Jump to content

Al Fajká aktivní FF klan

• Please log in to reply
1678 replies to this topic

bigdragonAF #1661 Posted 05 January 2019 - 11:15 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Další odnož už asi nedám musí stačit ty 4 co máme :teethhappy:

Jinak dnes přijde do fundamentalistů další nováček.

bigdragonAF #1662 Posted 06 January 2019 - 09:10 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_
A další nováček ve fundamentalistech. Rosteme, tak nezaváhejte ;)

JesterCZ #1663 Posted 07 January 2019 - 07:35 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 63394 battles
  • 1,422
  • [_AF_] _AF_

Dobrý den,

vůbec jsem netušil, že ta pauza, kterou jsme si dal bude takhle dlouhá. Když ono je to tak pěkné, jen tak si lenošit a nedělat nic. Ale i když někomu se po tom vůbec nestýskalo, vím z reakcí, že pár lidem to chybělo a tak je čase prásknout do koní a hurá na to. Dopředu píšu, že se budu snažit být stručný, sám jsem zvědavý, jak moc se to podaří splnit.

Nemá smysl psát, co vše se mezi tím přihodilo, protože to jsou doslova desítky, spíše stovky událostí o kterých by šlo psát a věřím tomu, že by to i čtenáře zajímalo, minimálně  část z nich. Některé  ale vzala skleróza, některé se staly všední, tedy u nás a některé ani nemohou číst mladší hráči a protože zde je to přístupné všem, vše zapřu a nic se nestalo :D

Hrál jsem random, většinou mě vytáhne kamarád, no tentokrát jsem byl sám a jen na pár bitev, před spaním, aby se člověk naštval a ukojil závislost. Vzal jsem si baťáka, se kterým jsem neskutečně špatný. Vím to, štve mě to, ale nedaří se mi to moc změnit, ale plně uznávám, že za to mohu pouze sám. Tento stroj ale vytáhnu, vždycky když mám blbou náladu, protože i když je to tedy hodně vzácně u mě, umí neskutečně pozlobit. A pořád je jistá šance, že člověk ujede, když si jako já špatně najede. Lítat a zlobit. Takže jsem si ho vzal, naskočila mapa Fjordy, výhodní strana, jedu nahoru a koukám, že se mnou jede pouze jeden spoluhráč v centurionuAX a podle jména kolega z naší komunity. Přijedeme tam, vidím co se na nás valí a otočím se, protože jsem nevěřil, že tohle můžeme zastavit. Velká přesila, navíc se mnou, kdy vím, jak to neumím. Nemám XVM, takže jsem netušil, jak to ten kolega, co tam se mnou byl umí a co si budeme povídat, nakonec zatím stejně může sedět kdokoliv, známe ebay účty. Říkám si, to je v háji, team se na nás vykašlal, zajedu dolu k artynám a zkusím skrytý kopci nastřílet, co to nejvíc půjde, tak teamu a sobě pomohu nejvíc. Nebudu ze sebe dělat Mirka Dušína, to nejsem a samozřejmě to nedělám schválně, že hraji špatně, neřeknu si, tááák, teď schválně nic neudělám, snažím se vždy udělat co nejvíc , ale bohužel mi i záleží na tom, pomoct teamu. 

Otočím se, v duchu se rozloučím s kolegou, protože jsem si říkal, vystřelím dvakrát a umřu a jedu pryč. Jenže kolega si najel tak, že už odjet nemohl. Možná si řeknete, že dobrý hráč by tu chybu neudělal, ten ví, co si může kde dovolit a nenajel by tak, aby už nemohl pryč. Nevím, co ho k tomu vedlo, jestli se spoléhal na to, že ho kolega z komunity nevypeče a nebo na chvilku nesledoval minimapu, ale jak jedu a koukám na něj ve zpětných zrcátkách, to prostě nešlo. Týden bych se musel stydět a hanba by mě fackovala.  Ani na vteřinu nezaváhal, bojoval jako lev a tak jsem dupnul na brzdu, otočil pomocí ručky a hurá na ně. Začal doslova koncert, kdy já z vyžší pozice a on ze zdola, ale dokonale používal úhlování začalo párání nepřátel. A nebylo to tak, že by byl nepřítel hloupý, ale skutečně krásný příklad křížové palby krycí a kolega ukázal, že opravdu umí. Nabíjel jsme jak o život a když se je povedlo odrazit, nastal čas protiútoku. Několikrát mi zachránil život a já se snažil mu to oplatit, jak mi moje tomato staty dovolují. 

Výhra a i když jsem si vědom toho, že ani z polovičky nikdy nebudu hráč, jako on, mohu říct, že jen díky jemu to nakonec byla výhra a že i já mám na tom malilinkatý podíl.

Ten hráč se jmenuje PeppinoCZ a mám svolení, abych mohl použít jeho jméno. Po bitvě jsem si s ním vyměnil docela dost písmenek a i jsem ho informoval o tom, že bych o něm rád napsal, protože podobných situací jsem za těch docela dost bitev, co mám zažil hodně málo. Je to veliká škoda, ale znáte to, cizí lidé, vidí že jste lama, tak vám vynadají, ale pomoct a taková nádherná chemie, to člověk zažije vzácně. 

Chtěl bych mu touhle cestou ještě jednou poděkovat.  Je to už pár týdnů, co se  to stalo, ale přesto na to nemohu zapomenout a na dlouho mi to dodalo opět chuť a sílu to wotko zase začít mít rád. 

Nesmím zapomínat na to, že jsme v náborovém vláknu a tedy trochu i toho náboru by to chtělo. Jak jistě víte, máme docela plno. Velitel a další kolegové se hodně snaží všechny pravidelně informovat. Takže ono sice je plno, ale zároveň se vždycky dokáže najít místo, protože se pořád nejdou kolegové, co si nelámou moc hlavu s tím, že jsou v klanu a že tu přece jenom pár základních pravidel máme. Třeba já :D A máme hodně místa ve fundamentalistech. Ono záleží na Vás, jak to vezmete. Někdo si řekne, to je dvojka, tam já nechci. Jenže někdo si také řekne, to je skvělá příležitost, chytne jí za pačesy a mohu vám říct, že hrajeme společně, chodí s námi odřady a nikdo nikoho nebere jako toho, ze dvojky. Ba naopak, hrají úplně stejně. Jen nemají techniku, nebo zkušenosti a třeba si nevěří. 

Nebudu tu dávat nudná čísla, ale pokud nemáte klan a jste jiní, zkuste to u nás. Třeba zjistíte, že u nás je jiný každý :D 

Jubilejní video SuperKravaťáka, kde jen tak z lehka nakousnul mapu Studianky. Smekám klobouček, 333 video.

Na fóru u nás je to sem tam divočejší. Rozjela se opět debata, co je potřeba pro to, víc prostřelovat a víc vyhrávat. Snažím se do té debaty moc nezapojovat, nejenom proto, že sám mám hodně extrémní názory, ale i proto, že nechci lidi rozhádávat a nebo třeba i nadržovat jedné ze stran.  Už takhle je to se mnou těžké. Tedy ono dnes je už víceméně po debatě, protože emoce opadávají a i kluci, co chtějí více vyhrávat chápou, že u nás ne vše jde tak snadno, nebo rychle a některé věci se nepodaří nikdy. Nikdy z nás nebude bojový klan, co převálcuje každého a někdy to chce vážně ocelové nervy. Hodně proher, základní dělání chyb, mnohdy nepoučení se z nich. Ne, fakt vám nebudeme slibovat, že u nás už budete mít hru jenom růžovou a plnou výher a krásný úspěchů ve hře. Jenže pak přijde série výher, kdy to pěkně jede a velitel ví, co chce a lidem to sedne a to je pocit přátelé, kdy si člověk řekne, páni, stálo to za to vydržet.

A nyní konečně nadešel čas na naše

Představovací okénko

Jméno: ELO7

Otázka 1: Popište prosím sebe sama, klidně jednoslovně, klidně jednou větou, klidně i odstaveček, ať ten, kdo Vás nezná může zjistit s jakým hráčem se setká, samozřejmě budu rád za více, než jedno slovo.

Odpověď: Jsem střelec. Střelci jsou vždy velmi aktivní, ale někdy náladoví. Přes zdání neustálého spěchu bývají dobrými pozorovateli. Bývají velmi zvídaví, neustále chtějí poznávat nové lidi a nové věci. Milují nezávislost a svobodu. Jsou optimisty a většinou se jim proto všechno daří. Bývají dobrými sportovci. Také práce je pro Střelce spíše sportem a činí jim potěšení. Příčinou jejich případných neúspěchů bývá velká impulzívnost. Rozhodují se rychle, míří přesně, ale někdy také přestřelí. Nebojí se nebezpečí. Někdy v něm nalézají i sebe sama. Milují pobyt na čerstvém vzduchu, mají rádi přírodu a cestování. Jsou obvykle přející a mají smysl pro spravedlnost. Někdy by jim prospělo chovat se více diplomaticky a naslouchat druhým.

VÁHA, VÝŠKA, VĚK?
- Normální, ale jsou i starší.
STAV?
- vdovec, 3 děti, 27,22,18 let, v současné době žiji již 11 let s velmi tolerantní přítelkyní - organizátorkou mého volného času.
PRÁCE?
- Makám jak barevnej.
SPORT?
- Fotbal, hokej v současné době již jen jako fanoušek.
CHLASTÁM?
- Za mlada – to byl velmi dobrý sport. Bavilo mě to . Teď? Vínko – raději červený, pivečko – třeba Plzeň, gořalka - třeba rumík Republika.
KOUŘÍŠ?
- Ano. Dýmku (většinou aromatické tabáky), doutníky ale i cigarety a to jsem byl prosím deset let nekuřákem.
DROGY?
- Chceš aby mě zavřeli? Ne? Super, nevypadá to tak. Všeho s mírou. Teda s Mírou.
RVAČKY?
- Jsem téměř nekonfliktní typ. Ale dobrej provokatér.
NECHÁŠ SE SNADNO DOJMOUT?
- Mě dojme kde co. Jakmile se rozezní smyčce, mám na krajíčku. Dneska už se za to nestydím.
CO POSLOUCHÁM?
- Od 10ti let nějaké ty diskotékové vypalovačky (co do té doby si už nepamatuji). Poté jsem kolem 18 roku života přešel na rock Metallica, Accept, Helloween apod. a táhne se to se mnou doposud, kdy jsem k tomu přidal ještě Epic music. Jo a v autě mám naladěný Radio Čas Rock.
VĚŘÍŠ NA OSUD?
- Rozhodně. Ale i na to, že každý jde svému štěstí naproti.
MOTTO?
- Ne všude jsem byl a ne všechno jsem zažil.
BOJÍM SE SMRTI?
- Provedl jsem něco? Smrti se bojí špatní lidé. My hodní jdeme přece do nebe.
JSEM BOHATÝ?
- Prachama? Ne. Zadlužený, ale zvládám to. A jinak? Jasně! Jsme šťastná, zdravá a spokojená rodina. To je k nezaplacení.
ČTU?
- Všechno, zejména válečná fakta. Zola s Puškinem jdou ale mimo mě.
NEJVĚTŠÍ NEŠTĚSTÍ?
- Samota.
ŽIVOTNÍ STYL?
- Na pohodu. Víno, pivo, gořalečka, dýmka či dobrý doutníček, tanky, TV a klídeček třeba na chalupě. Škoda, že to takto nejde stále.
TANKY?
- Jsem ten pravý nefalšovaný expič, který by chtěl mít v garáži moře tanků (v současné době 203 kousků). V bitvách bývám hodně náladový...když se daří pohoda, když se nedaří nadávám na všechno na všechny a někdy i na sebe. Co se týče různých misí a akcí tak patřím k těm hráčům, kteří mají radí tu faječku SPLŇENO.

Otázka 2.: Proč jsem si vybral AF?

Odpověď: Chtěl jsem zkrátka někam patřit, do nějaké pohodové komunity lidí se stejným koníčkem, občas s někým pokecat nejen o tancích, občas si zahrát s někým četu. Jak jsem přišel na AF? Je to úplně jednoduché. Nechtěl jsem do bojového klanu (nabídek bylo více než dost), kde jsou různé povinnosti a kritéria a tak jsem vybíral pouze mezi FF klany na offiko fóru. Ano všichni mají skoro stejné náborové příspěvky, ale mě jako tenkrát vyléčeného kuřáka zkrátka zaujal ten obrázek elegantního pána s dýmkou, který byl u náborového příspěvku. :D Jsem rád, že jsem klan trefil hned napoprvé. 
PS: Když zapátrám v paměti tak se mi vybaví moje první odřady v AF a rozhovory zarytých dýmkařů, kdy jsem byl ochoten sehnat si okamžitě dýmku a narvat ji třeba čajem a to prosím jako nekuřák :D ........

Bod 3.: Volný prostor, kde můžete vzkázat cokoliv, co máte na srdci. Klidně své oblíbené motto, nebo někoho pozdravit, či třeba vzkaz pro čtenáře, co to budou na fóru číst, je to jen a jen místo pro kousek Vás, který vám nikdo nevezme.

ELO7: Jen tak zlehka přijďte, chvíli pobuďte a uvidíte třeba se vám to tu zalíbí jako nám......

Máme za sebou další skvělý rozhovor. Vidíte, co hráč, to originál. Tuhle mě tak Elo rozesmál, že jsem se málem svalil pod stůl. Pokaždé se divím, kolik jsem toho nestihl probrat, ale už s tím přestanu. To se prostě nedá. Mohu se na hlavu stavět a stejně to nejde popsat všechno. Raději se ani nebudu koukat na tu délku textu, protože na začátku jsem si představoval, že to bude ani ne třetina a teď se až stydím, jak se to nepodařilo uhlídat. Opravdu jsem se snažil, vedle mám textový editor, napsané 4 A4 stránky, kam jsem přeskakoval si dělat poznámky pro svou, no to je vlastně jedno a k tomu vedu velmi živou konverzaci v textové podobě, to je jedno s kým a o čem, nicméně dá se říct, že jsem se od dvou hodin nezastavil. A stejně se to tu nějak rozjelo. Pardon.

Přeji Vám dobrou hru a třeba se uvidíme zase příště.

bigdragonAF #1664 Posted 07 January 2019 - 11:00 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Uvolnilo se jedno místo v hlavní divizi.

Podmínky pro přijetí nebudeme nijak dramaticky měnit.

Na prvním místě je chuť hrát večení SH jak na VIII. tieru tak už i na tieru X.

Na druhém místě je ochota zlepšovat se spolu s týmem.

Bylo by dobré mít alespoň 3, slovy tři tanky X. tieru různých tříd ideálně HT, MT a LT

A pokud budete mít alespoň takový WN8 jako má náčelník tak to bude skvělá třešnička na dortu :trollface:

bigdragonAF #1665 Posted 08 January 2019 - 06:29 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Tak dnes po drobných peripetiích bude hlavní divize zase kompletní!

Ale nezoufejte, napiště nám jaké máte představy, co jste schopni klanu nabídnout a vždycky se dá nějaký ten kavalec uvolnit.

Nechceme toho opravdu moc.

Na prvním místě je chuť hrát večení SH, jak na VIII. tieru tak už i na tieru X.

A bylo by dobré mít alespoň 3, slovy tři tanky X. tieru různých tříd ideálně HT, MT a LT.

No a vždycky můžete jít do přípravky!

bigdragonAF #1666 Posted 09 January 2019 - 07:59 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Jak jsem avízoval tak to je, hlavní divize kompletní!

Ale nezoufejte, napiště nám jaké máte představy, co jste schopni klanu nabídnout a vždycky se dá nějaký ten kavalec uvolnit.

Nechceme toho opravdu moc.

Na prvním místě je chuť hrát večení SH, jak na VIII. tieru tak už i na tieru X.

A bylo by dobré mít alespoň 3, slovy tři tanky X. tieru různých tříd ideálně HT, MT a LT.

No a vždycky můžete jít do přípravky!

bigdragonAF #1667 Posted 11 January 2019 - 06:02 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Hledáme veterány!!!

Dva bojové důstojníky typ "smecik"

Hráče kteří si prošli "peklem" CW a už by chtěli jen relaxovat.

Hráče kteří mají klidnou povahu a troufají si ukočírovat PPP (partičku potrhlých pohodářů ).

Hugo_bear #1668 Posted 11 January 2019 - 08:46 AM

Major

• Player
  • 21369 battles
  • 2,511
  • [_AF_] _AF_

Hlavně někoho s dobrým kardiovaskulárním systémem.

Aby mu při velení neprdla žilka a netahal pak nožičku. :-D

Je to prostě výzva.

Výzva výzev.

bigdragonAF #1669 Posted 12 January 2019 - 02:06 PM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

I když máme hlavní divizí plnou neznamená to, že by se nenašlo pár míst pro opravdové nadšence večerního dovádění v SH. Teď už pravidelně i na tieru X. Máš pár doporučených tanků, chuť hrávat a snahu zlepšovat se?

Podívej se na naše fórum a zkus nás přesvědčit, že stojí za to Ti poslat pozvánku.

http://alfajka.clanweb.eu/

HerrBezzemek #1670 Posted 13 January 2019 - 12:52 AM

Private

• Player
  • 27368 battles
  • 19
Hm do hlavní divize bych nechtěl, ale kdyby to šlo k fundamentálům...... :D 

bigdragonAF #1671 Posted 13 January 2019 - 08:25 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_
Copak? Chybíme Ti :trollface:

Omen_Nomen #1672 Posted 14 January 2019 - 08:22 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12584 battles
  • 509
  • [_AF_] _AF_

Chlapci zase spíte? 

Ak si človek, čo hľadá klan v ktorom je pohoda, on sám je pohodár a rád prispieva na fórum, kde nájde asi všetko na svete a dokonca by mal viac ako 20 rokov, tak ako je možné, že ešte nie si u nás? 

Hugo_bear #1673 Posted 14 January 2019 - 03:04 PM

Major

• Player
  • 21369 battles
  • 2,511
  • [_AF_] _AF_

No jo, jakože není u nás ale třeba u nich :-D

Ale oni na to přijdou.

Že je u nás nejlíp.

bigdragonAF #1674 Posted 15 January 2019 - 06:09 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Právě se uvolnila tři místa v hlavní divizi!!!

FF opravdu neznamená, že se u nás zaregistrujete, napíšete, že chcete do klanu a pak už o vás neuslyšíme.

FF znamená, že hrajeme když nám to rodina, práce a latifundie dovolí.

A mezi tím se zajímáme o klanový život.

Opevnění máme na úrovni VIII. SH VIII. nebo X. každý večer.

Chystáme se na kampaň, ale piánko, protože už je to na hraně FF, nicméně zkusíme to.

Hugo_bear #1675 Posted 15 January 2019 - 12:57 PM

Major

• Player
  • 21369 battles
  • 2,511
  • [_AF_] _AF_

Jooo, to je tak, když velitelka nemá nejlepší náladu.

Pak se uvolněj postele :-D

Ale nebojte, není to tak často, že ne náčelníku. :-D

bigdragonAF #1676 Posted Yesterday, 06:27 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Chtěli byste si vyzkoušet kampaň?

Nikde jinde vás nechtějí?

Zkuste to u nás!!

Nebudeme vám tvrdit, že se na mapu dostaneme, ale rozhodně se o to pokusíme. Ono to fakt dost koliduje s FF.

No a když to nevýjde? Ještě pořád vám zůstane možnost zůstat s touhle bezva partou podivných magorů :trollface:

HerrBezzemek #1677 Posted Yesterday, 10:37 PM

Private

• Player
  • 27368 battles
  • 19

View PostbigdragonAF, on 13 January 2019 - 07:25 AM, said:

Copak? Chybíme Ti :trollface:

Asi je to stejně jedno, páč se nemůžu ani přihlásit a ani registrovat :trollface:

bigdragonAF #1678 Posted Today, 06:40 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_
asi něco děláš špatně protože proklik banérku vede přímo na forum a kliknutí na "registrovat" funguje také. Nezapomeň, že po registraci musíš potvrdit odkaz který Ti příjde na uvedený email. Ten bys mohl najít ve spamovém koši do kterého by mohl spadnout.

bigdragonAF #1679 Posted Today, 07:08 AM

Major

• Clan Commander
  • 57181 battles
  • 2,786
  • [_AF_] _AF_

Neustále se mě lidé ptají jak to v takovém FF klanu funguje. proto jsem se rozhodl Vám to trošku přiblížit a nastínit jak to (si ) vlastně hrajeme

Opilecký odřad (FF odřad; obecně používaná zkratka v tomto klanu je „OO“ )

Zakládá:
obvykle náčelník když ho pustí velitelka, ale může ho založit kdokoliv kdo má chuť
Pro koho je určen?
Absolutně pro každého kdo má tank daného tiéru.
K čemu je to dobré?
Tak zaprvé k tomu aby nováčci ztratili ostych a při kapce lahodného moku nasáli atmosféru budoucích SH.
Poprvé se dozvídají co je to "jet na maják" kde jsou na mapách "kruháče". A zjistí co obnáší dostat nálet (někdy i vlastní )
Za druhé i když se to nezdá, poprvé mají možnost cítit týmového ducha a vyzkoušet si co znamená když se řekne jedem rusch. Povětšinou také okamžitě vidí následky když se někdo zastaví, přestože se jasně říkalo že "nikdo nezastavuje" a většinou se užije spousta srandy když se zapomenou připravit nálety
Za třetí dají se tak vydělat buď kredity, když jezdíme VIII. a používáme prémiová vozidla.
Nebo kostičky na stavbu opevnění když jezdíme X.
Vydělat kredity i kostičky zároveň je téměř nemožné a o tuto možnost řekněme jde až poslední řadě.
Kdo velí?
Buď dopředu vybraný "dobrovolník" nebo všichni, na čemž je krásné to, že se pak spousta lidí ptá co se vlastně bude dít, jede se úplně jinam a vzniká tak spousta komických situací, při odpočtu se pozvedají sklenice a každý se chlubí co má nalito a jakej byl borec v té minulé bitvě.
V bitvě se sdělují všemožné pikantnosti buď rodinného nebo pracovního života včetně koníčků a zálib.
Proč se účastnit?
Protože by byla chyba nepoznat členy klanu při opravdu pohodové zábavě. Nejjednodušší možnost jak začít s SH.
A v poslední řadě je vždycky lepší být zapsán jako veselý mazavka, než jako nevrlý prudič.

Klasická SH
Zakládá:
přítomný Bojový důstojník
Pro koho jsou určeny?
Pro trošku zkušenější tankisty kteří vlastní doporučená (vybavená  ) vozidla a většinou se pyšní hodností Mladší důstojník.
Jsou také vhodné pro nováčky, ale v omezeném množství, neboť hodně nováčků z toho uděla v konečném důsledku něco ještě horšího než je opilecký odřad.
K čemu je to dobré?
V prvé řadě k nacvičování základních taktických úkonů jako je soustřel na označený tank, šetření HP, a celkově tedy k lepší sehranosti týmů.
Dají se tak vydělat i kredity i kostičky zároveň v přímé úměře sehranosti a kvalitě týmu, a také zvýšit hodnocení klanu.
Kdo velí?
Zkušený Bojový důstojník, většinou ten který zakládá odřad
Při odpočtu všichni mlčí a velitel nastíní taktiku včetně techniky, která ji bude provádět a konkrétně kde.
V bitvě se hlasí jen nejdůležitější věci. Většinou spotnutí, malo HP nebo to nejhorší že to jedinec koupil a je ven ze hry.
Proč se účastnit?
Tady máte jedinečnou možnost se opravdu naučit bojovat jako tým a poznat své spoluhráče i z té odvrácené strany když se nedaří a hlavně se sehrát pro CW.

CW neboli klanové války (kampaně maratóny)

CW se nezakládá nýbrž "nahazuje"
provede to určený Výkonný důstojník v dostatečném předstihu před vlastním bojem
Pro koho jsou určeny?
pro zkušené a sehrané tankisty kteří mají vybavené tanky podle doporučení a požadavků velícího důstojníka.
Ano i nováček se může vyjimečně zúčastnit pokud nejsou lidi, ale je to většinou stresující, protože jde o hodně a většinou není čas nikomu nic vysvětlovat. Všichni už své role znají a před bitvou bývá taktická příprava.
K čemu je to dobré?
V prvé řadě k získání území na globální mapě a z toho plynoucího přísunu goldů do klanové pokladnice.
Dále k získání různých odměn které do hry zavádí WG (kamufláže případně vozidla která se jinak získat nedají )
Kdo velí?
Zkušený Bojový nebo Výkonný důstojník
Proč se účastnit?
Je to vlastně vrchol týmového válčení a pokud se povede získat provincii nebo kamufláž je to pocit k nezaplacení.

Edited by bigdragonAF, Today, 07:59 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users