Jump to content

Typ 61 [tier IX, średni]

• Please log in to reply
204 replies to this topic

YourGarden #41 Posted 21 July 2014 - 12:58 PM

Corporal

• Player
  • 44858 battles
  • 136
  • [JDP] JDP

Właśnie się do niego zbliżam, i jestem przerażony waszymi wpisami. Czy Typ 61 to taki Chi Ri na  9 tierze, czy jednak gra nim jest przyjemniejsza? Działo jest niezłe więc coś się przebija, ale jak gra się nim na stocku? Mam wolne 2500 złota + 25tyś free expa, wymienić mu moduły odrazu na lepsze czy przemęczyć się na stocku?

Edit.

Dobra, wymienilem expa na działo i oto wyniki:

http://s3.ifotos.pl/img/shot151jp_espxxrw.jpg

http://s6.ifotos.pl/img/shot152jp_espxnep.jpg

http://s3.ifotos.pl/img/shot153jp_espxnwn.jpg

Mistrz i pare innch odznak w 3 bitwie, czołg jak na razie wydaje się super, działo świetne, fajna mobilność a na pancerz i tak nie liczyłem. Świetna maszynka :smile:

Edited by YourGarden, 21 July 2014 - 06:48 PM.

janiu102 #42 Posted 22 July 2014 - 12:36 PM

Private

• Player
  • 37298 battles
  • 21
Witam.Pogralem nim troche i potrzebuje jakis pomocnych rad co do gry tym typkiem.Niestety ale nie radze sobie nim. Na stocku gralo sie fatalnie ,losowania na dole stawki 70% z 90 mm bez golda(nie stac mnie:-( ) to byla dla mnie wyzsza szkola jazdy z miernymi wynikami.Po odbl. gasek zero poprawy.Dopiero z nowa wieza ta90tka nabrala mocy ale to dalej za malo na bitwy tier9 i 10.90pare walk i zalozylem top dzialo . Niby wyrazna poprawa sily ognia ale dalej cos nie tak.Zamontowalem mu optyke,dosylacz,stabilizator gram jak typowym medem , czesto zmieniam miejscowki na mapie,probuje agresywnie spotowac lub bronie flanki stosujac hull down.Niby wszystko ok ale jakos to wszystko slabo ptzeklada sie na wyniki.Nie wiem moze ja jestem za cienki bolek na ten czolg.Jak probuje spotowac to zostaje wyspotowany szybciej,jak stosuje hull down to wala w tego guza na wiezy, arta to straszny wrog iam wrazenie ze poluje na mnie od pierwszego wyswiecenia i wgl czuje sie czasem tak jak kierowca wt e100 czyli wszystkie lufy wroga we mnie.Dzialo top uwazam za dobre ale...no wlasnie do szalu doprowadza mnie to jak mam dobic wrogi czolg z 300-350hp a tu strzal za 275,290 lub w gaski.Naprawde zastanawiam sie czasem czy grac nim jak td ?Bede bardzo wdzieczny za jekies podpowiedzi, cenne rady. A jesli chodzi o medy to uwazam ze jestem wystarczajaco doswiadczony zeby probowac sil ma takich maszynkach jak ten nieszczesny typ 61.

Xindak #43 Posted 22 July 2014 - 07:37 PM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219

Posiadam tego typka i tak samo jak z STA tak samo z nim - moim zdaniem ten czołg do agresywnej gry się nie nadaje - jego budowa,postura, wysoki profil na to nie pozwalają a i prędkosc ok.47-max50 to nie jest raczej szczyt marzen. To nie jest T54, ty czołgiem raczej powinienes grac drugie skrzypce, znaczy pierwsze jesli chodzi o DMG, a drugie jesli chodzi o linie walki;pzdecydowanie warto korzystać z hulldowna, ale pod warunkiem ze masz pewnosc tego, ze nie sotaniesz zaswiecony, wychylenie tylko na chwile i od razu sie zatapiaj, korek od wanny na wieży wpuszcza kazdego lighta wiec nie ma co. Dosyć specyficzny czołg, grałem nim duzo na stocku (tylko gaski, wieza lufka z STA) i naprawde jego roof był genialny...tyle is8 co na gąskach zdoiłem do zera to jeszcze nigdy tak nie zrobiłem, to była stockowa lufa, pierwsza w mojej karierze kiedy stwierdziłem  "cholera, moze grac na niej, a nie na topowej?" fakt, grając w drugiiej (albo 1.5 lini;p) raczej mozesz miec strzelanie w przod czołgów wiec 218 moze nie starczac, no ale przeładowanie kosztem alfy... nie jestem jakims wybitnym graczem, ale mnie sie ten czołg naprawde wydaje przyjemną maszynką a dalej jezdze bez topowego silnika... moze popatrz na wotreplays, obejrzyj jakies dwa trzy topowe mecze pod względem expa, ja tak robie jak nie potrafie sobie znaleźć miejsca na danej mapie, danym czołgiem to szukam szukam, i jakos pozniej idzie. Rezygnując z gry agresywnej, zrezygnowałem również z optyki na rzecz wenty - troche lepiej przeładuje, a Ty na polu walki raczej od spotowania nie bedziesz, ZWŁASZCZA ze 70% bitew masz na X tierach...

jesli sie myle to mnie poprawcie;p

janiu102 #44 Posted 25 July 2014 - 02:13 PM

Private

• Player
  • 37298 battles
  • 21
Dzieki xindak, problem jest taki ze w sta1 mialem super cammo a typ61go nie posiada, co do losowan to 70% z X tier mialem na stocku teraz troche lagodniej go losuje.Najbardziej mnie denerwuje jak trafie na Komaryn albo el haluf, nie wiem jak grac. Jak narazie to coraz lepiej mi idzie i zaczynam go ogarniac.Przeraza mnie az 255tys exp do stb ale mysle ze bedzie warto.Temat troche martwy, nie wiem czego gracze gardza japoncami .

Xindak #45 Posted 26 July 2014 - 12:03 PM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219
Ogólnie zauważ że bardzo mało Japońców w grze, a po ilości expa potrzebnego chociażby na głupia 1szą klase mam wrażenie że "słabiaki" tą linią nie grają. Ostatnio porównywałem camo wszystkich medów i niestety ten ma Jedno z najgorszych, a chyba nawet najgorsze jesli chodzi o camo w miejscu jaki i po wystrzale. Mam na przktycznie wszystkich załogantach camo, ale niestety to niewiele daje. Sporym problemem tego czołgu jest to, że jak chcesz sie wychylic zza górki, to dostajesz spota, nie pokazując nawet jarzma działa! ten cholerny kibel na wieży od razu Cie ujawnia :D nie gra mi sie nim najgorzej, raczej przyjemnie - niestety miałem juz z 5 bitew w których dostałem oneshota od arty i to nie jakiegos potwora 9 tieru. czołg sytuacyjny i nie na wszystkie mapy sie nadaje, a na komaryn mam tylko miejsce na dolny cap, po prawej stronie górka z ostrzałem na wjazd na wyspe przeciwników. Z drugiej strony tez kompletnie nie wiem co tym czołgiem robic:P Na hallufie zostaje tylko zjazd w doł na górkach, ale tam z tym camo trzeba byc cholernie ostrożnym. Nie jest zły ten czołg, jedno co warto zauważyc, ze jak ma przeładowanie 8 sek. (ponad) to warto by było te kalafiory jednak troche ograniczyć. Mam wrażenie że rozrzut tego działa - czyli RNG dla niego to nie 25% a 35% conajmniej;p ale to tylko takie wrażenie chyba;p

Xenlin #46 Posted 26 July 2014 - 12:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31106 battles
  • 862

View Postjaniu102, on 25 July 2014 - 03:13 PM, said:

Dzieki xindak, problem jest taki ze w sta1 mialem super cammo a typ61go nie posiada, co do losowan to 70% z X tier mialem na stocku teraz troche lagodniej go losuje.Najbardziej mnie denerwuje jak trafie na Komaryn albo el haluf, nie wiem jak grac. Jak narazie to coraz lepiej mi idzie i zaczynam go ogarniac.Przeraza mnie az 255tys exp do stb ale mysle ze bedzie warto.Temat troche martwy, nie wiem czego gracze gardza japoncami .

Typ 61 to śmieszna maszyna. Czołg do agresywnej drugiej linii - czyli peek a boom na dystans, hulldown, flankowanie - generalnie robisz wszystko by nie dopuścić wroga do siebie. 
Uciekasz przed wszelkimi autoloaderami - starcie nawet z 13 90 kończysz bez większości HP w zamian serwując jedną, może dwie pestki. Tak więc unikasz konfrontacji z wszelakimi kasetami. Unikasz TDki i trollguny - nie masz pancerza ani kamuflażu więc branie szturmem czegokolwiek bijącego za 700+ mija się z celem (no chyba, że to T95 :D). Kryjesz się przed artą. Nawet Lorr 155 51 przy odrobinie szczęścia kasuje cię na hita. Wyższe tiery SPG... direct hit = garaż. 

Co jeszcze by tu powiedzieć... działa. Dwie opcje - albo śmigasz na stock lufce, która ma genialny RoF i celność, albo bierzesz topowe 105mm i sadzisz bomby po 390+ dmg. Ja przesiadłem się na 105 właśnie z racji alfy. Miodnie wsadza się HE w WTF E100 albo Rhm'a za 500 dmg. No i to działo daje jedną ogromną radochę - penetracja wprost masakruje. X tiery nie są jakimś wielkim wyzwaniem. Dalej wróg często nie docenia tej lufy - wiele razy zdarzyło mi się, że IS-3. Is-8, T34 łakome na fraga wyjechały na mnie i zostały zgaszone gongiem za 400. Celność kapryśna, ale polecam top lufkę. 

Moduły, załoganci. Polecam dużą gaśnicę. Kosztownie ale lubi się zapalić, szczególnie po trafieniu dużym kalibrem. Załoganci - najczęściej dowódca, ale dość często pada któryś z reszty "ekipy". No i wieża - kolejny koszmar. Często strzał blokuje obrót wieżą, naprawisz i kolejna pestka od jakiejś pierdziawki znowu ją blokuje. Takie utrapienie. 

O kamo już się wypowiadałem - ten czołg go nie ma. Grając w plutonie, znajomy w... Mausie świecił się rzadziej niż ja.No cóż, balans "odpowiedni" do działa. A WTF E100 dalej znika 50 metrów od ciebie...

View PostXindak, on 26 July 2014 - 01:03 PM, said:

Ogólnie zauważ że bardzo mało Japońców w grze, a po ilości expa potrzebnego chociażby na głupia 1szą klase mam wrażenie że "słabiaki" tą linią nie grają. Ostatnio porównywałem camo wszystkich medów i niestety ten ma Jedno z najgorszych, a chyba nawet najgorsze jesli chodzi o camo w miejscu jaki i po wystrzale. Mam na przktycznie wszystkich załogantach camo, ale niestety to niewiele daje. Sporym problemem tego czołgu jest to, że jak chcesz sie wychylic zza górki, to dostajesz spota, nie pokazując nawet jarzma działa! ten cholerny kibel na wieży od razu Cie ujawnia :D nie gra mi sie nim najgorzej, raczej przyjemnie - niestety miałem juz z 5 bitew w których dostałem oneshota od arty i to nie jakiegos potwora 9 tieru. czołg sytuacyjny i nie na wszystkie mapy sie nadaje, a na komaryn mam tylko miejsce na dolny cap, po prawej stronie górka z ostrzałem na wjazd na wyspe przeciwników. Z drugiej strony tez kompletnie nie wiem co tym czołgiem robic:P Na hallufie zostaje tylko zjazd w doł na górkach, ale tam z tym camo trzeba byc cholernie ostrożnym. Nie jest zły ten czołg, jedno co warto zauważyc, ze jak ma przeładowanie 8 sek. (ponad) to warto by było te kalafiory jednak troche ograniczyć. Mam wrażenie że rozrzut tego działa - czyli RNG dla niego to nie 25% a 35% conajmniej;p ale to tylko takie wrażenie chyba;p

Jest mało japońców, bo to jest trudna linia i trzeba do niej nerwów z żelaza. Ja miałem Camo na Typku. Po tym jak w postoju w krzaczku zaświecił mnie spotter z 350 metrów zrobiłem reset pod BiA. Skoro zarówno z jak i bez perka nie widać różnicy to po co go mieć?

Komaryn? Po rebalansie jesteś pierwszy na wyspie między domkami. Tam czekasz aż coś pancernego z twojego teamu podjedzie i korzystając z nieuwagi przeciwnika boleśnie lejesz po boczkach. Na Koszmarynie jeszcze nie zszedłem poniżej 3k dmg. Gorszą mapą jest Malinówka - otwarte pole i jak szybko nie schowasz się za przeszkodą to gwarantowana bomba albo od arty, albo od TDka. 

Halluf? Jeśli od lewej bazy to siedzisz przy skałce, później zjeżdżasz na nową "góreczkę" i stamtąd walisz pod górkę wroga. Od prawej bazy zaraz pierwsze skałki przy zjeździe do miasteczka i spokojna snajpa. Później interweniujesz zależnie od sytuacji na mapie. Tym klockiem nie ma sensu się pchać na dół. Póki możesz graj defensywnie by później szturmem gryźć gdzie tylko się da. 

Asa wkręciłem na porażce. Zabrakło mi dosłownie 2ch pocisków :) Ogółem przyjemna maszyna ale wymaga mocno specyficznego stylu gry.

Xindak #47 Posted 28 July 2014 - 03:47 PM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219

Uff.. cholernie cięzko było mi wbić asa, ale sie udało! (pochwale sie a co mi tam:P)

Zwycięstwo!
Bitwa: Malinowka
Czołg: Type 61
Doświadczenia: 2 293
Kredytów: 92 475
Osiągnięcia w walce: Specjalista, Duży kaliber, Odznaka mistrzowska: "As pancerny"

No i przy okazji niegasnących gwiazdek dzis skonczyłem grindowac STB :) Zakonczyłem granie tym czołgiem z jednym toporkiem na lufie, ok.55% wr i śr dmg. 2000. mam na nim lepsze wyniki niz na T-54. Podsumowując: denerwuje w nim troche rzeczy, ale koniec konców, super przyjemna maszyna!

Edited by Xindak, 02 August 2014 - 03:42 PM.

InfiniteBeer #48 Posted 03 August 2014 - 09:53 PM

Major

• Player
  • 26745 battles
  • 2,633

Grałem nim dzisiaj cały dzień i mimo starań nie udało mi się wbić Asa:

http://wotreplays.com/site/1051841#self - prawie 7k po spocie i to bez żarówki (nie pytajcie czemu jej nie mam xD)

http://wotreplays.com/site/1051868#self - zesraj się a wygraj

http://wotreplays.com/site/1051871#self - fiolet fioletem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie

Co do samego czołgu to jest super. Szczerze bo tych kilku bitwach dziwie się, że tak mało osób gra tym medem i ogólnie linią STB. Jak dla mnie jest jeszcze lepszy od STA-1. Dobra mobilność + super działko, tutaj nie ma już problemu poprzednika ze zbyt małą alfą. Teraz w końcu można się odgryźć i to dość boleśnie. Depresja działa jak i jego celność jak dla mnie są na wysokim poziomie. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to pancerz, którego ten med nie posiada ani trochę. Praktycznie każdy strzał kończy się uszkodzeniem albo załoganta albo modułu a jak dobrze pójdzie to tego i tego. Najczęściej ammo i ładowniczy. Ale można z tym żyć tylko trzeba grać bardziej defensywnie a z tym mam problemy bo lubię grać dynamicznie. POLECAM.

TapChan #49 Posted 03 August 2014 - 11:31 PM

Major

• Player
  • 25086 battles
  • 2,766

Ja niestety mam inne odczucia. Czołg byłby fajny gdyby nie celność, która jest po prostu żałosna. I nie żebym był jakimś tam idiotą, znam wartość na papierze, tyle, że tak samo jak na Su-122-54 działo sadzi cały czas takie kalafiory, że na dłuższe dystanse można sobie postrzelać do budynków, skałek, pagórków, ale nie do celu. Dzisiaj zacząłem grać IS-2 i byłem zaskoczony rewelacyjną celnością, bo pomimo 0,46 strzela się świetnie na dalekie dystanse i w moim subiektywnym odczuciu zdecydowana większość ląduje w celu albo bardzo blisko niego. 

Może mam wadliwy egzemplarz Type 61? Zapewne, ale już czuję, że w przeciwieństwie do IS-2 będzie to katorga grindu. Ale za to jako niszczarka gąsienic ten Type sprawdza się niesamowicie.

Xenlin #50 Posted 04 August 2014 - 08:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31106 battles
  • 862

View PostNiezlomnyPejczyk, on 03 August 2014 - 10:53 PM, said:

Grałem nim dzisiaj cały dzień i mimo starań nie udało mi się wbić Asa:

http://wotreplays.com/site/1051841#self - prawie 7k po spocie i to bez żarówki (nie pytajcie czemu jej nie mam xD)

http://wotreplays.com/site/1051868#self - zesraj się a wygraj

http://wotreplays.com/site/1051871#self - fiolet fioletem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie...

... ciach

http://www.wotreplay...e/983421#report

Z trzech powyższych maksimum 1363 bazowego. Kolega Xindak nie wrzucił replaya niestety, ale na mojej powtórce masz ~1490 bazowego. Czyli hmmm... Pewnie z 1450 potrzeba aby ten As zaskoczył, no i w tym tygodniu próg może być zawyżony. 

InfiniteBeer #51 Posted 04 August 2014 - 08:23 AM

Major

• Player
  • 26745 battles
  • 2,633
Hmm czyli +/- 6k dmg a z samego spota nawet nie musi być tak dużo. Da rade zrobić.

Edited by NiezlomnyPejczyk, 04 August 2014 - 08:25 AM.

slusar_o2 #52 Posted 04 August 2014 - 12:28 PM

Corporal

• Player
  • 14080 battles
  • 160

View PostXenlin, on 04 August 2014 - 09:18 AM, said:

http://www.wotreplay...e/983421#report

Z trzech powyższych maksimum 1363 bazowego. Kolega Xindak nie wrzucił replaya niestety, ale na mojej powtórce masz ~1490 bazowego. Czyli hmmm... Pewnie z 1450 potrzeba aby ten As zaskoczył, no i w tym tygodniu próg może być zawyżony. 

Ja miałem 1364 i As wpadł w takiej w sumie średniej bitwie. Dwa tygodnie temu

http://www.wotreplay...usar_o2-type_61

chivas23 #53 Posted 04 August 2014 - 06:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37900 battles
  • 63

Bardzo przyjemna maszynka, która pomimo swojej największej wady - pancerza, ma same zalety. Na początku może niedomagać z mobilnością, ale wszystko zmieni się po zamontowaniu gąsek. Chcąc zwiększyć szybkostrzelność podstawowego działa postanowiłem wspomóc się kupnem wieżyczki z wolnego doświadczenia co pomogło mi przyspieszyć szybkostrzelność do 4.31 (oczywiście po osiągnięciu 100% załogi).  Mimo to miałem czasami wrażenie, że jednak penetracja nie domaga i stwierdziłem, że najpierw wybadam kolejne działo - 105 (8.62 przeładowania). Pozwoliły mi na to ulepszone drążki skrętne klasy 3 t, które założyłem na samym początku, aby móc zamontować chociażby sprzęt. Do drążków dodałem mechanizm dosyłający do dział średniego kalibru oraz stabilizator pionowy Mk1. Mając już wieżyczkę, działo i gąski zamieniłem drążki na osłoniętą optykę. Przydaje się jeśli chcemy pograć w pierwszej linii, a niekiedy sytuacja tego wymaga. Jeśli tyko uda nam się unikać ostrzału artyleryjskiego będzie dobrze. Zamontowanie drugiego silnika nie wpłynie zbyt znacząco na prędkość. Trzeba uważać na kuper czołgu bo większość strzałów kończy się uszkodzeniem silnika. Proponuję na 105 oszczędzać amunicję bo mamy zaledwie 32 pestki do wykorzystania, przy dłuższej rozgrywce może zabraknąć, zwłaszcza, że czasami w 105 można odnieść wrażenie kilku strzałów lecących w pobliże obrębu celownika. 

Xindak #54 Posted 05 August 2014 - 12:36 AM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219

http://wotreplays.co...-xindak-type_61

Prosze, powtórka mojego asa:) dostałem go mając 1529 bazowego expa. Zresztą wynik zobaczyc mozecie sami.

Pozdrawiam

Xenlin #55 Posted 05 August 2014 - 11:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31106 battles
  • 862

View PostXindak, on 05 August 2014 - 01:36 AM, said:

http://wotreplays.co...-xindak-type_61

Prosze, powtórka mojego asa:) dostałem go mając 1529 bazowego expa. Zresztą wynik zobaczyc mozecie sami.

Pozdrawiam

1500 bazowego O.o  Poszalałeś ładnie xD 
Potwierdza się tylko to, że 6k+ dmg przy minimum 4-5 fragach da Asa.

View Postslusar_o2, on 04 August 2014 - 01:28 PM, said:

Ja miałem 1364 i As wpadł w takiej w sumie średniej bitwie. Dwa tygodnie temu

http://www.wotreplay...usar_o2-type_61

Raz więcej, raz mniej - wiadomo jak to jest. Kolega miał pecha i pomimo 3ch wyników nie dostał go jeszcze. Zresztą to zależy, ilu aktualnie grinduje daną maszynę - im więcej słabszych graczy, tym łatwiej o Masterkę. 

Xindak #56 Posted 06 August 2014 - 09:56 AM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219

View PostXenlin, on 06 August 2014 - 12:18 AM, said:

1500 bazowego O.o  Poszalałeś ładnie xD 
Potwierdza się tylko to, że 6k+ dmg przy minimum 4-5 fragach da Asa.

Raz więcej, raz mniej - wiadomo jak to jest. Kolega miał pecha i pomimo 3ch wyników nie dostał go jeszcze. Zresztą to zależy, ilu aktualnie grinduje daną maszynę - im więcej słabszych graczy, tym łatwiej o Masterkę. 

Problem w tym, że z (przynajmniej z moich obserwacji wynika) tym drzewkiem nie grają pomidorki i inne ciepłe kolory.. :D

Edited by Xindak, 06 August 2014 - 09:56 AM.

Xenlin #57 Posted 06 August 2014 - 10:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31106 battles
  • 862

View PostXindak, on 06 August 2014 - 10:56 AM, said:

Problem w tym, że z (przynajmniej z moich obserwacji wynika) tym drzewkiem nie grają pomidorki i inne ciepłe kolory.. :D

Oj zdziwiłbyś się. Jak był wierzchołek drzewa to nie uwierzyłbyś jaki wysyp ameb był na STA-1 i Typach. Mimo to i tak robią tą gałąź ludzie, którzy mają mocne nerwy i umiejętności, stąd tak wysoki poziom. No cóż, ale w tym momencie śmiało mogę stwierdzić jedną pozytywną rzecz o Chi-Ri. Jest zaporą dla pomidornii i mam nadzieję, że nie prędko zobaczymy "Siemka pl kto pluton" jeżdżące w STB.

TapChan #58 Posted 06 August 2014 - 10:26 AM

Major

• Player
  • 25086 battles
  • 2,766

View PostXenlin, on 06 August 2014 - 11:01 AM, said:

Oj zdziwiłbyś się. Jak był wierzchołek drzewa to nie uwierzyłbyś jaki wysyp ameb był na STA-1 i Typach. Mimo to i tak robią tą gałąź ludzie, którzy mają mocne nerwy i umiejętności, stąd tak wysoki poziom. No cóż, ale w tym momencie śmiało mogę stwierdzić jedną pozytywną rzecz o Chi-Ri. Jest zaporą dla pomidornii i mam nadzieję, że nie prędko zobaczymy "Siemka pl kto pluton" jeżdżące w STB.

Jeszcze tylko ~180k expa mi zostało.

YourGarden #59 Posted 06 August 2014 - 10:44 AM

Corporal

• Player
  • 44858 battles
  • 136
  • [JDP] JDP

View PostXindak, on 06 August 2014 - 10:56 AM, said:

Niestety muszę Cię zmartwić, takie ciepłe kolorki jak ja również nim grają :smile:. As zdobyty na tym pojeździe był najłatwiejszym w całej mojej WoT-owskiej karjerze, ale to był czysty przypadek. Mam jakiś dziwny pęd do dziwnych, mało popularnych czołgów jak FV215b, FV4202 czy głupi Maus. Na otuchę dodam, że takich noobków jak ja jest niewiele, więc masz dużą szanse, że nie spotkasz nas w bitwie:smile:.

Xindak #60 Posted 06 August 2014 - 10:06 PM

Sergeant

• Player
  • 17813 battles
  • 219
No przecież wiadomo że to co napisałem nie było dosłowne, bo to wręcz niemożliwe:) spokojnie, nikogo nie obrażam:) do każdego gracza mam szacunek, chyba że to bot:) Poprawnośc polityczna dotarła i do wota :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users