Jump to content

Týdenní mise: 1. týden v únoru

• This topic is locked This topic is locked
51 replies to this topic

lukajdo #41 Posted 04 February 2014 - 06:50 PM

Corporal

• Player
  • 34429 battles
  • 141
  • [UNIAV] UNIAV

ono i kdyby se to rozdavalo zadarmo tak to bude malo, ze :-)

je nekde napsano, ze to musi splnit kazdej? je to neco za neco. stravite vic casu u hry, dostanete 500k. neudelate? nic se nestane.

osobne to beru jako zpestreni hry, kdyz se mi na konte objevi naky to stribro navic. ale urcite nehraju kvuli misim.

driv ty mise byly jen obcas a lidi si jich vazili, ted neni jedinej den bez mise a jsou na to nadavky. paradox, ze? :))

pedros111 #42 Posted 04 February 2014 - 08:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60392 battles
  • 699
  • [POINT] POINT

Cílevědomě jsem jezdil misi pouze loni v listopadu když bylo 250k za určitý počet zničených vozidel. Díky tomu se

mi dařilo nakoupit tanky a vybavení, které bych si jinak nemohl dovolit. 

Tyhle únorové, stejně tak jako ty lednové mě už tak nemotivují, ale potěší kdyč čas od času naskočí do

účtu něco navíc. Za to mohu WG jedině poděkovat.

Sariel_ #43 Posted 04 February 2014 - 08:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16390 battles
  • 556
Da dohnat? Mozna 5, 6 tiery ale devitky si na sebe samy nevydelaji, ja nemam T8 premiak abych to mohl takhle neresit. Proste nemam za co kupovat tanky, natoz abych si na ne mohl koupit vybaveni.

Edited by KometaBrnoMihi, 04 February 2014 - 08:32 PM.

daliborjanda #44 Posted 04 February 2014 - 11:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44161 battles
  • 761

Tak tohle bylo naposled co sem se nechal zlákat plněním nějakejch misí.

Naposled, co sem se snažil celej večer vyhrát ubohejch 15 vítězství obklopenej čímsi (pro tento typ hráčů už fakt nemám výraz).  Pocit promarněnýho času. Žádnej relax, zábava nebo cokoliv pozitivního se nekoná. Pouze znechucení, marnost a zklamání.

S misema končim a s celým slavným WoT sem od toho dost blízko

pedros111 #45 Posted 04 February 2014 - 11:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60392 battles
  • 699
  • [POINT] POINT

View Postdaliborjanda, on 04 February 2014 - 11:26 PM, said:

Tak tohle bylo naposled co sem se nechal zlákat plněním nějakejch misí.

Naposled, co sem se snažil celej večer vyhrát ubohejch 15 vítězství obklopenej čímsi (pro tento typ hráčů už fakt nemám výraz).  Pocit promarněnýho času. Žádnej relax, zábava nebo cokoliv pozitivního se nekoná. Pouze znechucení, marnost a zklamání.

S misema končim a s celým slavným WoT sem od toho dost blízko

To chce klid, neunáhluj se . O řádek výše píšu jak se chovám k misím  co mě neoslovují. Prostě si hraj svoji hru

a splníš-li některou, nečekaný dárek potěší.

daliborjanda #46 Posted 04 February 2014 - 11:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44161 battles
  • 761

Jo, máš pravdu. 

Má to být zábavná hra, ale v poslední době to u mě tak nevypadalo. Honit se za misema a dobrejma statistikama mi jen kazí hru.  Od teď to hraju pro zábavu a pokud se mi zrovna dařit nebude tak prostě nehraju :popcorn:

Jera85 #47 Posted 05 February 2014 - 09:56 AM

Corporal

• Player
  • 17198 battles
  • 141
  • [F_A_F] F_A_F

Nektery mise sou lehky pro casual hrace. Kamos splnil ty frantiky, ja jich mel 10. Rozdil mezi nami je prave ten "casual" a hard core hrac. Je potreba si uvedomit ze je proste nutne mit nejakej high end content (xx tis. dmg). Nikdo nikoho do niceho nenuti, pred pul rokem nebyla ani jedna mise a hralo se taky :harp:

Jen me mrzi ze nikde neni treba napsano z kolika bitev byl clovek v top 3. skonci mise a uz ani nvm kolikrat sem ji udelal.. Karlie neslo by stim taky neco udelat? :blinky:

Edited by Jera85, 05 February 2014 - 09:57 AM.

Schmudla #48 Posted 05 February 2014 - 10:52 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

View PostJera85, on 05 February 2014 - 09:56 AM, said:

Jen me mrzi ze nikde neni treba napsano z kolika bitev byl clovek v top 3. skonci mise a uz ani nvm kolikrat sem ji udelal.. Karlie neslo by stim taky neco udelat? :blinky:

Top 3 je ta mise na extra expy do posádky ne ? no a ve výpisu misí ti za ní naskakuje číslo v tkaovém zeleném obdélníčku a to je počet her ve kterých si byl top3 :)

jeslit se teda ptáš na tohle .. :)

jinak mise jsou fajn, ale jak tu psali výše, není povinnost je dělat ... než strávit večer grinděním 15 výher u heavy (min. 25 her avg), jedu si co potřebuju a chybějící kredity (na hasičáky o které přijdu - 100k kreditů) doplním premiákem ... (využiju akorát misi na dmg, ale to spíš jen tak že občas něco málo kápne)

(a tady ad KometaBrnoMihi a další - buď tu hru hraju protože mě baví a trávím u toho spoustu času - zdá se mi lgoické přispět tvůrcům za to že u toho můžu a chci trávit čas (tank, PÚ - nejsou to nijak horentní sumy, nidko vás nenutí kupovat t8 co měsíc), nebo přispět nechci ale pak je asi jasné že nebudu mít ten komfort co druzí. Pokud Vás to potom nebaví (musíte grindit mise protože ty (relativně směšné) kredity jsou pro vás existenciální), tak to prostě nehrajte, s pistolí u hlavy to asi neděláte)

jinak je fakt že takhle nějak by asi měly být týdenní mise nastaveny (jakože nic moc), protože to že sem si za 2,5hodiny večerního hraní přišel na 1M kreditů (čistého) jako minulý týden nebo kdy to bylo, to už bylo trošku moc .. :)  (těch premiovejch nábojů na publicu lítá díky tomu docela dost)

a boostovací mise šetřit na víkendy :)

Edited by Schmudla, 05 February 2014 - 10:53 AM.

Godojarda #49 Posted 05 February 2014 - 11:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12285 battles
  • 793
  • [IDDQD] IDDQD

Chrom, Železo a Nikl...

Tak jsem u těch misí na 50% :smile:

Dělal jsem výpočty, a kdyby měl Únor 30 dní, tak by to bylo lepší :smile:

pendolinko #50 Posted 06 February 2014 - 03:16 PM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 53572 battles
  • 95
  • [S_GO] S_GO

Dobrý den .

Mohu se zeptat k čemu jsou týdení mise za 10 hasičáků??

Včera jsem jel se 112 ze 3 her mě 3krát zapálili ,za den hraní 6 autom hasičáků v čudu.

Dnes první hra a zapálí mě 2krát za jednu hru,to po mě snad hází flašku z benzínem ,nebo nechápu.

Udělá se akce na 10 hasičáků a zapalování tenků se zvedne ,tak ,že vlastně ,kdyby žádná akce nebyla ,tak jsme na tom lépe.

PorterRockwell #51 Posted 08 February 2014 - 12:57 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19310 battles
  • 7,059

View Postpendolinko, on 06 February 2014 - 02:16 PM, said:

Dobrý den .

Mohu se zeptat k čemu jsou týdení mise za 10 hasičáků??

Včera jsem jel se 112 ze 3 her mě 3krát zapálili ,za den hraní 6 autom hasičáků v čudu.

Dnes první hra a zapálí mě 2krát za jednu hru,to po mě snad hází flašku z benzínem ,nebo nechápu.

Udělá se akce na 10 hasičáků a zapalování tenků se zvedne ,tak ,že vlastně ,kdyby žádná akce nebyla ,tak jsme na tom lépe.

Ale tak, jindy zase 20 bitev není tank zapálenej ani jednou. Taky někdy hořim dvakrát za bitvu a pak dlouho nic. 

Rozhodně neupravujeme herní mechaniku, abychom vás "ošidili" na odměnách za drobnou misi. 

Jera85 #52 Posted 13 February 2014 - 12:08 PM

Corporal

• Player
  • 17198 battles
  • 141
  • [F_A_F] F_A_F

View PostSchmudla, on 05 February 2014 - 09:52 AM, said:

Top 3 je ta mise na extra expy do posádky ne ? no a ve výpisu misí ti za ní naskakuje číslo v tkaovém zeleném obdélníčku a to je počet her ve kterých si byl top3 :)

jeslit se teda ptáš na tohle .. :)

no myslel sem to tak ze kdyz skonci akce ze uz to nevidis. mas zalozku na nadchazejici akce kera je stejnak skoro porad prazdna, tak by tam slo dat i zalozku na probehnuty akce. Prece jenom nesleduju porad kolikrat sem co splnil :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users