Jump to content

Nej. tank? ;)

• Please log in to reply
67 replies to this topic

PIER_HELVET #61 Posted 02 December 2014 - 05:49 PM

Sergeant

• Player
  • 3710 battles
  • 232

View Posttomfi, on 02 December 2014 - 11:11 AM, said:

Ale je :D.. ale je to medko s depresí a dobrou věží :D (tedy srovnávejme ho s medkama VII tieru :))

prosímtě to je teďka nějaký trend dělat si druhý účet? Bo já chci taky být in a cool... fialová asi letí :D

Já jen že včera jsem dokonce potkal borce co se přímo jmenoval "prvníúčet" v angličtině (po 50 bitkách má 1500wn8... takže určitě první účet jak vyšitý :D)

NameAlreadyRegistered #62 Posted 02 December 2014 - 07:37 PM

Corporal

• Player
  • 36313 battles
  • 151
  • [H2SO4] H2SO4

Tier5: T67. Hlavně po té, co se zjistilo, že je málo OP a dostalo buff dohledu. Svýho času mě bavil Crusader, ale bylo to v dobách otevřenějších map.

Tier6: Cromwell, T37

TIer7: M41 Walker Bulldog, T-34-1, T25AT, možná T20, ale hrál jsem ji před érou koridorovek, čistě pro zábavu E25, na efektivitu T29 a TigerH, ale tam není zábava

Tier8: JPantherII, pak Centurion, Rhooma, T44 a T32 jsou relativě ok, T49 je celkem "for fun", ale o efektivitě pochybuju

Tier9: Patton (Centurion7 se taky dá, ale není tolik zábavnej a univerzální, s T54 jsem se prostě nesžil, třeba časem)

TierX: z těch dvou (T110E5, M48 Fatton) nemám nějak zvlášť rád ani jeden

Absolutní vítěz: Patton - beru jako velmi univerzální tank, jehož slabé stránky se dají kompenzovat goldy

Jako OK beru tanky co mají maximálku přes 45kmh a depresi děla -7 nebo raději víc a dohled přinejmenším těsně pod průměrem tieru.

PIER_HELVET #63 Posted 02 December 2014 - 07:49 PM

Sergeant

• Player
  • 3710 battles
  • 232
Tomfi mas jednicku s hvezdickou a dokonce dvakrat podtrzenou :-)

Ja nikoho nekadruju a nesleduju jeho ucet.  Jestli sledujes neci barvicky prosim ja nemam zadne mody a netouzim po nich hraju pro zabavu ne pro stres udrzet si vykonost atd..

Nicmene AMX M4 neni dobry tank a medko to fakt neni. Arti, papirovost a taky naladove delo s nejistou pene. Potkat s nim nejaky nasobnik ala 50 100 a 1200 hp jsou na ctyri rany (opravdu maloktera cinkne- maximalne uleti ze byl zbrkly a nedomiril).  

tomfi #64 Posted 02 December 2014 - 08:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,896
  • [TNT] TNT

View PostPIER_HELVET, on 02 December 2014 - 07:49 PM, said:

Tomfi mas jednicku s hvezdickou a dokonce dvakrat podtrzenou :-)

Ja nikoho nekadruju a nesleduju jeho ucet. Jestli sledujes neci barvicky prosim ja nemam zadne mody a netouzim po nich hraju pro zabavu ne pro stres udrzet si vykonost atd..

Nicmene AMX M4 neni dobry tank a medko to fakt neni. Arti, papirovost a taky naladove delo s nejistou pene. Potkat s nim nejaky nasobnik ala 50 100 a 1200 hp jsou na ctyri rany (opravdu maloktera cinkne- maximalne uleti ze byl zbrkly a nedomiril).

No jestli tě to zajímá... mě zaujalo že ten názor ohledně tigraP vs AMX 45 má hráč s 1900 bitev a tak mě zajímalo jestli z vlastní zkušenosti, nebo jenom "ten tank jsem viděl v bitvě"... tedy jestli jsi s těmi tanky jezdil, btw ano zajímá mě kdo na mě reaguje, na koho chci reagovat, kupodivu? (dva kliky a byl jsem na tvém profilu na wotu... to není detektivní práce... a než jsem sjel dolů, zarazilo mě že máš 7000 rating... zbytek už si domyslíš :)

Takže první účet?... to klobouk dolů.

BTW já považoval vždy za normální na internetu hodnotit informace i podle jejich zdroje... protože na netu si může říkat kdo chce co chce... ale říká se, že hodně mladých prostě jenom příjmá to co kde uvidí jako danou věc a nepídí se po tom odkud vítr vane :)

K AMX... těžák to tuplem není... jet se přestřelovat přes roh s KV-3 není nejlepší užití toho tanku.

Edited by tomfi, 02 December 2014 - 09:04 PM.

NameAlreadyRegistered #65 Posted 03 December 2014 - 01:00 AM

Corporal

• Player
  • 36313 battles
  • 151
  • [H2SO4] H2SO4

AMX M4 1945 jsem hrál, mám s ním celkem dobrý výsledky bo jsem střílel se 105mm dělem a dost goldů (abych za dvojnásobky měl víc expů a šel rychle pryč). Je možný, že je třeba BlackPrince horší HT, ale dobrej tank to není. Jako dobrý teda nehodnotím ani IS/IS2, protože dostaneš třeba sand river a šanci ovlivnit hru na vlnitým otevřeným terénu nemáš ani v top tieru a jediný plus těchto tanků je alfa. Ale AMX není ani dobrý HT, ani dobrý medko ani dobrý TD. Nemá armor, nemá HPčka, nemá kamufláž, enormě trpí na kritický zásahy a poškození modulů, deprese děla tuším byla omezená na úzký úhel dopředu a věž je celkem slabá.

Možná relativně dobrej podpůrnej tank, ale při průměrným skillu hráčů na tieru 7 a podezřením na to, že průměrnej skill příznivců HT taky není nejvyšší, to chce něco co v první linii fakt přežije bez ohledu na to jestli kvůli armoru nebo dohledu a kamufláži nebo něco hodně flexibilního. AMX není ani prvoliniový, ani superflexibilní, ani nemá "fear factor". Ani není nějak unikátní.

Na druhou stranu chápu, že některý tanky můžou člověku nečekaně sednout a těch vyloženě dobrých tanků na nízkých tierech tolik není až na pár co jsou nějakým omylem OP a oblíbenost, navyklost na jejich herní styl a posádky to pak násobí - předpokládám, že lidi mají na Hellcatech obvykle lepší posádky než na JgPzIV.

Edited by NameAlreadyRegistered, 03 December 2014 - 01:01 AM.

tomfi #66 Posted 03 December 2014 - 08:01 AM

Lieutenant

• Player
  • 33864 battles
  • 1,896
  • [TNT] TNT

ok... pod návalem již dvou názorů připouštím, že AMX 45 není OP.

Pravděpodobně mi ta větev BDR,ARL44, AMX 45 sedla...

Kouknul jsem na statistiky AMX 45 a mám u něj 2. největší dmg za bitvu u tieru 7... první je TigerI, ale ten to má díky velikosti HP.

A amx je tank se kterým mám 6. nejlepší WN8 na tanku co jsem hrál z celkových 129 (před ním jsou zmíněné BDR a ARL44 a dva LT... jediný tier 7 tank se kterým mám modré staty... takže asi opravdu sedl).

Nehledě na statistiky si ten tank prostě pamatuji jako dobrý tank, se kterým se dobře hrálo (na mé poměry). Co si pamatuju, nebyl jsem terčem číslo jedna... mohl jsem jej využívat v situacích, ve kterých jsem bych v jiným HT nemohl.

Edited by tomfi, 03 December 2014 - 08:01 AM.

PIER_HELVET #67 Posted 03 December 2014 - 10:13 AM

Sergeant

• Player
  • 3710 battles
  • 232
Treba ti sedl jak mel a kdyz ti budou losy prat a nebudes casto mezi devitkama muzes toho v prumeru urvat dost. Pokud je top tak to ze nema fearfactor je vyhoda ale mezi devitkama je to presne obracene. Kdekdo si na tebe troufne a vzhledem k minimalni sanci na odraz je tento tank na tri u TDcek na dve rany.
Kdyby mel 1400hpcek bylo by to asi idealni.

Pliko_sniper #68 Posted 28 August 2018 - 01:46 PM

Private

• Player
  • 5502 battles
  • 19
M3 stuart, Cromwell, T-34/85, T-34, Škoda T25

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users