Jump to content

Přímý přenos z výcvikové základny eSportu uživatele QuickyBaby, 17. prosince

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Community #1 Posted 17 December 2013 - 12:08 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,140
Chtěli jste se někdy připojit k eSportovní scéně, ale nevěděli jste, kde začít? Pokud ano, tak si nemůžete nechat ujít tento přenos!

Celý text novinky

Karlie #2 Posted 17 December 2013 - 12:45 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG
A že QuickyBaby umí :)

Pan_Skala #3 Posted 17 December 2013 - 01:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26107 battles
  • 543
koukám, že dnes od 19 hodin mám o program postaráno :glasses:

PorterRockwell #4 Posted 17 December 2013 - 04:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059
Připomínám, už za dvě a půl hodinky to začíná :) 

MiChAeLoKGB #5 Posted 17 December 2013 - 06:16 PM

Corporal

• Player
  • 9003 battles
  • 136

Hmmm pekne ze jeho dnesny stream je na webe ale charitativny stream tam nie je, nebude a ani mu WG nechce dat kody na rozdanie.

Ps.: som jeden z modov jeho kanalu a vlastne tvorca jeho webu (ankety) :)

Edited by MiChAeLoKGB, 17 December 2013 - 06:17 PM.

Artemus69 #6 Posted 20 December 2013 - 06:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7912 battles
  • 1,104

Block Quote

Měl bys nějaké rady pro lidi, kteří se chtějí připojit ke scéně eSportů?

Existují určité tanky, které prostě musí mít:

Není hra koncipována tak, že ač tanky různých národů jsou si (v rámci tieru) rozdílní v jednotlivých vlastnostech, tak by si přesto měli být rovnocennými soupeři? Uvádí mě to do rozpaků. Tanky co tam ten zjevně velmi zkušený hráč vyjmenoval prostě nemám bo jsem je neexpil. A teď se cítím velmi podveden. Proč mě WG při instalaci neupozornilo že pokud si chci ve hře zahrát (a hraním nemyslím ježdění v tančíku s autoaimem) a něco solidního uhrát, tak bych měl expit právě tuto větev? Jsem z toho v rozpacích :confused:

PorterRockwell #7 Posted 21 December 2013 - 02:23 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059

View PostArtemus69, on 20 December 2013 - 05:06 PM, said:

Není hra koncipována tak, že ač tanky různých národů jsou si (v rámci tieru) rozdílní v jednotlivých vlastnostech, tak by si přesto měli být rovnocennými soupeři? Uvádí mě to do rozpaků. Tanky co tam ten zjevně velmi zkušený hráč vyjmenoval prostě nemám bo jsem je neexpil. A teď se cítím velmi podveden. Proč mě WG při instalaci neupozornilo že pokud si chci ve hře zahrát (a hraním nemyslím ježdění v tančíku s autoaimem) a něco solidního uhrát, tak bych měl expit právě tuto větev? Jsem z toho v rozpacích :confused:

Zcela správně píšeš, že tanky na stejném tieru se od sebe mají v něčem lišit- a liší se, a přitom být rovnocennými soupeři. Jenže nejsou vyvažovány pro eSport, ale pro základní hru, tedy pro random. Jejich výkon v náhodných bitvách je rozhodující.

Přitom některý tank je dobrý v tom, jiný v onom, a eSport jako specifický "herní mód" využije určité vlastnosti tanků víc, než jiné. Podobně jako CW, kam se taky něco hodí víc a něco míň.

Artemus69 #8 Posted 21 December 2013 - 03:56 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7912 battles
  • 1,104

View PostDargnon, on 21 December 2013 - 01:23 PM, said:

Zcela správně píšeš, že tanky na stejném tieru se od sebe mají v něčem lišit- a liší se, a přitom být rovnocennými soupeři. Jenže nejsou vyvažovány pro eSport, ale pro základní hru, tedy pro random. Jejich výkon v náhodných bitvách je rozhodující.

Přitom některý tank je dobrý v tom, jiný v onom, a eSport jako specifický "herní mód" využije určité vlastnosti tanků víc, než jiné. Podobně jako CW, kam se taky něco hodí víc a něco míň.

On je eSport v něčem jiný? Platí tam snad jiné herní mechanismy, hraje se na jiných mapách, mají tanky jiné parametry? Je to herní mód jako každý jiný. Pokud určitý tank má lepší vlastnosti pro eSport, má lepší vlastnosti I pro random. Pohyblivost, deprese děla a alfa dmg (penne se dá nahnat goldy). To jsou tři klíčové vlastnosti, které prostě spousta tanků nemá a proto si nemohou být rovnocennými soupeři.

PorterRockwell #9 Posted 21 December 2013 - 05:01 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059

View PostArtemus69, on 21 December 2013 - 02:56 PM, said:

On je eSport v něčem jiný? Platí tam snad jiné herní mechanismy, hraje se na jiných mapách, mají tanky jiné parametry? Je to herní mód jako každý jiný. Pokud určitý tank má lepší vlastnosti pro eSport, má lepší vlastnosti I pro random. Pohyblivost, deprese děla a alfa dmg (penne se dá nahnat goldy). To jsou tři klíčové vlastnosti, které prostě spousta tanků nemá a proto si nemohou být rovnocennými soupeři.

Ano, funguje tam podstatně jiná týmová taktika. Zatímco na randomu je tým náhodný, není sehraný, není na sjednocené hlasové komunikaci a nemá společně vybíranou techniku, v eSportu tomu tak je. Proto některé tanky, co v prostředí náhodně složeného týmu všech typů vozidel a všech úrovní hráčů jsou průměrně výkonné, jsou ve sportovním zápase sehraných týmů slabší. Třeba premiáky, které na randomu hrají v pohodě a jsou úspěšné podobně jako jiné tanky na jejich úrovni, už v eSportu zaostávají natolik, že si je skoro nikdo neveme.

Artemus69 #10 Posted 21 December 2013 - 06:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7912 battles
  • 1,104

View PostDargnon, on 21 December 2013 - 04:01 PM, said:

Ano, funguje tam podstatně jiná týmová taktika. Zatímco na randomu je tým náhodný, není sehraný, není na sjednocené hlasové komunikaci a nemá společně vybíranou techniku, v eSportu tomu tak je. Proto některé tanky, co v prostředí náhodně složeného týmu všech typů vozidel a všech úrovní hráčů jsou průměrně výkonné, jsou ve sportovním zápase sehraných týmů slabší. Třeba premiáky, které na randomu hrají v pohodě a jsou úspěšné podobně jako jiné tanky na jejich úrovni, už v eSportu zaostávají natolik, že si je skoro nikdo neveme.

No ono co si budeme povídat, spousta tanků si nikdo na solopub nevezme. Kdyby tady byla aspoň možnost nastavení preference jednotlivých map, tak by se dalo o některých strojích uvažovat, ale za současného stavu je tak 75% tanků useless.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users