Jump to content

Rocznica World of Tanks EU – transmisja [AKTUALIZACJA]

• This topic is locked This topic is locked
295 replies to this topic

kuba_2002 #281 Posted 14 April 2014 - 11:10 AM

Lance-corporal

• Player
  • 45436 battles
  • 77
A kiedy bedzie jakies oficjalne info o zakonczeniu konkursu i lista wygranych ?

ReyGran #282 Posted 14 April 2014 - 11:25 AM

Private

• Player
  • 10918 battles
  • 37

View PostMaksymus, on 14 April 2014 - 10:53 AM, said:

Jesteś pewny? :sceptic:

Zaraz zaraz , chcesz powiedzieć że co.. drużyny były podstawione ? na RANDOMIE ? Serio ?!? To może od razu niech ktoś poszuka w której minucie padły strzały i gdzie leży złamana brzoza....

Cmd_Latina #283 Posted 14 April 2014 - 11:50 AM

Lieutenant

• WG Staff
  • 8965 battles
  • 1,969

View Postkuba_2002, on 14 April 2014 - 11:10 AM, said:

A kiedy bedzie jakies oficjalne info o zakonczeniu konkursu i lista wygranych ?

Wyniki zostały już podane wczoraj. Nagrody zostaną dziś rozesłane.

RogeR_Killers #284 Posted 14 April 2014 - 11:54 AM

Sergeant

• Player
  • 19534 battles
  • 223
  • [1BPF] 1BPF

Ale z tym WTF e100 jako wierzchołek drzewa ... to chyba żart nie?

http://worldoftanks....ck-to-the-e100/

Maksymus #285 Posted 14 April 2014 - 12:01 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 62638 battles
  • 1,361
  • [P_R_T] P_R_T

View PostReyGran, on 14 April 2014 - 11:25 AM, said:

Zaraz zaraz , chcesz powiedzieć że co.. drużyny były podstawione ? na RANDOMIE ? Serio ?!? To może od razu niech ktoś poszuka w której minucie padły strzały i gdzie leży złamana brzoza....

System pozwalał na ingerencję czynnika ludzkiego.Sam widziałem jak prowadzący sami dobierali składy.A z tą brzoza i strzałami daj se siana i głosuj dalej na złodziei,ale nas tym nie obarczaj.Widać już przywykłeś do golenia.

Albo może po prostu nie oglądałeś a się wypowiadasz.

Edited by Maksymus, 14 April 2014 - 12:04 PM.

ReyGran #286 Posted 14 April 2014 - 12:22 PM

Private

• Player
  • 10918 battles
  • 37

View PostMaksymus, on 14 April 2014 - 12:01 PM, said:

System pozwalał na ingerencję czynnika ludzkiego.Sam widziałem jak prowadzący sami dobierali składy.A z tą brzoza i strzałami daj se siana i głosuj dalej na złodziei,ale nas tym nie obarczaj.Widać już przywykłeś do golenia.

Albo może po prostu nie oglądałeś a się wypowiadasz.

Po 1 to jest WoT nie polityka , nie wiem jak po jednym poście masz prawo wmawiać mi co robiłem a czego nie robiłem. Tak się składa że brałem wczoraj udział w meczu z Cmd_latiną i zapewniam cie że nie było żadnego spisku  , po prostu do niej napisałem i zostałem wylosowany do gry.

Maksymus #287 Posted 14 April 2014 - 12:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 62638 battles
  • 1,361
  • [P_R_T] P_R_T

View PostReyGran, on 14 April 2014 - 12:22 PM, said:

Po 1 to jest WoT nie polityka , nie wiem jak po jednym poście masz prawo wmawiać mi co robiłem a czego nie robiłem. Tak się składa że brałem wczoraj udział w meczu z Cmd_latiną i zapewniam cie że nie było żadnego spisku  , po prostu do niej napisałem i zostałem wylosowany do gry.

To dlatego zapewne jesteś taki obiektywny. :trollface: 

Brak logicznego myślenia,czytania ze zrozumieniem,pisanie bez wystarczającej wiedzy na temat,stronniczość i pisanie o brzozie i strzałach w celu zdyskredytowania rozmówcy dla mnie wystarczą. :sceptic:

Zapewniaj to sobie o sprawach na których się dobrze znasz,albo na które masz wpływ.W tym przypadku nic nie możesz zapewnić,więc nie pisz jakichś głupot o brzozie i strzałach bo to Ty zacząłeś mieszać w to POlitykę.

P.S.

Jak chcesz wiedzieć w przeważającej większości to były plutony i drużynówki,gdzie prowadzący sam przydzielał skład.I były tam zielone nicki graczy,ale powinieneś to sam wiedzieć skoro nie widziałeś transmisji a grałeś.

Ja oglądałem i dlatego teraz tego żałuję.

Edited by Maksymus, 14 April 2014 - 01:04 PM.

Szkolek #288 Posted 14 April 2014 - 01:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5536 battles
  • 93

View PostMaksymus, on 14 April 2014 - 01:55 PM, said:

To dlatego zapewne jesteś taki obiektywny. :trollface:

Brak logicznego myślenia,czytania ze zrozumieniem,pisanie bez wystarczającej wiedzy na temat,stronniczość i pisanie o brzozie i strzałach w celu zdyskredytowania rozmówcy dla mnie wystarczą. :sceptic:

Zapewniaj to sobie o sprawach na których się dobrze znasz,albo na które masz wpływ.W tym przypadku nic nie możesz zapewnić,więc nie pisz jakichś głupot o brzozie i strzałach bo to Ty zacząłeś mieszać w to POlitykę.

P.S.

Jak chcesz wiedzieć w przeważającej większości to były plutony i drużynówki,gdzie prowadzący sam przydzielał skład.I były to po części zielone nicki graczy,ale powinieneś to sam wiedzieć skoro nie widziałeś transmisji a grałeś.

Ja oglądałem i dlatego teraz tego żałuję.

Kolego masz może gdzies powtorke z tego streama?

Nie zwrocilem na to uwagi a chciałbym zobaczyć to ...interesuje mnie bardzo ten temat....zbieram info do...powiedzmy publikacji :)

Edited by Szkolek, 14 April 2014 - 01:11 PM.

_Polamane_OkO_ #289 Posted 14 April 2014 - 01:27 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16205 battles
  • 572
  • [N0T4U] N0T4U

Gratulację dla wygranych.

A dla prowadzących oraz całego ich zaplecza - naprawdę - poprawcie to o czym pisałem wcześniej. To nie tak wiele a o ile uatrakcyjni Wasz odbiór.

Maksymus #290 Posted 14 April 2014 - 01:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 62638 battles
  • 1,361
  • [P_R_T] P_R_T

View PostSzkolek, on 14 April 2014 - 01:05 PM, said:

Kolego masz może gdzies powtorke z tego streama?

Nie zwrocilem na to uwagi a chciałbym zobaczyć to ...interesuje mnie bardzo ten temat....zbieram info do...powiedzmy publikacji :)

Niczego nie zmienisz i niczego nie udowodnisz.Wystarczy że przez chwile inny obraz monitora wyświetlili.

Dla ścisłości ja nikogo o nic nie posądzam.Piszę tylko że że technicznie system przydzielania graczy pozwalał na ingerencję czynnika ludzkiego,do tego niekoniecznie w złych zamiarach.Wierzę że czynnik ludzki zachował się wzorowo i nie było przekrętów.Ale sama wiara nie daje gwarancji i sprawia że rodzą się wątpliwości.Z tych samych powodów wszelkie pisanie że na pewno było ok też niczego nie udowodni.

To wszystko.  :mellow:

Szkolek #291 Posted 14 April 2014 - 02:08 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5536 battles
  • 93

View PostMaksymus, on 14 April 2014 - 02:33 PM, said:

Niczego nie zmienisz i niczego nie udowodnisz.Wystarczy że przez chwile inny obraz monitora wyświetlili.

Dla ścisłości ja nikogo o nic nie posądzam.Piszę tylko że że technicznie system przydzielania graczy pozwalał na ingerencję czynnika ludzkiego,do tego niekoniecznie w złych zamiarach.Wierzę że czynnik ludzki zachował się wzorowo i nie było przekrętów.Ale sama wiara nie daje gwarancji i sprawia że rodzą się wątpliwości.Z tych samych powodów wszelkie pisanie że na pewno było ok też niczego nie udowodni.

To wszystko.  :mellow:

Nie chce niczego udowadniać bo daleki jestem od tego by posadzac kogos o nieuczciwość czy stronniczość,

bardziej skupiam się na tym jak traktowani sa Gracze, jakie Oni maja opinie o grze i ich traktowaniu przez WG oraz o tym jak działa Dzial Pomocy na przykładzie własnym oraz kilkunastu Graczy którzy podzielili się ze mna swoimi doświadczeniami.

Porownuje także oferty z roznych regionow - to nowy temat - i widze spore roznice.

Co z tego wyjdzie zobaczę ale poki co material zbiera się więcej niż interesujący.

mo_bzowska #292 Posted 14 April 2014 - 02:17 PM

Corporal

• Player
  • 31318 battles
  • 178

Miało być tak: „... europejski zespół ds. społeczności przygotował tydzień transmisji na żywo, którym będą towarzyszyć liczne atrakcje i podarunki dla widzów! Mówiąc o podarunkach, mamy na myśli jedne z najbardziej pożądanych kodów bonusowych dotyczących czołgów, a także złoto – mnóstwo złota! (podkreślenia moje)” A jak było:

PLUSY:

Mimo zastrzeżeń jak niżej można było wygrać typka i jeszcze dwa inne czołgi, a poprzez udział w bitwach drużynowych i plutonach kolejne lolki ...

NEUTRALNE:

Mi osobiście nie podobał się styl prowadzenia Latiny, może nie ta kategoria wiekowa, ale są gusta i guściki, może komuś innemu się podobało ...

MINUSY:

1) Zła organizacja – nie rozumiem, czy nie można zrobić jakiejś próby, sprawdzić czy wszystko (mikrofony itp.) działa jak należy??? Dla mnie jako laika to totalna „amartoszczyzna”, a nie wydarzenie zapowiadane ze sporym wyprzedzeniem. I tak:

- wpadka z filmikiem bez dźwięku i jeszcze głupie tłumaczenie, że filmik był po angielsku więc nie było sensu puszczać dźwięku (może niektórzy znają, a dla reszty można by puścić napisy) – zamiast przeprosin za „niedociągnięcie organizacyjne” lub coś w tym stylu, to traktowanie ludzi jak debili, po prostu wstyd ...

- bardzo źle było słychać Vielo, w ogóle tego nie poprawiono, albo zrobiono to w niedostateczny sposób (ja nie odczułem istotnej różnicy, choć ludzie pisali na czacie, że nie rozumieją),

- wpadka eksperta od wojen klanów, chyba z pół godziny albo dłużej szukałem tej Malichy, zżymałem się na Google Maps itd. ... Tak jakby pytań nie można było przygotować wcześniej?

- szukałem Malichy, nie wiem, czy wywiad z Prezesem był z napisami po polsku? Bo jeśli nie, to kolejne niedociągnięcie ...

- można jeszcze dodać gościa specjalnego ...

2) Huczne zapowiedzi, nie adekwatne do tego co było – w szczególności jeśli zestawić z innymi wydarzeniami w szeroko rozumianym świecie WoT

- jak rozumieć słowo „liczne” atrakcje: oglądających było chyba z 2000, pod koniec może 1000 – a w quizie były trzy nagrody, kolejne 15 osób mogło dostać kod za bitwę drużynową, ktoś tam jeszcze za pluton: czy nagroda dla około 20 osób podpada pod „liczne” atrakcje??? A gdzie to mnóstwo złota???

- chyba, że te liczne atrakcje to możliwość pooglądania sobie jak gra Latina? Powiem tak, fajnie Latina, że dla Ciebie WoT to nie tylko praca, ale także fajna zabawa – ale szczerze, to chyba ani dla mnie ani dla większości innych graczy, to żadna atrakcja patrzeć jak sobie radzisz ... i nie będę rozwijał dlaczego ... Ogólnie w moim odczuciu konkursy, gdzie sobie można pograć z pracownikami WG są jak najbardziej OK, tyle tylko, że nie do oglądania dla innych – to mogło być w ramach obchodów 3 rocznicy, ale jako odrębne wydarzenie, poza transmisją, a z tego się zrobił jej główny element – gdyby ludzie nie czekali na te pytania, to przecież by tego nikt nie oglądał ...

3) Quiz – koncentrujemy się na tym co tu i teraz, a nie na społeczności, która była z nami przez te 3 lata.

W quizie liczyły się tylko i wyłącznie: uważne śledzenie transmisji oraz błyskawiczne wpisanie odpowiedzi po ostatnim pytaniu – bo poza nieszczęsną Malichą na wszystkie pytania padła odpowiedź w trakcie transmisji. Jeśli za to premiujemy i dajemy nagrody – OK, w sumie trzeba w jakiś sposób utrzymać tę dwu tysięczną widownię w trakcie dość słabego show. Zabrakło mi jednak jakichś pytań, konkursów itp. skierowanych do tych członków społeczności, którzy w mniejszym lub większym stopniu przez te 3 lata (lub krócej) uczestniczyli w różnych inicjatywach organizowanych przez WG. Po prostu szkoda.

Mam nadzieję, że powyższa opinia będzie pomocna dla zorganizowania super 4 urodzin ...

ReyGran #293 Posted 14 April 2014 - 03:46 PM

Private

• Player
  • 10918 battles
  • 37

View Postmo_bzowska, on 14 April 2014 - 02:17 PM, said:

MINUSY:

1) Zła organizacja ....

Wrzucę ci mój post z poprzedniej strony bo dobrze pasuje jako odpowiedź:

Sytuacja wygląda następująco - Owszem WarGaming spieprzył sprawę po całości [ wpadki z kodami i kłamstwa na stronie głównej ] ale odnoszę znaczące wrażenie że zespół 'przedstawicieli' społeczności  tak naprawdę nie jest niczemu winien. To nie ich wina że WG kazało im organizować streamy zamiast posłać kogoś mądrego żeby wszystko zaplanował i poustawiał a przedstawicieli zaprosić jako 'gości' . To nie ich wina że kazano im mówić ludziom że kody będą ( dzień po wycieku ) po czym nikt z WG nawet nie kiwnął palcem żeby sytuacje rozwiązać. Lagi , echo , problemy z grą ( sic!) czy poprostu sytuacja z "specjalistą od malichy" czy też TheChallengerem pokazują tylko że WG ma ich w dupie tak samo jak nas.

Zaraz ktoś mi powie że wcześniej pisałem inaczej - zgoda ! - ale wcześniej człowiek pisał wnerwiony a treraz po spojrzeniu na to z szerszej perspektywy i na spokojnie widzę ( szczególnie po wczorajszym 'finale') że to do szefostwa WG powinniśmy mieć pretensje a nie do przedstawicieli społęczności którzy w większości nawet nie pracują dla WG ( nie mają umowy czy coś) tylko robią to z własnej woli często wzamian za np. możliwość wyjazdu gdzieś na spotkanie z WG albo drobne upominki typu parę sztuk złota lub dni premium [ informacje te uzyskałem od jednego z 'adminów_wg' dla dobra jego osoby nie ujawnię jego nicku].

Edited by ReyGran, 14 April 2014 - 03:53 PM.

Szkolek #294 Posted 14 April 2014 - 04:24 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5536 battles
  • 93

View PostReyGran, on 14 April 2014 - 04:46 PM, said:

Wrzucę ci mój post z poprzedniej strony bo dobrze pasuje jako odpowiedź:

Sytuacja wygląda następująco - Owszem WarGaming spieprzył sprawę po całości [ wpadki z kodami i kłamstwa na stronie głównej ] ale odnoszę znaczące wrażenie że zespół 'przedstawicieli' społeczności  tak naprawdę nie jest niczemu winien. To nie ich wina że WG kazało im organizować streamy zamiast posłać kogoś mądrego żeby wszystko zaplanował i poustawiał a przedstawicieli zaprosić jako 'gości' . To nie ich wina że kazano im mówić ludziom że kody będą ( dzień po wycieku ) po czym nikt z WG nawet nie kiwnął palcem żeby sytuacje rozwiązać. Lagi , echo , problemy z grą ( sic!) czy poprostu sytuacja z "specjalistą od malichy" czy też TheChallengerem pokazują tylko że WG ma ich w dupie tak samo jak nas.

Zaraz ktoś mi powie że wcześniej pisałem inaczej - zgoda ! - ale wcześniej człowiek pisał wnerwiony a treraz po spojrzeniu na to z szerszej perspektywy i na spokojnie widzę ( szczególnie po wczorajszym 'finale') że to do szefostwa WG powinniśmy mieć pretensje a nie do przedstawicieli społęczności którzy w większości nawet nie pracują dla WG ( nie mają umowy czy coś) tylko robią to z własnej woli często wzamian za np. możliwość wyjazdu gdzieś na spotkanie z WG albo drobne upominki typu parę sztuk złota lub dni premium [ informacje te uzyskałem od jednego z 'adminów_wg' dla dobra jego osoby nie ujawnię jego nicku].

Zgadzam się po części z tym co piszesz ale...no wlasnie ale:

mogli na pczatku przeprosić lub wyjasnic ze tej masy zlota nie będzie tylko rozdadzą te kody które fizycznie posiadaja - wystarczylo takie info i byłoby ok.

to samo tyczy się odpowiedzi na pytania które kilka dni pojawialy się na tym temacie forum - tez wystarczylo to wyjasnic nic to nie kosztuje a uspokoiłoby sytuacje,

dalej, pokazania filmu bez dzwieku bo i tak był po angielsku to jakas kpina i jawne robienie sobie zartow z Graczy którzy specjalnie zarezerwowali sobie czas by ta transmisje obejrzeć.

nie będę już wspominal nawet o specjaliście od "złotego ogóra" bo nawet nie warto - chociaż moglby przeprosić za sytuacje bo kilka osob przeszukiwalo google w obecności dzieci a to już nie jest fajne.

no i niestety cala ta transmisja nic nie przyniosła ciekawego a potem stwierdenie ze " mam nadzieje ze kilku osobom się podobalo " to tez kpina niestety.

brak przygotowania i planu to najważniejsze zarzuty bo pokazuje ze nie tylko WG ale także Nasi Opiekunowie i Rzecznicy - bo tak chce o Nich myslec, może nie olali ale podeszli do tematu już nawet nie profesjonalnie ale i nie amatorsko bo amatorzy przygotowaliby się lepiej wiedzac iż będzie ogladalo ich wielu Graczy lubiących spotykać się w WoT.

Edited by Szkolek, 14 April 2014 - 04:31 PM.

Remzi_PL #295 Posted 14 April 2014 - 04:49 PM

Private

• Player
  • 33428 battles
  • 22
  • [HBP] HBP

View PostSzkolek, on 14 April 2014 - 05:24 PM, said:

Zgadzam się po części z tym co piszesz ale...no wlasnie ale: (...)

Witam,

oczywiście wprowadzenie w błąd przez WG było nie ładne, ale :

chyba najwięcej płaczu słyszę (czytam) z Twojej strony. Zerknąłem sobie na Twoje staty - zaczynam rozumieć płacz za złotem (aczkolwiek zalecam nauczyć się grać). Zamiast beczeć weź się za grę. Ja przez weekend zebrałem kilkaset sztuk złota - na zdejmowanie sprzętu wystarczy. Nie jestem hiper graczem, ale grając bez premki nie bankrutuję.

Pozdrawiam wszystkich graczy.

zyraffek #296 Posted 26 April 2014 - 03:57 PM

Corporal

• Player
  • 208 battles
  • 138

View Postzyraffek, on 11 April 2014 - 11:47 PM, said:

bułka z masłem... teraz troll będzie siedział do rana  na forum  nerwowo wciskająć F5 żeby sprawdzić kto mu odpisał i  mieć ostatnie słowo... pójdzie do "miejsca gdzie się zdobywa wiedzę" niewyspany.. bidulek...

a jego żenujące wypociny z forum wyslę do ahojka albo huntee żeby zobaczyli jak zachowuje sie członek ich klanu...

View PostGekonstefan, on 11 April 2014 - 11:48 PM, said:

Zaczynam się bać.

myślę, że moja skarga  na coś sie przydała - poznali się na Tobie i wywalili...

a tu link do forum jak sie Gekonstefan żali i żebra o złoto

http://forum.worldof...st__100#topmost

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users