Jump to content

Týdenní mise: 1. týden v únoru

• This topic is locked This topic is locked
51 replies to this topic

Haty_ #21 Posted 04 February 2014 - 08:30 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17806 battles
  • 646
  • [PERL] PERL

View PostKarlie, on 04 February 2014 - 08:15 AM, said:

Pojďme si ještě jednou pro jistotu říci, co jsou mise.

.....................

Myslím si že většině hráčů nejde o to že některé mise jsou těžší a jsou pro některé nesplnitelné ale spíš o ty odměny které nejsou adekvátní vzhledem ke složitosti mise. Např. mise kde se dalo získat 250k (nebo 300k, ted si nejsem jistý) kreditů za 50k dmg (každý den po celý měsíc) a ted je mise kde se dá získat 50k kreditů za 30k dmg, což je trochu nepoměr.....nebo třeba ty mise za zabití 50 tanků z nějakého národa, podle mého jste to mohli udělat tak že třeba za rusy, amíky a němce by bylo 300k, za francouze a brity 500k a za japonce a čínu 700k (čísla jsou pouze orientační a ukazují jen princip).

Karlie #22 Posted 04 February 2014 - 08:49 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostHatyCZ, on 04 February 2014 - 07:30 AM, said:

Myslím si že většině hráčů nejde o to že některé mise jsou těžší a jsou pro některé nesplnitelné ale spíš o ty odměny které nejsou adekvátní vzhledem ke složitosti mise. Např. mise kde se dalo získat 250k (nebo 300k, ted si nejsem jistý) kreditů za 50k dmg (každý den po celý měsíc) a ted je mise kde se dá získat 50k kreditů za 30k dmg, což je trochu nepoměr.....nebo třeba ty mise za zabití 50 tanků z nějakého národa, podle mého jste to mohli udělat tak že třeba za rusy, amíky a němce by bylo 300k, za francouze a brity 500k a za japonce a čínu 700k (čísla jsou pouze orientační a ukazují jen princip).

Mise se zkrátka liší. Je to téměř totéž jako když někdy máš ve speciálu x3 někdy x2, někdy x5 a pořád je to za to samé první vítězství. nebo když máš některé období slevu 30% a jindy 50%.

Jinak chápu tvou pointu, ale obávám se, aby pak ten hon na některé hráče nebyl zbytečně navýšený. Vím, jak někteří vyhlíželi třeba právě Frantíky a hlava nehlava hlavně aby měli kill...naštěstí hru to až tak moc neovlivní neb někteří na mis nekoukají vůbec, jiní hrajou jak jsou zvyklí, ale někdy ten hon u lidí se kterými hraji, je až nelogický... Samozřejmě můžu zkusit nadhodit, aby ty odměny byly více ucelené, nevím nakolik jsou omezováni týdenním a měsíčním "budgetem", poptat to můžu a chápu, co tím chceš říct. Ale zároveň...opravdu je třeba naříkat, když jednou nejsem schopná splnit nějakou misi?

Lasman67 #23 Posted 04 February 2014 - 08:55 AM

Corporal

• Player
  • 36774 battles
  • 154
  • [HALUS] HALUS
Vidim ze Cromwell zostane tento tyzden v garazi, nemam chut aby si o mna vsetci robili ciel :hiding:

Jera85 #24 Posted 04 February 2014 - 09:43 AM

Corporal

• Player
  • 17198 battles
  • 141
  • [F_A_F] F_A_F
no bejt brit bude mozna lepsi, kazdej bude chtit huntit a clovek si aspon pekne zastrili :D myslim ze idealni na tento tydedn bue volba TDcek, pac je z rajcat prostreli fakt malokdo a tim DPM to bude litat jako vino :justwait:

Sariel_ #25 Posted 04 February 2014 - 09:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16390 battles
  • 556
Ano kdyz zacali mise tak sem konecne mel na tanky...ted zase nemam za co tanky kupovat. WG opravdu trolí protoze mesicni mise sou uplne vpohode a tydeni sou naopak jenom pro nolifery. 

bildoo #26 Posted 04 February 2014 - 10:14 AM

Corporal

• Player
  • 29654 battles
  • 146

Mise jsou jakýmsi bonusem ke hře. Některé mise jsou náročnější, některé snadnější, některé splní většina, některé téměř nikdo. Některé jsou věnovány zejména hardcore hráčům, kteří u toho věnují poměrně dost času, jiné se podaří splnit i "svátečnímu" tankistovi.

JJ, presne, mas pravdu. Ale jsou lidi, co hraji hlavne kuli misim. Tak ted "unor" to treba nemusim hrat skoro vubec. (sem tam nejake dvounasobky, s tankama, ktere me bavi)

A kdyz nebudou dobre mise, tak to moc hrat nebudu. Jasne, "vam" to muze byt jedno, ale urcite je takovych hracu vice. (i kdyz to pisu, jen za sebe) ...

A kdyz to budu hrat jen malo, nepotrebuju premiove tanky, premiove ucty. ...a tak dal. 

Ps. V lednu  me to hrat bavilo, ted v unoru neni zadna motivace. Treba zase brezen bude lepsi, kdo vi. ;) 

Ps 2. Pomalu vyjdou dalsi tanky, ktere treba nebudou mit taky mise, ale bude u nich lepsi grafika, optimalizace. ...Pak doufam, ze se v "nasi" hre zlepsi i ty mise. At nas to udrzi ve hre. :)  

MeisterWizard #27 Posted 04 February 2014 - 10:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29983 battles
  • 81
  • [-CZT-] -CZT-

Dejte cz/sk komunitě něco navíc a oni Vás za to pošlou do pekla. 

Přece každému musí být jasné, že mise jsou něco navíc, nechci jí plnit, protože se pro mě zdá být nesplnitelná? Dobře, tak jí plnit nebudu, co se stane? Nic. A nebo někdo si řekne, konečně, to je výzva sejmout 50 britů, ano řekne si to méně lidí, než těch co se na to vykašlou, ale pro ty co to budou chtít splnit, mají před sebou cíl a pro ty co to plnit nebudou, no tak se pro ně nic nezmění.
Co se týká odměn za mise, ty jsou šalamounsky udělané, ale zase, odměna není dostatenčná za úsilí? No tak tu misi nebudu plnit.
Spousta lidí, a to ne jen tady v tancích, ale i v jiných případech, se chová, že když je něco navíc, tak to musí mít a když to pro ně nejde, nebo je velmi těžké získat, tak tu pak brečí, jak to není fér. Sakra lidi, hlavu vzhůru, vypnout hruď a vzhůru kupředu.
K tomu myslím, že za vánoční akci + akci do konce ledna v podobě některých misí, si lidé vydělali až moc, ty dva měsíce byly hodně přívětivé ke všem, nikdo nemůže říct, že by přišel zkrátka. 

MeisterWizard #28 Posted 04 February 2014 - 10:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 29983 battles
  • 81
  • [-CZT-] -CZT-

View Postbildoo, on 04 February 2014 - 09:14 AM, said:

JJ, presne, mas pravdu. Ale jsou lidi, co hraji hlavne kuli misim. Tak ted "unor" to treba nemusim hrat skoro vubec. (sem tam nejake dvounasobky, s tankama, ktere me bavi)

A kdyz nebudou dobre mise, tak to moc hrat nebudu. Jasne, "vam" to muze byt jedno, ale urcite je takovych hracu vice. (i kdyz to pisu, jen za sebe) ...

A kdyz to budu hrat jen malo, nepotrebuju premiove tanky, premiove ucty. ...a tak dal. 

Ps. V lednu  me to hrat bavilo, ted v unoru neni zadna motivace. Treba zase brezen bude lepsi, kdo vi. ;) 

Ps 2. Pomalu vyjdou dalsi tanky, ktere treba nebudou mit taky mise, ale bude u nich lepsi grafika, optimalizace. ...Pak doufam, ze se v "nasi" hre zlepsi i ty mise. At nas to udrzi ve hre. :)  

Určitě se najde více hráčů, co hrají především kvůli misím. To nejsi sám. 
Mě ale zaráží, že teď v únoru nemáš motivaci hrát. Pokud hraješ kvůli misím, tak hraješ proto, že chceš dosáhnout předem určeného cíle (to nejsou kredity, ty jdou rychleji získat hraním premium tanků a nebo V-VI tierama), takže 50 zabitých britů by pro tebe mělo být dostatečně motivující. Přece právě pro hráče co hrají kvůli misím, musí být těžce splnitelné mise to nejlepší.

Yaago #29 Posted 04 February 2014 - 10:24 AM

Corporal

• Player
  • 3857 battles
  • 138
Jelikož mám v garáži výhradně britský tanky volím pro tento týden taktiku "sýr v pastičce na myši". Vezmu do čety dvě TDčka, zaparkuju TOGa někde blízko vlajky a příští tejden si otevřu obchod s hasičákama. :hiding:

Karlie #30 Posted 04 February 2014 - 10:51 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postbildoo, on 04 February 2014 - 09:14 AM, said:

Ono upřímně, většina lidí plní mise stylem: hraju - blížím se běžným hraním ke splnění mise - začnu se soustředit na dokončení, neb mi chybí už málo. Těch, kteří hrají JEN díky misím zas tolik není (čímž neříkám, že tací nejsou). A pak jsou ti, kteří misi berou jako výzvu a zpestřují si jejím plnění hru. Ale přiznejme si, že u takhle velké MMO hry zkrátka všechno tvoříš k obrazu většiny - spíš uděáš něco pro 95% hráčů, než na míru těm 5%. To je zkrátka fakt. Ale upřímně si nemyslím, že by si z těch aktuálně 9 misí nikdo nic nevybral.

Z posledního vlákna jsem už vytáhla nějaké návrhy, ale pokud ještě někdo na něco přijdete, máte nápady apod... dělám z toho report a v budoucnu to třeba i budeme moci ovlivnit, takže klidně mě zavalte... Mise se vždy plánují na nějakou dobu dopředu, takže nemůžu říct, že hned příští měsíc to tak bude. teď je těch misí hodně a rozdílných, protože se mimo jiné i testuje, co je úspěšné, co vyhovuje, co není tak oblíbené apod. Zkrátka nyní čerpáme informace. Já jsem za každý pozitivní i negativní příspěvek ráda - pokud nás ta reakce někam posune, ale na reakce typu "pro to bych musel něco dělat"... na to odpověď jinou než "ano, musel", nemám. (není tvůj případ)

Ultim_inc #31 Posted 04 February 2014 - 11:11 AM

Captain

• Veteran
  • 38031 battles
  • 2,278
  • [ANV-V] ANV-V

View PostYaago, on 04 February 2014 - 09:24 AM, said:

Jelikož mám v garáži výhradně britský tanky volím pro tento týden taktiku "sýr v pastičce na myši". Vezmu do čety dvě TDčka, zaparkuju TOGa někde blízko vlajky a příští tejden si otevřu obchod s hasičákama. :hiding:

good plan.JPG

bildoo #32 Posted 04 February 2014 - 11:27 AM

Corporal

• Player
  • 29654 battles
  • 146

Tak ja bych navrhoval vice jednodennych misi. Klidne je i casteji menit, a nemusi byt kazdy den. Napriklad, by se " vedelo " ze ve stredu je nejaka mise. Nebo i casteji. A mohli by ty mise byt treba jednou pro TD, pak pro light,a podobne, nejak to prostridat. Tim by se dostalo na kazdeho. Nelibi se mi mise, treba dej 50 000 poskozeni. Je jasne, ze ty jsou splnitelne jenom vysokothierovym TDckam. ...I kdyz nekdo to muze udelat i s "KV1", ale ten to ma fakt velkou vyzvu. :

Treba mise s lightem : spotni 5 nepratel, ale prezij bitvu. At se zamezi tomu, aby hrac sebevrazebne najel k enemakum. :)  

Nebo treba pro Media. Znic 2(3) tanky v bitve. 

Pro heavy tanky neco jako. Znic nepratelsky heavy tank. A do toho treba obdrz potencialni poskozeni. 2 nasobku tveho HP.

Mam na mysli nejake stridani misi, pro ruzne typy tanku. Ted je to vetsinou o nejakem zniceni vetsiho poctu tanku, tak ja lighty a media ani moc nevytahoval. (Treba v tom lednu)

Ps. kdyz tak nad tim premyslim,asi by to chtelo ty misim nechat vetsi prubeh. At se z toho ti "scriptari", co ty mise nastavuji, zase nezblazni. Porad se v tom vrtat, Je asi nebavi. 

Urcite by me napadlo vice napadu na mise. Muze se treba na to zalozit nejake vlakno, kde by se nejak hlasovalo, nebo prispivalo .  ...Ja nemam patent na rozum. :)  

Karlie #33 Posted 04 February 2014 - 11:38 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postbildoo, on 04 February 2014 - 10:27 AM, said:

Tak ja bych navrhoval vice jednodennych misi. Klidne je i casteji menit, a nemusi byt kazdy den. Napriklad, by se " vedelo " ze ve stredu je nejaka mise. Nebo i casteji. A mohli by ty mise byt treba jednou pro TD, pak pro light,a podobne, nejak to prostridat. Tim by se dostalo na kazdeho. Nelibi se mi mise, treba dej 50 000 poskozeni. Je jasne, ze ty jsou splnitelne jenom vysokothierovym TDckam. ...I kdyz nekdo to muze udelat i s "KV1", ale ten to ma fakt velkou vyzvu. :

Treba mise s lightem : spotni 5 nepratel, ale prezij bitvu. At se zamezi tomu, aby hrac sebevrazebne najel k enemakum. :)  

Nebo treba pro Media. Znic 2(3) tanky v bitve. 

Pro heavy tanky neco jako. Znic nepratelsky heavy tank. A do toho treba obdrz potencialni poskozeni. 2 nasobku tveho HP.

Mam na mysli nejake stridani misi, pro ruzne typy tanku. Ted je to vetsinou o nejakem zniceni vetsiho poctu tanku, tak ja lighty a media ani moc nevytahoval. (Treba v tom lednu)

Ps. kdyz tak nad tim premyslim,asi by to chtelo ty misim nechat vetsi prubeh. At se z toho ti "scriptari", co ty mise nastavuji, zase nezblazni. Porad se v tom vrtat, Je asi nebavi. 

Urcite by me napadlo vice napadu na mise. Muze se treba na to zalozit nejake vlakno, kde by se nejak hlasovalo, nebo prispivalo .  ...Ja nemam patent na rozum. :)  

+1

Mise - návrhy a připomínky

Tak snad z toho zvládnem vytáhnout něco nápomocného :).

dastarwilla #34 Posted 04 February 2014 - 11:43 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21445 battles
  • 410

Mise jsou jakýmsi bonusem ke hře. Některé mise jsou náročnější, některé snadnější, některé splní většina, některé téměř nikdo. Některé jsou věnovány zejména hardcore hráčům, kteří u toho věnují poměrně dost času, jiné se podaří splnit i "svátečnímu" tankistovi.

Nejčastější stížností na mise je, že cena za úsilí je příliš malá. V tomto případě by se dalo třeba říct, že je snažší získat odměnu za zničení např. Němců (jinak za zničení 50 německých tanků byla v prosinci odměna "jen" 250tis kreditů) před Brity. V zásadě to znamená to, že zatímco v jiný týden bylo tuto misi možné splnit pro většinu hráčů, tento týden se to podaří zřejmě jen těm hardcore.

Koneckonců mise jsou jistou odměnou za hraní, ale rozhodně byste z nich neměli mít pocit, že vás "nutí" sedět u hry od rána do večera. Máte k dispozici celkem tři mise (+ další 6 po celý měsíc). Opravdu jsme na vás tak zlí? Vyberte si ty, které si myslíte, že máte šanci splnit a těm se můžete věnovat nebo prostě hrajte jak jste zvyklí a třeba z toho "něco kápne".

Ano, mise číslo 2 je pekelně těžká, nechte ji tedy hardcore hráčům, kteří ji splnit dokážou.

Nabízí se dva způsoby řešení - ubrat počet tanků u těch, kde jich jezdí méně (což na druhou stranu právě třeba oproti Němcům byla nyní navýšena odměna) nebo některé národy v misi zcela vynechat (a tím i celou misi) nebo jednoduše kompromis - nechat misi tak jak je a dát šanci ji někomu splnit.

S ohledem na to, že máte dalších 8 misí k plnění, kde můžete mimo jiné získat víc jak 1 500 000 kreditů, opravdu je třeba panikařit kvůli jedné misi, která se povede splnit jen menšímu množství hráčů, než je běžné?

Týdenní mise je pouze označení - dává se tím na vědomí, že mise probíhají během týdne (nikoliv celý týden). Stejně pak máš třeba víkendový speciál, který někdy běží od čtvrtka do neděle, jindy od pátku do pondělí - což jak jistě vidíš, taktéž není jen víkend (2 dny).

Mise je vyhlášena k tomu, aby se splnila, ale ovšem ne vždy ji může splnit každý. Dle statistik víme, že i Frantíky spousta lidí splnila - ano, bylo jich méně, než Američanů, ale o nesplnitelné misi nemůže být řeč.

A toto je jen krásný příklad toho, jak někteří mise vnímají. "je to strašně práce", to mi za to nestojí. V pořádku, pokud se ti mise zdají příliš náročné, máš možnost užívat si hru i bez jejich plnění.

Já teď heavy třeba moc nejezdím, ale mám je, tak si holt díky misi s nima teď zajezdím víc, než dělám obvykle. Ani ne tak kvůli těm hasičákům, ale proto, že mi ta mise dává určitý herní cíl a vytáhnout heavy na pár her pro mě není tragické. Samozřejmě mám i volbu jezdit dál, co jsem zvyklá, ale splnit se to pokusím, protože "proč ne"?

30 damage dám v desítkách cca za 15 - v horším případě za 20 bitev - tedy mise splněna za jeden den. Opět pro člověka, kdo je nemá, to bude trochu náročnější. Pro průměrného hráče, který má aspoň stíhače tier VIII už tolik ne. Prostě každý nechť si v tom najde to svoje.

Dle statistik víme, že i Frantíky spousta lidí splnila --kolik procent je pro  Vás spousta  ,to by mne opravdu zajímalo.

Karlie #35 Posted 04 February 2014 - 11:45 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postdastarwilla, on 04 February 2014 - 10:43 AM, said:

Dle statistik víme, že i Frantíky spousta lidí splnila --kolik procent je pro  Vás spousta  ,to by mne opravdu zajímalo.

Zkusím zjistit, jestli ta čísla můžeme zveřejnit. 

zdenekE36 #36 Posted 04 February 2014 - 12:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39019 battles
  • 820
  • [CHOV] CHOV

View PostKarlie, on 04 February 2014 - 07:15 AM, said:

Ano mise jsou super.Některé jsou za chvilku,některé za delší dobu, to je v pořádku

Ale když bylo zničte 50 Amerických tanků,kterých jezdí celkem hodně,tak Frantíků,kterých jezdí podstatně méně bylo taky 50. Pokud se nepletu a byla tato akce i na Ruský a Německý tanky,tak těch bylo taky 50,oprav mě jestli se pletu prosím.

Misi na Frantíky jsem zkusil,ale za celou dobu mise,jen 9,ale to jsem je nehledal.

Za 30k dmg je 50k kreditu,v tom bych problém neviděl,nedávno to bylo jinak,ale to bylo bych řekl až moc výdělěčný.

S heavy jezdím rád,takže hasičáky sehodí.

Beru mise jako zpestření hry, ale zdá se mě velký rozdíl zničit třeba 50 US a 50 FR tanků,když je známo že i normálně těch FR jezdí o několik desítek % méně.

Karlie #37 Posted 04 February 2014 - 12:30 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postzdeneke36, on 04 February 2014 - 11:09 AM, said:

Ano mise jsou super.Některé jsou za chvilku,některé za delší dobu, to je v pořádku

Ale když bylo zničte 50 Amerických tanků,kterých jezdí celkem hodně,tak Frantíků,kterých jezdí podstatně méně bylo taky 50. Pokud se nepletu a byla tato akce i na Ruský a Německý tanky,tak těch bylo taky 50,oprav mě jestli se pletu prosím.

Misi na Frantíky jsem zkusil,ale za celou dobu mise,jen 9,ale to jsem je nehledal.

Za 30k dmg je 50k kreditu,v tom bych problém neviděl,nedávno to bylo jinak,ale to bylo bych řekl až moc výdělěčný.

S heavy jezdím rád,takže hasičáky sehodí.

Beru mise jako zpestření hry, ale zdá se mě velký rozdíl zničit třeba 50 US a 50 FR tanků,když je známo že i normálně těch FR jezdí o několik desítek % méně.

Němců bylo 50, ale odměna byla 250tis. 

Ale pravdou je, že rozdíl je i mezi USA a FR, kde třeba USA šlo dle mého splnit snadněji. (i když já tam měla rozdíl asi jen 10 tanků a to jsem se po nich nepídila a do Amíků mi chybělo asi 7 killů na splnění). Každopádně zrovna po těhlech misích nejdu - nemám ráda, když se musím ve hře za něčím "honit", střílim dle toho, co kolem sebe mam, ne dle toho, co za nepřítele proti mně stojí.

Jak říkám, předala jsem to dál, ale nemyslím si, že je to důvod k panice. Ne, když je těch misí tolik. Ale podnět k vyváženosti je to oprávněný, to beru.

Guardians_Of_Asgaard #38 Posted 04 February 2014 - 01:57 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 35155 battles
  • 682

Já jsem lidumil a vytáhnu následující dny devítkového Centíka a AT15, aby aspoň někdo měl šanci tu misi splnit, jinak je čistě pro "nolifery" (pokud budu brát optimisticky 5 % britských tanků mezi zničenými, dělá to 500 zničených vozidel, tedy v průměru 125 denně, enjoy!). Nevadí, nemusím přece plnit každou misi, nicméně bych uvítal více těch splnitelných pro lidi, co si zahrají 2, 3 hoďky denně (my totiž tolik nevytěžujeme servery a většinou platíme prémiový účet :blinky:).

U těch hasičáků - je třeba vyhrát 15 her s HT v jednom dni, nebo se při nesplnění přenese počet výher i do druhého dne?

_Laxa_ #39 Posted 04 February 2014 - 02:26 PM

Sergeant

• Player
  • 31360 battles
  • 242
  • [CORM] CORM

Proč to lidi řešíte... já to fakt nechápu

Pokud máte T8 Prem tank tak ho vyvenčete... já s JgTig8.8cm mám za bitvu 107.000 creditů čistého v průměru

Těch misí si nevšímejte, nestresujte se... prostě hrajte a večer se podíváte, že tam najednou chybí zničit třeba jen polovina...

Není to žádná IS-6 zdarma ( kterou jsem si  mimochodem udělal a je to mašina :izmena: )

Edited by NightKnight_CZ, 04 February 2014 - 02:35 PM.

PorterRockwell #40 Posted 04 February 2014 - 04:06 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059

View PostMeescha, on 04 February 2014 - 12:57 PM, said:

U těch hasičáků - je třeba vyhrát 15 her s HT v jednom dni, nebo se při nesplnění přenese počet výher i do druhého dne?

Bojim se, že ta první týdenní mise se každý den  resetuje, i pokud jste ji nesplnili. Takže je nutné ji splnit za ten jeden den. 

View PostNightKnight_CZ, on 04 February 2014 - 01:26 PM, said:

Proč to lidi řešíte... já to fakt nechápu

Pokud máte T8 Prem tank tak ho vyvenčete... já s JgTig8.8cm mám za bitvu 107.000 creditů čistého v průměru

Těch misí si nevšímejte, nestresujte se... prostě hrajte a večer se podíváte, že tam najednou chybí zničit třeba jen polovina...

Není to žádná IS-6 zdarma ( kterou jsem si  mimochodem udělal a je to mašina :izmena: )

Pohodový přístup :) Hra je pro radost a mise mají být taky tak. 100k kreditů se dá nahnat několika bitvama, i bez premium tanku. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users