Jump to content

Turniej Wargaming Universe – transmisja z finału

• This topic is locked This topic is locked
15 replies to this topic

Community #1 Posted 26 March 2014 - 03:58 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 36,182
Oglądajcie finały drugiego etapu, w których najlepsze drużyny będą walczyć o zwycięstwo!

Pełen tekst wiadomości

Damian__ #2 Posted 26 March 2014 - 04:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60260 battles
  • 479
  • [DPANC] DPANC
czy w czasie transmisji beda jakies kody?

shootX10 #3 Posted 26 March 2014 - 07:15 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22406 battles
  • 487

View PostI00I, on 26 March 2014 - 04:17 PM, said:

czy w czasie transmisji beda jakies kody?

W jaki właśnie sposób będą podane? Bo oglądak 2h i nic 0,0

ToMaToMaDnEsS #4 Posted 26 March 2014 - 07:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15893 battles
  • 915
  • [DP-L] DP-L
Na fanpejdżu łorgejmingu podali, że bedą. Nie wiem tylko w jakiej formie. 

Fafik2000 #5 Posted 26 March 2014 - 07:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 38310 battles
  • 51
Hej wie ktoś jaki jest ten kod? Bo akurat jak włączyłem, to zobaczyłem, że był, i nie zdązyłem zeskanować ;/

mimayakashi #6 Posted 26 March 2014 - 08:10 PM

Private

• Player
  • 19684 battles
  • 17
Ten kod co był na twitchu to był link kierujący do twittera, a co do kodów to moderator na czacie co jakiś czas zadaje pytanie i za poprawną odpowiedź rozdaje kody na złoto

Damian__ #7 Posted 26 March 2014 - 08:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60260 battles
  • 479
  • [DPANC] DPANC
czyli niewarto nawet ogladac ;]]

Boguss2 #8 Posted 26 March 2014 - 08:37 PM

Private

• Clan Commander
  • 36824 battles
  • 18

Organizacja turnieju na poziomie lotniczym, jest żenująca. Skandalem jest, że nie ma trybu bitew specjalnych, trzeba zakładać pokoje treningowe i zapraszać przeciwników..... , dobrze, że nie telefonicznie. Jeszcze większym- że instruktaż jest tylko po angielsku- w moim klanie, wystawiającym drużynę w samolotach angielskim nie włada nikt. Nie chce się powoływać na to, że wszystkie języki Unii są równoprawne, ale chłopaki uczą się niemieckiego...., a nie angielskiego. Tłumaczenie, że ktoś musi znać angielski? To trzeba było napisać o tym w dniu ogłoszenia rozpoczęcia turnieju, tylko że wtedy drużyn byłoby jeszcze mniej.... Podobnie jak kłamanie, że turniej nie jest obowiązkowy - poważnie? a kto to napisał, że aby otrzymać golda za fazę czołgową, MUSISZ zagrać na samolotach? Informacje o tym, co jest warunkiem zwycięstwa głęboko schowana na anglojęzycznym forum, miało było zestrzelenie wszystkich przeciwników, z nami nasi wygrali przez przewagę, to znaczy że  wygrała drużyna, która wypłakała zwycięstwo kryjąc się po kątach. Reasumując, wiadomo już, skąd liczba ok 3 tys graczy  na WOWP.... . 

Chcę jeszcze dodać, że nie chodzi i mniejszą czy większą ilość golda, albo o samoloty premium, stać nas, kupimy sobie jedno i drugie. Chodzi o elementarną uczciwość.

tr3n3r #9 Posted 26 March 2014 - 09:53 PM

Private

• Player
  • 3216 battles
  • 5

Mi się udało wygrać kod - jeden był na WoT, drugi na WoWP.

W tym kodzie do WoTa było 300 golda, 1 dzien premki, T2 Light Tank + slot

A w kodzie do WoWP jeszcze nie wiem co było, dopiero ściągam gierkę żeby zobaczyć co tam wskoczyło :)

ThatsMyJam #10 Posted 26 March 2014 - 09:59 PM

Sergeant

• Player
  • 19928 battles
  • 228

jest jeden kod: FR33M0RG0TZ

Edited by Teslaptak, 26 March 2014 - 10:00 PM.

eM_Ka #11 Posted 27 March 2014 - 09:27 AM

Corporal

• Player
  • 19478 battles
  • 166
  • [EX_NO] EX_NO

View PostBoguss2, on 26 March 2014 - 07:37 PM, said:

Organizacja turnieju na poziomie lotniczym, jest żenująca. Skandalem jest, że nie ma trybu bitew specjalnych, trzeba zakładać pokoje treningowe i zapraszać przeciwników..... , dobrze, że nie telefonicznie. Jeszcze większym- że instruktaż jest tylko po angielsku- w moim klanie, wystawiającym drużynę w samolotach angielskim nie włada nikt. Nie chce się powoływać na to, że wszystkie języki Unii są równoprawne, ale chłopaki uczą się niemieckiego...., a nie angielskiego. Tłumaczenie, że ktoś musi znać angielski? To trzeba było napisać o tym w dniu ogłoszenia rozpoczęcia turnieju, tylko że wtedy drużyn byłoby jeszcze mniej.... Podobnie jak kłamanie, że turniej nie jest obowiązkowy - poważnie? a kto to napisał, że aby otrzymać golda za fazę czołgową, MUSISZ zagrać na samolotach? Informacje o tym, co jest warunkiem zwycięstwa głęboko schowana na anglojęzycznym forum, miało było zestrzelenie wszystkich przeciwników, z nami nasi wygrali przez przewagę, to znaczy że  wygrała drużyna, która wypłakała zwycięstwo kryjąc się po kątach. Reasumując, wiadomo już, skąd liczba ok 3 tys graczy  na WOWP.... . 

Chcę jeszcze dodać, że nie chodzi i mniejszą czy większą ilość golda, albo o samoloty premium, stać nas, kupimy sobie jedno i drugie. Chodzi o elementarną uczciwość.

No cóż... Nic dodać, nic ująć... 

Teraz widać jak mają się do rzeczywistości słowa niejakiego Gepharda, twierdzącego, że WoWp posiada potencjał e-sportowy. Link

Co do wygranej poprzez przewagę, to wydaje mi się normalne. W WOT też są takie zasady wykorzystywane z powodzeniem, kiedy ważą się losy bitwy. Czyli na początku wyciąć kilku przeciwników a następnie schować się i nie pozwolić aby druga strona zrobiła to samo. (tak z grubsza).

Co do Twojego podsumowania o 3 tyś graczy to znalazłoby się jeszcze kilka innych powodów takiego a nie innego stanu rzeczy. Ten turniej miał być w zamyśle próbą podreperowania tej liczby ale szczerze wątpię aby cokolwiek z tego wyszło patrząc choćby po liczbie (aż!) 100 widzów, którzy obejrzeli transmisję, liczbie postów w tym temacie czy w przywołanym przeze mnie a dotyczącym zapisów do tegoż turnieju :)

Edited by eM_Ka, 27 March 2014 - 09:33 AM.

_D4NEK_ #12 Posted 27 March 2014 - 12:21 PM

Lance-corporal

• Beta Tester
  • 59027 battles
  • 52
  • [_NES_] _NES_
Napewno posiada wiekszy potencjał esportowy niz Wot.

Boguss2 #13 Posted 27 March 2014 - 06:49 PM

Private

• Clan Commander
  • 36824 battles
  • 18

View PosteM_Ka, on 27 March 2014 - 08:27 AM, said:

No cóż... Nic dodać, nic ująć... 

Teraz widać jak mają się do rzeczywistości słowa niejakiego Gepharda, twierdzącego, że WoWp posiada potencjał e-sportowy. Link

Co do wygranej poprzez przewagę, to wydaje mi się normalne. W WOT też są takie zasady wykorzystywane z powodzeniem, kiedy ważą się losy bitwy. Czyli na początku wyciąć kilku przeciwników a następnie schować się i nie pozwolić aby druga strona zrobiła to samo. (tak z grubsza).

Co do Twojego podsumowania o 3 tyś graczy to znalazłoby się jeszcze kilka innych powodów takiego a nie innego stanu rzeczy. Ten turniej miał być w zamyśle próbą podreperowania tej liczby ale szczerze wątpię aby cokolwiek z tego wyszło patrząc choćby po liczbie (aż!) 100 widzów, którzy obejrzeli transmisję, liczbie postów w tym temacie czy w przywołanym przeze mnie a dotyczącym zapisów do tegoż turnieju :)

Wiesz, mnie nie chodzi o to, że "przez przewagę". To oczywiste, że organizator turnieju może ustalić takie zasady, jakie chce. Jeżeli ustali, że wygrywa ten, kto pierwszy się rozbije o powierzchnię wody, to OK, akceptuję te warunki i gram, albo nie akceptuję i nie gram. Tyle, że te warunki muszą być ogłoszone tak, aby każdy biorący udział, miał szansę je poznać.Lekceważenie graczy nie jest oznaką profesjonalizmu. To co było możliwe rok czy dwa temu, w obliczu konkurencji, która traktuje graczy inaczej, może być  gwoździem do trumny. I mam na myśli nie tylko konkurencję uznanej marki producentów "Sturmovika", ale też nową z AW, czy tajemniczego polsko-czeskiego Achtung:Panzer. Błędy marketingowe, poważniejsze niż klapa ww. turnieju, odbiją się czkawką w przyszłości i to najbliższej jak sądzę.

Boguss2 #14 Posted 27 March 2014 - 06:54 PM

Private

• Clan Commander
  • 36824 battles
  • 18
W każdym razie, na najbliższe turnieje chłopaków raczej namawiał nie będę :-)

Boguss2 #15 Posted 27 March 2014 - 06:57 PM

Private

• Clan Commander
  • 36824 battles
  • 18

View Postmcfriendly, on 27 March 2014 - 11:21 AM, said:

Napewno posiada wiekszy potencjał esportowy niz Wot.

Każda gra posiada, nawet mahjong.

eM_Ka #16 Posted 27 March 2014 - 08:07 PM

Corporal

• Player
  • 19478 battles
  • 166
  • [EX_NO] EX_NO

View PostBoguss2, on 27 March 2014 - 05:49 PM, said:

Wiesz, mnie nie chodzi o to, że "przez przewagę". To oczywiste, że organizator turnieju może ustalić takie zasady, jakie chce. Jeżeli ustali, że wygrywa ten, kto pierwszy się rozbije o powierzchnię wody, to OK, akceptuję te warunki i gram, albo nie akceptuję i nie gram. Tyle, że te warunki muszą być ogłoszone tak, aby każdy biorący udział, miał szansę je poznać.Lekceważenie graczy nie jest oznaką profesjonalizmu. To co było możliwe rok czy dwa temu, w obliczu konkurencji, która traktuje graczy inaczej, może być  gwoździem do trumny. I mam na myśli nie tylko konkurencję uznanej marki producentów "Sturmovika", ale też nową z AW, czy tajemniczego polsko-czeskiego Achtung:Panzer. Błędy marketingowe, poważniejsze niż klapa ww. turnieju, odbiją się czkawką w przyszłości i to najbliższej jak sądzę.

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić. 

Jeśli jestem w błędzie to mnie poprawcie ale przynajmniej w dwóch ostatnich turniejach organizowanych przez WG (w tym o którym piszemy - również) pod linkiem do ZASAD TURNIEJU czy tam regulaminu nie było nic - wyskakiwał błąd o nieistniejącej stronie.

Nie wykluczam jednak, że takie zasady istniały ale jeśli nawet -  to były głęboko zaszyte gdzieś w czeluściach a nie było ich tam gdzie być powinny.

Co do pozostałej części, to pozostaje mi wierzyć, że faktycznie taka czkawka wystąpi, bo tylko wtedy my jako gracze coś na tym zyskamy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users