Jump to content

Mise - návrhy a připomínky

• Please log in to reply
433 replies to this topic

sqee03 #41 Posted 09 September 2014 - 04:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47426 battles
  • 1,443
Původně jsem chtěl napsat nějakou hlubokou dech beroucí myšlěnku k tvému zajímavému postu, ale zkrátím to ... je mi tě líto.

Piskoutek #42 Posted 09 September 2014 - 07:50 PM

Sergeant

• Player
  • 41149 battles
  • 243

Zdarec vespolek...

Karlie jeden drobný dotaz.

Proč neuděláš hlasovací anketu co hráči v misích chtějí nebo preferují..

Hlasováním budeš mít přehled co by hráčská komunita chtěla, nebo si přála. A ne jak je to tu teď kdy co příspěvek to individuálnbí přání hráče. (Tím se vás všech nechci dotknout a jsem rád, že někdo má zájem změnit totání rutinu, která se z misí stala)

Dle toho se dají prodiskutovat podmínky plnění jednotlivých misí.

Za mě:

Mise na premiové vozítka = super

Návrh na misi na: (berte to jenom jako inspiraci. I když by to byla zajímavá mise)

Jag.Tig 8.8cm (osum osmiček)

Vyber si 8 TD na VIII.tieru a splň XY podmínky :justwait:

Mise na vybavení tanku = super (viz poslední víkend)

Mise na spotřební dopňky = už to neberu vůbec jako misi.. je to stále dokola a hráče to, ani díky primitivní jednoduchosti, nenutí snažit se. Tady bych raději kdyby tyto mise byly v menším počtu s vyšší odměnou.. popřípadě je kumulovat.

Mise na kredity = bejvávalo.. no asi už nebude jako loni

Mise na goldy (nechápejte, že dostanete goldy, ale že jsou to mise na různé věci, které se dají řešit pouze goldíkama)

Místa v kasárnách

Permanentní kamufláž (zde je taková možnost jak udělat takovou misi zajímavou až to pěkné není) a nepamatuji i, že by vůbec někdy taková mise byla.

Místa v garáži (myslím, že nedávno nějaká mise na ně byla)

Mise na demontáž inegrovaných modulů zdarma (zase se tu naskýtá zajímavá možnost)

Mise na přeškolení posádky na 100%

atd..

prostě možností je spousta.. stačí trochu přemýšlet..

Ar3sAli3n #43 Posted 09 September 2014 - 08:46 PM

Corporal

• Player
  • 38204 battles
  • 146
  • [FIVE] FIVE

View PostKarlie, on 04 February 2014 - 11:37 AM, said:

Máte návrh na nějakou pěknou misi?

Kterou odměnu oceníte nejvíce?

Které odměny naopak nepatří k vašim oblíbeným a proč?

Líbí se vám spíše dlouhodobé těžší mise nebo jednodušší s menší odměnou?

Které z již proběhlých misí se vám líbily?

Které naopak ne a proč?

Podotýkám, že toto vlákno slouží pro sběr informací, pokud si chcete postěžovat nad nějakou konkrétní misí, učiňte tak prosím v Diskuzi o novikách ke konrétní misi. Toto vlákno slouží ke vkládání konstruktivních příspěvků, které nám do budoucna mohou pomoci vytvářet mise, o které stojíte nejvíce.

Nemohu zaručit, že vše proběhne dle toho, jaké přání vyslovíte zde, ale určitě nám to pomůže k dalším informacím, které sbíráme. Příspěvky které nebudou k tématu budou přesunuty.

Takze jeste JEDNOU !!! Precti si zacatek tohoto threadu ;) a pokud to nepochopis nech se vysetrit. Diky :D

Krutoon #44 Posted 10 September 2014 - 07:12 AM

Private

• Player
  • 19942 battles
  • 21
V dosavadních misích mi zatím chyběla mise na kamufláž, v nejlepším případě permanentní.

BloodScar #45 Posted 17 September 2014 - 08:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11725 battles
  • 79

líbí se mi všechny mise, ale to teď není důležité

co se mi nelíbí je 2x expy za první vítěztví (tedy ty expy se mi líbí), v případě že neuhraju nic (někdo proste musí umřít první) totiž taky nic nedostanu (což je asi vpořádku), chápu že to je motivace vyhrát a taky být platným hráčem teamu ale když to nevyjde tak to zamrzí. 

a proto návrh:

expy, peníze, vybavení, doplňky prostě odměnu dát v případě že nastřílená + nasvícená dmg je více než BattleTier x200 (případně TankTier x200) .. násobitel se může měnit podle typu odměny (200x proto aby to odpovídalo přibližně HP toptieru v bitvě nebo tieru tanku který právě jedete)

ano ve výsledku je to podobné jako podmínka top5 nebo top10 které už existují ale měli byste větší šanci ovlivnit a kontrolovat jestli odměnu dostanete

chápu ale že nikdo nebude předělávat celý koncept 2x za první výhru, proto to píšu do misí kde by se to na nějaký víkendový speciál mohlo hodit.

děkuji za pozornost

DroidPL #46 Posted 13 October 2014 - 12:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 20442 battles
  • 70
Obecně vzato, mise mám rád. Rád je plním, rád v nich něco vyhrávám, ale občas skutečně nechápu, proč se poslední dobou neustále opakují ty, které hráče nutí hrát pouze konkrétní typy vozidel. Byla tu měsíční mise na lighty a medka. Publik bitvy se častokrát zvrtly v kamikadze nesmysly, kde bitva trvala 3 minuty. Tento víkend tu, pro změnu, máme artyny. Všude samé artyny (3+ každou bitvu). Tím chci říct, že všeho moc škodí a proto bych byl pro, aby následné mise nedělaly ze hry pískoviště pouze pro pár hráčů a ostatním tak dělaly vrásky na čele a zbytečné nervy. Přál bych si, aby mise byly váce různorodé a nepřekrucovaly hru v nevyvážený nesmysl. Můj návrh? Odměny nemusejí být nějak vysoké či podmínky splnění mohou být obtížnější, ale když už mise, tak pro všechny. Pro příklad: Nastřílej s artynou XY dmg, znič artynu za pomoci medka, zabij s TDčkem XY těžkých tanků, odcinkej s těžkým tankem XY dmg, spotni s lightem XY dmg. Všichni budou spokojení, hra bude vybalancovaná a nikdo nebude při hře trpět, když ho 3x po sobě zničí artyna, nebo do něj vysype sodu 12 zalezlých tdček atd. 

MegaRaven #47 Posted 13 October 2014 - 05:12 PM

Private

• Player
  • 10062 battles
  • 2
  • [CSOK] CSOK
Ahoj. Mám tu jednu připomínku. Hrál jsem tankové rally. Je to skvělý mod. Byla mise, kdy jste museli odjet 50 vítězných závodů a museli získat  1000 bodů za obsazování. Byla za to odměna 500.000 kreditů, 50.000 zk. a prémiový den. Čekal jsem že těch 50.000 zkušeností bude volných, ale byly jen na M24 chaffee sport, což bylo podle mě dost blbý. potřeboval bych váš názor, jestli byste to  nechali na m24 sport a nebo byste ty zkušenosti daly volné. Díky předem za váš názor.

CoSoco_CZ #48 Posted 14 October 2014 - 12:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35432 battles
  • 595
  • [IBCZ] IBCZ

View PostMegaRaven, on 13 October 2014 - 05:12 PM, said:

Ahoj. Mám tu jednu připomínku. Hrál jsem tankové rally. Je to skvělý mod. Byla mise, kdy jste museli odjet 50 vítězných závodů a museli získat  1000 bodů za obsazování. Byla za to odměna 500.000 kreditů, 50.000 zk. a prémiový den. Čekal jsem že těch 50.000 zkušeností bude volných, ale byly jen na M24 chaffee sport, což bylo podle mě dost blbý. potřeboval bych váš názor, jestli byste to  nechali na m24 sport a nebo byste ty zkušenosti daly volné. Díky předem za váš názor.

na začátku ti napsali že po odstranění m24 sport se všechny xp přesunou na T1 cunningham takže pokud je budeš chtít tak cáluj goldíky ať se prasátko naplní.... proto sem to zavrhl to hrát byť to mohla být zábava... nic jinýho by mi to z toho nedalo

SG_semda #49 Posted 14 October 2014 - 04:14 PM

General

• Player
  • 39123 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
A peceny holuby do huby by jste nechteli??...

clarus8 #50 Posted 30 October 2014 - 01:21 PM

Private

• Player
  • 24439 battles
  • 19
  • [PSKCZ] PSKCZ

View PostDemin15, on 18 June 2014 - 10:01 AM, said:

Jednu připomínku bych určitě měl a to k celé hře. Hra je poslední dobou absolutně nevyvážená. Nechápu postup WOT, jak jsou vybíráni hráči do bitev. Z deseti her je devětkrát šance na výhru 25% - 42%, což považuji za absolutně nepřijatelné. Proto se nedivím některým hráčům, že ihned po startu jedou do vody, a nebo zůstanou stát na startu a jdou do garáže. Patřil jsem mezi platící hráče, ale s tím už končím, protože je to pouze plýtváním peněz za nic. Poslední dobou se to opravdu nedá. Nad títmo problémem by se mělo WOT trochu zamyslet a udělat něco s vyvážením bitev a výběrem hráčů do dané bitvy, myslím si, že by šance na obou stranách měli být vyrovnané. U některých bitev je ihned po začátku jasné, že jde o bitvu již předem prohranou. Myslím si, že není takový problém toto nastavit.

máš absolutně pravdu.Na co 3 v bitvě se 7? Dopočítávání a dodávání nesmyslů, aby to nějak vyšlo.Občas se dívám na zkušenosti hráčů obou stran a jen kroutím hlavou. To že dává wot nějaká upozornění za neaktivitu je jen důsledkem,že nechápe ,že to hráče sere.Je problém nastavit aby proti sobě šli jen 2 stupně.

BlueDust #51 Posted 04 December 2014 - 02:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28236 battles
  • 417
  • [HOR-S] HOR-S

Chystají se nové prémiové tanky T95E2 (..prémiák na VIII. tieru.. za přítáhnutí nových hráčů k WoT) a T95E6 (.. X.tier.. za clan wars).

Bylo by možné připravit Individuální Mise pro získání obou tanků i pro hráče, kteří nemohou přemlouvat své vrstevníky, resp. kteří nehrají clan wars?

Pokud bych splnil Indiiduální Mise pro získání obou zmíněných tanků, uvítal bych i možnost koupit si tyto tanky za rozumnou cenu.

Díky předem.

P.S. Podobný postup bych uvítal i pro tanky T23E3, M60, apod.

Edited by BlueDust, 04 December 2014 - 02:14 PM.

kendys_CZ #52 Posted 21 December 2014 - 06:03 PM

Private

• Player
  • 24024 battles
  • 7
čekam že  až bude patch 9.05 tak dostanemem  odskodne kdo ma zaplacení premko.Prosim zlepšít penetraci Typ 59 ten furt dinga

Mirek0134 #53 Posted 04 January 2015 - 07:39 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40563 battles
  • 51
  • [R-M-F] R-M-F
Takže už WG kašlu na hraní nějakých misí pokud budou ovlivnovat hru aby si hráči museli dokupovat třeba WZ111,myslím jednotlivé státy to co se dnes dařilo při hrách už hraníčí s jejich ovlivněním a to nejen dnes ale po celou dobu této novoroční mise. A cpát do vás prachy tak na to už opravdu se.. abych nebyl náhodou smazanej

Alfonz_ArrogantCrew #54 Posted 04 January 2015 - 08:37 PM

Major General

• Player
  • 43416 battles
  • 5,109
  • [THEOS] THEOS

View PostMirek0134, on 04 January 2015 - 07:39 PM, said:

Takže už WG kašlu na hraní nějakých misí pokud budou ovlivnovat hru aby si hráči museli dokupovat třeba WZ111,myslím jednotlivé státy to co se dnes dařilo při hrách už hraníčí s jejich ovlivněním a to nejen dnes ale po celou dobu této novoroční mise. A cpát do vás prachy tak na to už opravdu se.. abych nebyl náhodou smazanej

Toje natoľko univerzálna pravda že si zaslúžila tri topic-y.

Edited by Homer_J_S_, 04 January 2015 - 08:58 PM.

rajko650 #55 Posted 13 January 2015 - 12:37 PM

Private

• Player
  • 51687 battles
  • 20
  • [POHAN] POHAN

Se stavajici podobou misi jsem vcelku spokojen. Snad jen ty ktere nuti k temer kazdodennimu hrani (maji omezene splneni jednotlivych casti na jednou denne) mi moc nevoni,  neni na to pokazde cas. 

Ale mel bych prosbu,  nebylo by mozne si vycerpat obdrzene odmeny za splneni mise (nebo jeji jednotlive casti) podle sve potreby a vule? Ted treba ta mise na WZ111 vzdy kdyz splnim jeden z narodu mam automaticky jeden zeton a tri dny premioveho uctu. Jenze ja bych si od hrani chtel dat na den dva pauzu a to mi vyprsi velka cast z tech premiovych dni bez uzitku. Jeste predem upozornuji,  ze mi nejde o pozastaveni jiz plynoucich premiovych dni,  ale o volbu kdy si svoji odmenu zaktivuji.

CZTEAM16 #56 Posted 13 January 2015 - 02:44 PM

Private

• Player
  • 18980 battles
  • 43
Proč jsou všechny(většina) mise jen pro vyšší tiery ted třeba o ten WZ111 Tier8 nebo co to je,dobrý by byli i nižší teiry 2-3-4.expy,věci,tanky.....

Alfonz_ArrogantCrew #57 Posted 14 January 2015 - 06:42 AM

Major General

• Player
  • 43416 battles
  • 5,109
  • [THEOS] THEOS
Ale veď sú. Okrem toho že 3x ročne dostaneš tier 2-3 tank a žrádlo-lekárničky-opravy-hasičáky.. Tak je každý víkend nejaká misia presne ako hovoríš. Expy-ventilačka-skladaná optika-bino.... Okrem toho sa dal vygrindiť T-15 a LTP na low tieroch. TogII bol rozdávaný prakticky zadarmo. Naozaj netuším čo ti chýba.

robikon_ #58 Posted 17 January 2015 - 10:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 11588 battles
  • 1,053
  • [CSCWA] CSCWA

Celkově bych se k tomu vyjádřil: Dle mě to na 100% chce zjednodušení misí při stejné výhře. A dělat ty mise absolutní. Takže, zde ukážu 3 příklady změny, jak by to mělo vypadat.

Původní Nové

Způsobte v náhodných bitvách mimo četu 50000 bodů poškození. Buďte mezi 10 top dle získaných základních zkušeností. Min. tier = 8

Odměna: 1 prémiový den

Způsobte v náhodných bitvách mimo četu 20000 bodů poškození - bez omezení pořadí dle získaných základních zkušeností. Tier neomezen.

Získejte 3000 základních zkušeností ve vítezných bitvách a buďte v top 10 dle získaných základních zkušeností

odměna = 5x malá sada nářadí

Získejte 2500 zkušeností celkem ve vítězných bitvách a buďte v top 10 dle získaných celkových zkušeností bez započítání prémiového účtu.

odměna = 40x sleva 45% na malou sadu nářadí bez vlivu na ostatní slevy. Je možné kombinovat s ostatními slevami postupným odečtením ceny.

Způsobte za 48 hodin 300000 bodů poškození. Počítají se pouze bitvy s tierem 8+, kde hráč způsobí min. 1000 bodů poškození.

Odměna: E-25 s místem

Způsobte za 72 hodin 80000 bodů poškození. Počítají se bitvy min. tieru 4.

Odměna: sleva na 2 vozidla tier 10:

• XP = 10%
  • kreditů = 20%

maximusaurelius777 #59 Posted 20 January 2015 - 06:29 AM

Private

• Player
  • 28001 battles
  • 31
Dobry den. Chtel bych vam podekovat za dalsi TOTALNE pokakany napad. Vcerejsi turnaj Easy 8 absolutni hovadina. Jak muzete dat rezim tymovky a jenom na jeden hrany zapas??? Jeden z tymu co dostane "pry nahodou" obranu, tak v tu chvili uz ma 70% VYHODU. To mohlo napadnout jenom opravdoveho vyvojare na svem miste. Uz samotny tento hraci mod TYM byl totalne do...an a jeste to date na turnaj. Proste WG ve svem zivlu. Vim, ze jste jenom podrztasky a nemuzete za to,rozhoduji o tom "borci" jinde, ale nekam to napsat musim. Jen tak dal a vic takovychto turnaju a akci, urcite se budu "ucastnit". 

PavelPolis #60 Posted 20 January 2015 - 06:44 PM

Private

• Player
  • 4414 battles
  • 1

Nevím jak komu ale mně se opravdu nelíbí jak se odehrávají mise nižších tierú s těmi o dva a někdy i o tři tiery výše. Každému musí být jasné že nízký tiery si opravdu té mise neužijí, ale spíše naopak je odrazují.Myslím si že by se WOT nad tímto problémem měl pořádně zamyslet a něco s tím provést a tyto mise vyvážit odpovídajícími tiery. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users