Jump to content

Premium tank (V nebo VI)

• This topic is locked This topic is locked
12 replies to this topic

mazednik #1 Posted 14 December 2013 - 09:00 PM

Private

• Player
  • 2489 battles
  • 18

Ahoj, Rád by jsem se vás zkušených tankistů zeptal jaké prémiové tanky V nebo VI úrovně doporučujete a jejich klady a samozřejmě i zápory (můžete  i napsat jak jsou na tom v MatchMakingu).
žádám vás o toto jelikož je těch Prémiových tanků hodně a já nejsem zase takový expert tak nevím co a jak  :child:

:honoring:Děkuji:honoring:

mazednik

Fox_25 #2 Posted 14 December 2013 - 10:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845

Kamarád si hrozně moc pochvaluje ruskou matildu, já zase nedám dopustit na Churchill III, o T14 snad ani nemá cenu moc uvažovat vzhledem k tomu že má problém penetrovat KV-1 na zadek. Spíš nechápu proč si neotevřeš jednotlivé vlákna kde jsou popsány prémiové tanky páté a šesté úrovně. Po jejich přečtení a shlédnutí pár záznamů bitvy by sis mohl odvodit který z nich by ti mohl vyhovovat. Totiž, pořád je problém v tom že kamarádovi vyhovuje Matilda a mě zase Churchill III, já s jeho matildou nezahraju to co on a on zase nezahraje s Churchilem to co já.

Může ti tu napsat X lidí že ten a ten prémiák je dobrý, ale pořád ti tato informace bude v podstatě k ničemu.

mazednik #3 Posted 14 December 2013 - 10:44 PM

Private

• Player
  • 2489 battles
  • 18

View PostFox_25, on 14 December 2013 - 10:00 PM, said:

Kamarád si hrozně moc pochvaluje ruskou matildu, já zase nedám dopustit na Churchill III, o T14 snad ani nemá cenu moc uvažovat vzhledem k tomu že má problém penetrovat KV-1 na zadek. Spíš nechápu proč si neotevřeš jednotlivé vlákna kde jsou popsány prémiové tanky páté a šesté úrovně. Po jejich přečtení a shlédnutí pár záznamů bitvy by sis mohl odvodit který z nich by ti mohl vyhovovat. Totiž, pořád je problém v tom že kamarádovi vyhovuje Matilda a mě zase Churchill III, já s jeho matildou nezahraju to co on a on zase nezahraje s Churchilem to co já.

Může ti tu napsat X lidí že ten a ten prémiák je dobrý, ale pořád ti tato informace bude v podstatě k ničemu.

Krásná slova... děkuji za ponaučení

Už nemusíte psát (jednal jsem zbrkle)

imartas #4 Posted 15 December 2013 - 12:08 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 31523 battles
  • 1,372

View Postmazednik, on 14 December 2013 - 08:00 PM, said:

Ahoj, Rád by jsem se vás zkušených tankistů zeptal jaké prémiové tanky V nebo VI úrovně doporučujete a jejich klady a samozřejmě i zápory (můžete  i napsat jak jsou na tom v MatchMakingu).
žádám vás o toto jelikož je těch Prémiových tanků hodně a já nejsem zase takový expert tak nevím co a jak  :child:

:honoring:Děkuji:honoring:

mazednik

Další takovej!Sakra máš 1600 bitev a chceš si kupovat 6 premiák.Nauč se prvně pořádně jak to hrát a pak si kup prémiák.Uděláš s tí mnohem víc užitku než škody.

Haty_ #5 Posted 15 December 2013 - 01:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17806 battles
  • 646
  • [PERL] PERL

View Postimartas, on 15 December 2013 - 12:08 AM, said:

Další takovej!Sakra máš 1600 bitev a chceš si kupovat 6 premiák.Nauč se prvně pořádně jak to hrát a pak si kup prémiák.Uděláš s tí mnohem víc užitku než škody.

A není to úplně jedno když už stejně tier6 má? Rozhodně je to lepší než kdyby si chtěl koupit tier8 prémiák.

Jinak já bych ti doporučil stáhnout si test server a vyzkoušet si to na něm. Je sice pravda že to není úplně stejné jako na normálním serveru (třeba pancíř asi moc nevyzkoušíš protože se tam pálí jen goldy), ale aspoň si uděláš nějakej obrázek. No a možná bych i koukal na to co chceš expit za tanky abys v tom expil posádku z jinýho tanku.

HavocStarr #6 Posted 15 December 2013 - 03:51 AM

Sergeant

• Player
  • 9240 battles
  • 211
Tak nejdůležitější je, k čemu prémiák chceš, jestli na vydělávání, výcvik posádek, nebo pro zábavu. Pokud na výcvik posádek, je to jasné, bude to tank daného národa a větve co jezdím, takže pokud jedu ruské heavy tanky, nemám na těchto tierech jinou volbu než Churchill III a tak podobně. Pokud chceš na vydělávání, pak jednoznačně vol něco s vyšší penetrací, tanky jako T14, Excelsior a podobné s penetrací pod 100 mm je třeba dotovat goldama, aby se člověk dovedl adekvátně bránit proti třeba KV-1 a pak samozřejmě jdou výdělky dolů. Mluvím jen za prémiové tanky 5 tierů, šestku nemám žádnou, tam mě žádný nezaujal, ale celkově je asi za nej pětku považována T-25, která má dobré dělo, je rychlá a je s ní sranda. Já si nedávno koupil Chi-nu-kai a také na něho nedám dopustit, má sice slabší motor, ale taková hrůza to není a se svým parádním dělem je to dokonalý sniper z druhé linie. Celkově k těm oblíbeným patří určitě ještě Churchill III, RAM II, ta francouzská artyna a další mě teď nenapadají. Osobně také doporučuji test server, zkoušel jsem je tam asi všechny. Pokud chceš premiák čistě na zábavu a netrápí tě kredity, pak doporučuji třeba Excelsiora, pohyblivá rychlá heavyna s dobrým pancířem, alespoň na tieru 5, která má i slušné dělo a jediná nevýhoda tanku je mizerná penetrace. Jakmile ale nabiješ goldy, je to tank, co najednou na svém tieru nemá nevýhodu a je fakt zábava s ním hrát. Bohužel ale samozřejmě nic nevydělá, naopak, i hodně prodělá. Musíš sám vědět, nejprve na co ten tank chceš a potom jaká tě baví hra. Pokud například nemáš rád pomalé tanky, je blbost kupovat Matildu nebo Churchilla, pokud chceš tank do první linie nebudu kupovat Chi-nu-kai, pokud se rád držíš opatrně vzadu a nerad jezdíš dopředu, zase nekoupíš Excelsiora a tak dále :-)

imartas #7 Posted 15 December 2013 - 08:34 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 31523 battles
  • 1,372

View PostHatyCZ, on 15 December 2013 - 12:25 AM, said:

A není to úplně jedno když už stejně tier6 má?

Není to jedno.Každej prémiák je o něco málo horší než jakýkoliv jiný normální tank na příslušným tieru,tak jsem ho chtěl ušetřit zklamání.A pokud ho chce na vydělávání kreditů tak na tieru 5-6 je mnohem výnosnější jezdit s běžným tankem.Já osobně pár premiáků těchto tierů mám a není to nic jednoduchýho s nima hrát.Takovej Excelsior nebo nebo SU100Y to už chce zkušenýho hráče a ne začátečníka.On si každý myslí že když si koupí prémiák tak bude King ale opak je pravdou.

ClearEvil #8 Posted 15 December 2013 - 10:21 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15365 battles
  • 12,901
Přesunuto do vhodnější sekce.

miko353 #9 Posted 16 December 2013 - 07:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12888 battles
  • 1,161
Tier 5 prémiákom podľa mňa kraľuje Churchill III a T-25. Churchill má obmedzený MM, ako top tier je to zabijak, prakticky koľko dmg nastrieľaš, toľko expov dostaneš, dokáže to parádne zarábať, ale priorita sú expy do posádky, ktorých dostáva veľmi veľa. Tier VI prémiáky sú vhodnejšie na zárobky, ale s tými dobrými musíš kempiť. Dicker Max je zabijak, dobrá pene, dobrý dmg, epická depresia, ale strašne papierové a málo nábojov, Su-100Y je veľká krabica s brutálnym delom a vysokou pene, no často dáš dve-tri rany a ideš dole, ak nemáš dobré krytie. Pz IV S je tiež dobrý stroj, no veľmi papierový a nemá to dobrú pohyblivosť. Osobne ľutujem, že som zaňho vyhodil 50% ceny, nie ešte aby som dal 100%, lebo s ním prakticky ani nehrám. 

minduton #10 Posted 16 December 2013 - 11:14 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639

Z t6 premiáků jsou dobrý všechny, jsou se slušnou penetrací, avšak je potřeba to hrát odzadu, jako TDčka (vyjma Type 64).

TOG obzvlášť - zkrátka se držet vzadu s binokulárama a snajpit. Po prořídnutí pole se teprve rozjet.

Edited by minduton, 16 December 2013 - 11:14 PM.

PechaCZ #11 Posted 19 February 2014 - 01:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18928 battles
  • 70
  • [HE_AT] HE_AT
T-25 je rychlý prémiový tank, většinou s ním sem proti tankům stejné ůrovně. Nevýhoda je, že na to jak je rychlí se velice pomalu otáčí a prostřelí ho snad každý tank všude. I přes všechny tyto zápory se mi s ním hraje opravdu dobře.

octavius43 #12 Posted 19 February 2014 - 04:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 65667 battles
  • 911

View PostPechaCZ, on 19 February 2014 - 01:42 PM, said:

T-25 je rychlý prémiový tank, většinou s ním sem proti tankům stejné ůrovně. Nevýhoda je, že na to jak je rychlí se velice pomalu otáčí a prostřelí ho snad každý tank všude. I přes všechny tyto zápory se mi s ním hraje opravdu dobře.

Suhlas. Mam s nim 200 hier solo a 63% na vyhry a zaraba to celkom, sice nie ako VIII premiaky ale zaraba, neni treba ladovat goldy akurat tak ked stretnete  AT X tak ked ich chcete prepalit spolahlivo z boku tak pouzijete premium municiu odporucam nakupit municiu v akcii tych 1400 neni az take strasne .A pockat si na zlavu tanku ,T5 premiaky byvaju casto za 50% a 750 goldov je par eur .

Edited by octavius43, 19 February 2014 - 04:29 PM.

bezda1 #13 Posted 27 February 2014 - 11:51 AM

Corporal

• Player
  • 25137 battles
  • 113
  • [W4LK] W4LK
Já jsem svůj první prémiák kupoval, když jsem měl 3K bitev a totálně jsem si to nedával ( a to bylo tupé Fcm36Pak40). Zatím bych o koupi vyšších prémiáků ani neuvažoval, potom, jak si to budeš víc dávat tak klidně i vyšší. Pětkové prémiáky jsou většinou šroty ( hlavně penetrace je omezuje, u některých to vyrovnaj goldy- nevyděláš a zářným příklad je Excelsior, kterého mám, ale goldím skoro pořád.) a když už pětkový prémiák tak T25, jinak ostatní vydělávají jako ostatní 5T. Šestkové jsou většinou dobré ( až na Toga, s tím ba ses jenom trápil) ale jsou těžké na hraní a nezapomente mě tady buzerovat, že ty prémiáky nemám. ( zkoušeno u mého na prémiáky hodně bohatého kámoše.) :child:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users