Jump to content

STA-1

• Please log in to reply
186 replies to this topic

Springpeace #21 Posted 02 February 2014 - 01:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 50309 battles
  • 71
  • [1MMB] 1MMB
Jaké vybavení se montuje na zvětšení nosnosti podvozku na tento tank? 

martouf #22 Posted 02 February 2014 - 07:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 45198 battles
  • 1,262
  • [FD_CZ] FD_CZ

View PostSpringpeace, on 02 February 2014 - 01:03 PM, said:

Jaké vybavení se montuje na zvětšení nosnosti podvozku na tento tank? 

Torzní tyče. Pak se tam dá v základu něco dát. Stejně bych popsal tank takto. Zásah - vyřazen motor , zásah - vyřazen motor, zásah vyřazen motor + oheň + vyřazen řidič. Nic jiného to neumí. Podobné vlastnosti jako premiový tančík T-62.  Udělají tank papírový a ještě velmi náchylný na zničení motoru a požár. Tady padlo hodně IQ při nastavování hodnot.  Tank opět bez žádné výhody. Celá větev japončíků je jen žrádélko pro hráče od nejnižších tierů  ve hře. Určitě se to zlepší,ale nemůže se postavit žádnému tanku na svém tieru a ani na nižším. Je tedy pravda,že mám s tímto tankem větší životnost než lemmings HT co jedou na opačnou stranu.

wulfalier #23 Posted 02 February 2014 - 08:30 PM

Sergeant

• Beta Tester
  • 16456 battles
  • 285

View Postmartouf, on 02 February 2014 - 06:59 PM, said:

Torzní tyče. Pak se tam dá v základu něco dát. Stejně bych popsal tank takto. Zásah - vyřazen motor , zásah - vyřazen motor, zásah vyřazen motor + oheň + vyřazen řidič. Nic jiného to neumí. Podobné vlastnosti jako premiový tančík T-62.  Udělají tank papírový a ještě velmi náchylný na zničení motoru a požár. Tady padlo hodně IQ při nastavování hodnot.  Tank opět bez žádné výhody. Celá větev japončíků je jen žrádélko pro hráče od nejnižších tierů  ve hře. Určitě se to zlepší,ale nemůže se postavit žádnému tanku na svém tieru a ani na nižším. Je tedy pravda,že mám s tímto tankem větší životnost než lemmings HT co jedou na opačnou stranu.

stimto len suhlasim,je to super tancik ale tie moduly tie moduly cloveka nicia len doplnim.....prvy zasah zniceny motor zabity vodic-opravis ozivis,druhy zasah znova to iste ale bonus teraz velitel alebo strelec.... no proste to nieje tank ale chodiace moduly :trollface:

PegLegPirate #24 Posted 02 February 2014 - 10:17 PM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_
Dnes jsem s nim v t9 bitve dal 6 kilu a docela damage, musi se povest strelba z boku, uhnout se strelam od TDs, AT se netrefi, no a pak podpora utoku z druhe vlny ;). 1to1 jenom kdyz  ma souper pod 30%, to pak vymre on a ne ja ;). Nicmene strelec doexpil konecne mireni a tds s timto tankem prestava byt az takovy problem, trefuji se do bolavych mist ;). Poznatek z dnesniho dne - malinko nauhlovana vez (zbytek za kopeckem) odrazela na kazde mape 1 az 1,5k damage, jak jsem ostal tafku tak sup za domek hned vedle :). Problem je kdyz tam ten omk neni nebo je videt cely tank, pak plati vse vyse popsane, hodne to hori a umira v nem posadka ;). Nicmene, pocitove po hrani jenom japoncu od t1 do t8 zatim je t4 a t8 pro mne jakozto pro zacatecnika nejhratelnejsi :)

PegLegPirate #25 Posted 02 February 2014 - 10:48 PM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_
Take je pravda ze jsem dnes s STA uhral na mne nadprumernych 58% -> rozumny mm + u nizkeho poctu mych hp se mne lovci snazili umrit strelou do veze nebo heatem do pasu o a to jedina sance kdy tento tank obcas odrazi nebo pohlcuje, kamkoli jinam to projde a udela z z STA vetsinou ohnostroj :) + trefovani weakspotu u TDs + potkavani t9+ z boku ->  no a pocit ze je to rozumny tancik je na svete (upgradoval jsem oobni taktiku u japoncu z vystrel / zalez / vystrel na vystrel / schovej se - cekej 3 vteriny za domem/ vystrel ale nejlepe z druhe strany onoho domu a nasledne urcite zmen pozici, pricemz ukazuj spodni cast tanku co nejmene:-) ), jak na to prestanu myslet tak horim, jinak to prinasi ovoce :-) .

PegLegPirate #26 Posted 03 February 2014 - 05:32 PM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_
Dnesek s Chi-Ri přes 66%, s STA1 přes 53%, povedla se s nim I. trida (ve meste zabito 4x HT + 1MT a nasledne AT), cim dyl s Japoncema clovek hraje - tim je to zajimavejsi, najel jsem prilis dopředu asi jenom 3x a tam okamzite vymrel, ale když mne byla videt jenom vezicka za kopcem ci piskovou dunou, tak odrazela strely od HTs jedna radost, az jsem se divil a to jakoze dost :), uz se pomalu blizim na T9, tak jsem moc zvedav :)

Seyrion #27 Posted 04 February 2014 - 10:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
PegLegPirate, hele, a jaky se ti libil nejvic? Pocitame, ze jsme oba na tieru 8. Ja navic zacal hrat az s tierem 3 ChiHa. Takze srovnavam jen 3-8 tier. A nepocitam vzhled. To bych ChiRi nemohl ani kupovat, jak je to oskliva piksla:) Jsem ted na te osmicce a je teda zatim ve stocku, ale trochu jsem si zvykl na rychlopalny delo ChiTo, a posleze na trojranny zasobnik ChiRi. Tohle nabiji dlouho, co je tyden dlouhej. Jasne, az vyexpim podvozek, dam tam nabijak, takze to nebude nabijet 7,7 ale stahne se to na nejakych 7,2. To je porad oproti 3.1 na ChiTo nebo oproti tomu zasobniku sakra smutnej rozdil. Zvlast, kdyz to ma prumernou dmg jen 240. S tierem 6 i 7 jsem delal velky diry do soupere. Takze fakt uvazuju o tom, ze si do ChiTo, ktery kempi v garazi, zase koupim posadku. Miluju ten stroj, stejne jako hellcata.

martouf #28 Posted 04 February 2014 - 06:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 45198 battles
  • 1,262
  • [FD_CZ] FD_CZ

Není to žádný výkon,ale 8 killů je doma.

http://wotreplays.co...a-martouf-sta-1

.

.

Horší je,že to pořád potkává sci-fi tanky a to je hodně a rychle smrtící. Škoda že je tento střeďák opět větší než HT. Když jsem jel po boku IS3 ,tak to bylo docela znát.

.

.

Kdo chce může si vyjezdit druhý kanón s pene 185mm což je dostačující,ale co bylo překvapení,že goldovka jsou HEATy což je super. APCR moc nemám rád,ale Heaty super. Musím vyzkoušet ,ale s pene 185mm u AP munice jich asi moc nepoužiji.

.

.

Tak druhý kanón už je dobře použitelný. Heaty umí pěkně probíjet,ale nejsou potřeba. Podobný kanón jak u T-59 akorát rychleji zaměřuje ale doba nabíjení je stejná. S tímhle dělem už je tank trošku nepříjemný pro protivníka  bez nutnosti goldové munice.

Edited by martouf, 04 February 2014 - 10:57 PM.

Seyrion #29 Posted 04 February 2014 - 06:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Mimochodem, i to ChiTo ma vetsi DPM... A ChiRi z tehle tri ma samozrejme nejvyssi...

PegLegPirate #30 Posted 05 February 2014 - 12:35 AM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_

Mysaku, ja dnes cerstve zakoupil t9, v zakladu opet veliky tancik, ale nic co bys od Japoncu neznal jedes-li je od zacatku.

K tve otazce: subjektivne je pro zacatecnika nejlehci na hrani STA, lze jej hrat jakozto typicke medko ( flankujes, schovas se s tim za ht, das z boku damage temer cemukoliv a ze predu taky neco ustrilis ;)). Dnes jsem s nim mel opet 60% (mam jej ale jiz plne vyzkoumaneho), strili to rozumne rychle,  vozim s nim sadu na opravy, velky hasicak a velkou lekarnu, hraje se s nim fakt prijemne ;).

Chi-Ri je super lovec scoutu, nasledne ma ten problem, ze je vsude videt a sam nic nevidi ;). Takze misto HT potrebujes spis do spolecnosti TD at neco vidis a musis myslet porad na to, zda se mas za co schovat a hrat to taky jakozto td, ale na vzdalenost 100 az max 250m abys daval co nejvice damage - narocnejsi ;). 

Chi-To  je rychly a moc presny strelec, na nej se urco vypla optika nebo parohy,  posledni dny ale jezdim jiz jenom t8 a t7, od zitrka to bude t9 a k tomu t8 no a az se o case dohrabu na t10 tak poprve presunu i posadku, uvidime ;).

Toz hodne zdaru s Kamikaze tanciky ;)

Seyrion #31 Posted 05 February 2014 - 09:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Peglegpirate, jojo, jedu je od zacatku a velikost tanku me tak ani neprekvapuje. Ale sta1 ma mimochodem, skvelej camobonus 15%. To je dost. Jinak, ja mam vetsinu bitev nahranou se stihacema, jsem spis td-hrac. A japonska linie, jakozto vysunutej sniper mi plne vyhovovala. Proto jsem s tim sta trochu nestastnej. Vozim tam taky auto. hasicak, velky naradi i lekarnu. Opravdu je to rozpadaci tank, na rozdil od ChiTo i ChiRi. Ale fakt me krka to nizky dpm. A ten dlouhej reload:) Ale dam tomu cas a az to bude v topu, tak se to snad zlepsi. Na posadce mam jinak sesty smysl u velitele a zbytek ma camo. Druhej skill si i velitel dodelava camo a zbytek ma takovy ty rozumny perky,  jako kanonyr a tak... Ja. jsem na chito opet koupil 80% posadku, dal mu zaze klimatizaci, nabijak i zamerovac a budu azi jezdit t6 a t8. Uvidime dal. Diky za nazor:)

Seyrion #32 Posted 05 February 2014 - 10:00 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Jo a jaky tam vozis vybaveni? Ja az po ChiRi jsem tam vozil klasickou trojkombinaci - ventilacka, nabijak, zamerovac. Mozna, ze u sta je jeho hernim stylem trebs jina kombinace.

martouf #33 Posted 05 February 2014 - 11:44 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 45198 battles
  • 1,262
  • [FD_CZ] FD_CZ
ventilačka je k ničemu. Optika má větší uplatnění.

Edited by martouf, 05 February 2014 - 11:44 AM.

Seyrion #34 Posted 05 February 2014 - 11:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Ja si prave rikam, ze jako tank do druhy linie nepotrebuju ano bino ani optiku, neb ja nikomu spotovat nebudu, pokud budu v druhy linii. A jako td se taky neuplatnim, protoze mam hrozny zamerovani...

PegLegPirate #35 Posted 05 February 2014 - 04:40 PM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_

Mysaku, STA-cko je opravdu medko (tiery před tim nene :)), takze ma flankovat a rozebirat z boku, na to je fakt ok (cili ja tam mam nabijak, zamerovac a optiku). Jinak dnes jsem ukroutil 2x t10 TDcka a slo to, ovsem jak jsem zakoupil japonsky t9 a STA slo do Elite tak mm sel do kytek :) -> s dnesnim mm (z 90% jsem mel 34 a méně procent sance na vyhru) se nedalo moc hrat, do boku se dostat neslo a T10 TD mne dal ze predu několikrát z full hd do smrti :). Procentualne jsem vyhral tak 4 mapy z 20.... v nepomeru k tomu t9 mam v zakladu a tam jsem porad top v mape a většinou to vyhrajem :), cekam tam ale na podvozek, at do toho muzu hodit nabijak, zamerovac a pry se tam ma nosit vertikalni stabilizator, tak to tam lupnu taky. Ta první vez u t9 ma brutalni vezicku velitele, tam mne vesmes kazda t10 da na ranu, pry ta další vez je ok a nabiji to solidne rychle, pozname.... :).

Nicmene, s dnesnim mm mne STA pekne krkalo, zlepsili to az poslední 2 hry kde jsem odkroutil ty TD na tieru 10 (pas dolu, strelba do zad a tak několikrát kolem dokola :o)). V novem patchi budou pry TDs krouhle jak na rychlosti tak trochu v panciri, takze MT by se k nim měli nejak rozumneji dostat, uvidíme, takhle mne TD 10 vidi přes pulku mapy a to ze mne da na ranu je peklo.... ale když se tymova HT na levo a na pravo nerozpadnu hned počátkem hry a ty se dostanes stredem mapy nekam do boku, je STA moc moc moc dobrej stroj :).

martouf #36 Posted 06 February 2014 - 08:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 45198 battles
  • 1,262
  • [FD_CZ] FD_CZ
Jo přesně. STA svítí přez půlku mpay a má proti sobě SCI-FI  TD které dávají tento tank na ránu a když přežije tu první za 2 sekundy už letí další. Přitom STA už z první rány má zničený motor a shozený pás. + ping 300 a výše. Radost hrát to jo. V T 9a 10 nemá moc uplatnění. Už jsem klesl na 40% win ratio. Chytá superahráče,takže do 2 minut vymalováno. A já jim také moc nepomáhám,když to nemá žádné kamo a TD mě spotne dříve než já je a to stojím v křoví bez výstřelu. Zásahy od arty za plný HP také dobrý. Tank ujde,ale aspoň matlet by mohl něco odrazit ,když už je tak papírový. To už i ten helcat dobře matletem odráží. Střeďák tieru 8 a pancíř  jak tier 5 to už je na zamyšlení.

Edited by martouf, 06 February 2014 - 09:39 PM.

Seyrion #37 Posted 06 February 2014 - 09:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Musim rict, ze jsem konecne nsmontoval novou vez, novy pasy, novej motor. No, krome zvyseny nosnosti jsem nezpozoroval moc rozdil. A to stockovy delo je ... ach boze... to je takova tragedie. Musim strilet goldy, protoze uz neprobijim tak casto a ten reload... Na chiri jsem takovy strely mel tri. A kdy je tym banda lumenu, tak jsem v .... jak Bata s drevakama. Ale bez goldu jsem uplne marnej.... Vyexpeni veze a motoru me stalo 400K kreditu. To neni moc vydelecny tank:(

Seyrion #38 Posted 06 February 2014 - 11:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9710 battles
  • 626
Nemuzu si pomoct, ale docela me prekvapuje, ze na replayi z testu tomu tanku po zasazich neumira tak casto posadka a neodchazi tolik modulu... jak to?

edrla #39 Posted 06 February 2014 - 11:45 PM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 32124 battles
  • 96
  • [INTAS] INTAS

View Postmysakbm, on 06 February 2014 - 09:36 PM, said:

Musim rict, ze jsem konecne nsmontoval novou vez, novy pasy, novej motor. No, krome zvyseny nosnosti jsem nezpozoroval moc rozdil. A to stockovy delo je ... ach boze... to je takova tragedie. Musim strilet goldy, protoze uz neprobijim tak casto a ten reload... Na chiri jsem takovy strely mel tri. A kdy je tym banda lumenu, tak jsem v .... jak Bata s drevakama. Ale bez goldu jsem uplne marnej.... Vyexpeni veze a motoru me stalo 400K kreditu. To neni moc vydelecny tank:(

Stock nemůžeš hodnotit, většina tanků je ve stoku špatná, některé naprosto nepoužitelné (viz M46 patton). Jak to dostaneš to topu je to vrah. Má nejlepší pene ze všech tier 8 medek. Slušná mobilita, věž občas dingne. S top dělem musíš vydělávat i bez prémiového účtu.

PegLegPirate #40 Posted 07 February 2014 - 01:10 AM

Corporal

• Player
  • 28526 battles
  • 144
  • [_LVI_] _LVI_
Mysaku, STAcko je o tom brutalnim delu, ktere musis naexpit ;). Pak z boku uz ani nemusis moc zoomovat a jenom strilis, obcas se s tim povede uklovat i t8 ht 1to1 (jak ktery, moc hp nezbude, ale kdyz vidi hevici medium tak si jedou pro frag a ty s tim delem je nadamagujes brutalne, takze i kdyz te umrou, zbyde jim neco malo procent a v dane mape dohrali, samozrejme je idealni se takove situaci vyhnout a prat to do nich z boku :)). Ono to ale nekdy nejde, zacinam potkavat na muj vkus prilis t9, kteri neznaji mapy a bohuzel vetsinou sedi v HT ;). Takze typicka situace je, ze ja s 1 ht nastrilime 4ht od soupere kazdeho tak na 5%, nase ht to hrdinne pozoruji z kopecka, staci sjet a neco delat, ale ono nene, nechaji nas vymrit a nasledne je pobiji td z boku... a nebo to ani nepozoruji, protoze 7 ht kempi ve meste proti 1 ht od soupere a kdyz umreme 2 na nasi strane, tak se konecne pohnou, oslavi ten jeden frag a nasledne jim souper capne zakladnu (dnes se stalo nekolikrat) ;). Oni totiz v tech ht sedi borci co museli hravat td protoze to zpousta hraje stylm ze to zakempi na zacatku a idealne rozhodne za mt, pac by je preci mohl nekdo trefit ;)... to jsem se trochu rozohnil nad dnesnim umenim nekterych ht.....dame Mysaku cetu, kdyz nas to hodi do topu tak vylovime vsechno co se objevi ;).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users