Jump to content

Mise - návrhy a připomínky

• Please log in to reply
433 replies to this topic

Karlie #1 Posted 04 February 2014 - 11:37 AM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

Máte návrh na nějakou pěknou misi?

Kterou odměnu oceníte nejvíce?

Které odměny naopak nepatří k vašim oblíbeným a proč?

Líbí se vám spíše dlouhodobé těžší mise nebo jednodušší s menší odměnou?

Které z již proběhlých misí se vám líbily?

Které naopak ne a proč?

Podotýkám, že toto vlákno slouží pro sběr informací, pokud si chcete postěžovat nad nějakou konkrétní misí, učiňte tak prosím v Diskuzi o novikách ke konrétní misi. Toto vlákno slouží ke vkládání konstruktivních příspěvků, které nám do budoucna mohou pomoci vytvářet mise, o které stojíte nejvíce.

Nemohu zaručit, že vše proběhne dle toho, jaké přání vyslovíte zde, ale určitě nám to pomůže k dalším informacím, které sbíráme. Příspěvky které nebudou k tématu budou přesunuty.

Egoless #2 Posted 04 February 2014 - 12:56 PM

Corporal

• Player
  • 6436 battles
  • 146

kedze uz su misie na dosiahnutie typickych vlastnosti wot ako xp, poskodenie, vyhra, znicenie atd (a funguju dobre) je tazsie vymysliet nieco novsie, skusil by som nieco netradicne ako napriklad:

zasiahnite a penetrujte nepriatela 1000x v priebehu akcie(3dni) odmena nejaky modul napr, mohlo by to byt aj rozdelene na tier 4-6 mala ventilacka, t7+ velka ventilacka ako odmena, alebo nabijak atd.  nezavisle na dmg, podla battle result

alebo to iste zasiahni a penetruj 100x ale opakovatelne, odmena jeden hasicak a podobne. nic prevratne ani narocne.

tiez by sa mi pacilo keby rozne typi vozidiel mali odmenu podla funkcie v bitke, scouti odmenu za naspotenu dmg, tazke tanky za potencialnu obdrzenu, arty + td za sposobenu dmg, medka taky nejaky univerzalny stred, chcelo by to samozrejme balancovat aby to bolo pre vsetkych podobne narocne, podla statistik. myslim ze by to ludi naucilo aj hrat:P

co sa tyka sucastnych misii, pri niektorych by som odcenil parcialne odmeny, tj napr znic 50 britskych tankov za 500 000, s tym ze nakonci akcie bude odmena za %, nielen za uplne splnenie misie, napr znicim celkovo 4 britske tanky dostanem 40K , 50 > 500K atd, pomer 10K/1 tank sa mi zda ok a strop tankov by som kludne zdvihol aj na 100 kusov za 1m za 7 dni. zaroven je vsak dolezite aby s tymi konkretnymi tankami(cielmi) aj niekto hral, tak trebars plosne odmena na britske tanky 1,1x na xp aj kredit, tj 10% bonus naviac.

hlavnym tahakom su samozrejme tie najnarocnejsie misie s najvacsimy odmenamy (premiove tanky) a mne sa tiez pacili misie kde odmenou bol premium ucet na jeden den. sucastnu na 7 dni napriklad neziskam lebo nehram teamovky

uglybear #3 Posted 04 February 2014 - 03:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36834 battles
  • 80
  • [S4LT] S4LT
Misie by mohli nahradzovat chybajuce navody ako hrat jednotlive typy tankov

Priklad:

Scout beginner:

Vozidla: Tier IV Scout

Podmienky: Spot 4 tanky, Spot damage 500, prezi aspon 5 minut boja

Odmena: ?? 000

Scout advanced:

Podmienka: 10x Scout Beginner

Odmena: CamoNet

Scout expert:

Vozidla: Tier IV,V Scout

Podmienky: Spot 6 tankov, Spot damage 1000, prezi aspon polovicu boja

Odmena: ?? 000 creditov

Scout Master:

Podmienka: 10x Scout Export

Odmena: Bino, CoatedOptics, CamoNet

Tiez by sa mohli robit samostatne misie pre zaciatocnikov, ktori teraz nemaju sancu nahrat napr. 50k dmg

Priklad:

Vozidla: Tier I, II, III a hrac musi mat odohranych menej ako 3000 hier

Podmienky: 10 000 dmg

Odmena: ?? 000 creditov

bobecRR #4 Posted 04 February 2014 - 09:19 PM

Private

• Player
  • 19988 battles
  • 2

Napadá mě, jestli by v misích na killy (x kreditů za x killů) nestálo za to (alespoň občas) omezit zabíjené kusy tierem (že by se počítaly jen zničené tanky stejného nebo vyššího tieru)? Přineslo by to větší motivaci pro hráče s nižším tierem v bitvě (a s tím spojený úbytek nadávání na MM na fórech:)) Zároveň by to trochu omezilo situace, kdy se top tiery (v průběhu podobných misí) soustředí spíš na masakrování potěru než konfrontaci se soupeřovými top tiery

ClearEvil #5 Posted 06 February 2014 - 12:33 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15362 battles
  • 12,901

View PostKarlie, on 04 February 2014 - 11:37 AM, said:

Podotýkám, že toto vlákno slouží pro sběr informací, pokud si chcete postěžovat nad nějakou konkrétní misí, učiňte tak prosím v Diskuzi o novikách ke konrétní misi. Toto vlákno slouží ke vkládání konstruktivních příspěvků, které nám do budoucna mohou pomoci vytvářet mise, o které stojíte nejvíce.

OT odstraněno

medysek #6 Posted 06 February 2014 - 01:25 PM

Private

• Player
  • 29489 battles
  • 15
  • [MLOK] MLOK

Máte návrh na nějakou pěknou misi?

Plně souhlasím s prvními dvěma příspěvky. Dále si myslím, že by mohla být nějaká mise, kde by hráč na začátku musel někoho naspotovat, poté aby díky jeho nasvícení byla způsobená určitá DMG anebo poškozen určitý počet tanků a nakonec aby on sám ještě zničil nějaký ten stroj.

Kterou odměnu oceníte nejvíce?

Tak jak se říká, kreditů není nikdy dost. Toto bych však upravil, protože ve hře jsou pořád věci, které si za kredity nekoupíš. Já osobně bych za nějakou z větších nebo středních misí, ocenil garážové stání nebo rozšíření kasáren. Vyloženě neoblíbené mise nemám.

Líbí se vám spíše dlouhodobé těžší mise nebo jednodušší s menší odměnou? Nejlepší by bylo přidat nějaký kompromis, ať si každý hráč vybere to svoje :)

Které z již proběhlých misí se vám líbily? Líbily se mi mise o nějaké prémiové vozítko. Mise o IS-6 byla výborná, ale ocenil bych ji radši, aby byla v období mimo vánoční svátky, kdy chce člověk být s rodinou a odpočinout si od počítače.

Tydyt007 #7 Posted 16 April 2014 - 08:15 AM

Corporal

• Player
  • 18911 battles
  • 148
  • [CZ-SK] CZ-SK
Líbili se mi mise pro sestřelování tanků určitých národů, ale problémem mise bylo, že třeba francouzů v bitvách je málo. Tudíž nebylo moc šance je stihnout sundat. Ale kdyby se dal bonus na určitý národ, např 100% kreditů, zvedlo by to počet francouzů v bitvě, a tudíž lidi by vydělali, i stihli pozabíjet možná dostatek tanků jednoho národu.

Myslím že podpořit začínající hrače by bylo dobré. Mise pro hráče do 3000, 5000, 10000 bitev by byly dobré. A zároveň klidně vytvořit opravdu těžké mise pro hráče s počtem bitev nad 15000.

A klidně mise pro tiery I, II, např, vytvořit poškození 2500 v libovolném počtu bitev z 50K kreditu.

MesoX #8 Posted 10 May 2014 - 04:16 PM

Corporal

• Player
  • 23166 battles
  • 159
  • [ABLE] ABLE

Prosím, neberte tento příspěvek ja nějaký brečení na fóru, tento topic se ptá na připomínky k akcím, tak sem jednu přikládám.

Mně by se líbilo upustit od určitých akcí tipu 5ti násobky za první vítězství dne.

V těchto dnech pozoruji opravdu podivné chování třeba i zkušených a dobrých hráčů, například se mi za posledních pár hodin už vícekrát stalo, že dobrý hráč hned na začátku schytal od TDčka a zůstala mu půlka HP, tak se prostě rozjel jen do předu a nechal se zabít, protože už v této bitvě neměl mnoho šancí na dobrý x5. Opět jsem se dnes setkal s lidmi, kteří se podívájí na XVM, vidí šanci na výhru menší než 50% a buď sjedou hned po startu do vody, nebo zůstanou stát na místě a odejdou do garáže.

Podle mně jsou tyto druhy akcí vysoce kontraproduktivní (ikdyž pro WG vlastně ne, protože přilezou i sváteční hráči, kteří normálně moc nehrají ikdyž na oplátku ostatní hráči to zase rychle vzdají, protože se opravdu nedá hrát).

Ale v čem je výhoda pro hráče?

• Hra se stává pro většinu hráčů opravdu frustrující
  • Není neobvyklé v těchto dnech mít winrate klidně i 10% - 20%
  • Nepomáhá ani hraní v četě (kromě těch opravdu vražedných kombinácí 3x zásobník a podobně, ale tím si neojezdíte tanky, které chcete/potřebujete)
  • Týmovky? Tam stejně odjezdím jen tier 8

Chápu, že s tímhle WG nemá žádnou starost, prostě to jen spustí a pak zase ukončí. Myslím ale, že by se dalo dosáhnout podobného úspěchu s trošku náročnějšími misemi, které by zohledňovaly XP a pořádí v týmu, jak to bývá u většiny jiných misí. Například prohra, kde bych byl v top 5, by mi dala XP stejné jako za výhru (takže +50% nemýlím-li se?). Tohle by odměnilo hráče, kteří se snaží, ikdyž bitva vypadá předem prohraná. To stejné i v normálních bitvách. Proč dávat x5 botům, lidem co se zakempí v prvním křoví u báze a na konci maji dmg 100 a 1 kill s desítkovým tankem, nebo dalším podobným případům? Nebyl by třeba dvojnásobek zkušeností za umístění v top 5 podle XP lepším řešením, aby se snažili opravdu všichni?

Jistě chápu, že je tu nadpoloviční většina hráčů, kteří se do top 5 dostanou (omylem) maximálně jednou za půl roku, ale třeba by to byla další motivace, jak se trochu zlepšit.

Ano, je mi jasné, že se nic podobného nestane a že raději dřív přidají třeba desetinásobky, ale WG by si mělo uvědomit, že tohle má vliv třeba i na platící hráče. A to hned několika způsoby. Například ti, co si zakoupí prémiák jen na tento víkend, aby co nejlépe využili dané akce už nikdy nic podobného neudělají, protože místo radosti z přibývajících XP jim povětšinou zbydou oči pro pláč a vyhozené peníze -> nikdy už si takhle prémiák nekoupí. Podobně to platí u dlouhodobě platících lidí, ti zase nechávájí mnohdy i celé 4 dny svůj učet bez přihlášení a budou si od teď už hodně rozmýšelt, jestli se jim pro příště vyplatí  koupit si prémiový účet na delší dobu, když WG jim tam nafláká akce podobného typu, které dohání akorát většinu lidí k šílenství. Zkuste nad tím přemýšlet.

Edited by MesoX, 12 May 2014 - 08:21 PM.

vlado_SVK #9 Posted 24 May 2014 - 04:01 PM

Private

• Player
  • 42932 battles
  • 21
  • [SVK-S] SVK-S
Karlie to je jedno aku misiu vimyslite ked v poslednej dobe pri takychto akciach sa to neda hrat.vždy som v tyme ktory prehrava.proste super heavy camper :)

NeMoxP #10 Posted 30 May 2014 - 11:36 AM

Private

• Player
  • 31419 battles
  • 28
  • [THEOS] THEOS
Nevím jestli to sem patří ale mám jeden dotaz nebo spíše připomínku, jak byla teť Kampaň Svět v Plamenech. ¨Speciální tank dostalo jen 6000 tisíc hráču s nejvyším počtem bodů slávy a ptám se proč zezačátku bylo 15 000 tisíc a pak změněno na 6 000tis, jen chci dát na jevo že Tanky za kampaň dostávájí jen ty stejné hráči a klany já osobně tank T23E3 nemám a utekl mi o 2000 bodů slávy a jsem zklamaný nemohl jsem být každý večer online jak někteří bohužel jsem měl noční směny a myslím si že jsem nebyl sám kdo to měl podobně. Proto mám připomínku proč se počet tanků nenavýšil jako v kampani o VK 72.01 (K) na 7000tis myslím aby měli šanci i ty kteří měli noční nebo joné směni/starosti i ty průměrný hráči. Je to můj názor že *Krmíte stále ty stejné hráč* já vám přispívám na vývoj hry co se týče Prémiového učtu a Prémiových Tanků tak očekávám že nám dáte na oplátku taky něco nebo aspoň šanci si něco vyhrát.

ClearEvil #11 Posted 30 May 2014 - 12:27 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15362 battles
  • 12,901
Těch 15.000 bylo pro RU server, kde je více hráčů a nějak se to pomotalo při překladu.

corco #12 Posted 30 May 2014 - 02:10 PM

Sergeant

• Player
  • 47523 battles
  • 291

Současná podoba misí mi celkem vyhovuje, i když třeba ty pětinásobky jsou někdy muka, a často to končí smrtí bez příležitosti dát vic než jednu ránu (sami ten flank sotva udržíte) a následným podivným vítězstvím.

Mně se líbí mise, kde je odměnou nějaký ten premiáček.... SuperPershing je prima (prachy bych za něj asi jen tak nedal ;), ale za trochu snažení mi rozhodně stojí), ale mě potěší i ty menší jako třeba T2 Light a rozhodně ho neberu jako místo v garáži zdarma. Když byl na vrcholu stromu BatChat 155 58, chvíli jsem se radoval, že bude možnost získat tu francouzskou prémiovou artynku, než jsem zjistil, že to mají Amíci :(. Byl by to teda masakr najezdit těch 250k xp s jedním vozidlem (BC 155 58), ale jak se znám, nenechal bych se odradit.

NeMoxP #13 Posted 30 May 2014 - 11:25 PM

Private

• Player
  • 31419 battles
  • 28
  • [THEOS] THEOS

View PostClearEvil, on 30 May 2014 - 12:27 PM, said:

Těch 15.000 bylo pro RU server, kde je více hráčů a nějak se to pomotalo při překladu.

To jsem koukal že po pár hodinách se to změnilo ale neodpověděli ste na mé hlavní otázky proč to nebylo nastavené na 7000 jako u kampaně s VK 72.01 (K) nebo o větší počet hráčů aby měl i normální hráč šanci se dostat mezi vítěze, jak jsem psal dost lidí nemohlo hrát kvůli práci směnám nebo z jiných důvodu a jak jsem koukal tak výherci jsou z 70% stále ty stejný hráči a klany. Jak jsem psal v minulém príspěvku zdá se mi že Wargamingu to je nejspíše jedno nedá šanci každému, přeba mě to mrzí já investuji do hry nemalé částky vím že mě nikdo nenutí ale dělám to protože přispívám na vívoj hry i když hra sama o sobě mě poslední dobu vůbec nebere tak jsem myslel že dáte šanci i těm co nejsou až tak dobrý a těm co nemají moc času získat tento speciální tank, někde jsem četl že tank bude možné získat v eventu někdy v dobudoucnu ale to ně stejně neodradí od Otázky proč jen 6 000 hráčů když kampaň hrálo plno lidí a myslím si že 6000tis nebyla ani čtvrtina hráčů co se zapojila do této Kampaně.

Ironcat #14 Posted 01 June 2014 - 07:19 PM

Corporal

• Player
  • 21855 battles
  • 115

Mal by som jeden konkrétny návrh ,

čo keby sa hra spravila hneď na prvý raz dobre ? Bez milióna pačov a aktualizácií.

Teraz konkrétne . keď mi spadne pripojenie , čo je v poslednej dobe často , mohol by stroj v hre zastaviť a stáť , nerobiť nič.

Lebo.....teraz ide bez vedenia do...blba. To hra nevie , že som out ?

Sandokan11 #15 Posted 02 June 2014 - 09:17 AM

Corporal

• Player
  • 55091 battles
  • 133

prvé čo ma napadlo - misia pre scoutov, resp kazdeho kto na to má. Kludne aj Maus ak to stihne.

V priebehu prvych 3 min od zaciatku bitky prist na nepriatelsku zakladnu aby sa zacalo s obsadzovaním a nasledne sa vratit na svoju ( ak sa to da detekovat ). Pravdaze preziť. Nelati pre mod stretnutie a utok / obrana.

kalidus #16 Posted 07 June 2014 - 05:29 PM

Private

• Player
  • 5373 battles
  • 18
Ahoj, víte, že dne 28. 7. bude 100. výročí vypuknutí 1. sv. války, proč se tam nedají speciální mapy čistě z 1. sv. války, třeba Verdun, Somma ad. Dokonce tam přidat i 1. těžkopádné tanky Mark I a A7V

xProtheox #17 Posted 07 June 2014 - 05:57 PM

Corporal

• Player
  • 39791 battles
  • 192
  • [R_D1] R_D1

View Postkalidus, on 07 June 2014 - 06:29 PM, said:

Ahoj, víte, že dne 28. 7. bude 100. výročí vypuknutí 1. sv. války, proč se tam nedají speciální mapy čistě z 1. sv. války, třeba Verdun, Somma ad. Dokonce tam přidat i 1. těžkopádné tanky Mark I a A7V

to asi nepujde,fotbal ma prednost...

Katan64 #18 Posted 11 June 2014 - 05:55 PM

Private

• Player
  • 88650 battles
  • 8
  • [BOHEM] BOHEM
Hojte , jeden dotaz , kterej [Edited] vymyslel dát proti tieru IX tier VII , ten to má v hlavě totálně na maděru nebo hulí hodně dobré zboží z Kolumbie , větší [Edited] jsem (mimo nefunkční hry ) tady nezaznamenal , 

Edited by cNNk, 11 June 2014 - 06:19 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

Haty_ #19 Posted 15 June 2014 - 12:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17806 battles
  • 646
  • [PERL] PERL
Mě by se líbily mise který jsou pravidelně v akcích Na vrcholku stromu na NA serveru. Např. zde 

Mrzout_CZ #20 Posted 18 June 2014 - 10:01 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39098 battles
  • 50
Jednu připomínku bych určitě měl a to k celé hře. Hra je poslední dobou absolutně nevyvážená. Nechápu postup WOT, jak jsou vybíráni hráči do bitev. Z deseti her je devětkrát šance na výhru 25% - 42%, což považuji za absolutně nepřijatelné. Proto se nedivím některým hráčům, že ihned po startu jedou do vody, a nebo zůstanou stát na startu a jdou do garáže. Patřil jsem mezi platící hráče, ale s tím už končím, protože je to pouze plýtváním peněz za nic. Poslední dobou se to opravdu nedá. Nad títmo problémem by se mělo WOT trochu zamyslet a udělat něco s vyvážením bitev a výběrem hráčů do dané bitvy, myslím si, že by šance na obou stranách měli být vyrovnané. U některých bitev je ihned po začátku jasné, že jde o bitvu již předem prohranou. Myslím si, že není takový problém toto nastavit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users