Jump to content

Gra Orkiestra!

• This topic is locked This topic is locked
117 replies to this topic

MARUD1 #101 Posted 14 January 2014 - 03:03 PM

Sergeant

• Player
  • 30246 battles
  • 270
  • [AZYL] AZYL

View PostPanzerDivision82, on 14 January 2014 - 10:29 AM, said:

Proporcje sa takie, ze nasz "Krol Cyganow" z tym co uzbiera z tego calego cyrku, jest w stanie zakupic jedynie sprzet o niewielkiej wartosci, wlasnie te inkubatory, dializy, etc.

Na rezonans magnetyczny ludzie czekaja po pol roku- rok czasu... Pytanie ilu dozyje?

Ale takiego sprzetu Jurek, "Krol Cyganow" raczej nie zakupi, to wydatek ok. 12-15 mln zlotych, czyli 1/3 tego co nasz blazen uzbiera z pomoca swoich lemmingow (czy jakis wolontariusz dostal od "Krola Cyganow" chociaz kubeczek cieplej herbatki "Lipton" za ganianie z puszeczka, czy moze Jureczek ktoregos z nich podwiozl swoja WOSP'owa BeeMka na rewir?:teethhappy:).

Zapomnijta wiec ludzie o takim sprzecie jak rezonanse za 12-15baniek,  Jureczek na tej calej hucpie tez musi zarobic, zarobic musi "Mrowka Cala", zarobic musi "Zloty Melon", zarobic musza "pracownicy", utrzymac trzeba nieruchomosci za ponad 9kk pln'ow, zakup nowych Betek no i za cos sfinansowac trzeba jeszcze Brudstock... Na ktorym de facto Jureczek znowu sobie zarobi (w koncu firma Jureczka obsluguje festiwal).

Nie dziwota wiec, iz nasz "Krol Cyganow", "obsikal prawie kazdy szpitalny murek" swoimi sprzetami medycznymi (najtanszymi), ktore to powinien zakupic NFZ z moich comiesiecznych skladek a dzieki Jureczkowi nie musi (wiecej kasy na marmury i kolesi).

A co do gadek pokroju: "sprzet z serduszkiem uratowal zycie...", rece opadaja, sprzet zakupiony przez NFZ rowniez ratuje zycie (znacznie czesciej), czy mam za to bic poklony dyrektorowi NFZ, pracownikom, moze wyslac im jakis "datek"? Idiotyzm.

Duzo sie ostatnio mowi o "prywatyzacji" Sluzby Zdrowia... Czy kiedy prywaciarz wykupi wasz miejscowy szpital zwroci sprzety z logo WOSP "Krolowi Cyganow", a Jureczek kase zwroci darczyncom?

Czy moze znow bedziecie placic za wszystko z wlasnej kieszeni (tylko juz prywaciarzowi), lacznie z uzywaniem owego sprzetu na ktory daliscie kase?

WOSP to po prostu gruby/niezly interesik dla Jureczka, 0.48pln z kazdej zlotoweczki wpada do kieszonki zdziecinnialego 60letniego "Krola Cyganow" i tylko 0,52 pln idzie na sprzet medyczny a to juz o czyms swiadczy.

W kazdym NORMALNYM panstwie ten gosc by juz SIEDZIAL za nieprawidlowosci i niezgodnosci w rozliczeniach (z ktorymi ma teraz klopocik)... ale to w koncu Polska. Dziki kraj.

A propos Twoich "naukowych" wyliczeń:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/resort-pracy-chwali-wosp-prawie-92-proc-idzie-na-pomoc-8-proc-na-administracje,387419.html
Przesyłam sprawozdania fundacji za ubiegłe lata (czytaj ze zrozumieniem):

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

i coś jeszcze specjalnie dla ludzi Twojego pokroju:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/to-co-robimy-jest-namacalne-mozna-nas-nie-lubic-ale-nie-nalezy-przeszkadzac,386957.html

Co do ceny pracowni rezonansu magnetycznego:

http://www.medicalnet.pl/WSS-w-Zgierzu--nowy-MRI-od-Alteris,wiadomosc,9,luty,2012.aspx

Nie wiem skąd bierzesz sumy w Twoich rozważaniach.

A co do Twoich informacji nt. "najtańszego" sprzętu dla szpitali:

http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany_sprzet

Skąd Twoje wyliczenia się biorą nie wiem. Myślę że mgła ze smoleńska lub inne tego typu "udowodnione naukowo zjawiska" Ci zaszkodziły. Zabierasz głos w dyskusji ok,  ale  trzymaj się faktów i je przedstaw.

Jeśli 120 tys. wolontariuszy nazywasz lemmingami i pomoc w postaci wolontariatu jest dla Ciebie czymś obcym polecam Ci coś co na pewno CI nie zaszkodzi czyli :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Resocjalizacja

Edited by crystaleye811, 14 January 2014 - 04:11 PM.

CartonTank #102 Posted 14 January 2014 - 04:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34104 battles
  • 301
  • [E-PRO] E-PRO

View PostPanzerDivision82, on 14 January 2014 - 11:29 AM, said:

Proporcje sa takie, ze nasz "Krol Cyganow" z tym co uzbiera z tego calego cyrku, jest w stanie zakupic jedynie sprzet o niewielkiej wartosci, wlasnie te inkubatory, dializy, etc.

Na rezonans magnetyczny ludzie czekaja po pol roku- rok czasu... Pytanie ilu dozyje?

Ale takiego sprzetu Jurek, "Krol Cyganow" raczej nie zakupi, to wydatek ok. 12-15 mln zlotych, czyli 1/3 tego co nasz blazen uzbiera z pomoca swoich lemmingow (czy jakis wolontariusz dostal od "Krola Cyganow" chociaz kubeczek cieplej herbatki "Lipton" za ganianie z puszeczka, czy moze Jureczek ktoregos z nich podwiozl swoja WOSP'owa BeeMka na rewir?:teethhappy:).

Zapomnijta wiec ludzie o takim sprzecie jak rezonanse za 12-15baniek,  Jureczek na tej calej hucpie tez musi zarobic, zarobic musi "Mrowka Cala", zarobic musi "Zloty Melon", zarobic musza "pracownicy", utrzymac trzeba nieruchomosci za ponad 9kk pln'ow, zakup nowych Betek no i za cos sfinansowac trzeba jeszcze Brudstock... Na ktorym de facto Jureczek znowu sobie zarobi (w koncu firma Jureczka obsluguje festiwal).

Nie dziwota wiec, iz nasz "Krol Cyganow", "obsikal prawie kazdy szpitalny murek" swoimi sprzetami medycznymi (najtanszymi), ktore to powinien zakupic NFZ z moich comiesiecznych skladek a dzieki Jureczkowi nie musi (wiecej kasy na marmury i kolesi).

A co do gadek pokroju: "sprzet z serduszkiem uratowal zycie...", rece opadaja, sprzet zakupiony przez NFZ rowniez ratuje zycie (znacznie czesciej), czy mam za to bic poklony dyrektorowi NFZ, pracownikom, moze wyslac im jakis "datek"? Idiotyzm.

Duzo sie ostatnio mowi o "prywatyzacji" Sluzby Zdrowia... Czy kiedy prywaciarz wykupi wasz miejscowy szpital zwroci sprzety z logo WOSP "Krolowi Cyganow", a Jureczek kase zwroci darczyncom?

Czy moze znow bedziecie placic za wszystko z wlasnej kieszeni (tylko juz prywaciarzowi), lacznie z uzywaniem owego sprzetu na ktory daliscie kase?

WOSP to po prostu gruby/niezly interesik dla Jureczka, 0.48pln z kazdej zlotoweczki wpada do kieszonki zdziecinnialego 60letniego "Krola Cyganow" i tylko 0,52 pln idzie na sprzet medyczny a to juz o czyms swiadczy.

W kazdym NORMALNYM panstwie ten gosc by juz SIEDZIAL za nieprawidlowosci i niezgodnosci w rozliczeniach (z ktorymi ma teraz klopocik)... ale to w koncu Polska. Dziki kraj.

Skąd w tobie tyle nienawiści człowieku? Nie lubisz jak ktoś coś robi dla innych i jeszcze ma przy tym sukces? To ciebie boli? Skoro Owsiak to złodziej to czemu partia, której poglądy podzielasz nie wsadziła go do więzienia, może pomyśl, może nie mieli za co go wsadzić. Moim zdaniem Ci co walczą z Owsiakiem mają problem z tym że nie potrafią zorganizować tego tak i z takimi sukcesami. A jakbyś poczytał o Owsiaku to byś wiedział czemu nie kupuje tomografów, dowiedział się o organizowanych akacjach szkoleń z ratownictwa w szkołach itp.

Co do licytacji WG, ładna suma, dla mnie już po 800 zł stałą się nie osiągalna. WG więcej w przyszłym roku dajcie na licytacje, te modele na pewno by zaciekawiły sporo osób a jeszcze z autografami to już szaleństwo :D. Pomyślcie o czołgu ze specjalnym malowaniem coś takiego jak złoty type 59, może być to ciekawe.

Edited by CartonTank, 14 January 2014 - 04:13 PM.

PanzerDivision82 #103 Posted 14 January 2014 - 05:42 PM

Corporal

• Player
  • 12477 battles
  • 181
  • [MIND] MIND

View Postcrystaleye811, on 14 January 2014 - 02:03 PM, said:

A propos Twoich "naukowych" wyliczeń:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/resort-pracy-chwali-wosp-prawie-92-proc-idzie-na-pomoc-8-proc-na-administracje,387419.html
Przesyłam sprawozdania fundacji za ubiegłe lata (czytaj ze zrozumieniem):

http://www.wosp.org.pl/fundacja/rozliczenia_finansowe

i coś jeszcze specjalnie dla ludzi Twojego pokroju:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/to-co-robimy-jest-namacalne-mozna-nas-nie-lubic-ale-nie-nalezy-przeszkadzac,386957.html

Co do ceny pracowni rezonansu magnetycznego:

http://www.medicalnet.pl/WSS-w-Zgierzu--nowy-MRI-od-Alteris,wiadomosc,9,luty,2012.aspx

Nie wiem skąd bierzesz sumy w Twoich rozważaniach.

A co do Twoich informacji nt. "najtańszego" sprzętu dla szpitali:

http://www.wosp.org.pl/medycyna/sprzet/przekazany_sprzet

Skąd Twoje wyliczenia się biorą nie wiem. Myślę że mgła ze smoleńska lub inne tego typu "udowodnione naukowo zjawiska" Ci zaszkodziły. Zabierasz głos w dyskusji ok,  ale  trzymaj się faktów i je przedstaw.

Jeśli 120 tys. wolontariuszy nazywasz lemmingami i pomoc w postaci wolontariatu jest dla Ciebie czymś obcym polecam Ci coś co na pewno CI nie zaszkodzi czyli :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Resocjalizacja

Prosze cie, dobieraj lepiej stronki z wrazymi informacjami...

Widzac non-stop "...Tvn24..." sam udowadniasz (imho) zes 100% lemming, wiec sie nie bulwersuj, tylko uswiadom to sobie, iz TVN/TVN24 maja z WIARYGODNOSCIA tyle wspolnego co Owsiak z prawdziwym WOLONTARIATEM.

Wolontariat to "WOCP" i inicjatywy tego pokroju... Nie "sped na HURRA lemmingow".jakim jest WOSP, jezeli nie odrozniasz pojec nie wdawaj sie w dyskusje.

Pomimo tego, ze Owsiak zrobil/robi tam cos pozytecznego/charytatywnego, niezależnie od tego ile dobrych rzeczy zrobił nie stoi on ponad prawem i ponad oceną ekonomiczną jego działań. Niestety, ale odpowiedzi jakich udziela na zasadne i merytoryczne pytania utwierdzaja mnie w przekonaniu, iz "cos jest na rzeczy".

Powiedz mi prosze, jakie firmy, poza Złotym Melonem i Mrówką Całą realizują zlecenia dla WOŚP i jaka jest wartość tych zleceń?

Czy struktura wydatków, w której więcej niż 25% dochodów organizacji pozarządowej idzie na koszty administracyjne jest zgodna z zasadą gospodarności? Ile samorządy wydają na organizowanie finałów WOŚP (Policja, Straz Miejska,etc).

Wykaz sie i odpowiedz na te pytania...

[EDIT]

View PostCartonTank, on 14 January 2014 - 03:10 PM, said:

Skąd w tobie tyle nienawiści człowieku? Nie lubisz jak ktoś coś robi dla innych i jeszcze ma przy tym sukces? To ciebie boli? Skoro Owsiak to złodziej to czemu partia, której poglądy podzielasz nie wsadziła go do więzienia, może pomyśl, może nie mieli za co go wsadzić. Moim zdaniem Ci co walczą z Owsiakiem mają problem z tym że nie potrafią zorganizować tego tak i z takimi sukcesami. A jakbyś poczytał o Owsiaku to byś wiedział czemu nie kupuje tomografów, dowiedział się o organizowanych akacjach szkoleń z ratownictwa w szkołach itp.

Nienawisci? Pluralizm to wedlug ciebie "nienawisc", czy to jakas kolejna "nowomowa" polit poprawnosci?

[EDIT]

Edited by igaz, 14 January 2014 - 08:57 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~igaz

MARUD1 #104 Posted 14 January 2014 - 05:53 PM

Sergeant

• Player
  • 30246 battles
  • 270
  • [AZYL] AZYL

View PostPanzerDivision82, on 14 January 2014 - 04:42 PM, said:

Prosze cie, dobieraj lepiej stronki z wrazymi informacjami...

Widzac non-stop "...Tvn24..." sam udowadniasz (imho) zes 100% lemming, wiec sie nie bulwersuj, tylko uswiadom to sobie, iz TVN/TVN24 maja z WIARYGODNOSCIA tyle wspolnego co Owsiak z prawdziwym WOLONTARIATEM.

Wolontariat to "WOCP" i inicjatywy tego pokroju... Nie "sped na HURRA lemmingow".jakim jest WOSP, jezeli nie odrozniasz pojec nie wdawaj sie w dyskusje.

Pomimo tego, ze Owsiak zrobil/robi tam cos pozytecznego/charytatywnego, niezależnie od tego ile dobrych rzeczy zrobił nie stoi on ponad prawem i ponad oceną ekonomiczną jego działań. Niestety, ale odpowiedzi jakich udziela na zasadne i merytoryczne pytania utwierdzaja mnie w przekonaniu, iz "cos jest na rzeczy".

Powiedz mi prosze, jakie firmy, poza Złotym Melonem i Mrówką Całą realizują zlecenia dla WOŚP i jaka jest wartość tych zleceń?

Czy struktura wydatków, w której więcej niż 25% dochodów organizacji pozarządowej idzie na koszty administracyjne jest zgodna z zasadą gospodarności? Ile samorządy wydają na organizowanie finałów WOŚP (Policja, Straz Miejska,etc).

Wykaz sie i odpowiedz na te pytania...

[EDIT]

View PostCartonTank, on 14 January 2014 - 03:10 PM, said:

Nienawisci? Pluralizm to wedlug ciebie "nienawisc", czy to jakas kolejna "nowomowa" polit poprawnosci?

[EDIT]

1. Naucz się pisać z sensem. ( i ortografią) bo tego bełkotu przeczytać się nie da.

2. Gdy już to zrobisz publikując coś przedstaw fakty a nie Twoje bajania.

3. Piszesz o Owsiaku a każesz mi odpowiadać o strukturę wydatków Straży Miejskiej i Policji czyli wróć dalej do pkt. 1

4. Twoje inwektywy w moim kierunku utwierdzają mnie co do Twojej kultury słowa.

Zresztą nie zamierzam już z Tobą podejmować żadnej dyskusji gdyż w nic do dyskusji nie wnosisz po za jadem na WOŚP. Żadnych argumentów, zero faktów.

PanzerDivision82 #105 Posted 14 January 2014 - 06:05 PM

Corporal

• Player
  • 12477 battles
  • 181
  • [MIND] MIND

View Postcrystaleye811, on 14 January 2014 - 04:53 PM, said:

1. Naucz się pisać z sensem. ( i ortografią) bo tego bełkotu przeczytać się nie da.

2. Gdy już to zrobisz publikując coś przedstaw fakty a nie Twoje bajania.

3. Piszesz o Owsiaku a każesz mi odpowiadać o strukturę wydatków Straży Miejskiej i Policji czyli wróć dalej do pkt. 1

4. Twoje inwektywy w moim kierunku utwierdzają mnie co do Twojej kultury słowa.

6. Jeżeli masz takie poglądy proponuje Ci o nich napisać dajmy na to w blogu ( jak nie wiesz co to jest proponuje google)

[EDIT]

Edited by igaz, 14 January 2014 - 08:58 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~igaz

CartonTank #106 Posted 14 January 2014 - 08:56 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34104 battles
  • 301
  • [E-PRO] E-PRO
Wybacz piszesz że nie popierasz żadnej partii a to co głosisz to głosi tylko jedno ugrupowanie i wszelkie media z nimi związane, tak zwane "niezależne", "niepokorne". Wiesz jakbyś się troszki wysilił jest raport WOŚP składany co roku do ministerstwa, tam rozliczają się z każdej złotówki. To co samorządy wydają to ich sprawa a co do policji, cóż taka ich praca, jakby ktoś inny coś organizował to też musieli być przy tym. A co do zbierania pod kościołem to nie on zbiera tylko wolontariusze i nikt nikogo tam nie zmusza wrzucać do puszek, każdy to robi przecież dobrowolnie. Dla mnie to co piszesz to zwykła nienawiść i polska mentalność, tak zwane "skąd on to ma, pewnie ukradł". [edytowano]

Edited by EilaAurora, 15 January 2014 - 02:50 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~EilaAurora

PanzerDivision82 #107 Posted 15 January 2014 - 11:22 AM

Corporal

• Player
  • 12477 battles
  • 181
  • [MIND] MIND

View PostCartonTank, on 14 January 2014 - 07:56 PM, said:

Wybacz piszesz że nie popierasz żadnej partii a to co głosisz to głosi tylko jedno ugrupowanie i wszelkie media z nimi związane, tak zwane "niezależne", "niepokorne". Wiesz jakbyś się troszki wysilił jest raport WOŚP składany co roku do ministerstwa, tam rozliczają się z każdej złotówki. To co samorządy wydają to ich sprawa a co do policji, cóż taka ich praca, jakby ktoś inny coś organizował to też musieli być przy tym. A co do zbierania pod kościołem to nie on zbiera tylko wolontariusze i nikt nikogo tam nie zmusza wrzucać do puszek, każdy to robi przecież dobrowolnie. Dla mnie to co piszesz to zwykła nienawiść i polska mentalność, tak zwane "skąd on to ma, pewnie ukradł". [edytowano]

[edytowano]

Mnie nie interesuja rozliczenia WOSP, mnie i wielu innych ludzi zastanawia co innego:

WOSP jako fundacja musi i rozlicza sie z MF i Urzedem Skarbowym, ale nie o to chodzi, Spoleczki typu "Zloty Melon" i "Mrowka Cala" wspolpracujace z WOSP i bedace wlasnaoscia Jureczka i jego zony, juz oswiadczen skladac nie musza, wiec na wszelkie MERYTORYCZNE I ZASADNE pytania roznych ludzi o to, jak wyglada przeplyw finansow WOSP miedzy nia a spolkami-corkami, Jureczek reaguje agresja i totalnym buractwem...

Klocic sie tez mozna o to jak wyglada administrowanie WOSP skoro "przezera" ono prawie 25-30% przychodu WOSP z calej swojej dzialalnosci.

Dajmy na to takiemu Caritasowi potrzeba na ten cel zaledwie 5% w/g oficjalnych danych podczas gdy skala dzialalnosci, organizacji HR (Human Resources, dla twojej informacji) i przychodu takiego Caritasu jest nieporownywalnie wieksza (tylko w ciagu roku zysk/pomoc wiekszy/a od caloletniej dzialalnosci WOSP)

Gdyby doliczyc do tego jeszcze: koszta reklamy(niedlugo Owsiak mi z lodowki wyskoczy przy ktoryms z kolei Finale), ile z tego lokalne Samorzady (czyli MOJE PODATKI) do tego Jurasowego interesu dokladaja organizujac to i angazujac sluzby cywilne, to WOSP nigdy by nie zarobil nawet na siebie, nie mowiac juz o sprzecie medycznym...

Pieniazki z WOSP wedruja wlasnie do Zlotego Melona i Mroweczki Calej, z tego Juras juz zadnych "oswiadczen" nie sklada i dobry interes Jureczka sie ladnie kreci:) A jedynymi osobami w tym interesie robiacymi cos "charytatywnie" (bo to zaden WOLONTARIAT) sa ci "1-dniowi wolontariusze" z puszeczkami,ktorzy czuja sie rozgrzeszeni ze wszystkiego i podbudowani na reszte roku, mogac podratowac budzet NFZ'u(na ktory juz placa) i Jurasa.

Podczas gdy owym "wolontariuszom" marzna dupska, raczki i nosy podczas kwesty, ich guru i Krol Cyganow siedzi w cieplutkim studiu TV "na imprezce". Szacun dla goscia btw:trollface:

[edytowano]

Edited by EilaAurora, 15 January 2014 - 02:48 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~EilaAurora

MARUD1 #108 Posted 15 January 2014 - 12:39 PM

Sergeant

• Player
  • 30246 battles
  • 270
  • [AZYL] AZYL

View PostPanzerDivision82, on 15 January 2014 - 10:22 AM, said:

[edytowano]

Mnie nie interesuja rozliczenia WOSP, mnie i wielu innych ludzi zastanawia co innego:

WOSP jako fundacja musi i rozlicza sie z MF i Urzedem Skarbowym, ale nie o to chodzi, Spoleczki typu "Zloty Melon" i "Mrowka Cala" wspolpracujace z WOSP i bedace wlasnaoscia Jureczka i jego zony, juz oswiadczen skladac nie musza, wiec na wszelkie MERYTORYCZNE I ZASADNE pytania roznych ludzi o to, jak wyglada przeplyw finansow WOSP miedzy nia a spolkami-corkami, Jureczek reaguje agresja i totalnym buractwem...

Klocic sie tez mozna o to jak wyglada administrowanie WOSP skoro "przezera" ono prawie 25-30% przychodu WOSP z calej swojej dzialalnosci.

Dajmy na to takiemu Caritasowi potrzeba na ten cel zaledwie 5% w/g oficjalnych danych podczas gdy skala dzialalnosci, organizacji HR (Human Resources, dla twojej informacji) i przychodu takiego Caritasu jest nieporownywalnie wieksza (tylko w ciagu roku zysk/pomoc wiekszy/a od caloletniej dzialalnosci WOSP)

Gdyby doliczyc do tego jeszcze: koszta reklamy(niedlugo Owsiak mi z lodowki wyskoczy przy ktoryms z kolei Finale), ile z tego lokalne Samorzady (czyli MOJE PODATKI) do tego Jurasowego interesu dokladaja organizujac to i angazujac sluzby cywilne, to WOSP nigdy by nie zarobil nawet na siebie, nie mowiac juz o sprzecie medycznym...

Pieniazki z WOSP wedruja wlasnie do Zlotego Melona i Mroweczki Calej, z tego Juras juz zadnych "oswiadczen" nie sklada i dobry interes Jureczka sie ladnie kreci:) A jedynymi osobami w tym interesie robiacymi cos "charytatywnie" (bo to zaden WOLONTARIAT) sa ci "1-dniowi wolontariusze" z puszeczkami,ktorzy czuja sie rozgrzeszeni ze wszystkiego i podbudowani na reszte roku, mogac podratowac budzet NFZ'u(na ktory juz placa) i Jurasa.

Podczas gdy owym "wolontariuszom" marzna dupska, raczki i nosy podczas kwesty, ich guru i Krol Cyganow siedzi w cieplutkim studiu TV "na imprezce". Szacun dla goscia btw:trollface:

[edytowano]

Znowu uskuteczniasz swoje żale na cały świat? Znowu przytaczasz zasłyszane na rogu ulicy "newsy" na poziomie SE i Faktu? Wiesz co jest przywarą ludzi słabych? Ze nie potrafią się wycofać z dyskusji gdy już im argumentów brakuje, bądź też powtarzają w kółko te same które nie maja odniesienia w rzeczywistości. Radzę Ci uważać gdyż w swoim opluwaniu innych sam siebie nie opluł. (o ile juz tego nie zrobiłeś.)

PanzerDivision82 #109 Posted 15 January 2014 - 01:03 PM

Corporal

• Player
  • 12477 battles
  • 181
  • [MIND] MIND

View Postcrystaleye811, on 15 January 2014 - 11:39 AM, said:

Znowu uskuteczniasz swoje żale na cały świat? Znowu przytaczasz zasłyszane na rogu ulicy "newsy" na poziomie SE i Faktu? Wiesz co jest przywarą ludzi słabych? Ze nie potrafią się wycofać z dyskusji gdy już im argumentów brakuje, bądź też powtarzają w kółko te same które nie maja odniesienia w rzeczywistości. Radzę Ci uważać gdyż w swoim opluwaniu innych sam siebie nie opluł. (o ile juz tego nie zrobiłeś.)

[edytowano]

Dla scislosci: z racji miejsca pobytu preferuje raczej "Dagsavisen", gdyz gazetki o ktorych wspominasz, sa tu raczej ciezko dostepne:teethhappy:

Edited by EilaAurora, 15 January 2014 - 02:48 PM.

MARUD1 #110 Posted 15 January 2014 - 01:15 PM

Sergeant

• Player
  • 30246 battles
  • 270
  • [AZYL] AZYL

Właśnie Twoim problemem jest to że nie potrafisz skończyć  dyskusji.  Tylko stale powtarzasz jak mantrę rzeczy zasłyszane na rynku. Na wszelka krytykę odpowiadasz tylko za pomocą inwektyw ( za które już de facto już byłeś ostrzegany). No koniec dodam cytując kogoś kogo chyba nie słyszałeś " Skończ Waść wstydu (sobie) oszczędź".

PS. Specjalnie dla Ciebie coś znalazłem :http://www.greg.pl/dla-dzieci/64,598_Moj-pierwszy-slownik-ortograficzny.html

Ps. Swoją drogą to dwa konta podwójna ilość - i +.Nieprawdaż PanzerDivision82,i PanzerDivision28, ????

Edited by crystaleye811, 15 January 2014 - 02:46 PM.

exmax #111 Posted 17 January 2014 - 04:40 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,039
  • [OLD1] OLD1

Poinformujcie nas, czy n/wym osoba, która wygrała licytację, wpłaciła pieniążki.

Edited by exmax, 17 January 2014 - 04:44 PM.

exmax #112 Posted 20 January 2014 - 03:53 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,039
  • [OLD1] OLD1

Minął już tydzień od zakończenia licytacji i jestem ciekawy, czy użytkownik serwisu Allegro - , który wygrał przedmiotową licytacje 

Edited by exmax, 20 January 2014 - 04:05 PM.

eM_Ka #113 Posted 21 January 2014 - 11:12 AM

Corporal

• Player
  • 19017 battles
  • 165
  • [EX_NO] EX_NO

Cała ta aukcja wygląda mi na taką, przeprowadzoną bez wsparcia ze strony centrali WG. Tak jakby, nasze Community po prostu po części za własne pieniądze zakupiło te gadżety i wystawiło na aukcję, bo np. jaśnie nam panujący SerB, stwierdził, że nie będzie się pierdzielił w jakieś tam aukcje charytatywne w Polsce i żeby nasze community sobie samo coś zorganizowało. (doświadczenia z traktowaniem graczy przez tego pana, przynajmniej mnie, doprowadzają do wniosku, że tak właśnie mogło być). 

Wówczas jest dla mnie zrozumiała jakość tej oferty a także to, że pojawiła się tylko jedna aukcja. Jeśli tak jest w istocie, to należą się tylko i wyłącznie słowa pochwały (abstrahując już od tego bełkotu i kłótni kolegów powyżej) bo z pewnością aukcja została zorganizowana w dobrej wierze i szczytnym celu.

Co do samego wyniku i przebiegu aukcji to dziwi mnie, że wśród licytujących nie znalazł się choćby jeden AKTYWNY użytkownik allegro, co daje podstawy do przypuszczeń, że mogło to być sztuczne podbijanie ceny. 

Tak czy inaczej, skoro news o takiej akcji pojawił się na pierwszej stronie to uważam, że również jeśli chodzi o JEJ wynik, powinno pojawić się jakieś info. 

Jeśli się takie nie pojawi to znów, uprawnionym będzie przypuszczenie, że coś może być "nie tak".

Cmd_Latina #114 Posted 21 January 2014 - 11:25 AM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,970

Chciałam przede wszystkim podziękować serdecznie wszystkim zaangażowanym w aukcję i pogratulować szczęśliwemu nabywcy gadżetów, które zapewne są już w jego posiadaniu.

W przyszłym roku też zagramy i ze wzgledu na tegoroczny sukces może uda nam się jeszcze głośniej!  :bajan:

eM_Ka #115 Posted 21 January 2014 - 09:44 PM

Corporal

• Player
  • 19017 battles
  • 165
  • [EX_NO] EX_NO

View PostCmd_Latina, on 21 January 2014 - 10:25 AM, said:

Chciałam przede wszystkim podziękować serdecznie wszystkim zaangażowanym w aukcję i pogratulować szczęśliwemu nabywcy gadżetów, które zapewne są już w jego posiadaniu.

W przyszłym roku też zagramy i ze wzgledu na tegoroczny sukces może uda nam się jeszcze głośniej!  :bajan:

Można? Można! Dołączam się do gratulacji

Edited by eM_Ka, 21 January 2014 - 09:45 PM.

exmax #116 Posted 28 January 2014 - 12:28 PM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,039
  • [OLD1] OLD1

Można się dowiedzieć komu pogratulować wygrania aukcji?

Ps. Wystarczy nazwa użytkownika serwisu Allegro.

DaggerekXL #117 Posted 01 February 2014 - 12:20 PM

Private

• Player
  • 3067 battles
  • 17
a jakie prezenty?    :glasses:    

grzybek392 #118 Posted 13 February 2014 - 11:20 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3607 battles
  • 66

się dziwimy czemu serb sądzi że mamy bul dupy omg normalnie porównał bym was do pana adrzeja (żal człowieka biedaczek policjan z niego wszyscy się śmieją:sad:)

w sumie liczę ile zostało przekazane z wośp do szpitali 

i wyszło że brakuje 2 grosze nie no złodziej złodziej :ohmy:

:eyesup:

:smile:

:unsure:

:amazed:

:confused:

:sad:

:facepalm:

no nielicząca 1729419475923 zł długu za wasze podjedzone pistacje orzeszki itp.  z biedronki wszystko się zgadza  :trollface:

Edited by grzybek392, 13 February 2014 - 11:20 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users