Jump to content

Mise - návrhy a připomínky

• Please log in to reply
433 replies to this topic

Tesid #21 Posted 20 June 2014 - 06:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 23505 battles
  • 1,280
  • [P-U] P-U
Tak za mě :-) mise co se me libi : 2x expy na posádku mise na nějaký předmět "maskovačka, stabik, nebo i premijový hasičák, lékárna" mise co se mě nelíbí: 5x expy na víkend, z toho duvodu že je hra nehratelná mise na zabití tanku, nikdo nehraje každej čeká na tu poslední ránu zdlouhavé a složité mise které jsou podmíněné nesmyslama, příkladem mise na SP "ne že bych super lemru chtěl" ale já všechny stromy nehraji a tím sem byl vyřazen ze soutěže dopředu, nebudu rozjiždět novej strom nebo kupovat již vyexpený stroj kuli misi. mise které bych uvítal: kombinované mise na expy na posádku "kombinované myslím 3 mise najednou"  základní mise na 2x exp na posádku, když budete do 10 nejlepších tak dalších 2x, a když do 5 tak dalších 2x, címž by sem se dostal na zajímavě vypadající mise u kterých se vyplatí snaziž když by byl výsledek 6x expy na posádku, na tanku kde mám 4 perk je proste 1000xp jak když padne kapka deště do rybnika, takhle by alespon zapršelo. Líbily by se mě mise na nějaké low premijaky tier 2 az 5 které by se dali splnit ve 14 dnech, ale nebyli by jednoduché TZV podmínit to top 5 hráců z týmu dle DMG/EXP. nebo třeba i top 3.

DonJoaquin_Guzman #22 Posted 20 June 2014 - 06:25 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39623 battles
  • 355
  • [DAG0D] DAG0D

View PostDemin15, on 18 June 2014 - 11:01 AM, said:

Jednu připomínku bych určitě měl a to k celé hře. Hra je poslední dobou absolutně nevyvážená. Nechápu postup WOT, jak jsou vybíráni hráči do bitev. Z deseti her je devětkrát šance na výhru 25% - 42%, což považuji za absolutně nepřijatelné. Proto se nedivím některým hráčům, že ihned po startu jedou do vody, a nebo zůstanou stát na startu a jdou do garáže. Patřil jsem mezi platící hráče, ale s tím už končím, protože je to pouze plýtváním peněz za nic. Poslední dobou se to opravdu nedá. Nad títmo problémem by se mělo WOT trochu zamyslet a udělat něco s vyvážením bitev a výběrem hráčů do dané bitvy, myslím si, že by šance na obou stranách měli být vyrovnané. U některých bitev je ihned po začátku jasné, že jde o bitvu již předem prohranou. Myslím si, že není takový problém toto nastavit.

~~

Mise - návrhy a připomínky

neumíš číst? a odinstaluj XVM

rabbit1993 #23 Posted 24 June 2014 - 02:05 AM

Private

• Player
  • 25547 battles
  • 9
  • [WARW] WARW
mě osobně se líbily měsícní mise, které byly minulý rok....zničení 30 tanků za den a dostalo se třeba 250 000 (nebo 300 000 kreditů už nevím přesně)...to mě bavilo a dalo se i slušně vydělat...tedko těch 25 000 v těch týdenních je dost ubohý...nepovedená bitva s desátym tierem a výhra z mise je fuč :-/ takže soudruzi udělejte zase nějakou pořádnou měsíční misi tak jako dřív ;) 

CoSoco_CZ #24 Posted 29 June 2014 - 06:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35578 battles
  • 595
  • [IBCZ] IBCZ

View Postrabbit1993, on 24 June 2014 - 02:05 AM, said:

mě osobně se líbily měsícní mise, které byly minulý rok....zničení 30 tanků za den a dostalo se třeba 250 000 (nebo 300 000 kreditů už nevím přesně)...to mě bavilo a dalo se i slušně vydělat...tedko těch 25 000 v těch týdenních je dost ubohý...nepovedená bitva s desátym tierem a výhra z mise je fuč :-/ takže soudruzi udělejte zase nějakou pořádnou měsíční misi tak jako dřív ;) 

mě se líbí mise právě jak jsou teď, čim míň WG nasype všem [Edited] ve hře kredity tím míň [Edited] bude všechno solit goldama

Edited by cNNk, 29 June 2014 - 08:12 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

CoSoco_CZ #25 Posted 29 June 2014 - 08:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35578 battles
  • 595
  • [IBCZ] IBCZ

View PostCoSoco_CZ, on 29 June 2014 - 06:43 AM, said:

mě se líbí mise právě jak jsou teď, čim míň WG nasype všem [Edited] ve hře kredity tím míň [Edited] bude všechno solit goldama

to cNNk: věřím že to hodně lidí urazí, ale najdi si význam toho slova, a je to vyjádření duševního stavu, tak nevím proč to editujete a úplně zbytečně 

cNNk #26 Posted 29 June 2014 - 10:48 AM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,565
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostCoSoco_CZ, on 29 June 2014 - 09:39 AM, said:

to cNNk: věřím že to hodně lidí urazí, ale najdi si význam toho slova, a je to vyjádření duševního stavu, tak nevím proč to editujete a úplně zbytečně 

Jsi snad lekar ? Znas ty lidi osobne, aby si tu hazel diagnozu ? Vetsina slov ma mnoho vyznamu, ale zalezi jak je pouzijes a ty je vyuzivas ciste jako urazku. Tudiz je to povazovano za nevhodne a porusujes tim pravidla. Je opravdu tak tezke pochopit zakladni pravidlo slusneho chovani ? Tobe by se taky nelibilo, kdyby to nekdo prohlasoval o tobe.

CoSoco_CZ #27 Posted 29 June 2014 - 11:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35578 battles
  • 595
  • [IBCZ] IBCZ

View PostcNNk, on 29 June 2014 - 10:48 AM, said:

Jsi snad lekar ? Znas ty lidi osobne, aby si tu hazel diagnozu ? Vetsina slov ma mnoho vyznamu, ale zalezi jak je pouzijes a ty je vyuzivas ciste jako urazku. Tudiz je to povazovano za nevhodne a porusujes tim pravidla. Je opravdu tak tezke pochopit zakladni pravidlo slusneho chovani ? Tobe by se taky nelibilo, kdyby to nekdo prohlasoval o tobe.

ať si prohlašují a nebudou daleko od pravdy, já se zlobit nebudu, ale když se podíváš co to hraje za individua tak člověk nemusí být lékař aby se diagnózou trefil

NewSheed #28 Posted 30 June 2014 - 10:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 31311 battles
  • 84

No, v historických bitvách se objevují pouze bitvy z 2. větové války, ale proč? Proč tu nejsou bitvy z Koreje, nebo války o Sinaj mezi Egyptem a Izraelem. Do historických bitev by se pak mohla podívat i T62A, M48, nebo Centurion. Pro koreu tady máme Pershinga, Shermany, a na druhé straně mohou být typy 58, t34-85, nebo su76 a podobné. 

Sorry, trochu sem netrefil vlákno, přesuňte to pls do Historických bitev.

Edited by NewSheed, 30 June 2014 - 10:26 AM.

radek0cz #29 Posted 13 July 2014 - 04:57 PM

Sergeant

• Player
  • 25819 battles
  • 217

Mě by se líbila mise která je i ve WOWp a to vyhraj 30 bitev za měsíc a dostaň zdarma nátěr 

Nebo by se mi ještě líbili mise typu nahrej 10 000 xp a dostaneš 500, 1000 free xp 

_M4ch_ #30 Posted 13 July 2014 - 09:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3479 battles
  • 52
Nebo tref třiceti po sobě jdoucími zásahy nepřítele :-)

sharper1_eEriness #31 Posted 16 July 2014 - 03:00 PM

Corporal

• Player
  • 51200 battles
  • 115
  • [WTBT] WTBT

Rád bych nějakou misi navrhl, ale po tom co udělali za mise na tento červenec, bych musel být hodně skromný. Takže bych navrhl třeba vyhrát za den 250 her a hráč by mohl dostat jedno nářadí, ale aby ta mise byla zábavnější musel by ten hráč střílet goldovou municí. 

Jinak nevím jak tady vy ostatní hráči to máte s kreditama ve hře. Ale minulý rok mi kredity nešli pod 10 miliónu a to jsem poctivě hrál, prémiovej účet jsem za ten rok nasbíral asi 30-40 dnů zdarma, když jsem našetřil tolik kreditů tak jsem dokonce ve slevě kupoval goldovou munici na klanovní bitvy do rezervy. Byli jako super mise za ten rok 2013, hlavně přes prázdniny, momentálně dali takové mise, že čekám co wargaming dále vymyslí, nemám totiž kredity na to abych si zahrál public bitvu. Mohl bych našetřit pomocí nízkého tieru nějaké ty milióny, ale nejsem idiot abych tady seděl jak blbec a hrál tisíce bitev abych si vydělal na desítkovej tank.

Takže tanky přestávám hrát a uvidíme co vymyslí na patch 9.2 na který se moc netěším kvůli zhoršení tanků a předělání map, ale zaujalo mně funkce pevnost, bude to nejspíš další nesmysl do hry, ale pokud to klan bude moct snadno získat a hlavně bonusy na vydělávání kreditů, pak by se to teoreticky ještě dalo hrát jen pro ty co by byli v klanu.

PS: Neříkám, že chci do hry bůhvi co, ale mohl wargaming napodobit mise z minulého roku nebo dát alespoň něco lepšího než dvě nářadí, když už tak alespoň 20.

S takovou hráči jako já budou přinuceni platit wargamingu nebo odinstalovat hru, já bych volil druhou možnost a tedy ještě počkám co se bude dít, jinak si najdu jinou zábavu :)

Edited by sharper1, 16 July 2014 - 03:02 PM.

tomaj #32 Posted 05 August 2014 - 02:00 PM

Private

• Player
  • 10305 battles
  • 7
Návrh na pěknou misi ? Hmm pěkný mise byly cca půl roku zpátky např. 1 den prem. účtu , 250 000 stříbrňaku a sem tam možnost přijít si i na nějaký ten goldík ne jako je tomu teď koeficienty pro posádku nechápu proč takový nesmysly vůbec  do těch misí cpete co takhle vrátit zpět stříbrňaky,  prem účty atd. ? Tyto nové mise nedonutí nikoho si jednoduše k tomu PC zasednout zapnout WoT a pařit.... Jestli si toho co jsem napsal všimne někdo z WG tak doufám že tyto mise  vráti zpět do hry protože ty podle WG ''nové lepší mise'' nikoho nezaujmou jako mise kde je příležitost si vydělat slušný stříbrňaky nebo dokonce získat i nějaký ten den prem.účtu ....

Klaster12 #33 Posted 05 August 2014 - 02:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30865 battles
  • 689

Já jsem si dal tak na dva měsíce pauzu, vrátil jsem se minulý týden na pár bitev a nestačím se divit. Jezdím si v T95 a oni do mě nelítají instant goldy ? Co se děje a po prostudování několika vláken tady mi to došlo !! Nejsou kredity, nejsou mise na miliony kreditů každý den a tak už to není tak jednoduché expit nějaký tank full gold. Za mě spokojenost a tanky s pancířem jako třeba KV-4 a podobně, už zase mají svůj význam.

Není problém udělat jednou za čas misi na stříbrňáky, popř. premko na den, ale víkendová mise 75 000 kreda za 5 000 dmg apod. už je přehnaný, k tomu 300 000 kreda za 30 kilů, 250 000 kreda za 50 000 expa ? To tu hru zjednodušuje a kazí.

Edited by Klaster12, 05 August 2014 - 02:38 PM.

ShultCZ #34 Posted 07 August 2014 - 11:41 AM

Lance-corporal

• Clan Diplomat
  • 18234 battles
  • 89

Že tady vůbec píšete. Stačí se jen podívat na akce co mají RU a US server a už bych musel zvracet nad EU serverem! Totálně tu nemohou býti akce , ktere by přilákali více hráču? To fakt nemáte nic lepšího něž posádka , posádka , posádka ? Vzpamatujte se konečně a dejte normální mise!

Ale jedinou věc bych uvítal :) EU3 - pšontek server ;)

janoss11 #35 Posted 17 August 2014 - 06:53 PM

Private

• Player
  • 27844 battles
  • 3

Ahoj mám připomínku k tomu že oproti loňským prázdninám se dá letos vydělat mnohem méně kreditů :sad:

Několik dní prémiáku je podle mne za měsíc docela málo pokud potřebujete nahrát pár M kreditů na jinak dobrý akce..

Pro  hráče kteří odmítají vyhazovat peníze za prémiák,(který je podle mne proti ostatním hrám předražený) je dost blbé končit na vyšších úrovních každou 2 hru v mínusu..Myslím že by spoustu hráčů ocenilo mise typu: Znič 10 tanků a odměna 50k kreditů.. nebo podobně za zkušenosti  10k zkušeností=50k kreditů ... atd myslím že to správné nastavení by se určitě našlo.:teethhappy:

Mise by mohla být omezená 3-5 denně..:eyesup:

Stiffos #36 Posted 25 August 2014 - 01:15 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131
ludia potrebujem poradit: denne hravam tak 3-5hodin a snazim sa spravit daylicko posadka nadevse, avsak problem je ze ma to nenecha vyhrat 6x, co mam robit? kludne nastrielam aj 3k s tigrom a vzdy len sama prehra, da sa za to nejak zaplatit aby som mohol vyhrat? ale su nato nejake emulatory ci hacky? pls poradte budem vdacny

sqee03 #37 Posted 25 August 2014 - 01:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443

View PostStiffos, on 25 August 2014 - 02:15 PM, said:

ludia potrebujem poradit: denne hravam tak 3-5hodin a snazim sa spravit daylicko posadka nadevse, avsak problem je ze ma to nenecha vyhrat 6x, co mam robit? kludne nastrielam aj 3k s tigrom a vzdy len sama prehra, da sa za to nejak zaplatit aby som mohol vyhrat? ale su nato nejake emulatory ci hacky? pls poradte budem vdacny

Nejlepším hackem a cheatem je pořádná znalost hry. Investuj část ze svého hracího času do sebevzdělání. Přečti si, jak fungují herní mechaniky na wiki / nastuduj slabé a silné stránky jednotlvých tanků / nauč se každá zákoutí všech map / sleduj videa a streamy dobrých hráčů.

Až budeš mít všechny tyto znalosti, můžeš je začít efektivně použivat v bitvách ve svůj prospěch.

Bohužel ani to vyhrávání není zadarmo ...

SG_semda #38 Posted 26 August 2014 - 07:45 AM

General

• Player
  • 39176 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
První si zopakuj gramatiku, zadruhy si zkontroluj detailní popis mise, nejpravděpodobněji jsi tu misi nesplnil...

Stiffos #39 Posted 26 August 2014 - 12:58 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131

nj pozerat tie streamy a poznat miesta na kazdej mape by velmi pomohlo, niekedy som si ale vsimol ze ked som dlhsiu dobu offline, tak prvu hodinku-dve je to hlavne teamom ze sa nedariu a kredity miznu jak lonsky sneh, potom aj psychyka ide dohaja a nedari sa, az potom zacne davat vyrovnane hry

ale tie miestecka si asi nastudujem

Ar3sAli3n #40 Posted 09 September 2014 - 04:09 PM

Corporal

• Player
  • 38229 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

Jak tady kolegove napsali.

Zruste nesmyslne 5x uz pri 3x je problem je odehravat protoze banda ......... ti dokaze pokazit kompletne celou hru. Dale pak za nastrileni urciteho poctu tanku.Standard dnesnich dnu je pockat az ma tank pozadovane mnozstvi HP na bezpecne VYZRANI killu !!! 

Mise cislo 1:

Hra bez zlata     doba trvani : 1 mesic     odmena: dle WG

Podminka: 

Hrat stredni tank a nastrilet za 1 mesic od kazdeho naroda 75000dmg NEZAPOCITAVA se hrani s goldovou munici !!!

Mise cislo 2 

Zlatou stezkou     doba trvani: 1 mesic   odmena: dle WG

Podminka:

Hrat tezke tanky a nastrilet od kazdeho naroda 75000dmg Zapocitava se i DMG s goldovou munici !!!

Mise cislo 3 

Uvidim vic          doba trvani: 1 mesic   odmena: dle WG

Podminka:

Hrat s TD od kazdeho naroda NASPOTOVAT nebo Spoluucast na DMG a to 40000dmg

Ujete co? :D Se nedivim!!!! Asi nekteri z vas tusi proc tato mise :D Akorat si myslim ze ty tezke tanky by to mohli solit bez goldu :)

Takze prosim pouze mise kde musite davat DMG !!! jen u TD udelat vyjimku aby to zase nemeli tak snadne. Pokud se vam to zda jako nesmysl ty mise tak to vemte jako vyzvu. 

Toto je inspirace z dnesniho hrani potazmo hrani z poslednich dnu proto teda tento napad s misema.

Jsem z KV1 (tier 5) v tieru 7 a panove 1vs1 ja a Comet (hrac s 1700 WN8) prvni rana do me neprorazila strilel AP dalsi rany uz jenom CR :D  jak to dopadlo psat nebudu aby jste nezacali psat jak je KV OP ve fajtu se 7 tierem :D

Edited by cedan, 09 September 2014 - 04:11 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users