Jump to content

Týdenní mise

• This topic is locked This topic is locked
83 replies to this topic

cNNk #81 Posted 23 January 2014 - 03:40 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27492 battles
  • 7,616
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostKarlie, on 23 January 2014 - 02:48 PM, said:

Vyhodnocuje - zjišťuje se jakou má která mise úspěšnost a které je vhodné opakovat a které naopak nikoliv. Stejně tak se vymýšlejí nové, které se budou taktéž testovat dle úspěšnosti. Z reakcí komunity mají největší úspěch mise na kredity a pak na posádku, výsledky ze serveru jsem ještě neviděla, ale dělají se, proto jsem se i posledně ptala, jaké mise by lidé chtěli a jaké preferují, protože to můžeme dál zkoušet a pak dát hráčům to, o co stojí nejvíce.

Za mě bych zavedla trvalo odměnu za TOP v prohrané bitvě, už to párkrát v misi bylo a dělala jsem na to i soutěže na foru - aby člověka tolik nemrzelo, že udělal co mohl a stejně prohrál. 

Zkusím poptat, jestli plánujeme zveřejnění některých těchto informací.

ok diky za jakekoliv info

Piskoutek #82 Posted 23 January 2014 - 03:59 PM

Sergeant

• Player
  • 41149 battles
  • 243

netvrdím že jsem extra hráč..

druhá věc jedenkrát ze sta se to stane?? 

Tak nevím, ale dneska jsem jenom scoutil..

Musel jsem odehrát cca 50 bitev než jsem tam 15x vyhrál a umístil se..

Nakonec jsem oprqavdu zvolil jinou taktiku.. vykašlal jsem se na scoutění a hrál jsem si na medko z třetí lajny.

A s tím MM.. schválně jsem se na to podíval..

Z 50ti bitev je rozdílných 24 z toho 4x je to lepší pro nás a 20x pro soupeře.. (Možná pro WG je to jedna ze 100, ale nechápu proč jsem tak často této vyjímce přítomen) Jako prvotní výhoda je to dost markantní rozdíl..

Takže to mi tak nějak odpovídá 50% bitev..

Nechci se vymlouvat na vše ostatní, ale MM by měl být stejně vyvážený. Nemyslíš??

Stejný typ vozidla, stejný tier (toto by mělo být rovné v obouch teamech)

Ale není. A dost často. To mne nejvíce vytáčí..

Busardo #83 Posted 25 January 2014 - 01:11 AM

Private

• Player
  • 31078 battles
  • 30
  • [CZ-EP] CZ-EP

MISE: ZNIČ 50 AMERICKÝCH TANKŮ:

Karlie, či jiný admin sdělte šéfům z WG aby při takových misích dali nějaký bonus na kredity pro americké tanky, aby také nějaké vůbec jezdili. Ono ta mise je spíš MISSION IMPOSSIBLE, když má nepřítel většinou max 1-2 US tanky, a než se tam k nim živý dostaneš jsou už kaput :amazed:, a když se ti povede si ho "sám sestřílet", tak ti jej s 10 hp někdo vyžere! Stálo mne to spoustu nervů, ale nakonec s vypjetím všech sil jsem to dal, ale příště... pokud nebude nějaký bonus pro cílené tanky, aby jich jezdilo dost... se na to vykašlu, a asi nebudu sám :harp: . Za ty nervy to nestojí. A to by byla škoda, protože mise je to zajímavá :izmena: . Anebo snižte limit cca na 30 tanků. KV1S dostala za odměnu nové camo, coby beat lovec hellcatů :glasses:

MilanMico #84 Posted 28 January 2014 - 10:00 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 43605 battles
  • 419
  • [ANV-V] ANV-V
16 hier(20 fragov), 1 zabitý francúzsky tank. Good job WG

Edited by MilanMico, 28 January 2014 - 10:07 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users