Jump to content

Hráči WoT, názory komunity

komunita češi poláci dotazníky eSuba

• This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

ClearEvil #41 Posted 26 July 2015 - 04:23 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostOldaCzech, on 26 July 2015 - 04:53 PM, said:

Rommel250000 a ostatní  hráči s nickem  Rommel nebo co tam  mají nick  rommel v nicku  tak  zabanujte ...
pokud tito hráči  nedostanou  bany  trvale  tak  já  budu  spamovat jak  tady tak  i ve hře a globálním  chatu

Když ti to udělá radost

Spoiler

Ale spíš doporučuji studenou sprchu. A taky můžeš napsat na podporu, oni se nevhodnými nicky zabývají. Ale radši jim piš jiným tónem než sem.

View PostOldaCzech, on 26 July 2015 - 04:53 PM, said:

pokud  tady bude  editováno a napomenutí  tak  jste arijci!
Spoiler

Karaya12 #42 Posted 26 July 2015 - 04:25 PM

Brigadier

• Player
  • 19542 battles
  • 4,137
  • [SVINE] SVINE

To OldaCzech : asi máš pravdu že něco neumí udělat pořádně, protože kdyby to uměli tak ty už dávno musíš mít banána na fórum.

Zajímalo by mě ještě, jestli ti třeba někdo slíbil za každé sprosté slovo pětikorunu, nebo jestli jsi opravdu takový veliký tvrďák ?? :ohmy:

Jestli takto vystupuješ i ve hře, tak se svým nickem děláš super reklamu :facepalm:

Thellwinux #43 Posted 27 July 2015 - 12:06 AM

Lieutenant

• Player
  • 62704 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

View PostClearEvil, on 24 July 2015 - 10:39 AM, said:

Tak, naštěstí, čísla už se neřeší tolik jako dříve a více se kouká na kontext v nicku. A má to na starost podpora, záleží na nich, jestli jim přijde daný nick závadný.

Upřímně by mě zajímalo, v jakém kontextu může být jakékoliv číslo 18/88 atd. závadné, pokud není závadné to druhé slovo.

Jen tak ze zvědavosti, co z následujícího krátkého seznamu by mělo být např. závadné?

conflict88, Alois18, Adolf88, 18panzer88, blitzkrieg18 ...

ClearEvil #44 Posted 27 July 2015 - 10:00 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

View PostThellwinux, on 27 July 2015 - 01:06 AM, said:

Upřímně by mě zajímalo, v jakém kontextu může být jakékoliv číslo 18/88 atd. závadné, pokud není závadné to druhé slovo.

Tohle je otázka přístupu WG. Kdysi se automaticky banovalo 14, 18, 88... je/bylo to i přímo v pravidlech, teď se to řeší individuálně.

View PostThellwinux, on 27 July 2015 - 01:06 AM, said:

conflict88, Alois18, Adolf88, 18panzer88, blitzkrieg18 ...

Tady opravdu jen tipuji, záleží na podpoře, jak to vyhodnotí. Ale asi určitě by vadil ten Adolf. Kdysi jsem se dostal do konfliktu s podporou, vadilo mi, že hráč dostal banána právě kvůli Adolfovi bez jakéhokoliv spojení s čímkoli závadným. I někteří supportácí říkali, že je to normální německé/rakouské jméno. Po vysvětlení, že po vyslovení Adolfa každého napadne Hitler, jsem je poslal do pr... na ně byl ošklivý a řekl, že od teď budu hlásit všechny Michaely, Hermanny, Reinhardy a další křestní jména lidí z vedení říše a z SS. Následně jsem musel na kobereček alias PM od šéfa podpory i šéfa moderátorů.

Jak úsměvné pak bylo, když jsem hlásil nick SS******1945, podpora ho kontaktovala, tak si to změnil na ******1945, když jsem to reklamoval, tak si dali repete na 777******777. Nick pro jistotu upraven, aby mě někdo nereportoval za N+S, ale hvězdičky jsou jméno divize. A ačkoliv poslední verze nicku vypadá nevinně, tak ve spojitosti s předchozími je poněkud zvláštní, něco jako v tom vtipu

Takže s nickama na mě moc nechoďte.

Thellwinux #45 Posted 27 July 2015 - 03:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 62704 battles
  • 1,776
  • [9-TD] 9-TD

Aha, přiznám se, že jsem si ta pravidla prošel až teď, za ty roky pohybu na inet fórech už tak nějak vím, jak se chovat, abych nebyl v rozporu s pravidly, aniž bych si je musel číst. Nicméně jak už jsem napsal, tahle část je opravdu lol ... i když chápu, že v dnešním multikulti světě se všechno dohání do absurdna, aby se náhodou nikdo nemohl ničím cítit dotčený.

Block Quote

Znaky, logotypy, symboly, emblémy nebo vyobrazení vztahující se nějakým způsobem k organizacím, které porušují nebo porušovaly platné zákony a pravidla (např. používání různých obdob nacistických symbolů, zkratek (88, 14, 420, SS) a jim podobných (např. 55), stejně jako názvy, jména a příjmení nacistických vůdců), které mohou vyvolat silně negativní reakce nebo podporovat národnostní/etnickou/náboženskou nenávist

Takže když se budu jmenovat Alois a narodil jsem se v roce 1989, tak si můžu v klidu dát nick "Alois89 ... ovšem nedejbože, kdybych se narodil o rok dřív, ale rodiče mi dali jméno Adolf. To by mi nick Adolf88 asi neprošel ... škoda že se Hitler nejmenoval třeba Petr, přece jenom Adolfů tolik není, se jménem Petr by byla větší sranda.

No nic.

Zizka_Jan_CZ #46 Posted 27 July 2015 - 03:14 PM

Corporal

• Player
  • 1503 battles
  • 117

View PostThellwinux, on 27 July 2015 - 03:04 PM, said:

Aha, přiznám se, že jsem si ta pravidla prošel až teď, za ty roky pohybu na inet fórech už tak nějak vím, jak se chovat, abych nebyl v rozporu s pravidly, aniž bych si je musel číst. Nicméně jak už jsem napsal, tahle část je opravdu lol ... i když chápu, že v dnešním multikulti světě se všechno dohání do absurdna, aby se náhodou nikdo nemohl ničím cítit dotčený.

Takže když se budu jmenovat Alois a narodil jsem se v roce 1989, tak si můžu v klidu dát nick "Alois89 ... ovšem nedejbože, kdybych se narodil o rok dřív, ale rodiče mi dali jméno Adolf. To by mi nick Adolf88 asi neprošel ... škoda že se Hitler nejmenoval třeba Petr, přece jenom Adolfů tolik není, se jménem Petr by byla větší sranda.

No nic.

Jenže Adolfů není moc právě proto, že to jméno jeden před lety posr....zničil.

global_asa_wenca #47 Posted 28 July 2015 - 10:20 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90113 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostKaraya12, on 26 July 2015 - 05:25 PM, said:

Zajímalo by mě ještě, jestli ti třeba někdo slíbil za každé sprosté slovo pětikorunu, nebo jestli jsi opravdu takový veliký tvrďák ?? :ohmy:

Viděl bych to podobně jako Jiří Suchý ve hře Elektrická puma z roku 1974: "... rodiče chtěli mít z Františka tvrdýho chlapa, povedlo se jim to ale jen napůl, František byl natvrdlej."

View PostZizka_Jan_CZ, on 27 July 2015 - 04:14 PM, said:

Jenže Adolfů není moc právě proto, že to jméno jeden před lety posr....zničil.

Což ale nic nemění na tom, že banovat čistě za jméno bude vždycky kontroverzní věc. Jasněže propagovat nějakou zhůvěřilou ideologii by se nemělo dát jen tak, ale neměli bysme ve jménu imaginárního dobra sami překračovat určitý meze. Zářnej příklad jsou třeba snahy určitých skupin za mořem o přepsání Huckleberryho Fina, kterej je zatraceně politicky nekorektní - viz.

Houbus #48 Posted 28 July 2015 - 01:16 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21674 battles
  • 332

View Postglobal_asa_wenca, on 28 July 2015 - 10:20 AM, said:

.....Což ale nic nemění na tom, že banovat čistě za jméno bude vždycky kontroverzní věc....

Nevím jak je to v jiných státech, ale v ČR je srp a kladivo to samé jako hákový kříž. Mohlo by se tedy začít banovat i za Pepu, Ivana atd. .

Karaya12 #49 Posted 29 July 2015 - 07:36 PM

Brigadier

• Player
  • 19542 battles
  • 4,137
  • [SVINE] SVINE

View PostHoubus, on 28 July 2015 - 02:16 PM, said:

Nevím jak je to v jiných státech, ale v ČR je srp a kladivo to samé jako hákový kříž.

Ovšem jenom na papíře. Ve skutečnosti je to trochu jinak. V tomto jsme bohužel důsledně nedůslední...:mellow:

shelma3 #50 Posted 30 July 2015 - 12:23 AM

Private

• Player
  • 36233 battles
  • 1

View PostGodojarda, on 20 March 2014 - 02:28 PM, said:

Stejný názor... Nedávno jsem potkal Čecha s Mausem, celou bitvu kempil, k tomu na všechny řvál že hrají jako Poláci, pak jsem se díval na info o bitvě, dal Dmg 350...

Jako já radši Poláky, než Čechy/ Slováky... 

Možno urazím ale teraz už viem že WOT je predajne ,hrám 2 roky ale rozhoduju peniaze,premiové tanky a v hre kde ich je 7 a viac ,nená šancu uhrat nikto... proste prdajnost WOT... humus

Miskindoma #51 Posted 30 July 2015 - 07:21 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29975 battles
  • 489
  • [0WNED] 0WNED

View Postshelma3, on 29 July 2015 - 11:23 PM, said:

Možno urazím ale teraz už viem že WOT je predajne ,hrám 2 roky ale rozhoduju peniaze,premiové tanky a v hre kde ich je 7 a viac ,nená šancu uhrat nikto... proste prdajnost WOT... humus

Můžu poprosit jestli by jsi k svému sofistikovanému názoru napsal o kterých prémiácích píšeš?

RagSalt #52 Posted 30 July 2015 - 08:09 AM

Captain

• Player
  • 23130 battles
  • 2,145
  • [ANV-V] ANV-V

...a jen těch 7 je tak OP, že proti nim nikdo nic neuhraje? Připojuji se k žádosti ať vím co si mám pořídit!

Pokud vím, tak žádný prémiový tank není lepší než standard, jen série Berlin je na stejné úrovni.

kubo4747 #53 Posted 30 July 2015 - 08:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880

View Postkageroo, on 28 February 2014 - 07:37 PM, said:

Ja mam najhorsie skusenosti s Cechmi a Slovakmi. Od polskych hracov vidim casto krat Siemka, Witam, etc, ale to mi nevadi. Co mi vadi, su urazky, ktore vidim od Cechov a Slovakov. Staci, aby som niekoho znicil a uz mi pisu, aby mi zomrela matka na rakovinu a podobne. To nevidim od nikoho ineho, iba od Cechov a Slovakov.

Zrejme to vidíš, ale kto rozumie tým hatmatilkám ako azbuka, maďarčina atď.

majky_666 #54 Posted 02 August 2015 - 08:11 PM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674

View PostOldaCzech, on 26 July 2015 - 03:53 PM, said:

ok WG neumíte  nic udělat pořádně!!!! A Rommel250000 a ostatní  hráči s nickem  Rommel nebo co tam  mají nick  rommel v nicku  tak  zabanujte  za  nevhodný nick  dělal  pro  Hitlera  takže Rommel  byl  nácek a je to  nacistický [Editováno] pokud tito hráči  nedostanou  bany  trvale  tak  já  budu  spamovat jak  tady tak  i ve hře a globálním  chatu  že WG,PL,RUS a HUN jsou  [Editováno]! což pravda aj  je nic neumíte  WT auf. E100 a  VK 45.02B mají být nahrazeny v 9.9 a nejsou!! a  prémium  tanky  co  nejdou  již koupit tak  ať je nemají aj  ti  hráči  co je mají je to  neférové!!! jste hold  [Editováno] namyšlení a pokud  tady bude  editováno a napomenutí  tak  jste arijci!

Milý Oldo, řekni mi jedinej rozumnej důvod, proč bych měl přijít například o typ 59, za kterej jsem si ZAPLATIL REÁLNÝMA PENĚZMA? Co je podle tebe na tom nefér? Co je konkrétně na něm OP? Co je OP na Lowe nebo KV-5?

Edited by majky_666, 02 August 2015 - 08:12 PM.

avkschluss #55 Posted 12 August 2015 - 12:03 AM

Private

• Player
  • 4066 battles
  • 25
Vím že už se to zde neřeší, ale jen dvě věci.
1. Nejhorší jsou celkově namyšlení dobří hráči, kteří mají chuť pořád jen nadávat "rajčatům". Ano jsem rajče, ale tyhle velký pány zbožňuji, kolikrát jen stojí v keři a koukají se jak je ta příroda krásna a jen rozhazují nadávky. Jinak CZ komunita opravdu oplývá nejhoršími hráči a i já jsem jí už asi 3x udělal také velice kvalitní jméno, protože mi prostě ruply nervy.
2. Nemám rád nacisty, ale jejich vojenská taktika se mi vždy líbila. Ne že by o to šlo, ale k Oldovi: Nazývat jednoho z nejlepších taktiků WW2 a od pohledu velice charakterního člověka nacistickým hajzlem a jen rozhazovat nadávkami mi přijde krajně nevhodné. Rommel se musí obracet v hrobě.

Děkuji a s pozdravem avkschluss

JaimeSK #56 Posted 31 January 2016 - 02:34 AM

Sergeant

• Player
  • 34976 battles
  • 234

Zase sa tu riešia koniny alias nick v hre,ale to podstatné ostáva stále na prd ako do teraz.

Always cheaters,illegal mod users,bot - WG ignore this! Hlavne ,že platia.Čo na to ,že dáky *** používa red dot resp. iné illegal mods.V tejto veci sa robí s prepáčením [edited].Len sa tu maže komunite med okolo huby.

majky_666 #57 Posted 01 February 2016 - 09:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 154 battles
  • 674

View Postmajky_666, on 02 August 2015 - 08:11 PM, said:

Milý Oldo, řekni mi jedinej rozumnej důvod, proč bych měl přijít například o typ 59, za kterej jsem si ZAPLATIL REÁLNÝMA PENĚZMA? Co je podle tebe na tom nefér? Co je konkrétně na něm OP? Co je OP na Lowe nebo KV-5?

Oldo, stále čekám na tvojí odpověď :hiding:

PeterkoFighter #58 Posted 09 February 2016 - 04:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30387 battles
  • 73

Zdravím, aby bolo jasno, nie som žiadna cipuškA, nadávam a urážam keď je potreba. Toto je zrovna téma, ktorá sa mi na comment velmi hodí po velmi škaredej súsenosti z SH cez víkend. Stretneš tam skutočne hodne klanov, niektoré sa opakujú a je to sranda. Z mnohými sa pozdravíš jak sa už poznáte a z niektorými sa moc nemusíš tak sa proste obídete. Stali sa nám pozitívne príhody - náš nováčik zahlásil nejakú "vtipnú" hlášku klanu čo s nami prehral, jeden z nich odpovedal stejne, brrrr. Obratom som písal ich členovi s omluvou a hezky sme sa domluvili, že šlo o unáhlenú reakciu nováčkov. 

Asi by som tu nemal a ani na to nie som hrdý, menovať konkrétne klany a ludí, čo však v sobotu proti nám predviedlo ČSA, bolo skutočne moc aj na moju úplne kludnú povahu. Dúfam, že po komplet reporte, nasledujúcom po tomto poste, zabanujú len moj účet a nevyhlásia nám SH vojnu do konca roku 5krat týždenne, to ma pak velitel vyhodí :-) 

Ak CSA je elitný československý klan, tak sa neuveritelne hanbím, že sa hlásim k týmto národom. Nonstop urážky, posmech a kopec nadávok od začiatku bitky do konca. Sú fakt dobrí, prejeli nás hladko a efektívne, dle ich chovania je však ich teamová súhra a WNko jediným nadpriemerným elementom ich ubohého života. 

Moja omluva patrí slušným členom klanu CSA, asi nie sú všetci stejní ako tamtých 10 individuí, ale už len fakt, že túto aroganciu trpia mi pre CSA nepríde lichotivé. Replay rád pošlem...

Na solo báze mi to tiež nepríde v náš "československý" prospech moc lichotivé - sám keď jazdím na publicu, niekomu skrížim cestu, rammom vezmem HP, tak sa omluvím. Ak niekoho strelím, po bitke mu pošlem PM. Zaujímavé, s cudzincami sa hezky domluvím a uzavrieme to, našinec mi na moju omluvu napíše arogantné "noob", "imbe***" a podobne.

Also tagged with komunita, češi, poláci, dotazníky, eSuba

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users