Jump to content

Wargaming - coraz gorsza jakosc uslug.

Premium Gold Jakosc Konto

• Please log in to reply
118 replies to this topic

LucVorenus #21 Posted 10 March 2014 - 02:00 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19572 battles
  • 222
  • [WCHB] WCHB

Możemy wiele jeszcze w tym temacie napisać, jesteśmy przecież na forum dotyczącym gry, nic to jednak nie zmieni jeżeli nie zmienią się podejście graczy. Moi znajomi mają zdanie identyczne z moim - koniec kupowania złota na jakiekolwiek cele, żadna promocja, żaden marketinowy chwyt tego nie zmienią. Chcą pieniędzy to muszą poprawić grę, system transakcji i jeszcze na dodatek losowania. Nie powiem, żę mi ulżyło ale katastrofalne losowania i drastyczny spadek WN nie jest tylko moją przypadłośćią. Jeden z kolegó przegrał na przestrzeni 4 dni 83% bitew, powiedział mi, że po przemyśleniu wszystkiego odchodzi definitywnie od gry. Dla tych, którzy piszą, żeby nie grać pod statystyki tylko fun trzeba napisać, że porażka to dłuższy gring, mniejsze zarobki, mniej expo dla załogi, nawet Ci którzy odżałują spadek WR odczują boleście serie katastrofalnych porażek. Po odejściu od komputera i spokojnej analizie trudno oprzeć się wnioskowi, że gra jest ustawiona pod wykup premki i zatrzymanie nowych - słabiutkich graczy przy WoT. Słabi pomimo braku umiejętnośći i znajomośći tajników gry muszą wygrywać i przyspawać się do gry, dobrzy muszą być "przycinani" a jak brakuje im cierpliwośći do zarobkowania i grindu to wykupią konto premium.

Dlaczego WG tak broni się przed podziałem graczy i rozgrywek na kategorie uzależnione od umiejętności i statystyk graczy? - Bo runie cały ich skomplikowany system rekrutacji i zatrzymywania nowych graczy oraz spadnie drastycznie sprzedaż kont premium bo ludzie będą sobie w stanie poradzić z grindem i kredytani bez nich. W jaki to sposób zapytacie? - Ano w taki, że grając z normalnymi ludźmi w drużynie nawet przy porażce masz szansę wyjść na swoje, bo zdążą kilka lub kilkanaście razy wystrzelić, nie zajedzie ich nagle zgraja przeciwnikó z niespodziewanej strony. Tak jak jest obecnie jest dobrze dla nowicjuszy i mikropłatnośći.

Nie kłóćmy się przy tym ze sobą, nawet jeśli uważamy, że ktoś pisze kompletne herezje, więcej nas łączy niż dzieli, sam WoT niebawem przejdzie głęboką metamorfozę i stanie się dużo bardziej przyjazny dla starych graczy niech tylko konkurencja nabierze rozpędu.i 

stopczyk #22 Posted 10 March 2014 - 02:12 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 9367 battles
  • 119

@UP

bez przesady, patrzę w Twoje statystyki i nie widzę żadnych spadków. Bo chyba nie powiesz, że zmiany WR o setne części procenta, czy też wahania WN +-5 przy wartościach rzędu 1560 to spadki i to w przeciągu roku...

Tymczasem proponujesz "nie płacę, bo nie wygrywam" (bo słabe losowania, bo staty mi spadają), tzn. co byś chciał? a jeśli WG zrobiło by jak mówisz, ale mimo to dalej okazało by się że Twoje statystyki "spadają" to co wtedy ?

LucVorenus #23 Posted 10 March 2014 - 02:29 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19572 battles
  • 222
  • [WCHB] WCHB

Nie zrozumiałeś do końca mojego wcześniejszego posta. Nie pisałem też, że spadają mi statystyki w żadnym wcześniejszym. Owszem spada mi WR i to w sposób drastyczny ale jak pisałem losuje mnie do matołków i nie mylcie tego ze słabymi graczami. Gram od jakiegoś czasu z debilami jeżdżącymi  stadnie za top-tankiem, przepychającymi się, nie myślącymi i na dodatek jeszcze chamowatymi. Oczywiśćie nie mam 100% takich w drużynie ale ilość tych którzy są wystarczy żeby przegrać bitwę szybko i haniebnie. Nie koncentruj się tylko na statystykach - tym bardziej, żę nie podawałem ich jako powód nie płacenia za obecną nędzę w wykonaniu WG. Nie należy im płacić ze względu na:

-lagi

-wyrzucanie z gry

-opóźnienia w wejściu do bitew

-utraty pakietów

-brak dostarczenia zakupionego towaru w prawidłowym czasie - czyli natychmiast

--teraz dopiero są fatalne losowania - alu tutaj sprawa nie jest dla wszystkich oczywista.   

Nie zawsze tak było i nie musi tak być a raczej trzeba napisać, żę tak być nie może. Problem istnieje już od dawna, wychodzą kolejne patche i nic WG nie poprawiło a raczej jeszcze popsuło. Dlatego uważam, żę nie należy teraz wykupywać złota, naprawią błędy i zrezygnują z manipulacji to niech zarabiają rekordowe kwoty, mają się dostatnio i będą b. popularni

Edited by LucVorenus, 10 March 2014 - 02:30 PM.

olry #24 Posted 10 March 2014 - 02:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 21308 battles
  • 112
  • [DPCSP] DPCSP

Ponieważ nie mogę znaleść tematu dla mojego problemu - ten chyba będzie dobry.

otóż od soboty mam problem z zalogowaniem sie na swoje drugie konto w Wot-cie " rychu_o ".

maili na  info@world-of-tanks  napisałen kilkadziesiąt jak idiota prosząc o pomoc a stronke  https://eu.wargaming.net/support/ niech sobie ...

Pytam się wiec co sie dzieje może to wiekszy problem bo na konto " olry ' loguję sie bez problemu a na " rychu_o " pisze na czerwono że  zły e-mail lub hasło.

Obydwa konta mam powiazane z numerami telefonów komórkowych więc kradzież odpada

proszę o pomoc

ps.

nie załatwienie mojego problemu to własnie schodzenie Wot na psy i zła jakość usług

Edited by olry, 10 March 2014 - 02:40 PM.

DeejayXTC #25 Posted 10 March 2014 - 02:42 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19907 battles
  • 36
  • [PD_SP] PD_SP

Ja bym tego tal do konca nie widzial, moje staty do najlepszych nie naleza, pomimo cieglego posiadania premium. Sam bitew nie jestem w stanie wygrywac, przy 5 - 6 fragach, przegrana i zgon boli jak nie wiem. Mialem przez jakis czas XVM i jak zobaczylem MM to sie za glowe zlapalem, "czerwone pomidory" na "zielone ogorki" z niewielka iloscia blekitu, to byl dla mnie szok. I jak tu wygrac taka bitwe. Co ciekawe do tego, zauwazylem ze wiekszosc pojazdow trzyma sie blisko graczy wyswitlanych w XVM jako dobrzy i stad campienie i gra jedna strona mapy, bo wszystkie slabeusze ida za najlepszymi i graja jak one. Jak oni campia reszta tez. Juz o tym pisalem, w dziale XVM to mnie wysmiano. Tak daleko to zaszlo ze wstydza sie do tego przyznac i wysmiewaja innych. Ale panowie to nie dzial XVM wiec dajmy temu spokoj. LucVorensus nie mozesz tego tak widziec czarno, ty chcialbys wszystko za darmo albo miec pod ciebie zrobione. A rzeczywistosc jest inna, pojdziesz auto kupic, mozesz wybrac model i wyposazenie, nikt ekstra nie wyprodukuje ci auta jakie ty bys chcial miec, chyba ze jestes obrzydliwie bogaty. To samo jest z gra, musimy dokonac wyboru, nie pasuje ci WoT graj w War Thunder albo ARMA III. Kiedys moze nadejda zmiany i w tej grze. Na razie nikt nie odchodzi bo szkoda mu znajomych, zainwestowanej kasy i czasu. W Maju lub Czerwcu ruszaja czolgi w War Thunder, wtedy WG bedzie mial problem. Ze za dobrze sie im juz nie wiedzie widac po statach na serwerach, kiedys 300-400 tys. grajacych dzis 80 - 140 tys. Zakup kont premium tez na pewno poszedl w dol, widze to po znajomych w klanie. Ale taka postawa nic nie osiagniemy. Piszesz do Falthi tak a nie inaczej, a co on moze poza tym ze komus cos powie a oni go zbyja. On jest szara myszka i robi co mu kaza. Moze WG chce sie teraz odegrac za Ukraine i za to ze ruscy Polakow nie lubia. Moze, moze, moze ......... skonczmy gdybanie i im pokazmy po to jest ten Temat. A nie zeby sobie wzajemnie wytykac. Ty napiszesz tak a 20 innych osob widzi to inaczej i jak wygladamy w oczach WG. Brak solidarnosci, zgrania ani konsekwentnego postepowania. Kolega Stopczyk z kolei lubi chwalic sie Statami i je analizowac, ma do tego prawo, jak sie lepiej z tym czuje. Sa gracze ktorzy lubia bezmozgie lupanki i sa tacy co lubia myslec, dopoki gra posiadala inna fizyke trzeba bylo myslec, teraz to zwykla lupanka. I albo sie z tym pogodzimy albo dajmy sobie siana. Ja i moj klan juz podjelismy decyzje, tylko musimy poczekac.

Pozdrawiam

stopczyk #26 Posted 10 March 2014 - 03:05 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 9367 battles
  • 119

View PostLucVorenus, on 10 March 2014 - 02:29 PM, said:

Nie należy im płacić ze względu na:

-lagi

-wyrzucanie z gry

-utraty pakietów

--teraz dopiero są fatalne losowania - alu tutaj sprawa nie jest dla wszystkich oczywista.   

Nie zawsze tak było i nie musi tak być a raczej trzeba napisać, żę tak być nie może. Problem istnieje już od dawna, wychodzą kolejne patche i nic WG nie poprawiło a raczej jeszcze popsuło. Dlatego uważam, żę nie należy teraz wykupywać złota, naprawią błędy i zrezygnują z manipulacji to niech zarabiają rekordowe kwoty, mają się dostatnio i będą b. popularni

Ok, ale przed tym o czym wspominasz nie uciekniesz w żadnej grze, ja np. jako casualowy gracz nie spotkałem się z niczym o czym wspominasz poza lagami, a i tak patrząc na moje łączenie nie mam pojęcia czy to nie jego wina, więc wszystko zależy od punktu siedzenia. Nie płacić? a wiesz że zapewne gdyby wszyscy tak stwierdzili to wargaming padłby w ciągu kilku miesięcy, bez szans na jakąkolwiek modernizację, bo nagle okazało by się że wszystkie pieniądze które mają, są zainwestowane w "coś", prawie żadnej "czystej" gotówki. I nagle okazało by się że trzeba zwalniać pracowników, sprzedawać zależne firmy tylko po to aby płacić za utrzymanie aktualnego stanu, a co dopiero za modernizację. Tak to wygląda w większości firm których sukces przyszedł nagle i z zaskoczenia. Oczywiście mogę się mylić, ale w wota gram od zamkniętej bety i mam zamiar nadal, więc na następne święta kupię następną roczną premkę. Sorry no bonus, gra mimo błędów podoba mi się i widzę że autorzy cały czas starają się coś z nią robić, więc nie widzę przeciwwskazań aby płacić im za kawał dobrej roboty, tak, wot to dla mnie kawał dobrej roboty ;p .

darklem #27 Posted 10 March 2014 - 05:04 PM

Senior Sergeant

• Beta Tester
  • 32403 battles
  • 598
  • [P_K_D] P_K_D

View PostLucVorenus, on 10 March 2014 - 02:29 PM, said:

Nie zrozumiałeś do końca mojego wcześniejszego posta. Nie pisałem też, że spadają mi statystyki w żadnym wcześniejszym. Owszem spada mi WR i to w sposób drastyczny ale jak pisałem losuje mnie do matołków i nie mylcie tego ze słabymi graczami. Gram od jakiegoś czasu z debilami jeżdżącymi  stadnie za top-tankiem, przepychającymi się, nie myślącymi i na dodatek jeszcze chamowatymi. Oczywiśćie nie mam 100% takich w drużynie ale ilość tych którzy są wystarczy żeby przegrać bitwę szybko i haniebnie. Nie koncentruj się tylko na statystykach - tym bardziej, żę nie podawałem ich jako powód nie płacenia za obecną nędzę w wykonaniu WG. Nie należy im płacić ze względu na:

-lagi

-wyrzucanie z gry

-utraty pakietów

A z mojego punktu widzenia wygląda to tak:

lagi - zgoda, ale sporadycznie

pozostałych - nie zaobserwowałem

losowania - po zmianie widełek z +/- 4 na +/-2 jak dla mnie 99,9% jest w porządku, a resztę traktuję jak żart albo ciekawe wyzwanie

Poziom graczy ci nie pasuje? To też wina WG? Graj tylko kompanie. Nie ma przymusu grania randomów - tak jak w kompaniach znakiem rozpoznawalnym jest zgranie zespołów, tak w randomach znakiem rozpoznawalnym jest brak zgrania. Dlatego w randomach można wyciągnąć wynik z 13:5 na 13:15, a w kompaniach nie.

View PostDeejayXTC, on 10 March 2014 - 02:42 PM, said:

Ja bym tego tal do konca nie widzial, moje staty do najlepszych nie naleza, pomimo cieglego posiadania premium. Sam bitew nie jestem w stanie wygrywac, przy 5 - 6 fragach, przegrana i zgon boli jak nie wiem. Mialem przez jakis czas XVM i jak zobaczylem MM to sie za glowe zlapalem, "czerwone pomidory" na "zielone ogorki" z niewielka iloscia blekitu, to byl dla mnie szok. I jak tu wygrac taka bitwe. Co ciekawe do tego, zauwazylem ze wiekszosc pojazdow trzyma sie blisko graczy wyswitlanych w XVM jako dobrzy i stad campienie i gra jedna strona mapy, bo wszystkie slabeusze ida za najlepszymi i graja jak one. Jak oni campia reszta tez. Juz o tym pisalem, w dziale XVM to mnie wysmiano. Tak daleko to zaszlo ze wstydza sie do tego przyznac i wysmiewaja innych. Ale panowie to nie dzial XVM wiec dajmy temu spokoj. LucVorensus nie mozesz tego tak widziec czarno, ty chcialbys wszystko za darmo albo miec pod ciebie zrobione. A rzeczywistosc jest inna, pojdziesz auto kupic, mozesz wybrac model i wyposazenie, nikt ekstra nie wyprodukuje ci auta jakie ty bys chcial miec, chyba ze jestes obrzydliwie bogaty. To samo jest z gra, musimy dokonac wyboru, nie pasuje ci WoT graj w War Thunder albo ARMA III. Kiedys moze nadejda zmiany i w tej grze. Na razie nikt nie odchodzi bo szkoda mu znajomych, zainwestowanej kasy i czasu. W Maju lub Czerwcu ruszaja czolgi w War Thunder, wtedy WG bedzie mial problem. Ze za dobrze sie im juz nie wiedzie widac po statach na serwerach, kiedys 300-400 tys. grajacych dzis 80 - 140 tys. Zakup kont premium tez na pewno poszedl w dol, widze to po znajomych w klanie. Ale taka postawa nic nie osiagniemy. Piszesz do Falthi tak a nie inaczej, a co on moze poza tym ze komus cos powie a oni go zbyja. On jest szara myszka i robi co mu kaza. Moze WG chce sie teraz odegrac za Ukraine i za to ze ruscy Polakow nie lubia. Moze, moze, moze ......... skonczmy gdybanie i im pokazmy po to jest ten Temat. A nie zeby sobie wzajemnie wytykac. Ty napiszesz tak a 20 innych osob widzi to inaczej i jak wygladamy w oczach WG. Brak solidarnosci, zgrania ani konsekwentnego postepowania. Kolega Stopczyk z kolei lubi chwalic sie Statami i je analizowac, ma do tego prawo, jak sie lepiej z tym czuje. Sa gracze ktorzy lubia bezmozgie lupanki i sa tacy co lubia myslec, dopoki gra posiadala inna fizyke trzeba bylo myslec, teraz to zwykla lupanka. I albo sie z tym pogodzimy albo dajmy sobie siana. Ja i moj klan juz podjelismy decyzje, tylko musimy poczekac.

Pozdrawiam

Ale co proponujesz? Bo czytając cię widzę to tak: Tobie i twoim znajomym się nie podoba, więc nie ważne jest zdanie innych liczy się solidarność z niezadowolonymi. Ale ja nie mam takich odczuć, więc co? Powinien milczeć? Zmienić zdanie? W imię czego?

Rozumiem rozgoryczenia autora, wpłacił kasę i chce mieć towar. Ale awarie się zdarzają wszystkim. Życzę aby się wszystko szybko wyjaśniło pozytywnie. (Mnie w kilku innych grach się nie udało do tego doprowadzić, i to w bardziej renomowanych firmach).

PS. W sumie zrobił się kolejny "płacz-temat" o wszystkim i o niczym. "Ja mam lagi - a ja nie", "mi staty lecą - a mi rosną", "mnie wywala z gry - a mnie nie", "nie płacić", "nie grać", "niech tylko wejdą czołgi w WT to zobaczycie (a dla ciekawości zobaczcie forum WT - niczym się nie różni od tego)", "ciągle przegrywam", "losowania są do kitu", "dlaczego tylko ja gram z pomidorami". A w sumie w 90% sprowadza się to do tego, że gra nie potrafi sama wygrać wbrew poczynaniom niektórych graczy, graczy, którzy zamiast nauczyć się grać, starają się zmusić grę do tego by grała tak jak oni uważają że być powinno.

DeejayXTC #28 Posted 10 March 2014 - 08:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19907 battles
  • 36
  • [PD_SP] PD_SP
To jest wlasnie problem gry i codziennosci. W Polsce ludzie umieraja z glodu i biedy, ale nikt nic nie robi, bo wielu jeszcze jest dobrze, wiec odwracaja wzrok i ida dalej. Ta gra sie psuje co widac po Forum, czacie w grze i zadowoleniu graczy, ale jeszcze paru ludziom sie podoba. Ale wszystko do czasu. Z takim nastawieniem wspaniala przyszlosc. Z reszta jak napisalem, zalezy kto co lubi, jedni bezmozgie strzelanki inni gry gdzie trzeba troche pomyslec. Druga sprawa, to ze mnie problem dotyczy a nie ciebie. Po dwoch latach nalezy sie troche szacunku klientowi a Wargaming go nie ma. Szczerze mowiac zwisamy im, i zbywaja nas glupimi mailami. Rozumiem tez ze nie mozna ciagle wygrywac, bo gra sie znudzi, ale ciagle w tylek dostawac juz wogole odbiera ochote do zabawy. Dzis na 28 bitew 1 wygrana, obojetne ile fragow sciagne, wszystkich sam nie zniszcze, to co sie dziwic ze mam takie staty a nie inne.

Edited by DeejayXTC, 10 March 2014 - 08:44 PM.

stopczyk #29 Posted 10 March 2014 - 10:45 PM

Junior Sergeant

• Beta Tester
  • 9367 battles
  • 119

View PostDeejayXTC, on 10 March 2014 - 08:38 PM, said:

To jest wlasnie problem gry i codziennosci. W Polsce ludzie umieraja z glodu i biedy, ale nikt nic nie robi, bo wielu jeszcze jest dobrze, wiec odwracaja wzrok i ida dalej. Ta gra sie psuje co widac po Forum, czacie w grze i zadowoleniu graczy, ale jeszcze paru ludziom sie podoba. Ale wszystko do czasu. Z takim nastawieniem wspaniala przyszlosc. Z reszta jak napisalem, zalezy kto co lubi, jedni bezmozgie strzelanki inni gry gdzie trzeba troche pomyslec. Druga sprawa, to ze mnie problem dotyczy a nie ciebie. Po dwoch latach nalezy sie troche szacunku klientowi a Wargaming go nie ma. Szczerze mowiac zwisamy im, i zbywaja nas glupimi mailami. Rozumiem tez ze nie mozna ciagle wygrywac, bo gra sie znudzi, ale ciagle w tylek dostawac juz wogole odbiera ochote do zabawy. Dzis na 28 bitew 1 wygrana, obojetne ile fragow sciagne, wszystkich sam nie zniszcze, to co sie dziwic ze mam takie staty a nie inne.

Na całym świecie ludzie umierają z głodu, nic na to nie poradzisz chocbyś ile się starał, w ogóle co to za argument?

Paru ludziom się podoba?, no to fajnie, pewnie tych paru robi co wieczór sztuczny tłok na 200000 ludzi na serwerze na samym eu. Patrząc statystycznie to pare osób z puli graczy jest obecna na forum.

Co to znaczy szacunek do klienta? nie czuje się nie szanowamy, dostaje dokładnie to za co płacę. Zbywają głupimi mailami? 2 razy pisałem do supportu, załatwiłem wszystko co chciałem w ciągu kilku godzin.

Dziś poszło mi fantastycznie, nie wiem jakie miałem staty czy WR bo na to nie patrze. 

Czyli jestem dokładnym Twoim przeciwieństwem. Dziwne.

Zapodaj mi login do konta, załatwie pare spraw w Twoim imieniu + coś pogram, zobaczymy czy WG wykryje że to ja i czy podkręci mi traktowanie Twojego konta do takiego stopnia jak moje ;)

nevoq #30 Posted 11 March 2014 - 01:51 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 12088 battles
  • 113

A może WG świadomie próbuje zmniejszyć ilość graczy poprzez wkur.... ich. Przecież ich serwery w EU ledwo przędą a następnego otwierać nie chcą bo np. się nie opłaca. Odejdą ci najlepsi, najwierniejsi a zostaną tylko "gracze niedzielni" kórzy płacą może małe kwoty ale też długo nie grają (nie zaśmiecają serwera). Przychodzą następni, pograją miesiąc, zapłacą paredziesiąt zl i przestaną grac. Przypominam że reklamy wot to nawet w tv leciały.

Chyba lepjej jest wycyckać kilka milionów ludzi na parędziesiat zl niz pare tys. na grubszą kasę. Przynajmniej nie trzeba sie bardzo starać o jakość produktu bo gracz "niedzielny" nie ma takich wymagań co nałogowi gracze fioletowi.

Liczy sie ilość mikropłatności a nie wyskokość pojedynczej wpłaty i narobić się trzeba mniej (czytaj optymalizacja gry w każrym tego słowa znaczeniu).

Dziekuję i liczę na konstruktywną polemikę..... )

s__o_w_a #31 Posted 11 March 2014 - 07:50 AM

Private

• Player
  • 5845 battles
  • 5
  • [GHS] GHS
Ludzie czy wy potraficie tylko płakać?! Nie możecie zrozumieć że przy tylu aktywnych gaczach może dojść do takich sytuacji??? Kilka tygodni temu zakupiłem "szybkim przelewem" SU-122-44. Po czterech dniach wysłałem info do saportu. Odpowiedź przyszła po dwóch dniach a rozwiązanie po trzech. Grzecznie przeprosili i dodatkowo wysłali kod na 5$. Kupiłem sobie Matylde BP w promocji. Jak czytam taki komentarz to widzę swoją małą córkę. Wszystko musi być już i teraz! A jak tego nie mam to będę tupał nogami.

“PATIENCE YOU MUST HAVE my young padawan”

Edited by s__o_w_a, 11 March 2014 - 07:51 AM.

SzybkiBolek #32 Posted 11 March 2014 - 08:26 AM

First Sergeant

• Player
  • 13492 battles
  • 1,419
  • [ZM0RY] ZM0RY

w takich czasach żyjemy.

szybko i intensywnie.

tego samego chcemy w WOT i WG wspaniale się tutaj spisuje dając możliwość ułatwienia sobie zabawy.

bez inwestowania granie staje się trochę bardziej upierdliwe, ale przy dobrym podejściu można grać.

i co najważniejsze - zdobyć za darmo najlepsze zabawki w grze.

za to mają duży plus.

Edited by SzybkiBolek, 11 March 2014 - 08:27 AM.

fafkins11 #33 Posted 11 March 2014 - 04:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24763 battles
  • 11
  • [37DKP] 37DKP

View Posts__o_w_a, on 11 March 2014 - 07:50 AM, said:

Ludzie czy wy potraficie tylko płakać?! Nie możecie zrozumieć że przy tylu aktywnych gaczach może dojść do takich sytuacji??? Kilka tygodni temu zakupiłem "szybkim przelewem" SU-122-44. Po czterech dniach wysłałem info do saportu. Odpowiedź przyszła po dwóch dniach a rozwiązanie po trzech. Grzecznie przeprosili i dodatkowo wysłali kod na 5$. Kupiłem sobie Matylde BP w promocji. Jak czytam taki komentarz to widzę swoją małą córkę. Wszystko musi być już i teraz! A jak tego nie mam to będę tupał nogami.

“PATIENCE YOU MUST HAVE my young padawan”

Nikt tu nie płacze ale od 8 dni (od dnia 04.03 2014) czekać na rozwiązanie problemu to trochę długo. Nie po to kupuje się konto premium żeby na nie czekać i to jeszcze nie wiadomo ile.    

DeejayXTC #34 Posted 13 March 2014 - 02:58 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19907 battles
  • 36
  • [PD_SP] PD_SP
Konto Premium otrzymyalem, w dniu wczorajszym po kontakcie z porednikiem bankowym Wargaming - firma Playspan.

johnymetallicaPL #35 Posted 14 March 2014 - 11:17 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 12655 battles
  • 631
  • [1PKS] 1PKS

Kurna (żeby dobitniej nie napisać) wszyscy by wszystko chcieli na pstryknięcie palcem, a takie coś jak awaria/problem techniczny to żadne wytłumaczenie dla nich. A potem oczekują góry złota za zadośćuczynienie. Może jeszcze frytki do tego?

Wkurzają mnie tacy ludzie.

Jak widać po poście powyżej - problem rozwiązany.

Nikt nie mówił, że życie będzie gładkie jak dupcia bobasa. Zdarzają się problemy i trzeba umieć je przyjąć do wiadomości, a nie wrzeszczeć na lewo i prawo jaki to WG jest zły i niedobry.

kamilo212 #36 Posted 22 May 2014 - 04:34 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3366 battles
  • 65
Nie lubicie serba to poco gracie w jego grę ? ;-)

Thunderbolt2309 #37 Posted 25 June 2014 - 03:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11400 battles
  • 37
  • [HSA] HSA
No właśnie ja przez usunięcie DaoPay ( pomimo że korzystam częściej z opcji PayPal ), zdecydowałem przejść na stronę konkurencji. Wszyscy wiedza jakiej. Miejmy nadzieje ze Gaijin nie poleci w kulki jak WG. Rest in peace WOT and good bye fellow tankers :)

marit #38 Posted 25 June 2014 - 03:47 PM

First Sergeant

• Player
  • 38595 battles
  • 1,942
  • [LGB] LGB

View Postwilk2323PL, on 25 June 2014 - 03:43 PM, said:

No właśnie ja przez usunięcie DaoPay ( pomimo że korzystam częściej z opcji PayPal ), zdecydowałem przejść na stronę konkurencji. Wszyscy wiedza jakiej. Miejmy nadzieje ze Gaijin nie poleci w kulki jak WG. Rest in peace WOT and good bye fellow tankers :)

Zapraszam do lektury na temat GF:   

http://www.dom1n.com...-41-27-slow-bm/

http://www.dom1n.com...under-przecena/

:trollface:

Rozq #39 Posted 25 June 2014 - 03:57 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 15243 battles
  • 865
  • [MYOWN] MYOWN

View Postnorbi1200, on 09 March 2014 - 04:24 PM, said:

Osobiście, jako , że ostatnio WG ma sporo problemów, a deweloperzy wyraźnie się z nich nie wywiązują (co potwierdza ten temat) uważam, że chyba tylko Falathi trzyma poziom jeśli chodzi o WG... 

Trzyma poziom bo co? Bo powiedziałto samo co support? To nigdy nie jest wina WG... oni to mają na szkoleniu w pakiecie by zaznaczać, że to nie nasza wina... lagi? Wina waszego internetu? Mało fps? Macie za słabego kompa... co z tego, że bf4,Rome II-Total War (Który miał bardzo słabą optymalizację po premierze) śmigają w 90 klatkach na full hd... to nie nasza wina tylko wasza... Przecież to taka polityka firmy, zwalać winę, wszyscy są winni tylko nie my.

WG od dłuższego czasu daje dupy na wielu polach a mimo wszystko i tak udaje, że wszystko jest super...  

Thunderbolt2309 #40 Posted 25 June 2014 - 05:10 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11400 battles
  • 37
  • [HSA] HSA
Owszem, "Failjin" ma bugi związane stricte z grą. Jest krótko na rynku - jestem w stanie to przeczekać, ale robienie dosłownie na złość graczom ( przy czym na prawdę do tej pory gra była fantastyczna - masa godzin przy niej spędzonych ) zaczęło mnie nudzić. " Nałożenie zbyt wysokich prowizji". Czy Wy wszyscy nie widzicie że WG od pewnego czasu po prostu cycka nas jak tylko może? Teraz po prostu przesadzili. Byłem w stanie znieść lagi, spadki FPS i innego rodzaju błędy w grze. W GRZE, ale wyłudzanie ( inaczej tego sie nazwać nie da ) pieniędzy od klientów to już po prostu przesada. Fakt, Word of Tanks jest mocno przed WT jednak póki WG nie zmieni swej polityki - rezygnuję. Pewnie zarząd ma mnie głęboko w poważaniu, jednak "im więcej tym lepiej".

Also tagged with Premium, Gold, Jakosc, Konto

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users