Jump to content

Caernavon vs AMX 50 100

• Please log in to reply
46 replies to this topic

UglyMonkey #41 Posted 01 May 2014 - 01:55 PM

Lieutenant

• Player
  • 33322 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

Caern je dobré tank.

Ovšem když někdo neumí využít sílu barrelu B (skvělá přesnost, pene, blekové doměření, rychlá střelba), rozumné pohyblivosti ,kromě spodního plátu dobrého předního pancíře a deprese děla... tak OK je to šrot a jděte do AMX 50 100 :blinky:

Ten tank měl u mě jen jediný problém - malá alfa nespolehlivě detrakuje.

Dobré hráč zahraje dobře jak s Caernem ,tak s AMX. Blb zahraje o fous líp s Caernem bo AMX neodpustí nic.

No tak se nebere do týmovek - bože to je téměř konec světa... To si jako vybíráte tier 8 tanky jen kvůly tomu jestli se ten či onen stroj bere do týmovek?

PIER_HELVET #42 Posted 02 May 2014 - 01:40 PM

Sergeant

• Player
  • 3715 battles
  • 232
Plne souhlasim. Navic amx 50 100 je magnet na delostrelce kteri se zase rozmnozuji jak houby po desti.

Tano7 #43 Posted 23 May 2014 - 01:51 AM

Private

• Player
  • 21106 battles
  • 4

Musím se zastat Caernarvona neboť s ním jezdím i týmovky a většinou jsem na 1.místě.

Je to složitý tank a není určen pro každého.

Viděl jsem záznamy z bitvy WOT, kde Caernarvon rosekal 8 tanků a nahrál skoro 10.000 bodů.

Takže doporučuji AMX-50-100, na tu právě jedu ze VII.)

TSP_cz #44 Posted 23 May 2014 - 09:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21172 battles
  • 495

AMX 50 - 100

dobry hrac je schopny rozhnodnout casto bitvu, vicemene to plati pro vsechny autoloadery, diky tomu, ze jsou schopny rozdat neskutecny dmg behem okamziku jsou schopni zvratit vysledek prohrane bitvy na stranu vlastniho teamu, bohuzel taky v naproste vetsine pripadu (vyjimka snad WTF) vyzaduji vetsi skill nez ostatni tanky a jiny pristup hrani (vicemene vsechny autloadery jsou primarni cil pro kohokoli kdyz se ojevi ze dvou duvodu - a) jsou lehce prostrelitelne (a jednohubky pro artyny) a b) vetsina hracu vi, ze to je velmi nebezpecny tank a tudiz primarni cil)

Caernarvon

dle me luxusni tank, all rounder, bohuzel trpi aktualne (patch 9.0) hodne na to ze tier VIII ma naproste tragicky MM velmi casto v tier 9-10 bitve, kde ho prostreli defacto kazdy i do veze, armour krome veze mizivy, respektive neexistujici, vyborne delo

oba dva dle me vyborne tanky, ale oba dva potrebuji nejaky skill (Caern neni IS3 nebo cinan, ktere jsou casto "blbuvzdorne" ani T32 s o dost lepsi vezi)

UglyMonkey tady psal: "Dobré hráč zahraje dobře jak s Caernem ,tak s AMX. Blb zahraje o fous líp s Caernem bo AMX neodpustí nic"

ja to rozsirim o to co jsem uz psal nahore, dobry hrac je schopny casteji ovlivnit a hlavne zvratit a rozhodnout bitvu s AMX kvuli loaderu nez s Caern (samozrejme muzete mit bitvu za XXXX tisic DMG s kterymkoli, rozdil je ze s AMX jako dobry hrac to jste schopni udelat casteji a s vetsim efektem nez s Caernem)

PIER_HELVET #45 Posted 15 August 2014 - 06:09 PM

Sergeant

• Player
  • 3715 battles
  • 232
Nesouhlasim. Papir ikdyz zasobnikovy tank v rukach spatneho hrace v prumeru neni tak dobry jako s tankem ala caernarvon. Totiz spatny hrac neumi nabit druhy zasobnik(vetsinou) a pokud je top tak z 99% bitev  bud umre absolutne brzo nebo neumi rozdat dmg proti nepratelskym toptankum a tim otocil bitvu ve prospech sveho tymu. No a pokud je v desitkove bitve spatny hrac s amx je to v podstate jen scout co jednou rozsviti nepratele a jde do garaze kdezto caer se bude snazit alespon stipat co to jde nekde z ukrytu.

Sephinoth #46 Posted 20 October 2014 - 08:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15341 battles
  • 64

View PostSG_semda, on 28 March 2014 - 01:25 PM, said:

Je vidět ze caerna nemáš, a pro tvou informaci, není to moje jediná heavy lajna, mam rozjety trochu pozadu i Němce a amiky... Jak vidím co o caernovi píšeš, tak jsi docela slušnej noob, urco větší než já... Myslim, ze tys mel na nějakém jinem uctu asi upe jinýho caerna... Holt to skoro nikdo za nej hrát neumí a ty nejsi výjimka :D:D

a prej caern papír :D:D:D s tím si mě fakt dostal, cim to tedy je ze za nej mam tolik ocelovek oproti jiným tankum, i víc než churchil 7

Caern je papír pac pancir majs jen na hornim platu a gun mantletu,.. inde te propali vsude. boky a zada i HEckama,.. a je papir i relativne - horsi pancir na T8 z heavyn ma jen VK a AMX ostatni maj lepší. Delo Caerna je sklamani,.. ma srovnatelnou DMP s ostatnima T8 s podstatne nizsi alfou. nerikam ze se neda oddingat nebo nastrilet jde to, ala jako balik Caern nema co nabidnout. POrovnavat s churchil 7 je mimo misu,.. ten tank ma pulku predku weakspot navic pulka her je rozhodnuta nez dojdes na bojiste,... ked na tebe nikdo nestrili ocelovku nedostanes,.. ked se na tebe vrhne 5 prezivsich a zabije te - hadej co - ocelovku nedostanes

Edited by Sephinoth, 20 October 2014 - 08:47 PM.

SG_semda #47 Posted 23 October 2014 - 08:31 AM

General

• Player
  • 38344 battles
  • 8,164
Caern nemá ten troll pancir ISek, ale má jiny klady, pancie opravdu ma, jen ty ho asi proste využít neumis... Jinak k mým statum na caernovi, driv jsem ho hrál sám a s WN klidne 500-1000, proste jsem to neuměl, ted caerna vytahuju už vicemene jen v veze s jinyma T8 heavy, kde je caern vyborne pouzitelej a WN s nim ted davam okolo 1500-2500

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users