Jump to content

Renault Otsu

• Please log in to reply
67 replies to this topic

Alvadan_II #61 Posted 25 April 2014 - 11:25 PM

Corporal

• Player
  • 7278 battles
  • 115
jedyny czołg u mnie który w ciągu 4 bitew zdobył asa i specjaliste

Morowinder #62 Posted 05 May 2014 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 1259 battles
  • 2

Zacny czolg :smile: pancerz niezly jak na tier I (10-20% jak sie nie myle strzalow od przeciwnika  nie przebija :trollface:) polecam zamontowac topowa wiezyczke i dzialko (13mm jak sie nie myle).Maus tier'u I.Moj ulubiony tier I (wiem ze T1 Chuningan lepszy ale wole ten czolg jednak niz T1'dyneczke) mimo iz swietna maszyna to nie zapominajmy zasady:,,Dobry czolg nie robi z was dobrego gracza" a bedzie dobrze :smile:

Bang_Bang_Bum_Bum #63 Posted 20 August 2014 - 09:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16139 battles
  • 965

Ostatnio spotkał mnie na tym czołgu nietypowy zgon, wiem że to możliwe ale miałem to pierwszy raz. Ostrzelał mnie Brytyjski karaluch - MK. VIC padli obaj załoganci i wszystkie moduły a czołg miał jeszcze 30% HP i tak stał do końca bitwy :). Najpierw pomyślałem, że szkoda ze nie mogę użyć apteczki potem uznałem że to realizm w końcu kto ma używać apteczki jak cała załoga nieprzytomna.

Wie ktoś może czy czołg działa ze sprawną załogą ale padniętymi wszystkimi modułami?

M_o_r_g_i_o_n_e_k #64 Posted 19 September 2014 - 08:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 35671 battles
  • 1,210
  • [NOMI] NOMI

Poczekałem, aż minie moda na Otsu i wziąłem tego OP Renaulta. Wygląda super i to mi wystarczy.

Zamontowałem na nim wentylację, osłonę przeciw odłamkową i optykę. Dałem 13 mm Autocannon Type Ho i testuję na nim walkę z bliska.

Kedorlaomer #65 Posted 24 September 2014 - 10:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3915 battles
  • 882
Chyba jedyny japoński czołg, jaki pozostawiam w garażu. Reszta mi nie podchodzi, na wysokie tiery nie idę. Otsu ma super pancerz, niecelne, ale mocno bijące działko i niesamowity wygląd. Kamo za golda zamontowane. Malutki toy tank :).

Eymerych #66 Posted 01 November 2017 - 10:40 PM

Sergeant

• Player
  • 33554 battles
  • 249
  • [P_R_Z] P_R_Z

Czołg nie nadaje się 1 vs 1, szczególnie z magazynkami. Często pada dowódca.

Plus to dobra depresja działa, uczy grac na wieżę, bo po prostu inaczej się nie da. Wymaga obczajenia miejscówek, gdzie można tak pograć, bo wyjechanie na otwarty teren to powrót do garażu. 

Są gry, że nie potrafi nic przebić, a wszystko się odbija.

Mka zaliczona, można sprzedać, bitwa fajna. Ogarnąłem temat, bo grałem na dystans, a przeciwnik pojedynczo się wystawiał.

http://wotreplays.eu...ch-renault_otsu

Kot_04 #67 Posted 03 May 2018 - 06:05 PM

Brigadier

• Player
  • 19441 battles
  • 4,054

Aż dziwne, że się o nim nie wypowiedziałem.

Jako, że prawie po zrobieniu ok. 180 bitew będę się z nim żegnał, napiszę o nim swoją opinię.

To dobry czołg. Przypomina mi nieco nową linię ciężkich czołgów japońskich..

Miałem go 3 razy: Raz na początku. Drugi raz go kupiłem na kilka dni, tak dla zabawy, bo go wspominałem dobrze. Trzeci raz go mam teraz, z powodu mojej misji, która ma na celu rozegranie min. 100 bitew i poprawienia WN8 do koloru zielonego każdym I tierem. Chodzi również o poznanie na nowo oraz nasycenie się każdym z tych czołgów, żeby dopiero z czystym sumieniem go sprzedać.  :P

Co tu o nim pisać. Czołg ma najmocniejszy, bo ok. 30mm pancerz kadłuba, a zarazem dobrą mobilność, 20 km/h. Polecam celować w wieżę, bo ma tam 20mm, to jego weakspot. Jedna z jego broni to działo Sokheigou, które ma mocny DMG i dobrą penetrację, ale ślamazarnie ładuje i powoli skupia. Jak już skupi to rozrzut i tak jest duży i można śmiało nie trafić. 

Drugie działo to nie działo, tylko karabin maszynowy 13mm. Ma w magazynku 15 naboi, które można wystrzelić w 3 seriach po 5 pocisków. Penetracja trochę słaba i karabin ma duży rozrzut. Polecam strzelać z bliska, bo tylko wtedy jest przydatny, zwłaszcza przeciw papierowym czołgom jak Medium I, czy Kolohousenka.

Generalnie obie bronie są na bliski dystans, 37mm możesz jeszcze próbować coś z daleka ustrzelić, ale to ryzyk-fizyk.

Generalnie, to mój drugi ulubiony I tier, dobrze się przy nim bawię i będę twierdził, że bawiłem.  Polecam go wypróbować, bo od tych L.Traktorów, MS-1 i T1 można rzygać. ;)

Edited by Kot_04, 03 May 2018 - 08:54 PM.

slicesofpizza #68 Posted 11 November 2018 - 01:38 PM

Sergeant

• Player
  • 4922 battles
  • 239

załoga 100%, bez perków, bez modułów, bez materiałów eksoatacyjnych, bez złota, stockowy czołg - pure skill

xD

Spoiler
Spoiler
Spoiler

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users