Jump to content

Hráči WoT, názory komunity

komunita češi poláci dotazníky eSuba

• This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

Scaron #1 Posted 28 February 2014 - 06:59 PM

Private

• Player
  • 13578 battles
  • 23
  • [WACZ] WACZ
Na webu eSuby jsem narazil na zajímavý článek http://www.esuba.eu/index.php?lang=cz&filter&action=clanek&id=10089&page_mode. Je to článek o názorech lidí na českou komunitu ve hře League of Legends. Zajímalo by mě, jak si stojí česká komunita ve WoT (samozřejmě i další komunity, jako velmi diskutovaná polská komunita atp.) Mohl by wargaming udělat nějakou oficiální zprávu o jednotlivých komunitách na EU serveru?¨např. skrze dotazníky?

putos_opat_v_akci #2 Posted 28 February 2014 - 08:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View PostScaron, on 28 February 2014 - 06:59 PM, said:

Mohl by wargaming udělat nějakou oficiální zprávu o jednotlivých komunitách na EU serveru?¨např. skrze dotazníky?

načo zaťažovať WG?

poľská komunita: siema, siema, ku.wa, ktos do plutonu?

maďarská komunita: údv, van magyar?

nemecká komunita: moin moin

česká komunita: no jo ty vole, voni to znovu projeli

bieloruská komunita: AZBUKANACELUOBRAZOVKUANEROZUMIETOMUANIDIVASVINA

minoritná komunita občas používajúca mozog a píšuca po anglicky: retarded tomatoes

takto nejako by oficiálna správa vyzerala...

kageroo #3 Posted 28 February 2014 - 08:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6045 battles
  • 412
Ja mam najhorsie skusenosti s Cechmi a Slovakmi. Od polskych hracov vidim casto krat Siemka, Witam, etc, ale to mi nevadi. Co mi vadi, su urazky, ktore vidim od Cechov a Slovakov. Staci, aby som niekoho znicil a uz mi pisu, aby mi zomrela matka na rakovinu a podobne. To nevidim od nikoho ineho, iba od Cechov a Slovakov.

Edited by kageroo, 28 February 2014 - 08:38 PM.

ppetrm #4 Posted 02 March 2014 - 09:17 AM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 20953 battles
  • 343
  • [PIVO-] PIVO-

View Postkageroo, on 28 February 2014 - 08:37 PM, said:

Ja mam najhorsie skusenosti s Cechmi a Slovakmi. Od polskych hracov vidim casto krat Siemka, Witam, etc, ale to mi nevadi. Co mi vadi, su urazky, ktore vidim od Cechov a Slovakov. Staci, aby som niekoho znicil a uz mi pisu, aby mi zomrela matka na rakovinu a podobne. To nevidim od nikoho ineho, iba od Cechov a Slovakov.

tak neco takoveho se mi snad ani jeste nestalo... ze by nejaka novinka?:)  Jinak cesko/slovenska .. a polska komina mi pride tak nejak srovnatelna... nebo spise vsechny mi prijdou tak nejak na stejno.. v kazde je urcite procento "dementu" (diagnoza ne urazka)a tech horsich hracu si proste clovek vice vsima... no vice zapamatuje.

Petr

RagSalt #5 Posted 02 March 2014 - 08:00 PM

Captain

• Player
  • 23135 battles
  • 2,145
  • [ANV-V] ANV-V
novinka to určitě není, setkávám se s tím také. cz/sk nadávky jdou časté. Anglicky se mi dostane doporučení na unistal nebo tetris, zpravidla kupodivu v bitvách, kde pak zjistím, že jsem na vrcholku tabulky.

Schorai #6 Posted 03 March 2014 - 12:39 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21813 battles
  • 1,117
  • [ANV-V] ANV-V
Siemka poslední dobou mizí, ale Ahoj cz/sk vidím v každé bitvě. A musím říct, že jsem rád že můj nick moc češtinu nepřipomíná, bo se za své krajany často ve hře hodně stydím - a to jak za jejich výkony (omluvitelné), tak i za vystupování (neomluvitelné)

Bl4ckGu4rd #7 Posted 20 March 2014 - 02:23 PM

Private

• Player
  • 21233 battles
  • 5
  • [-BUNS] -BUNS
Po 14 dnech jsem sel opet do hry...A zas dlouho nepujdu,zda W.O.T neco neudela stim pingem,tak strati spousta lidi.Jako ze podle meho uz stratila.Vedcina lidi co se bavim VIZ:CZ,SK,PL adt...Ping neskutecne lita.A kdyz se drzi +- na 90 az 100?No to jeden kolega pojmenoval simafor,bo mu zas lita u pignu cervena a zelena....To zname lagi?Uz tak ma clovek dost prace stim,kdyz chytne ve hre lidi co moc neholduji taktice a jeste se rozcilovat s pingem? :DDD Ne to uz by ste chteli moc.Nemluve o penezich co clovek do toho narval,proto ze pak si chce clovek k tomu sednou a bez lagu si zahrat !!!

Godojarda #8 Posted 20 March 2014 - 02:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12286 battles
  • 793
  • [IDDQD] IDDQD

View Postkageroo, on 28 February 2014 - 08:37 PM, said:

Stejný názor... Nedávno jsem potkal Čecha s Mausem, celou bitvu kempil, k tomu na všechny řvál že hrají jako Poláci, pak jsem se díval na info o bitvě, dal Dmg 350...

Jako já radši Poláky, než Čechy/ Slováky... 

LukasR85 #9 Posted 20 March 2014 - 02:40 PM

Corporal

• Player
  • 38472 battles
  • 194
taky už zvažuju, že si vypnu ve hře chat. Málokdy se člověk dozví něco, co by pomohlo nebo potěšilo. Negativa převažují. Nebaví mě neustále sledovat mentální pochody lidí ve hře. Sám chat používám pro pochválení za spolupráci či dobře odvedený výkon ( well done, GJ, gj arty , excellent, ...). Ale co se na mapách často děje mi hlava nebere. A často v tom mají prsty lidi z České republiky. O Slovácích takřka nevím. Třeba včera- nebylo to přímo v mojí hře...2 omezenci z klanu PRASE. Došlo s nimi k incidentu v rámci týmu...Pak si ještě chudáčci stěžovali veliteli klanu. Co se diví dřevák jeden, když poškodí člena čety a druhý ho začne bránit...:izmena:

Minuette #10 Posted 20 March 2014 - 02:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34015 battles
  • 757
  • [FFP] FFP

View PostGodojarda, on 20 March 2014 - 02:28 PM, said:

Stejný názor... Nedávno jsem potkal Čecha s Mausem, celou bitvu kempil, k tomu na všechny řvál že hrají jako Poláci, pak jsem se díval na info o bitvě, dal Dmg 350...

Jako já radši Poláky, než Čechy/ Slováky... 

Včera jsem potkal podobného skillera..postavil se vedle mne,zaspamoval "následuj mne" vyjel,pošel a až do konce bitvy spamoval,že prý "noob,uninstall,go play tetris,že první koho přístě zabije budu já,jen až mne potká.." po bitvě mi ještě něco v tom smyslu napsal do PM a následně si mne hrdinně dal do ignore,abych se mu náhodou nevysmál.. :D  A ta bitva? Já 5300dmg a "Velká ráže"  , on ohromujících 500 s AMX 50-100.. Nejhezčí ale byla ta jeho angličtina,tipnul bych na žáčka tak 5té třídy s mizerným prospěchem.

mings #11 Posted 20 March 2014 - 06:06 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 34649 battles
  • 1,203

View PostMinuette, on 20 March 2014 - 01:47 PM, said:

Včera jsem potkal podobného skillera..postavil se vedle mne,zaspamoval "následuj mne" vyjel,pošel a až do konce bitvy spamoval,že prý "noob,uninstall,go play tetris,že první koho přístě zabije budu já,jen až mne potká.." po bitvě mi ještě něco v tom smyslu napsal do PM a následně si mne hrdinně dal do ignore,abych se mu náhodou nevysmál.. :D  A ta bitva? Já 5300dmg a "Velká ráže"  , on ohromujících 500 s AMX 50-100.. Nejhezčí ale byla ta jeho angličtina,tipnul bych na žáčka tak 5té třídy s mizerným prospěchem.

tak jestli ti psal jen anglicky jak si poznal že je z té naši banánové republiky?

Minuette #12 Posted 20 March 2014 - 06:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 34015 battles
  • 757
  • [FFP] FFP

Protože to byla "česká angličtina" jestli víš co tím myslím :),  navíc potom v té PMce už mu evidentně došla slovní zásoba a uchýlil se k "čysté češťyňe" abych ten výkon nějak přiblížil.. :D Jen mně mrzí,že jsem si to nescreenshotnul.. :/ Mimochodem,byl to hráč s 22k bitev a WN8 kolem 1000,takže bych býval čekal trochu té inteligence..o ono né a né..:).

edit: a samozřejmě podle jména,které tu nemůžu pochopitelně uvést,ale bylo to něco jako "jaroušek první".

Edited by Minuette, 20 March 2014 - 06:36 PM.

kubo4747 #13 Posted 20 March 2014 - 08:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postkageroo, on 28 February 2014 - 07:37 PM, said:

Tak to je jasné, keď Čechom a Slovákom rozumieme, že. Buď rád, že nevieš azbuku. :veryhappy::veryhappy::veryhappy:

SG_semda #14 Posted 21 March 2014 - 12:01 PM

General

• Player
  • 40760 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

Tak já takový zkušenosti nemam :)

naopak jsem poznal jednoho Maďara, on is3, já caernarvon, jeli jsme na artkide z horni základny do zatáčky smrti, on už přejel ten hrbolek odkud už je vidět horni baze, já ho označil at jde zpět, ze je to dobra artysafe a hulldown pozice, kupodivu poslechl a pak jsme je společně s nějakým jp2 pekne oddelavali :)

dingali jsme jedna báseň a když už jsme je rozflákali, tak jsme se rozjeli a vyvraždili to, v součtu on byl první a já druhy v xp;) pak jsme si pěkně pokecali, on podekoval za radu zůstat na tom placu a dali jsme si chvili cetu :D

Edited by SG_semda, 21 March 2014 - 12:01 PM.

Uthor #15 Posted 21 March 2014 - 12:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 13855 battles
  • 516

Na siema PL si člověk časem zvykne a začne to jejich honosné zdravení se navzájem ignorovat a tak nějak začne i přehlížet to jak většinou špatní hráči to jsou. Občas se najde nějaké PL rajče co začne nadávat,ale většinou napíše jednu větu v rodném jazyce a jde do garáže. Od hráče,který má 300-600 wn8 nic nečekám,takže je používám pouze jako živé štíty,nebo spottery pokud už se odhodlají pohnout se z toho prvního křoví po cestě.

SK hráče člověk pozná pouze podle toho,že mají zaimpletované SVK/SK v nicku. Nekomunikují a když ano,tak většinou relativně slušně. Občas se najde nějaký,který začne nadávat,ale spíš jen na svoji obranu. Kdyby se nepoužívalo to SVK/SK ,tak člověk o nich ani neví.

Ostatní národy se nevyjadřují o nic moc víc než je nutné. Prostě sem tam někdo si zanadává.

Ale naši CZ hráči,to je největší odpad a hnus v této hře. Ne jen,že většina zahraje úplné kulové,ale ještě neustále spamují chat nadávkama. A nedej bože dotyčnému odepsat...

Neříkám,že se to týká všech,ale takové hovada jsou jen CZ a RU hráči na test serveru.

Jak psal Shorai,občas se docela stydím se za své krajany a jsem rád,že můj nick je bez CZ/CZE a nepřipomíná nic typicky českého. Vlajky na tanku už taky nevozím krom Hellcata,ale tam půjdou taky brzo pryč.

Noobish_Kiddy #16 Posted 21 March 2014 - 01:16 PM

Lieutenant

• Player
  • 13544 battles
  • 1,598
  • [MACHR] MACHR

To je len o psychike...

To že je niekto Čech alebo Slovák si zapamätáte skôr ako keby vám nadával Poliak. :smile: 

Ja s Cz/Svk komunitou v hre nemám problém viac ako s ostatnými. Aspoň si to myslím... Všade sa nájdu hulváti alebo blbci. Ale udivovať sa nad tým že je to Poliak alebo Slovák... Načo?

SuperRAPIT #17 Posted 23 March 2014 - 04:13 PM

Private

• Player
  • 8972 battles
  • 14
Já bych dal to, že hráč, který míří na spojence by buď nemohl vystřelit, a nebo by prostě hráči, který to koupí od spojence, nic nestalo.

OldaCzech #18 Posted 11 July 2015 - 03:09 PM

Private

• Player
  • 38221 battles
  • 30
  • [JKR] JKR

Nejhorší co  může ve WoT být jsou cheateři,teamkilleři z [Editováno] a [Editováno] a jejich  nacistické a další narážky na  české hráče proč wargaming s tím nic nedělá a toleruje jím to??!!

Odpověď je že [Editováno] a [Editováno] jsou  pro  ně hrabárna peněz za goldy a prémka  proto jim  neudělují  tresty,ale  jiným národům to  napráskají hned [Editováno]!

viz hráč Rommel[Část nicku editována] už ten nick  napovídá  že jde o  nacistického hajzla  za 2.sv.války  když jsem ho  nahlásil WG mi  ani neodpovědělo  a  uzamklo  report  tak jsem  ho  nahlásil  znovu  tentokrát mi  bylo  řečeno  že byl  potrestaný,ale ono [edited] chvilku  nato jsem ho  potkal  v bitvě a opět mohl chatovat  ani  ten pernament chatban nedostal,ale  já  za  nick NoKiA18 ho  dostal  protože  jsem tam měl  číslo 18,ale  to že  Rommel byl  nácek  a  tento  nick  byl  použit  ve  hře  bylo  v pohodě  tak [edited] WG zamyslete se  co  děláte!!!

Omlouvám se  za  vulgární  slova!

Edited by ClearEvil, 11 July 2015 - 05:16 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

ClearEvil #19 Posted 11 July 2015 - 05:20 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostOldaCzech, on 11 July 2015 - 04:09 PM, said:

Spoiler

Národnostní postřehy sem netahej.

Zjisti si, co znamená 18 a koukni do pravidel fóra. Ban jsi za ní nejspíš dostal v době, kdy se tu na čísla a další skrývačky hodně hrálo.

Taky si zjisti, kdo byl Rommel, v jaké části německé armády sloužil a proč je tedy ve hře tolerován, na rozdíl od těch z toho druhého spolku.

majky_666 #20 Posted 12 July 2015 - 12:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674
Někdy je lepší dělat, že nejsem Čech. Protože to, co někteří předvádí ve hře, je opeavdu ostuda.

Edited by majky_666, 12 July 2015 - 12:52 PM.

Also tagged with komunita, češi, poláci, dotazníky, eSuba

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users