162 battles
  • 207
  • [-CZL-] -CZL-
Velice dobře si pamatuji , že když jsem se před nějakými 4 lety , kdy japonská větev vyšla , prokousal k Chi-Ri ,absolutně jsem nechápal co je to po Chi-To za šílený šrot .  Pomalý neohrabaný  papír, na kterého si s chutí zastřílí i tančík s namontovaným flusbrokem místo děla,  co věčně svítil  a k tomu se zásobníkem , který mi byl na nic , jelikož krátce po začátku bitvy jsem pravidelně nedobrovolně upaloval zpátky do garáže . Nenáviděl jsem ho a přeexpení na STA-1 bylo mou noční můrou nejhoršího kalibru . Mým jediným a nejvytouženějším cílem bylo ho co nejrychleji přeexpit a navždy zapomenout , že existuje , abych se v noci nezačal při vzpomínce na hraní s tímto tankem hrůzou pomočovat . Takže se vůbec nedivím , těm negativním reakcím na tento tank . Jenomže . Snad s nadměrného promile alkoholu krvi , či z přemíry sledování BDSM pohádek pro dospělé a následné chuti vyzkoušet si trochu toho masochistického laškování jsem si ho nakonec nedávno koupil zpátky . A světe div se. Pořád to je pomalý neohrabaný papír , na kterého si s chutí zastřílí i tančík s namontovaným flusbrokem místo děla a co věčně svítí . ALE najednou se zásobníkem , který mi vůbec nebyl na nic , protože rozdával damage vyloženě s radostí (úplně jsem ho slyšel , jak si u toho výská;) a už ne já , ale nepřátelé nedobrovolně upalovali zpátky do garáže . Ten tank má snad všechny neduhy , co na tanku můžete najít , ale zároveň je neskutečně zábavný . Díky velmi rychlému přebíjení zásobníku a i velmi krátkému času mezi jednotlivými výstřely mám pocit , že neustále v bitvě něco dělám . Navíc mě nutí stále sledovat minimapu , vývoj bitvy , a odpovídat si na věčnou otázku :" Kam s ním ? " , protože to kam se vydám s Chi-Ri je pro mě životně a výsledkově důležité , jelikož nedostatečný počet koníků pod kapotou mi na nějaké ty preteky po mapě či velké přejíždění z místa na místo nestačí. Nábojů mám mraky , rychlopalebné dělo se chová i na dálku velmi slušně a tak při té, v bitvě udělované kanonádě , na nějaké ty nedostatky tanku  rychle zapomínám. Ten tank je svým způsobem pořád šrot , ale velmi zábavný šrot . Jen se po bitvách s použitím goldů raději nekoukám na výsledkovou tabulku , protože by mě z té mínusové cifry na pozici automatické doplnění munice mohl trefit šlak . Není to tank , s kterým bych musel mít stovky či tisíce bitev , ale když mám chuť se v bitvách pobavit tak na něj v garáži velmi rád kliknu .

Edited by nehned, 17 July 2017 - 02:29 PM.

Duce_Anchovy_ #202 Posted 10 February 2018 - 09:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24020 battles
  • 80
  • [GUP] GUP

To jsem tak dnes ve stavu mírné podnapilosti a znuděnosti jen seděl u WoT, a tupě zíral na všechny stroje ve své garáži a občas si zkouknul ony proslulé kvalitní diskuze v public chatu. Všechny tanky co jsem měl zrovna v garáži mě momentálně nudily, a tak jsem se jen tak rozhodl využít dnešní slevy na medka (akce byla k datu tohoto postu), a zakoupil jsem si hromadu T7 medek, které jsem vlastnil ještě jako rajčák. Mezi nimi byl i tento obrovský krabicoidní papírový tank, chlouba inženýrství císařského japonska, Type 5 Chi-Ri. Na tento tank jsem kdysi velmi nadával, a doslova jsem se nutil k tomu, abych ho hrál a dostal se tedy na STA-1 a výše. No ovšem dnes kdy již nejsem rajče, tak mě hned několik prvních bitev které jsem si hned lognul, mile překvapilo. Hned první bitva tier9, El-Haluf, kde se mi povedlo nasolit 1800 damage. Další bitva, prochorovka, z midu nějakých 2000 damage.

Takže, tady to máte.

+ gun deprese 10 stupňů (klasika u japonců)

+ autoloader má rychlí burst a potenciál 390 damage v zásobníku

+ 1250 hp (jen o 50 méně než panther)

+ přesné dělo, perfektní aiming time (pohon děla nemá ani cenu dávat, místo toho raději třeba ventilaci)

- je to obrovská papírová krabice :D

- průměrná pohyblivost, dá se trochu srovnat s pantherem.

Důležité je dávat si pozor na všechny houfnice, a pokud jsou ve hře 3 artyny tak se snažit pořád hýbat.

Pokud chcete nějaký fun nižší tier, tak Chi-Ri může mít v rukou lepšího hráče I slušný potenciál v bitvě.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users