Jump to content

STB-1 [tier X, średni]

• Please log in to reply
423 replies to this topic

vdrpl #141 Posted 12 June 2014 - 07:39 PM

Lieutenant

• Community Contributor
  • 42836 battles
  • 1,917
  • [-OBO-] -OBO-

View Postvdrpl, on 22 December 2013 - 01:34 PM, said:

Mam wrażenie, że ten czołg może skutecznie wyprzeć z CW T-62A/Object 140. Jest równie szybki, dość twardy jak na meda, nie pali się tak łatwo jak T-62A no i przede wszystkim ma walnięcie i opuszczenie lufy. Camo mają podobne z tego co zauważyłem.

Jakby ktoś jeszcze go nie obczaił to proszę :)

View PostZiro, on 03 June 2014 - 08:12 PM, said:

Który med jest niby przeciętny na X tierze? Każdy med na X tierze nie jest łatwym czołgiem do gry i każdy ma wady, jak i zalety, które trzeba umieć kontrolować, by osiągać wyniki. Wielu naprawdę dobrych graczy uważa STB-1 za meda z największym potencjałem na swoim tierze. Ten czołg jest bardziej mieszanką rusko-niemiecką (niski profil, depresja działa, ok mobilność, armata szybkostrzelna) niż posiadający cechy amerykańskie, czołg którego STB-1 był prototypem był następcą Pattona w japońskiej armii.

Swoje zdanie podtrzymuję na podstawie tego co Apollo nim wyprawia w plutonach ze mną...

DED87 #142 Posted 12 June 2014 - 08:16 PM

Staff Sergeant

• Community Contributor
  • 64719 battles
  • 480
  • [PNE] PNE

View Postvdrpl, on 12 June 2014 - 07:39 PM, said:

Swoje zdanie podtrzymuję na podstawie tego co Apollo nim wyprawia w plutonach ze mną...

nie przesadzałbym z ta twardością, czasami łyka wszystko. Zdecydowanie mniej odbija niz  Obiekt 430.Bardzo kaprysne dzialo ratuje ROF.  Co nie zmienia faktu ze po 600 bitwach podtrzymuje ze jest to dla mnie najprzyjemniejszy med. Nabyłem ostatnio Leo 1 i gra mi sie nim gorzej( bardziej zalezny od druzyny jaka Ci przylosuje).. 

Rzeszowiak25 #143 Posted 30 June 2014 - 07:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29765 battles
  • 320
Jak narazie to Ci którzy sugerowali wyparcie japońca kosztem ruskich z CW chyba się przeliczyli . No chyba , że jednak się mylę . W każdym bądź razie rzadko widywany .

K9xxxx #144 Posted 03 July 2014 - 11:28 PM

Private

• Player
  • 27595 battles
  • 18

View PostRzeszowiak25, on 30 June 2014 - 08:28 PM, said:

Jak narazie to Ci którzy sugerowali wyparcie japońca kosztem ruskich z CW chyba się przeliczyli . No chyba , że jednak się mylę . W każdym bądź razie rzadko widywany .

Zwróć uwagę na to, że ten med został wprowadzony niedawno przez co nie ma go to dużo ludzi jak np. Ob140 czy T-62a.

Wśród moich pojazdów X t STB jest faworytem. Możliwość dobrego opuszczania działa, czas przeładowania w stosunku do zadawanego DMG, oraz wieża która od czasu do czasu zrykoszetuje pocisk przeciwnika  pozwala na robienie świetnych wyników tym czołgiem.

mati2k #145 Posted 07 July 2014 - 08:33 AM

Sergeant

• Player
  • 39641 battles
  • 217
  • [GE-PL] GE-PL

Do tej pory najlepsza maszyna którą grałem przebił nawet t-54 ...

Z pierwszych 10 bitew wygrałem raz obecnie przy 37 bitwach mam wr 54.1% maszyna zdecydowanie OP i czuje nerfa ...

Wczoraj zrobiłem nim 8 k dmg co jest też moim rekordem ogółem :)

SkiLL_4_KiLL #146 Posted 09 July 2014 - 12:29 PM

Private

• Player
  • 22894 battles
  • 30
  • [PNE] PNE

Nerfa?? jeszcze medy mi popsujcie.... wrrr :)

STB-1 jak na razie najlepszy med. którym grałem, wyniki robi się rewelacyjnie ze względu na wychyl działa!

Ale tak jak wyżej pisali. Medy są najbardziej wymagające od gracza i ktoś niedoświadczony nie powinien się zabierać w pierwszej kolejności za grę medami!!!

Polecam wszystkim gustującym w medach :)

Falathi #147 Posted 09 July 2014 - 01:50 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 18811 battles
  • 10,469
  • [WG] WG

Nie sądzę, żeby spotkał go nerf. W rękach doświadczonego gracza to rzeczywiście świetna maszyna, ale ogólnie dość trudna. Przeciętny gracz posadzony za sterami tego czołgu czy w ogóle większości medów X tieru nie wykręci szczególnie dobrego wyniku. 

W szczególności STB dość długo celuje, ma pewien rozrzut działa no i kadłub z wzmacnianego papieru ryżowego. Oczywiście nie jest to problem, gdy ktoś potrafi wykorzystać zalety tego czołgu ale nie każdy sobie poradzi. 

A to, że iluś b. dobrych graczy wykręca na czołgu b. dobre wyniki to jeszcze nie powód do nerfa. Takie rzeczy wprowadza się na podstawie większej ilości danych. 

sewi1278 #148 Posted 10 July 2014 - 05:30 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34121 battles
  • 93
  • [ICOH] ICOH
Co racja to racja :) Widziałem ludzi co na STB-1 mają takie staty na nim, że czerwony baron to przy nich skillzord :) Swoją drogą nie spodziewałbym się nigdy że gościu co ma ponad 1000 wn8, WR na tym czołgu będzie miał mniej jak 40%. Po prawie 800 bitwach dalej zaskakuje, a i jeszcze mi się nie zdarzyło(chyba) by godzilla mnie skarciła na hita :) Unikam jak ognia. Co do minusów tego czołgu to ich nie zauważam. Jedyne co to zabójcza prędkość cofania doprowadza do szału czy to na prostej czy z górki zawsze ze stałą prędkością. Przeważnie wtedy arta przypomina o sobie. Co do STB jako spota to mam ze sobą optykę i oba perki na zasięg widzenia. Wolę sobie sam coś wyspotować niż prosić się na chatcie pomidorków by wychylił trochę łba z bazy. Jeżdżę też z dwoma naprawiaczkami i dużą apteczką(mam tego w cholerę z zadań) unikając strzałów w dupę wgl się nie pali. Większość dziur po kulach mam w okolicach wieży więc pada albo działo albo wieża(wieża coś ostatnio nagminnie jest uszkadzana). Jeszcze na co mógłbym ponarzekać to gąski, które po malusieńkich podskokach się uszkadzają :( 

superpancerniak #149 Posted 11 July 2014 - 05:16 PM

Private

• Player
  • 39833 battles
  • 17

Cześć :)

jest to jedyny czołg który tak bardzo mnie zaciekawił i od wczoraj jestem jego posiadaczem :) rozegrałem nim dpiero 20 rund, ale zachwycił mnie ten czołg !!! Powiem tak, czytając, że jest to czołg wymagający hmmm... Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Wymagającym czołgiem można nazwać leosia, może brytola :)

STB jest czołgiem uniwersalnym i odnajdzie się w rękach kampera jak i na pierwszej lini w rękach pancerniaka :P (skromość).

Grałem dziś pluton z klanowiczem (ponad 600 bitew) muszę powiedzieć DWA ODMIENNE STYLE GRY !!! ja pierwsza linia on kamper (wozi nawet siatkę) robiliśmy podobny DMG więc uznaję go oficjalnie za uniwersalnego żołnierza :)

W tej części chciałbym zadać kilka pytań. Czy onigiri bardzo poprawia rozgrywkę ?? da się to odczuć czy to zwykłe nonszalanctwo. W chwili obecnej mam 2,5 perka i rozłożyłem siły na BiA, żarówka,bezpieczne magazynowanie,hamowanie sprzęgłem,coś tam, a trzeci perk rozpoczęłem naprawą - DOBRZE ?

Czy warto jako 4 perk rozwijać kamo ?? bo poczułem jak świecę się zawsze i wszędzie, więc czy kamo daje poprawę i nie będe się świecić z 300m ?

Wrócę do onigiri, czy jeśli zdecyduje się jeździć z jedzonkiem zamiast gasnicy to może warto zainwestować w perk gaszenie pożaru ?? (trudne pytanie, bo mało kto pewnie robi ten perk)

Na zakończenie trochę wazeliny ;) DED87 to Twoja zasługa, że mam tego meda w garażu :P i poczęści też Pawlusa. Robicie świetną robote na YT a że gardzę graczami na artach i TD to od razu was polubiłem.

KONIEC

DED87 #150 Posted 11 July 2014 - 06:16 PM

Staff Sergeant

• Community Contributor
  • 64719 battles
  • 480
  • [PNE] PNE

View Postsuperpancerniak, on 11 July 2014 - 05:16 PM, said:

Cześć :)

jest to jedyny czołg który tak bardzo mnie zaciekawił i od wczoraj jestem jego posiadaczem :) rozegrałem nim dpiero 20 rund, ale zachwycił mnie ten czołg !!! Powiem tak, czytając, że jest to czołg wymagający hmmm... Trudno jednoznacznie odpowiedzieć. Wymagającym czołgiem można nazwać leosia, może brytola :)

STB jest czołgiem uniwersalnym i odnajdzie się w rękach kampera jak i na pierwszej lini w rękach pancerniaka :P (skromość).

Grałem dziś pluton z klanowiczem (ponad 600 bitew) muszę powiedzieć DWA ODMIENNE STYLE GRY !!! ja pierwsza linia on kamper (wozi nawet siatkę) robiliśmy podobny DMG więc uznaję go oficjalnie za uniwersalnego żołnierza :)

W tej części chciałbym zadać kilka pytań. Czy onigiri bardzo poprawia rozgrywkę ?? da się to odczuć czy to zwykłe nonszalanctwo. W chwili obecnej mam 2,5 perka i rozłożyłem siły na BiA, żarówka,bezpieczne magazynowanie,hamowanie sprzęgłem,coś tam, a trzeci perk rozpoczęłem naprawą - DOBRZE ?

Czy warto jako 4 perk rozwijać kamo ?? bo poczułem jak świecę się zawsze i wszędzie, więc czy kamo daje poprawę i nie będe się świecić z 300m ?

Wrócę do onigiri, czy jeśli zdecyduje się jeździć z jedzonkiem zamiast gasnicy to może warto zainwestować w perk gaszenie pożaru ?? (trudne pytanie, bo mało kto pewnie robi ten perk)

Na zakończenie trochę wazeliny ;) DED87 to Twoja zasługa, że mam tego meda w garażu :P i poczęści też Pawlusa. Robicie świetną robote na YT a że gardzę graczami na artach i TD to od razu was polubiłem.

KONIEC

wez bo sie zaczerwienie ;-) uderz do mnie jak bede w grze  lub na PW to CI powiem jak ja widze ten pojazd, pozdro

superpancerniak #151 Posted 11 July 2014 - 06:25 PM

Private

• Player
  • 39833 battles
  • 17
ooo dzięki za tak szybką odpowiedź :) wiedziałem, ze wazelina pomoże hehe. Odezwę się w grze

superpancerniak #152 Posted 15 July 2014 - 05:43 AM

Private

• Player
  • 39833 battles
  • 17

więc moje pierwsze podsumowanie tego jakże przyjemnego meda :)

po pierwszych 50 bitwach uznaję ten czołg za masakratora z tak szybkim przeładowaniem :) ze świetną sylwetką i opuszczaniem działa odnajduje się we wszystkich miejscach na mapie :)

Asa wbiłem, chociaż nie było łatwo. Miałem raz super bitwe gdzie zrobiłem 8,6K DMG i wpadła zaledwie 1 klasa.

a tutaj kilka cyferek

Stosunek zabitych wrogów/śmierci 4,40
Zadane/otrzymane uszkodzenia 2,13
Średnia zniszczonych pojazdów na bitwę 2,20
Średnia zadawanych uszkodzeń na bitwę 3 340
Zniszczył 110
Doświadczenie ogólne 55 674
Najwięcej doświadczenia za bitwę 1 866
Procent trafień 79%
Zadane uszkodzenia 167 006

Turbo_The_Animal #153 Posted 16 July 2014 - 03:22 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 66135 battles
  • 438
Nie mam bladego pojęcia jak ustawiania jest ta gra i jakie stoją za nią algorytmy ale mogę się domyślać. Graczem jest dobrym acz nie wybitnym, ale jak to możliwe, że to co widzę na YT nie ma się nijak do mojego STB?  Dla mnie STB po zakupie jest czołgiem niegrywalnym (tak wiem jak to brzmi), ustawia mnie NON STOP jak obj 140, 30% szansy na wygraną, wyniki 0:15 etc, nie penetruje prawie nic, nie trafia w nic, WR na poziomie 25%...jak? NIE WIEM! W typie 61 czułem się jak król, 3-5K dmg na bitwę to była częsta sprawa, dla mnie czołg był wręcz OP, wchodziło wszystko jak w masło, nie musiałem czekać na skupienie-bajka, często niszczone po 5-6 czołgów. Nie mogłem się doczekać na STB.  Nie jestem w stanie przetrwać bitwy, po minucie wali arta, albo po pierwszym ataku od razu dostaję w ammorack i działo. Pierwszy strzał! Nie potrafię wyjść poza 1500-2000 DMG, co jest żartem jak na X tier. Moim faworytem WOT jest LEO 1, którym gram dobrze/bardzo dobrze, dla mnie jest czołgiem genialnym po każdym względem, potrafię działać cuda. 3K na bitwę w leo 1 to nic takiego.  STB niby podobny..a mam wrażenie jakby wszystko był ustawione w każdej grze tak bym nawet nie mógł oddać strzału, podobnie jak w 140. To wyłącznie dwa czołgi, w których czuję jakbym nie miał żadnej kontroli nad tym co robię. STB strzela jak is6 na moim koncie. Dodam tylko, że mam BiA+ventę, stabilizator, WN8 prawie niebieski. Naoglądałem się DEDa i Pawlusa, kupiłem STB...i tak jak pisałem wcześniej...tragedia. LEO 1 bez pancerza, ale przetrwam bitwę z dobrym DMG, czuję się pewnie. w STB to cud jak przekroczę 1000 DMG nie mówiąc o przetrwaniu. Smieszne? nie dla mnie.  Mam pełną świadomość napisanej treści i wiem, że może to sprawiać wrażenie opisu pomidora lecz jestem dobrym graczem i mam wrażenie, że rozgrywka kompletnie nie zależy ode mnie. Gram głównie medami, mam 62A, 140, 430, 121, LEO 1, 263 (gram jak medem) , Cent 7/1 i BC25T...ale STB po prostu nie jestem w stanie zrobić nic...dlaczego? Pytanie do WG raczej bo grę ogarniam. STB czy jest czołgiem dobrym...no jak tu napisać, że tak? Mobilność, działo, pancerze -wszystko na papierze super, ale w grze-hmmm. Wg moich doświadczeń po zakupie porównanie leo 1 do stb to jak porsche do daewoo. WIem, że tak być nie może, ale tak to działa na moim koncie. Jeszcze raz dodam, że LEO 1 do łatwych czołgów nie należy, a wkład jaki na nim wnoszę do walki jest bardzo wysoki, w zasadzie podium w wynikach bitwy to standard. 

Edited by turbo_zaix, 16 July 2014 - 03:36 AM.

x3_m #154 Posted 16 July 2014 - 09:11 AM

Lance-corporal

• Player
  • 27240 battles
  • 65

View Postturbo_zaix, on 16 July 2014 - 04:22 AM, said:

Nie mam bladego pojęcia jak ustawiania jest ta gra i jakie stoją za nią algorytmy ale mogę się domyślać. Graczem jest dobrym acz nie wybitnym, ale jak to możliwe, że to co widzę na YT nie ma się nijak do mojego STB?  Dla mnie STB po zakupie jest czołgiem niegrywalnym (tak wiem jak to brzmi), ustawia mnie NON STOP jak obj 140, 30% szansy na wygraną, wyniki 0:15 etc, nie penetruje prawie nic, nie trafia w nic, WR na poziomie 25%...jak? NIE WIEM! W typie 61 czułem się jak król, 3-5K dmg na bitwę to była częsta sprawa, dla mnie czołg był wręcz OP, wchodziło wszystko jak w masło, nie musiałem czekać na skupienie-bajka, często niszczone po 5-6 czołgów. Nie mogłem się doczekać na STB.  Nie jestem w stanie przetrwać bitwy, po minucie wali arta, albo po pierwszym ataku od razu dostaję w ammorack i działo. Pierwszy strzał! Nie potrafię wyjść poza 1500-2000 DMG, co jest żartem jak na X tier. Moim faworytem WOT jest LEO 1, którym gram dobrze/bardzo dobrze, dla mnie jest czołgiem genialnym po każdym względem, potrafię działać cuda. 3K na bitwę w leo 1 to nic takiego.  STB niby podobny..a mam wrażenie jakby wszystko był ustawione w każdej grze tak bym nawet nie mógł oddać strzału, podobnie jak w 140. To wyłącznie dwa czołgi, w których czuję jakbym nie miał żadnej kontroli nad tym co robię. STB strzela jak is6 na moim koncie. Dodam tylko, że mam BiA+ventę, stabilizator, WN8 prawie niebieski. Naoglądałem się DEDa i Pawlusa, kupiłem STB...i tak jak pisałem wcześniej...tragedia. LEO 1 bez pancerza, ale przetrwam bitwę z dobrym DMG, czuję się pewnie. w STB to cud jak przekroczę 1000 DMG nie mówiąc o przetrwaniu. Smieszne? nie dla mnie.  Mam pełną świadomość napisanej treści i wiem, że może to sprawiać wrażenie opisu pomidora lecz jestem dobrym graczem i mam wrażenie, że rozgrywka kompletnie nie zależy ode mnie. Gram głównie medami, mam 62A, 140, 430, 121, LEO 1, 263 (gram jak medem) , Cent 7/1 i BC25T...ale STB po prostu nie jestem w stanie zrobić nic...dlaczego? Pytanie do WG raczej bo grę ogarniam. STB czy jest czołgiem dobrym...no jak tu napisać, że tak? Mobilność, działo, pancerze -wszystko na papierze super, ale w grze-hmmm. Wg moich doświadczeń po zakupie porównanie leo 1 do stb to jak porsche do daewoo. WIem, że tak być nie może, ale tak to działa na moim koncie. Jeszcze raz dodam, że LEO 1 do łatwych czołgów nie należy, a wkład jaki na nim wnoszę do walki jest bardzo wysoki, w zasadzie podium w wynikach bitwy to standard. 

Japeudoleu, chyba z 5 razy udowadniałeś, że jesteś dobry... Kompleksy?

Ale przyznam, że czołg ma BARDZO słabe moduły, tym bardziej, że jarzmo jest weakspotem. Ammo pada, działo pada, pomimo 12% szansy na pożar pali się (na szczęście zbiorniki są gdzieś na dupie tylko), celowniczy, ładowniczy się psują. Acz czołg nadal świetny.

Turbo_The_Animal #155 Posted 16 July 2014 - 10:57 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 66135 battles
  • 438

View Postdankey20, on 16 July 2014 - 10:11 AM, said:

Japeudoleu, chyba z 5 razy udowadniałeś, że jesteś dobry... Kompleksy?

Ale przyznam, że czołg ma BARDZO słabe moduły, tym bardziej, że jarzmo jest weakspotem. Ammo pada, działo pada, pomimo 12% szansy na pożar pali się (na szczęście zbiorniki są gdzieś na dupie tylko), celowniczy, ładowniczy się psują. Acz czołg nadal świetny.

Nie kompleksy. Piszę, że jestem dobry ponieważ przedstawiam moje doświadczenia z STB, które na pozór mogą kojarzyć się z osobą, która kompletnie nie ogarnia gry. 

Dziś pełny nadziei w pierwszej walce, ze skrajną ostrożnością wyjechałem na mapę Himmelsdorf, skradając się za 2 budynkami jak się da+hulldown...na dzień dobry arta po minucie gry. 1% HP. Ammorack, działo, ładowniczy, silnik. 

Edited by turbo_zaix, 16 July 2014 - 11:28 AM.

Turbo_The_Animal #156 Posted 16 July 2014 - 03:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 66135 battles
  • 438

Hmmm dziś jakby inaczej...czołg się inaczej zachowuje....udało się wbić Asa. Wchodzi DMG, trafia...no no, ale losowania mało sprawiedliwe. 

Wg mnie jedyna przewaga tego czołgu w stos. do LEO 1 do DPM. Rzadziej trafia, mniej penetruje i jest znacznie mniej celny o skupianiu nie wspomnę. Moduły padają w nim tak często, że w zasadzie gra staje się męcząca po pewnym czasie. Byle strzał z daleka-działo, ammorack, silnik, załoga (ładowniczy, celowniczy).  Taka podróbka leoparda, subiektywnie-gorsza. 

Edited by turbo_zaix, 17 July 2014 - 01:09 AM.

Falathi #157 Posted 21 July 2014 - 05:11 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 18811 battles
  • 10,469
  • [WG] WG

View Postturbo_zaix, on 16 July 2014 - 11:57 AM, said:

Nie kompleksy. Piszę, że jestem dobry ponieważ przedstawiam moje doświadczenia z STB, które na pozór mogą kojarzyć się z osobą, która kompletnie nie ogarnia gry. 

Dziś pełny nadziei w pierwszej walce, ze skrajną ostrożnością wyjechałem na mapę Himmelsdorf, skradając się za 2 budynkami jak się da+hulldown...na dzień dobry arta po minucie gry. 1% HP. Ammorack, działo, ładowniczy, silnik. 

View Postturbo_zaix, on 16 July 2014 - 04:38 PM, said:

Hmmm dziś jakby inaczej...czołg się inaczej zachowuje....udało się wbić Asa. Wchodzi DMG, trafia...no no, ale losowania mało sprawiedliwe. 

Wg mnie jedyna przewaga tego czołgu w stos. do LEO 1 do DPM. Rzadziej trafia, mniej penetruje i jest znacznie mniej celny o skupianiu nie wspomnę. Moduły padają w nim tak często, że w zasadzie gra staje się męcząca po pewnym czasie. Byle strzał z daleka-działo, ammorack, silnik, załoga (ładowniczy, celowniczy).  Taka podróbka leoparda, subiektywnie-gorsza. 

Leo to trochę insza inszość. Leo to znakomity snajper i koks jeśli chodzi o mobilność i zasięg widzenia. STB-1 jest IMO bardziej uniwersalny. Co generalnie jest zaletą, ale sugeruje nieco inny styl gry. 

sechu #158 Posted 23 July 2014 - 12:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17165 battles
  • 1,018
Wg. mnie co już pisałem kilkukrotnie jest to dość przeciętna maszyna. Imo skuteczne granie tym czołgiem powinno polegać na grze w 1 i 2 linii wiadomo med-spot natomiast jedno z najgorszych medowych dział nie za bardzo nadaje się do ostrzeliwania przeciwka z większej odległości. Wrażliwy na artylerię oraz znacznie częściej pali się niż leo1 a to wyklucza używanie zestawu +10% zamiast autogaśnicy. Imo jest to czołg który wymuszą agresywną i ryzykowną grę, moim zdaniem słabo sprawdza się w początkowej fazie meczu, kiedy to warto wkleić kilka pewnych obrażeń samemu nie ryzykując za bardzo.  Wszystko zależy od gracza i tego jak lubimy prowadzić daną maszynę, na pewno dla większości osób ten czołg będzie lepszy od leo1. Najważniejszą rzeczą jest fakt że w grze dochodzi często do sytuacji gdzie dane czołgi patrzą na siebie i wtedy zrobienie czegoś prowadząc stb1 jest łatwiejsze a czasem przede wszystkim w ogóle możliwe. W moich rękach stb1 jest znacznie gorszy od leo1 ale znajdą się pewnie tacy dla których sprawa wygląda z goła inaczej. 

sewi1278 #159 Posted 23 July 2014 - 12:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34121 battles
  • 93
  • [ICOH] ICOH

View Postsechu, on 23 July 2014 - 01:39 PM, said:

Wg. mnie co już pisałem kilkukrotnie jest to dość przeciętna maszyna. Imo skuteczne granie tym czołgiem powinno polegać na grze w 1 i 2 linii wiadomo med-spot natomiast jedno z najgorszych medowych dział nie za bardzo nadaje się do ostrzeliwania przeciwka z większej odległości. Wrażliwy na artylerię oraz znacznie częściej pali się niż leo1 a to wyklucza używanie zestawu +10% zamiast autogaśnicy. Imo jest to czołg który wymuszą agresywną i ryzykowną grę, moim zdaniem słabo sprawdza się w początkowej fazie meczu, kiedy to warto wkleić kilka pewnych obrażeń samemu nie ryzykując za bardzo.  Wszystko zależy od gracza i tego jak lubimy prowadzić daną maszynę, na pewno dla większości osób ten czołg będzie lepszy od leo1. Najważniejszą rzeczą jest fakt że w grze dochodzi często do sytuacji gdzie dane czołgi patrzą na siebie i wtedy zrobienie czegoś prowadząc stb1 jest łatwiejsze a czasem przede wszystkim w ogóle możliwe. W moich rękach stb1 jest znacznie gorszy od leo1 ale znajdą się pewnie tacy dla których sprawa wygląda z goła inaczej. 

Od jakiś 300/400 bitew jeżdżę z 2 naprawiaczkami albo z origini na zmianę ale zawsze mam ze sobą dużą apteczkę i duży zestaw. W tym czasie zapaliłem się tylko 2 razy z czego przeżyłem te bitwy z wynikiem na poziomie. Najlepsze moim zdaniem wyniki się robi nim na himlu bo na górce u szczytu górki tylko kawałeczek wieży można wystawić i spokojnie bić we wszystko co stoi na szczycie lub dopiero wjeżdża :-)

MiH102 #160 Posted 25 July 2014 - 06:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 41734 battles
  • 539
  • [GKW] GKW
Dla mnie medzik super. Jezdze bez rammera tylko optyka wenta i stab mam wtedy 470 zasiegu widzenia i 7.33sek rel. Z ongiri schodzi do 7.03 . Leo jeszcze nie kupilem ale jest odblokowany.  Stb jest naprawdę bardzo fajny. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users